fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Płock Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Bydgoszcz

Salon Laser Delux w Bydgoszczy znajduje się obok Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy. W pobliżu znajduje się także Centrum Handlowe Focus. Do salonu jest bardzo łatwy dojazd komunikacją publiczną - około 50m od przystanku tramwajowego Łużycka.
Adres:Bydgoszcz, ul. M. Karłowicza 22 lok. 42
Telefon: +48 506 610 131
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 9:00 - 21:00 Sobota: 10:00 - 15:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Patrycja Melnyczek
Kosmetolog
Kosmetologia to moja pasja. W zawodzie kosmetologa pracuję 9 lat i nie wyobrażam sobie „siebie w innym miejscu”. Jestem szczęściarą, że mój zawód to jednocześnie moja pasja, dzięki temu nigdy tak naprawdę nie jestem w pracy. Specjalizuję się w depilacji laserowej i zabiegach iniekcyjnych.
Katarzyna Herbut
Kosmetolog

Technik usług kosmetycznych i absolwentka drugiego stopnia kosmetologii na CM UMK.
Stylizacją paznokci interesuję się od szkoły średniej, a dbanie o oprawę oczu sprawia mi równie wiele radości. Od zawsze wiedziałam, że zabiegi dające "efekt natychmiastowy" są moimi ulubionymi, więc wykonuję je z pasji, a nie z obowiązku.

Martyna Koprowska
Kosmetolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Collegium Medicum w Bydgoszczy, gdzie uzyskałam tytuł magistra kosmetologii. Obecnie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności studiując pielęgniarstwo. W pracy kosmetologa największą radość i satysfakcję przynosi mi zadowolenie klientów oraz fakt, że poprzez wykonywane przeze mnie zabiegi mogę poprawić ich komfort życia.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.