Czas trwania zabiegu: | 15- 90 min. |
Rekomendowana ilość zabiegów: | od 6 zabiegów |
Cel: | zamknięcie rozszerzonych naczyń |
Wybierz salon, aby poznać cenę zabiegu. Zabieg dostępny w salonach: Warszawa, Widok, Warszawa, Hanki Czaki, Warszawa, Egejska, Wrocław, Szczecin, Poznań, Opole, Lublin, Kraków, Kielce, Katowice, Gdynia, Kalisz, Gdańsk, Częstochowa, Bielsko-Biała, Białystok, Łódź
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego
Opis zabiegu
Naczynka czyli inaczej „Pajączki” to trwałe, rozszerzone naczynia włosowate, nieestetycznie prześwitujące przez naskórek. Pojedyncze „nitki”, pojawiające się najczęściej na twarzy, tworzą z czasem czerwoną sieć naczyń, stanowiąc tym samym źródło dyskomfortu i kompleksów. Skłonność do pękania naczynek jest zwykle uwarunkowana genetycznie. Problem ten jest także często wynikiem nadciśnienia tętniczego, zaburzeń hormonalnych i krążeniowych, czy też nadmiernie wrażliwej skóry.
Osobom dotkniętym tym problemem, naprzeciw wychodzi współczesna medycyna estetyczna, która skutecznie, bezpiecznie i szybko pozwoli zwalczyć źródło kompleksów.
Laserowe zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych jest zabiegiem bezinwazyjnym, a podczas zabiegu odczuwany jest lekki dyskomfort. W przypadku małych „pajączków” wystarczy już jedna do dwóch wizyt w salonie, zaś do usunięcia większych naczyń zaleca się kilka wizyt, dzięki którym problem zniknie na zawsze.
Przeciwskazania
Poznaj przeciwwskazania do skorzystania z zabiegu laserowego zamykania naczynek:
- terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie),
- spożywanie ziół światłouczulających, takich jak dziurawiec, nagietek, czy skrzyp polny itp.
- zażywanie leków światłouczulających (antybiotyki, sterydy),
- nowotwory skóry,
- fotodermatozy,
- stany zapalne skóry,
- naturalna opalenizna,
- stosowanie samoopalaczy i/lub kremów samoopalających, kremów z drobinkami rozświetlającymi
- uszkodzenia mechaniczne skóry,
- cukrzyca,
- epilepsja,
- choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy,
- ciąża,
- obniżona odporność organizmy.
Technologia
Laser do usuwania naczynek, którym dysponujemy pozwala uzyskać doskonałe i trwałe efekty bez ryzyka powikłań.
W porównaniu do innych metod, dostępnych na rynku, nasze lasery pozwalają na bezinwazyjną redukcję rozszerzonych naczyń, dzięki czemu radykalnie skraca się czas powrotu do pełnej funkcjonalności.
Wykorzystywany przez nas sprzęt jest najnowocześniejszy na rynku, a poprzez zastosowane w nim rozwiązania technologiczne – najskuteczniejszy, najszybszy i najbardziej bezpieczny. Inteligentna i wysoce zaawansowana aparatura, wyposażona została w wiele możliwości, które poprawiają jakość zabiegu. Dzięki najlepszym specjalistom, dysponującym najlepszym na świecie sprzętem, gwarantujemy osiągnięcie najbardziej spektakularnych efektów w możliwie najkrótszym czasie.
Schemat terapii
Przed zabiegiem
- Nie musisz się przygotowywać do laserowego zamykania naczynek.
- Wszystkie wątpliwości oraz wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu zostaną omówione podczas bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej poprzedzającej zabieg.
W trakcie:
W trakcie
- Kosmetolog zakłada specjalne okulary ochronne Tobie oraz sobie
- Kosmetolog rozpoczyna terapię od ustawienia odpowiednich parametrów lasera oraz mapuje miejsca, które mają zostać poddane zabiegowi
- Zamykanie naczynek jest szybkie i bezbolesne, dlatego nie będziesz odczuwać żadnych dolegliwości związanych z zabiegiem
- Po zamknięciu naczynek na skórę nakładany jest chłodzący żel
Po zabiegu
- Przestrzegamy, aby po zabiegu zamykania naczynek nie eksponować skóry na słońcu (ani na solarium) - min. przez jeden miesiąc po zabiegu.
- Zalecamy, aby zabezpieczać skórę wysokimi filtrami, ponieważ promienie ultrafioletowe mogą spowodować przebarwienia.
- Przez kilka dni po zabiegu nie powinno się stosować na skórę żadnych środków drażniących i wysuszających.
- Zalecamy także, aby używać kremu przyspieszającego gojenie.
- Po zabiegu ważne jest, żeby unikać przegrzewania skóry poddanej zabiegowi (np. sauna, gorące kąpiele) oraz zbędnego wysiłku zwiększającego ciśnienie krwi (np. ćwiczeń fizycznych), a także sytuacji, w których skóra może być narażona na urazy.
- Musisz codziennie odpowiednio pielęgnować skórę naczynkową. Stosuj odpowiednie kosmetyki do skóry naczyniowej, które pomagają obkurczyć i wzmocnić naczynia krwionośne.
- Uzupełnij też niedobory witaminowe - głównie wit. B2, PP i C.
- Bardzo ważna jest również ochrona skóry przed zimnem i wilgocią poprzez stosowanie ochronnych kremów w okresie jesienno-zimowym.
Efekty



















































































