window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Zabiegi laserowe - Kontakt - Warszawa Hanki Czaki - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Warszawa, Hanki Czaki

Możesz zarezerwować swoją wizytę w naszym salonie również przez aplikację Booksy: https://cdl.booksy.com/06R1n7HMfjb Salon Laser DeLux w Warszawie przy ul. Hanki Czaki 2 w Warszawie znajduje się w pobliżu stacji Metra M1 Marymont. Wejście do salonu od ul. Popiełuszki stanowiącej trasę przelotową do Trasy Toruńskiej. Salon mieści się w budynku Apartamenty Stary Żoliborz.
Serdecznie zapraszamy klientów z pobliskich miast: Legionowo, Płońsk, Wyszków, Pruszków, Marki, Jabłonna, Łomianki, Wołomin.
Adres: Warszawa, Hanki Czaki, ul. Hanki Czaki 2 lok.10
Telefon: +48 882 597 749
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 8:00 do 21:00 Sobota: od 8:00 do 16:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

KATARZYNA BANASIK
Kosmetolog
Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia oraz Szkoły Służb Medycznych Collegium, posiadająca kwalifikacje MED.10.  Kosmetolog z doświadczeniem zdobytym w ośrodkach kosmetologii oraz fizjoterapii zarówno w kraju jak i za granicą. Specjalizuje się w zabiegach laserowych, kosmetologii leczniczej oraz pielęgnacyjnej. Kosmetolog z pasji, która stworzy szczegółowy plan pielęgnacyjny oraz poprowadzi Cię przez zabiegi, których efekty pokochasz.
BARBARA KIERZKOWSKA
Kosmetolog
Jestem kosmetologiem z wykształcenia i pasji z 9 letnim doświadczeniem. Mam skończone studia na kierunku kosmetologia. Ukończyłam wiele specjalistycznych kursów uprawniających do wykonywania zabiegów kosmetycznych. Przykładam ogromną wagę do relacji z Klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich.
Ponieważ kosmetologia to moja pasja, nie przestaje się doszkalać w tej dziedzinie oraz śledzić najnowsze trendy.
WERONIKA BULIK
Kosmetolog
Absolwentka Warszawskiej Uczelni Medycznej im. Tadeusza Koźluka w Warszawie. Chętnie niosąca pomoc w dopasowaniu pielęgnacji domowej i upiększaniu skóry, posiada wiedzę z zakresu problemów skórnych, pielęgnacji urody i zdrowia skóry.
MONIKA KRZEWSKA
Kosmetolog
Jestem magistrem kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłam studia magisterskie Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, o kierunku kosmetologia estetyczna.
W naszym salonie dodatkowo pełnie funkcje zastępcy managera.
Od 15 lat specjalizuje się w zabiegach Hi Tech. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów, co potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy. Zawsze podchodzę indywidualnie do każdego klienta tworząc spersonalizowane, łączone terapie, dzięki czemu uzyskujemy długotrwałe i najlepsze efekty zabiegowe. Zadowolone klientki są dla mnie największą motywacją do dalszej pracy i ogromną radością.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 21 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.

× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday