fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Wrocław

Salon Laser DeLux we Wrocławiu jest położony przy ulicy Hugona Kołłątaja 8, przy skrzyżowaniu z ulicą Kościuszki, pomiędzy Dworcem Głównym a Galerią Dominikańską. Najbliższe przystanki tramwajowe to Wzgórze Partyzantów oraz Dworzec Główny. Dzięki położeniu salonu w samym centrum Wrocławia i bliskości Dworca Głównego.
Dogodny dojazd mają do nas klienci ze wszystkich dzielnic i okolic miasta, jak również z Oleśnicy, Kłodzka, Obornik Śląskich, Trzebnicy, Świdnicy, Oławy, Dzierżoniowa, Środy Śląskiej i innych regionów całego Dolnego Śląska.
Posiadamy bardzo dobry dojazd dla naszego salonu z każdej części Wrocławia: Śródmieście, Stare Miasto, Krzyki, Partynice, Jagodno  Wysoka, Biskupin, Zalesie, Zacisze.
Adres: Wrocław, ul. Kołłątaja 8
Telefon: +48 537 007 089
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 8:00 do 22:00 Sobota: od 8:00 do 17:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Alicja Pawlak
Kosmetolog
Jestem magistrem kosmetologii z kilkuletnim doświadczeniem. W Laser Delux pracuję od 2018r. Specjalizuję się w laseroterapii oraz iniekcji. W swoją pracę angażuję całą zdobytą wiedzę, pasje oraz serce. Niesienie pomocy pacjentom stawiam na pierwszym miejscu, a radość każdej osoby zadowolonej z zabiegu sprawią, że z uśmiechem witam każdy nowy dzień w pracy. Moim hobby jest wizaż, podróże, a nudę zabijam dobrą książką.
Natalia Dubas
Kosmetolog
Jestem dyplomowanym kosmetologiem, absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Medycznej oraz Wyższej Szkoły fizjoterapii, gdzie uzyskałam tytuł magistra. W Laser Delux pracuję od 2015r., specjalizuję się w zabiegach iniekcyjnych oraz laseroterapii. Bezustannie poszerzam swoją wiedzę,nie tylko z zakresu kosmetologii, wierząc że ciągły rozwój pozwoli mi holistyczne zadbać o klienta. W czasie wolnym,najlepszym sposobem na relaks jest dla mnie kubek czarnej kawy i książka.
Aleksandra Wolańska
Kosmetolog
Jestem absolwentką WSSP w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, z tytułem magistra kosmetologii. Jestem osobą pełną pasji do tego co robię z ukierunkowaniem na dobro oraz lepsze samopoczucie moich klientów, co w konsekwencji daję mi ogromna satysfakcje z wykonywanej pracy. Do każdego mojego klienta podchodzę bardzo indywidualnie oraz profesjonalne, co skutkuje sukcesem oraz zadowoleniem zarówno pacjenta jak i moim. Jestem wielką miłośniczką psów, a wolne chwile najchętniej spędzam przy dobrym filmie z rodziną lub bliskimi :)

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 20 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.