window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Salon kosmetyki laserowej Kraków Kontakt - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Kraków

Salon w Krakowie znajduje się na ulicy Dietla 73- między przystankami Stradom a Starowiślna, przy Świetego Sebastiana, po stronie Kazimierza (nie Starego Miasta!)
Adres: Kraków, ul. Dietla 73
Telefon: +48 533 220 062
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 20:00 Sobota: od 10:00 do 16:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Paulina Dąbek
Kosmetolog
Licencjonowany kosmetolog, studia ukończyła na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Jej celem oraz motywacją jest spełniony i zadowolony klient, do którego zawsze podchodzi indywidualnie i z troską. Prywatnie uwielbia zwierzęta oraz podróże.
Kinga Gurz
Kosmetolog
Absolwentka WSIZ w Rzeszowie z tytułem magistra kosmetologii. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i holistycznie. Jej pasją są zabiegi laserowe, a największą satysfakcję dają jej widoczne efekty u klientów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Wolny czas spędza na czytaniu książek i oglądaniu seriali. Miłośniczka zwierząt.
Aleksandra Stefaniuk
Kosmetolog
Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie oraz indywidualnie. Na pierwszym miejscu stawia rozwój oraz dobro pacjentów. Uśmiech, zadowolenie klienta oraz ciągłe poszerzanie swoich umiejętności daje jej największą satysfakcję. Poza pracą uwielbia czytać książki, a także aktywność fizyczną, spędzanie czasu z najbliższymi i ze zwierzakami.
Aleksandra Krawiec
Kosmetolog
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie z tytułem magistra kosmetologii oraz autorka publikacji naukowych. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach. Unika schematów i do każdego klienta podchodzi indywidualnie dobierając najskuteczniejsze terapie. Prywatnie fanka jazdy na nartach i książek
Justyna Zając
Kosmetolog
Absolwenta Szkoły Medycznej w Katowicach. Pasję od dziecka, do malarstwa, przekłada na precyzyjną estetykę w zabiegach kosmetologicznych, a procedury igłowe to jej szczególny konik. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z wielką sympatią, dzięki czemu klienci darzą ją dużym zaufaniem. Inwestycja w poszerzanie swoich doświadczeń i samą siebie to, to czym kieruje się na co dzień.
Anita Żywicka
Manager
Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia z tytułem magistra kosmetologii. Stale zainteresowana branżowymi nowinkami i śledząca trendy na rynku kosmetologicznym. Jej specjalnością są terapie łączone w celu maksymalizacji efektów. Osoba o ciepłym usposobieniu, która traktuje każdego klienta indywidualnie i wyjątkowo. Na co dzień uwielbia spędzać czas z najbliższymi w aktywny sposób.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 21 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.

× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday