fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Lublin

Salon Laser DeLux w Lublinie mieści się na rogu kamienicy przy skrzyżowaniu ulicy Wieniawskiej (boczna Krakowskiego Przedmieścia) i Jasnej. W najbliższym sąsiedztwie mamy znany wszystkim malowniczy Ogród Saski. :) Serdecznie zapraszamy! Zapraszamy też klientów z pobliskich miast: Świdnika, Lubartowa, Puław, Łęcznej, Kraśnika czy Nałęczowa. 
Adres: Lublin, ul. Wieniawska 6
Telefon: +48 511 601 221
Godziny otwarcia: Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00 Sobota: 10:00 - 15:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Sylwia Czerwonka
Kosmetolog
Absolwentka Wyższej Szkoły i Nauk Społecznych w Lublinie na kierunku „Kosmetologia”. Sumienna, ambitna i zaangażowana w zawód. Kosmetolog z pasją, który ciągle poszerza swoją wiedzę i stale dąży do rozwijania się. Fascynuje się nowościami z dziedziny kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach igłowych, laserowych oraz modelujących sylwetkę. W swojej pracy stawia na dokładność wykonywanych zabiegów, indywidualne podejście do pacjenta, dobór odpowiedniej terapii. Największą satysfakcję daje jej uśmiech na twarzach swoich podopiecznych.
Magda Pawlicka
Kosmetolog
Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Obecnie poszerza swoją wiedzę na studiach doktoranckich. Doświadczenie zdobywała pracując w lubelskich klinikach na najnowocześniejszych urządzeniach HI-TECH. Specjalizuje się w terapiach blizn, skór problematycznych oraz igłowych zabiegach anti-ageing. Zwolenniczka indywiualnego i holistycznego podejścia do Pacjenta, z uwzględnieniem wszystkich czynników mających wpływ na zdrowie skóry, w tym także diety. Stale podnosi swe kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Największą satysfakcję dają jej spektakularne efekty prowadzonych przez nią kuracji.
Sylwia Krzyszczak
Kosmetolog

Jestem absolwentką wyższej szkoły nauk społecznych w Lublinie
na kierunku kosmetologia, która jest nie tylko moim zawodem ale również największa pasja. Wobec każdego klienta stawiam przede wszystkim na profesjonalizm i indywidualna terapie dopasowana do jego potrzeb i wyznaczonego celu. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów igłowych i to właśnie one sprawiają mi największa satysfakcję. Zadowolenie, uśmiech i widoczne efekty po terapiach moich klientów świadczą o tym ze jestem na właściwym miejscu.

Natalia Czychańska
Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jest osobą ambitną, zorganizowaną, dokładną, z pasją do pracy i chęcią samodoskonalenia. Stale się rozwija i podnosi kwalifikacje, bierze czynny udział w konferencjach z zakresu kosmetologii i farmacji. W swojej
pracy skupia się na holistycznym podejściu do każdego pacjenta aby zaplanować kompleksową, indywidualną terapię. Ponadto specjalizuje się w analizie składów kosmetyków, chętnie doradzi w doborze skutecznej i prawidłowej pielęgnacji.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 20 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.