window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Salon kosmetyki laserowej Kielce Kontakt - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Kielce

Możesz zarezerwować swoją wizytę w naszym salonie również przez aplikację Booksy: https://cdl.booksy.com/D6gJyOuBfjb Salon Laser Delux w Kielcach znajduje się w ścisłym centrum miasta, ok 500 m od rynku, pomiędzy ul. Leonarda a ul. Bodzentyńską. Ze względu na lokalizację salonu, która znajduje się w samym centrum miasta, bardzo łatwo dojechać do nas z każdej dzielnicy Kielc. Zapraszamy też klientów z pobliskich miast: Skarżysko Kamienna, Końskie, Staszów, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Busko-Zdrój czy Starachowice.
Adres: Kielce, ul. Wesoła 13/15
Telefon: +48 608 815 095
+48 606 311 211
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 21:00 Sobota: 8:00 - 20:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

KLAUDIA KRAWCZYK
Kosmetolog
Jestem licencjonowanym kosmetologiem, ukończyłam śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach . Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielę się z klientem podczas licznych konsultacji, na których ze starannością dobieram odpowiednie zabiegi. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie , a praca z ludźmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Zadowolenie klientów jest dla mnie największą motywacją, dlatego na bieżąco śledzę innowacje z zakresu kosmetologii i nieustannie pogłębiam swoją wiedzę. Specjalizuję się w epilacji laserowej, zamykaniu naczynek oraz redukcją cellulitu.
OLA MAZUR
Kosmetolog
Jestem absolwentką uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach z tytułem magistra. W pracy cechuje mnie indywidualne podejście, staranność oraz empatia. Największą radość i satysfakcję sprawia mi widok zadowolonych klientów, którzy wracają na kolejne zabiegi. Czas poza pracą spędzam na długich spacerach z moim pupilem.
ANNA STĘPIEŃ
Kosmetolog
Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, gdzie uzyskałam tytuł magistra kosmetologii. Moją pasją jest wykonywany przeze mnie zawód, zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna. W pracy ważna jest dla mnie relacja a także holistyczne podejście do klienta. Dbam o to aby salon jak i wszystkie świadczone usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Zapraszam Cię serdecznie na konsultację ze mną, na której opowiem Ci o zabiegu w sposób czytelny i jasny oraz opracuję dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy.
SANDRA STOKŁOSIŃSKA
Kosmetolog
Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, gdzie uzyskałam tytuł magistra kosmetologii. Zawód kosmetologa daje mi dużą możliwość rozwoju i poznawania nowych technik pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Ogromnym plusem pracy w tej branży jest brak monotonii a także poznawanie codziennie nowych ludzi. Jeżeli jestem w stanie poprawić ich samopoczucie, a zarazem pomóc to dodatkowo motywuje mnie do działania. Wieczory spędzam przy dobrym filmie, a czas wolny przeznaczam na liczne podróże.
PATRYCJA MUSIAŁ
Kosmetolog
Ukończyłam studia magisterskie na uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie. Jestem kosmetologiem nie tylko z wykształcenia, ale również z pasji. Regularnie podnoszę swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i różnego rodzaju warsztatach. Uważam, że indywidualne podejście do klienta oraz indywidualny plan terapii zabiegowych jest kluczem do sukcesu.
Anna Więckowska
Kosmetolog
Kosmetolog oraz specjalista pielęgnacji zdrowia i urody. Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych. Swoje kompetencje doskonaliła w czasie studiów licencjackich w Wyższej Szkole Umiejętności oraz w Europejskiej Akademii Zdrowia i Urody. Uczestniczyła w licznych szkoleniach branżowych, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Kieruje się holistycznym podejściem do każdego Klienta. W swojej pracy czuje się spełniona. W Laser Delux od 2012 roku .

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 21 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.

× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday