fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Kraków

Salon w Krakowie znajduje się na ulicy Dietla 73- między przystankami Stradom a Starowiślna, przy Świetego Sebastiana, po stronie Kazimierza (nie Starego Miasta!)
Adres: Kraków, ul. Dietla 73
Telefon: +48 533 220 062
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 20:00 Sobota: od 10:00 do 16:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Patrycja Lizoń
Kosmetolog
Absolwentka KWSPZ. Kosmetologia to jej pasja. Bardzo lubi kontakt z klientem, do każdego z nich podchodzi profesjonalnie, z uśmiechem tak jak sama chciałaby być obsłużona. W pracy stawia na ciągły rozwój. Największą nagrodą za wykonany zabieg jest dla niej zadowolony klient. Prywatnie miłośniczka kawy i książek
Nicole Piekarz
Kosmetolog
Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku Kosmetologia. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie oraz indywidualnie. Na pierwszym miejscu stawia rozwój oraz dobro pacjentów. Uśmiech, zadowolenie klienta oraz ciągłe poszerzanie swoich umiejętności daje jej największą satysfakcję. Poza pracą uwielbia aktywność fizyczną, spędzanie czasu z najbliższymi i ze zwierzakami.
Maria Biedroń
Kosmetolog
Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia z tytułem magistra kosmetologii. Uwielbia pracę z ludźmi a zadowoleni klienci to dla niej nieustająca motywacja do ciągłego samorozwoju. Kosmetologia to dla niej nie tylko zawód ale ogromna pasja. Jest osobą pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. W swoim życiu kieruje się słowami: „Dziś zrób dla siebie coś, za co podziękujesz sobie w przyszłości.” Prywatnie miłośniczka tenisa ziemnego oraz wędrówek po górach.
Justyna Oczkowska
Kosmetolog
Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku Kosmetologia. Bardzo empatyczna i zaangażowana w wykonywanie swojej pracy. Każdą wolną chwilę poświęca na doskonalenie swoich umiejętności i przyswajanie nowych informacji z zakresu kosmetologii. Wolny czas poświęca również wędrówkom po górach a podróże i odkrywanie nowych miejsc są jej ogromną pasją.
Magdalena Żmija
Kosmetolog
Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia. Każdego klienta zawsze wita z uśmiechem, zadowolenie oraz komfort swoich podopiecznych stawia na pierwszym miejscu. Wyznaje zasadę „traktuj swojego pacjenta tak jak sama chciałabyś byś traktowana”. Osoba dokładna i skrupulatna. Wielka fanka zabiegów z użyciem urządzenia Dermapen. Wolne chwile poświęca rodzinie oraz nieustannym szkoleniom z zakresu kosmetologii. Miłośniczka kotów oraz kuchni włoskiej.
Natalia Kurek
Kosmetolog
Licencjonowany kosmetolog oraz magister biologii. Studia kosmetologiczne ukończyła na PWSZ w Nysie, studia magisterskie kontynuowała na UP w Krakowie. Specjalizuje się w zabiegach igłowych, a jej ulubionym zabiegiem jest mezoterapia igłowa, ponieważ: "niezależnie od rodzaju i potrzeb skóry mezoterapia igłowa zawsze jest niezawodna!" Wolny czas poświęca na różnego rodzaju aktywności fizycznej. Uwielbia wszelkie firmy sportu, zwłaszcza te połączone z podróżowaniem. Jej motto to: "W zdrowym ciele, zdrowy duch" :)
Justyna Rams
Kosmetolog
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego z Krakowie na kierunku Kosmetologia. Swoją pracę wykonuje z ogromną pasją, a ciągły rozwój w dziedzinie kosmetologii daje jej dużo satysfakcji. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny i holistyczny. Specjalizuje się w terapii cer problematycznych oraz zabiegach igłowych. Prywatnie zakochana w zwierzakach i muzyce. Na co dzień nie lubi nudy i ceni aktywny tryb życia.
Anita Żywicka
Manager
Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia z tytułem magistra kosmetologii. Stale zainteresowana branżowymi nowinkami i śledząca trendy na rynku kosmetologicznym. Jej specjalnością są terapie łączone w celu maksymalizacji efektów. Osoba o ciepłym usposobieniu, która traktuje każdego klienta indywidualnie i wyjątkowo. Na co dzień uwielbia spędzać czas z najbliższymi w aktywny sposób.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 20 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.