Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Płock Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Kraków

Salon w Krakowie znajduje się na ulicy Dietla 73- między przystankami Stradom a Starowiślna, przy Świetego Sebastiana, po stronie Kazimierza (nie Starego Miasta!)
Adres:Kraków, ul. Dietla 73
Telefon: +48 533 220 062
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 8:00 do 22:00 Sobota: od 8:00 do 18:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Tatiana Poliszczuk
Kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku Kosmetologia. Spokojna i ciepła osoba, a swoim optymizmem zaraża wszystkich klientów. Do każdego podchodzi indywidualnie dbając o każdy szczegół zabiegu. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetologii. Jest pozytywną i energiczną osobą, zawsze gotową do pracy.

Anna Panek
Kosmetolog

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku kosmetologia. Osoba bardzo otwarta i zawsze uśmiechnięta, która uwielbia pracę z ludźmi. Do każdego zabiegu podchodzi z wielką dbałością o wykonanie oraz komfort klienta.
Poza pracą łączy swoje pasje czyli kosmetykę, modę i ekologię uświadamiając innych o tym jak ważne jest dbanie o naszą planetę.

Aleksandra Ferizi
Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologii. Z wielką pasją i zaangażowaniem realizuje się w swojej pracy każdego dnia. Do klienta podchodzi indywidualnie i całym sercem. Poza pracą jej pasją są podróże oraz zwierzęta. Nieustannie zdobywa wiedzę bo wie że to klucz do sukcesu.

Natalia Kurek
Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog oraz magister biologii. Studia kosmetologiczne ukończyła na PWSZ w Nysie, studia magisterskie kontynuowała na UP w Krakowie. Specjalizuje się w zabiegach igłowych, a jej ulubionym zabiegiem jest mezoterapia igłowa, ponieważ: "niezależnie od rodzaju i potrzeb skóry mezoterapia igłowa zawsze jest niezawodna!" Wolny czas poświęca na różnego rodzaju aktywności fizycznej. Uwielbia wszelkie firmy sportu, zwłaszcza te połączone z podróżowaniem. Jej motto to: "W zdrowym ciele, zdrowy duch" :)

Justyna Rams
Kosmetolog

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego z Krakowie na kierunku Kosmetologia. Swoją pracę wykonuje z ogromną pasją, a ciągły rozwój w dziedzinie kosmetologii daje jej dużo satysfakcji. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny i holistyczny. Specjalizuje się w terapii cer problematycznych oraz zabiegach igłowych. Prywatnie zakochana w zwierzakach i muzyce. Na co dzień nie lubi nudy i ceni aktywny tryb życia.

Anita Żywicka
Manager

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia z tytułem magistra kosmetologii. Stale zainteresowana branżowymi nowinkami i śledząca trendy na rynku kosmetologicznym. Jej specjalnością są terapie łączone w celu maksymalizacji efektów. Osoba o ciepłym usposobieniu, która traktuje każdego klienta indywidualnie i wyjątkowo. Na co dzień uwielbia spędzać czas z najbliższymi w aktywny sposób.

Katarzyna Palka - Dubowska
Kosmetolog

Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku kosmetologia. Jest osobą radosną i pełną energii. Praca w zawodzie sprawia jej wiele radości. Najlepszą nagrodą za dobrze wykonaną pracę jest dla niej uśmiech zadowolonej klientki. Jej ulubionymi zabiegami są zabiegi laserowe i estetyczne. Uwielbia zdobywać nową wiedzę i umiejętności na szkoleniach, ponieważ rozwój stawia na pierwszym miejscu.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.