fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Bydgoszcz

Możesz zarezerwować swoją wizytę w naszym salonie również przez aplikację Booksy: https://cdl.booksy.com/VJrlRN4bkjb

Salon Laser Delux w Bydgoszczy znajduje się nieopodal pięknej starówki, jednego z ulubionych miejsc mieszkańców Bydgoszczy. Mniej więcej trzy minuty od salonu znajduje się dworzec oraz kryty basen.
Adres: Bydgoszcz, ul. Królowej Jadwigi 18
Telefon: 791 211 111
Godziny otwarcia: Poniedziałek - piątek 09:00-21:00 Sobota- 09:00 - 14:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Wiktoria Felczykowska:
Kosmetolog
Kosmetolog Studia licencjackie na kierunku kosmetologia ukończyłam na Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu, gdzie aktualnie poszerzam swoją wiedzę na studiach magisterskich. W mojej pracy cenię możliwość bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem, do którego podchodzę z życzliwością i uśmiechem. Dbam o bezpieczeństwo klientów i staram się, aby zawsze czuli się przy mnie swobodnie. Specjalizuję się w laseroterapii oraz zabiegach igłowych. Poza pracą jestem miłośniczką sportu i gotowania.
Agnieszka Latos
Kosmetolog
Jestem kosmetologiem z pasji i wykształcenia. Studia licencjackie na kierunku kosmetologia ukończyłam w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Dalszą naukę kontynuowałam na Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu, gdzie w 2019 r. obroniłam tytuł magistra kosmetologii. Lubię, gdy kosmetologia staje się skutecznym narzędziem poprawiającym jakość życia moich klientów. Dlatego też specjalizuję się w laseroterapii, peelingach i zabiegach mikro/igłowych. Dokładam wszelkich starań, aby klienci czuli się przy mnie komfortowo i osiągali najlepsze efekty terapeutyczne w zakresie nowoczesnej pielęgnacji skóry. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu dermatologii, kosmetologii i trychologii. Obok tematyki zawodowej lubię także kuchnię roślinną, literaturę psychologiczną i wycieczki.  

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 20 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.