(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Nożyk do golenia twarzy - nowa metoda depilacji twarzy - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Nożyk do golenia twarzy - nowa metoda depilacji twarzy

Nożyk do golenia twarzy - nowa metoda depilacji twarzy

W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym. Nożyki do golenia twarzy są precyzyjne, a ich ostrze przystosowane jest do skutecznego pozbywania się niechcianych włosków.Golarka damska w postaci nożyka zazwyczaj służy do regulowania brwi, jednak coraz częściej kobiety decydują się na wykorzystanie nożyka do golenia twarzy na całej jej powierzchni. Nożyk do brwi/twarzy jest bardzo precyzyjnym narzędziem pozwalającym na szybkie i proste pozbycie się włosków. Za pomocą nożyka do twarzy możemy precyzyjnie usunąć niechciane włoski z brody, policzków, a nawet brwi czy  wąsik nad ustami. Jednym z większych plusów nożyka do golenia meszku na twarzy jest jego niska cena. Nożyk do golenia twarzy kosztuje od 4 do 100 złotych, a za jego pomocą możesz usunąć meszek z twarzy oraz wyregulować brwi. Za pomocą nożyka do depilacji brwi i twarzy w wygodny sposób ogolisz włoski z wrażliwych miejsc. Regulacja brwi oraz golenie włosków na twarzy wymaga precyzji, dlatego do golenia włosków na twarzy używa się narzędzia, które jest w stanie dotrzeć w trudne miejsca bez podrażniania skóry wokół.

spis treści

Golenie twarzy nożykiem do brwi

Golenie twarzy nożykiem brwi i depilacja laserowa twarzy to jedne z modniejszych sposobów depilacji twarzy w 2024 roku. To modny i skuteczny sposób na krótkotrwałe pozbycie się zbędnych włosów z twarzy. Niemal każdy może golić twarz nożykiem do brwi, ale wymaga to pewnej ostrożności i delikatności, ponieważ nożyki i trymery do brwi są zwykle przeznaczone do precyzyjnego przycinania włosów na małych obszarach, takich jak brwi. Noże do brwi są na ogół mniejsze i bardziej precyzyjne niż proste maszynki do golenia. Dlatego golenie nimi wymaga większej precyzji i ostrożności. Przed przystąpieniem do depilacji za pomocą nożyka do brwi upewnij się, że ostrze noża jest ostre. Tępe ostrza mogą powodować podrażnienia i skaleczenia. Podobnie jak w przypadku golenia nożem do brwi, zalecamy golenie w kierunku wzrostu włosków, aby zminimalizować ryzyko podrażnienia skóry. Nawilżenie twarzy przed goleniem zmiękczy włosy i ułatwi golenie. Możesz także użyć pianki lub żelu do golenia. Golenie nożem do brwi należy wykonywać delikatnie i precyzyjnie. Unikaj wywierania zbyt dużego nacisku na skórę. Maszynki do golenia do brwi są zwykle używane w przypadku suchej skóry, ale można je również golić przy użyciu kremu do golenia, aby zminimalizować podrażnienia.

Golenie twarzy za pomocą nożyka do brwi jest skuteczną i dość bezpieczną metodą, jednak zdecydowanie nie daje długotrwałych efektów. Jeśli zależy nam na długotrwałym efekcie depilacji twarzy, idealną metodą jest usuwanie owłosienia za pomocą lasera. Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą na niechciane włosy na twarzy.

Jak golić twarz nożykiem?

Golenie twarzy nożykiem wymaga odpowiedniego przygotowania i ostrożności, aby uniknąć podrażnień i skaleczeń. W jaki sposób golić twarz nożykiem? 

  • Zwilż twarz letnią wodą. 
  • Możesz umyć twarz mydłem lub użyć żelu oczyszczającego, który zmiękcza włosy i otwiera pory.
  • Dzięki temu włosy stają się jeszcze bardziej miękkie, a skóra łatwiejsza do golenia.
  • Nałożenie kremu lub żelu do golenia zminimalizuje tarcie i ułatwi ruch ostrza. Wybierz produkty odpowiednie dla Twojego rodzaju skóry.
  • Upewnij się, że ostrze jest ostre. Jeśli używasz noża jednorazowego, użyj nowego ostrza.

Gol się w kierunku wzrostu włosów, aby zminimalizować podrażnienia skóry. Należy pamiętać, że włosy rosną w różnych kierunkach w zależności od miejsca, np. brody. Delikatnie napinaj skórę, tworząc gładką powierzchnię golenia. Unikaj nadmiernego nacisku, aby uniknąć przecięcia. Gol się krótkimi, równymi pociągnięciami. Nie naciskaj noża zbyt mocno, aby uniknąć zarysowań. Po goleniu spłucz twarz zimną wodą, aby zamknąć pory. Po goleniu zastosuj krem ​​nawilżający, aby ukoić skórę i zapobiec podrażnieniom. Na skaleczenia stosuj środki dezynfekujące, aby zminimalizować ryzyko infekcji.

Jak się nazywa nożyk do twarzy?

Jak się nazywa nożyk do twarzy? Istnieje kilka sposobów na usuwanie owłosienia z twarzy. Oprócz depilacji laserowej, często wykorzystywane są zwykłe, podręczne produkty. Urządzenie do golenia twarzy nazywamy zazwyczaj:

  • Nożyk do golenia twarzy
  • Trymer
  • Maszynka do golenia

Nożyk do twarzy pozwala na usunięcie nadmiernych włosków z twarzy bez konieczności ich wyrywania. Nożyk do golenia twarzy to wielofunkcyjne narzędzie kosmetyczne przystosowane do depilacji niewielkich powierzchni ciała. Wiele kobiet do ogolenia twarzy używa tradycyjnych golarek. Nie jest to najwygodniejszy sposób dla kobiet do golenia meszku z twarzy, zdecydowanie lepiej sprawdzi się poręczny nożyk. Jego ostrza świetnie radzą sobie przy usuwaniu włosków z twarzy mniejszej i większej grubości. Nożyk doskonale modeluje brwi i pozwala uzyskać piękny efekt bez zacięć i podrażnień.  Za pojedynczy nożyk do golenia zapłacisz już od około 4 złotych.

0 0 Ilość ocen
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday