fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Płock Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Kraków

Salon w Krakowie znajduje się na ulicy Dietla 73- między przystankami Stradom a Starowiślna, przy Świetego Sebastiana, po stronie Kazimierza (nie Starego Miasta!)
Adres:Kraków, ul. Dietla 73
Telefon: +48 533 220 062
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 20:00 Sobota: od 10:00 do 16:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Natalia Kurek
Kosmetolog
Licencjonowany kosmetolog oraz magister biologii. Studia kosmetologiczne ukończyła na PWSZ w Nysie, studia magisterskie kontynuowała na UP w Krakowie. Specjalizuje się w zabiegach igłowych, a jej ulubionym zabiegiem jest mezoterapia igłowa, ponieważ: "niezależnie od rodzaju i potrzeb skóry mezoterapia igłowa zawsze jest niezawodna!" Wolny czas poświęca na różnego rodzaju aktywności fizycznej. Uwielbia wszelkie firmy sportu, zwłaszcza te połączone z podróżowaniem. Jej motto to: "W zdrowym ciele, zdrowy duch" :)
Justyna Rams
Kosmetolog
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego z Krakowie na kierunku Kosmetologia. Swoją pracę wykonuje z ogromną pasją, a ciągły rozwój w dziedzinie kosmetologii daje jej dużo satysfakcji. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny i holistyczny. Specjalizuje się w terapii cer problematycznych oraz zabiegach igłowych. Prywatnie zakochana w zwierzakach i muzyce. Na co dzień nie lubi nudy i ceni aktywny tryb życia.
Anita Żywicka
Manager
Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia z tytułem magistra kosmetologii. Stale zainteresowana branżowymi nowinkami i śledząca trendy na rynku kosmetologicznym. Jej specjalnością są terapie łączone w celu maksymalizacji efektów. Osoba o ciepłym usposobieniu, która traktuje każdego klienta indywidualnie i wyjątkowo. Na co dzień uwielbia spędzać czas z najbliższymi w aktywny sposób.
Katarzyna Palka - Dubowska
Kosmetolog
Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku kosmetologia. Jest osobą radosną i pełną energii. Praca w zawodzie sprawia jej wiele radości. Najlepszą nagrodą za dobrze wykonaną pracę jest dla niej uśmiech zadowolonej klientki. Jej ulubionymi zabiegami są zabiegi laserowe i estetyczne. Uwielbia zdobywać nową wiedzę i umiejętności na szkoleniach, ponieważ rozwój stawia na pierwszym miejscu.
Tatiana Poliszczuk
Kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku Kosmetologia. Spokojna i ciepła osoba, a swoim optymizmem zaraża wszystkich klientów. Do każdego podchodzi indywidualnie dbając o każdy szczegół zabiegu. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetologii. Jest pozytywną i energiczną osobą, zawsze gotową do pracy.

Anna Panek
Kosmetolog

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku kosmetologia. Osoba bardzo otwarta i zawsze uśmiechnięta, która uwielbia pracę z ludźmi. Do każdego zabiegu podchodzi z wielką dbałością o wykonanie oraz komfort klienta.
Poza pracą łączy swoje pasje czyli kosmetykę, modę i ekologię uświadamiając innych o tym jak ważne jest dbanie o naszą planetę.

Aleksandra Ferizi
Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologii. Z wielką pasją i zaangażowaniem realizuje się w swojej pracy każdego dnia. Do klienta podchodzi indywidualnie i całym sercem. Poza pracą jej pasją są podróże oraz zwierzęta. Nieustannie zdobywa wiedzę bo wie że to klucz do sukcesu.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.