window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Salon kosmetyki laserowej Lublin Kontakt - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Lublin

Salon Laser DeLux w Lublinie mieści się na rogu kamienicy przy skrzyżowaniu ulicy Wieniawskiej (boczna Krakowskiego Przedmieścia) i Jasnej. W najbliższym sąsiedztwie mamy znany wszystkim malowniczy Ogród Saski. :) Serdecznie zapraszamy! Zapraszamy też klientów z pobliskich miast: Świdnika, Lubartowa, Puław, Łęcznej, Kraśnika czy Nałęczowa. 
Adres: Lublin, ul. Wieniawska 6
Telefon: +48 511 601 221
Godziny otwarcia: Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00 Sobota: 10:00 - 15:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Sylwia Kowalczyk
Kosmetolog
Ukończyła studia wyższe na kierunku kosmetologia aby dokładnie  poznać mechanizmy działania ludzkiego ciała szczególnie w zakresie chorób skóry. Odkąd pamięta interesuje ją ludzki organizm i uważa, że na człowieka trzeba spojrzeć całościowo.  Swoją wiedzę ciągle poszerza licznymi szkoleniami aby jak najlepiej zaopiekować się klientami ,którzy jej zaufali.
Klaudia Iwanek
Kosmetolog
 Magister kosmetologii, profesjonalistka z powołania. Ambitnie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc regularnie w szkoleniach. Jej pasją są zabiegi ukierunkowane w stronę modelowania sylwetki. Indywidualne podejście do każdego klienta, spektakularne efekty terapii.
Anastazja Kłoczek-Grzegorczyk 
Kosmetolog
Absolwentka Wyższej Szkoły w Lublinie, kierunek kosmetologia. Uwielbia prace z klientem, zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. W swojej pracy stawia przede wszystkim na profesjonalizm i indywidualna terapie dopasowana do potrzeb każdego klienta. Specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę i zabiegach laserowych.
Patrycja Tabuła
Kosmetolog
Magister kosmetologii. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie kierunku kosmetologia. Stale kształci się i rozwija, kończąc profesjonalne kursy i szkolenia.
Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i holistycznie, dbając o to, aby każdy zabieg uzupełnić adekwatną poradą oraz profesjonalnie dobraną pielęgnacją.
Uwielbia swoją prace, satysfakcje daje jej zadowolenie klientów z efektów uzyskanych podczas indywidualnie opracowanych terapii łączonych, które jej zdaniem są najefektywniejsze.
Sylwia Krzyszczak
Kosmetolog

Jestem absolwentką wyższej szkoły nauk społecznych w Lublinie
na kierunku kosmetologia, która jest nie tylko moim zawodem ale również największa pasja. Wobec każdego klienta stawiam przede wszystkim na profesjonalizm i indywidualna terapie dopasowana do jego potrzeb i wyznaczonego celu. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów igłowych i to właśnie one sprawiają mi największa satysfakcję. Zadowolenie, uśmiech i widoczne efekty po terapiach moich klientów świadczą o tym ze jestem na właściwym miejscu.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 21 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.

× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday