fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Płock Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Gdynia

Salon Laser DeLux Gdynia znajduje się pomiędzy dwoma głównymi ulicami Śródmieścia Gdyni.Ulicą Świętojańską - tętniące serce miasta i ulicą Władysława IV - główna ulica przelotowa miasta ( łącząca prawie wszystkie linie autobusowe).
Adres:Gdynia, ul. A. Abrahama 74
Telefon: +48 517 281 241
58 535 06 35
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 08:00 do 20:00 Sobota: od 09:00 do 16:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Marlena Ziętek
Kosmetolog
Jestem licencjonowanym kosmetologiem, ukończyłam łódzką Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu o specjalizacji SPA i odnowa biologiczna. Zawód kosmetologa daje mi dużą możliwość rozwoju i poznawania nowych technik pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Ogromnym plusem pracy w tej branży jest brak monotonii a także poznawanie codziennie nowych ludzi. Jeżeli jestem w stanie poprawić ich samopoczucie a zarazem pomóc to dodatkowo motywuje mnie do działania. Wieczory spędzam przy dobrym filmie lub czytając ciekawy thriller. Uwielbiam także jazdę na rowerze oraz fitness
Marta Bożenda
Kosmetolog
Z wykształcenia jestem magistrem kosmetologii, studia ukończyłam na Bydgoskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy. Praca w tym zawodzie daje mi możliwość rozwoju oraz pomagania innym. Najbardziej lubię robić zabiegi depilacji laserowej i karboksyterapii. Oprócz kosmetologii interesuję się również masażem.
Magdalena Gałat - Jurczyńska
Kosmetolog
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku kosmetologia, a także Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku zarządzanie. Aktualnie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii estetycznej  na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Specjalizuję się w zabiegach igłowych, laseroterapii oraz zabiegach wzmacniających włosy i skórę głowy. Sama na sobie testuje nowości, by móc jak najlepiej przekazać informacje o nich klientowi. Prywatnie pasjonatka podróży, kina, dobrego jedzenia i miłośniczka zwierząt).

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.