fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Opole

Możesz zarezerwować swoją wizytę w naszym salonie również przez aplikację Booksy: https://cdl.booksy.com/z73upShEfjb

Salon Laser DeLux w Opolu znajduje się  w niedalekiej odległości ok. 300m od Dworca Głównego. Po przeciwnej stronie Salonu Laser DeLux znajduje się przystanek MZK oraz Publiczna Szkoła Podatawowa nr 1.
Znajdujemy się w centrum miasta, jest to lokalizacja dogodna dla wszystkich, łatwo trafią do nas mieszkańcy dzielnic: Opole-Chabry, Opole-Malina, Opole-ZWM, Opole-Zaodrze, Opole-Chmielowice. Zapraszamy także mieszkańców pobliskich miejscowości: Nysa, Krapkowice, Kędzierzyn Koźle, Strzelce Opolskie, Olesno, Kluczbork, Namysłów, Brzeg.
Adres: Opole, ul. Reymonta 18
Telefon: +48 506 328 628
77 459 39 79
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 9:00 do 20:00 Sobota: od 9:00 do 15:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Natalia Cygan
Kosmetolog
Jestem magistrem kosmetologii. Ukończyłam 3-letnie studia licencjackie oraz 2-letnie studia magisterskie w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. Z zawodem kosmetologa związana jestem od 2019 roku. Specjalizuję się w zabiegach laserowych oraz pielęgnacyjnych twarzy, w szczególności lubię wykonywać zabiegi igłowe. Uwielbiam pracę z ludźmi. Wszystkich klientów traktuję indywidualnie. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach kosmetologicznych potwierdzonych certyfikatami. Interesują mnie wszelkie nowości w kosmetologii i medycynie estetycznej. Rekomenduję jedynie te zabiegi, które w skuteczny sposób pozwalają na uzyskanie zamierzonych efektów.
Wiktoria Bugdoł
Kosmetolog
Jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego na kierunku kosmetologia. Specjalizuję się w zabiegach laserowych, zarówno na twarz, jak i na ciało oraz zabiegach działających przeciwstarzeniowo. Zależy mi na pełnym zadowoleniu klienta. Interesuję się także tematami związanymi z dietetyką i gotowaniem.
Natalia Godlewska
Kosmetolog
Jestem absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Medycznej w Opolu - kierunek Kosmetologia.
Moim priorytetem jest indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie w pracę z klientem. Specjalizuję się w zabiegach laserowych na twarz i ciało, szczególna uwagę poświęcam zastosowaniu terapii łączonych, które przynoszą spektakularne efekty.
Wolny czas spędzam tworząc artystyczne makijaże, które są moja pasja i oddaje się aktywności fizycznej.
Hanna Słodkowska
Kosmetolog
Ukończyłam kosmetologię w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie oraz Biotechnologię Kosmetologiczną na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodem kosmetologa związana jestem od 2009 roku, a w Laser Delux pracuję od 5 lat. Specjalizuję się w profilaktyce anti-aging oraz wykorzystaniu zaawansowanych metod, technologii i urządzeń medycznych w niwelowaniu objawów starzenia się skóry. Największa satysfakcja dla mnie to uśmiech i zadowolenie klienta.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 20 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.