(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Mikronakłuwanie - spowolnienie starzenia się skóry - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Mikronakłuwanie

Mikronakłuwanie

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 3-5
Cel: kompleksowa odnowa skóry

Wybierz salon,  aby poznać cenę zabiegu. Zabieg dostępny w salonach: Łódź, Warszawa, Widok, Warszawa, Hanki Czaki, Warszawa, Egejska, Wrocław, Toruń, Szczecin, Poznań, Opole, Lublin, Kraków, Kielce, Katowice, Gdynia, Kalisz, Gdańsk, Częstochowa, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Białystok

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

zabieg mikronakłuwania - jak wygląda?

Mikronakłuwanie urządzeniem DermaPEN®, to zabieg dedykowany osobom, których skóra wykazuje brak elastyczności, widoczne rozstępy i blizny, a także pogłębiające się zmarszczki. DermaPEN® jest zabiegiem polegającym na celowym tworzeniu mikrouszkodzeń skóry, które pobudzają naturalne procesy jej regeneracji, stymulując w ten sposób odnowę cery. Do uzyskania najlepszych rezultatów, najlepiej przeprowadzić od 3 do 4 zabiegów mikronakłuwania. Ich efekty będą widoczne już po pierwszych kilku dniach.

Zabieg mikronakłuwania skóry

Choć pozytywne efekty przynosi już samo tworzenie mikrouszkodzeń, dodatkową zaletą tego mikronakłuwania jest naturalna reakcja skóry. Chwilę po wykonaniu nakłuć, skóra zaczyna chłonąć wszystkie substancje bezpośrednio na nią nałożone. Dlatego też w tym czasie, kosmetolog nakłada preparaty dodatkowo stymulujące cerę. Należą do nich m.in. kwas hialuronowy, witaminy, czy aminokwasy. Mikronakłuwanie stymuluje syntezę kolagenu i pobudza fibroblasty do produkcji elastyny

Na czym polega zabieg mikronakłuwania skóry Dermapen?

Mikronakłuwanie skóry to zabieg, który polega na tworzeniu mikroskopijnych ranek w naskórku i skórze właściwej za pomocą specjalnego urządzenia, które ma na końcu głowicę z wieloma igłami. Zabieg Dermapen ma na celu pobudzenie skóry do regeneracji, poprawy jej kondycji i wyglądu, a także ułatwienie przenikania substancji czynnych z dermokosmetyków i kosmetyków profesjonalnych do głębszych warstw skóry. Jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych urządzeń do mikronakłuwania skóry jest DermaPen.

DermaPen to urządzenie, które wykorzystuje technologię mezoterapii mikroigłowej. Jest to rodzaj terapii, która polega na wprowadzaniu substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej za pomocą mikronakłuć. DermaPen ma na końcu głowicę z 12 igłami, które poruszają się pionowo z częstotliwością 100-120 razy na sekundę. Dzięki temu urządzenie tworzy w skórze tysiące mikroskopijnych kanałów, które stymulują procesy naprawcze i odnowy komórkowej.

DermaPen pozwala na regulację długości igieł w zależności od potrzeb skóry i obszaru zabiegu. Można je dostosować od 0,25 mm do 2,5 mm. Im dłuższe igły, tym głębiej penetrują skórę i tym silniejsze są efekty. DermaPen jest bezpieczny i higieniczny, ponieważ każda głowica jest jednorazowego użytku i sterylizowana. DermaPen jest również łatwy w obsłudze i ma ergonomiczny kształt, który umożliwia precyzyjne prowadzenie urządzenia po powierzchni skóry.

Jakie są efekty mikronakłuwanie skóry Dermapen?

Mikronakłuwanie jest zabiegiem medycyny estetycznej, które można dostosować do konkretnych potrzeb skóry poprzez dobór preparatu o określonym składzie. Mikronakłuwanie skóry za pomocą urządzenia z serii Dermapen już po pierwszym zabiegu daje widoczne rezultaty, które utrwalają się przez kolejne dni po zabiegu. Jakie efekty zauważymy po terapii odmładzania skóry Dermapen?

Efekty mikronakłuwania:

 1. poprawia elastyczność skóry,
 2. pomaga usunąć blizny,
 3. sprawia, że zmarszczki stają się mniej widoczne,
 4. niweluje wiotkość skóry,
 5. poprawa owalu twarzy,
 6. redukcja przebarwień.

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego na ostateczne efekty mikronakłuwania DermaPen trzeba poczekać aż skóra skończy się goić. W trakcie zabiegu mikronakłuwania twarzy aplikowany jest specjalny preparat, który ma stymulować czynniki wzrostu włókien niezbędnych do odmłodzenia skóry oraz pobudzać zdolność skóry do regeneracji.

Czy zabieg mikronakłuwania skóry jest bolesny?

Czy mikronakłuwanie boli? Ponieważ na skórze wykonywane są nakłucia, będą one oczywiście w pewien sposób odczuwalne dla Pacjenta. Dla poprawy komfortu podczas mikronakłuwania twarzy, wykorzystuje się jednak specjalne substancje znieczulające, które nakładane są bezpośrednio na skórę. W ten sposób, dyskomfort z zabiegu jest znacznie minimalizowany i nie powinien stanowić przeszkody do podjęcia zabiegu mikronakłuwania dermapenem. Doświadczony specjalista wie, na jaką głębokość nakłuwać skórę, aby zabieg był jak najmniej niekomfortowy, a jednocześnie nie tracił na skuteczności.

Co daje mikronakłuwanie skóry?

Mikronakłuwanie skóry DermaPenem daje wiele korzyści dla wyglądu skóry, zarówno w zakresie poprawy jej stanu, jak i odmładzania. Jakie są efekty zabiegu mikronakłuwania twarzy?

 • Mikronakłuwanie stymuluje syntezę kolagenu i elastyny – to dwie podstawowe białka odpowiedzialne za jędrność, sprężystość i gładkość skóry. Wraz z wiekiem ich produkcja spada, co prowadzi do starzenia się skóry, utraty jędrności, wiotkości i pojawiania się zmarszczek.
 • Mikronakłuwanie poprawia ukrwienie i odżywienie skóry – mikronakłucia powodują, że naczynia krwionośne w skórze się rozszerzają i zwiększają przepływ krwi. Mukronakłuwanie wpływa na lepsze dotlenienie i odżywienie skóry, co przekłada się na jej zdrowy i promienny wygląd.
 • Mikronakłuwanie ułatwia przenikanie substancji czynnych z kosmetyków – mikrokanały utworzone przez DermaPen stanowią idealne drogi dla przenikania substancji czynnych z dermokosmetyków i kosmetyków profesjonalnych do gabinetów kosmetycznych. Składniki aktywne mają szansę wniknąć w głąb skóry, co zapewnia najlepsze efekty w postaci ogólnej poprawy kondycji skóry.
 • Mikronakłuwanie redukuje blizny, rozstępy i przebarwienia – mikronakłuwanie skóry DermaPenem pomaga w usuwaniu różnych niedoskonałości skóry, takich jak blizny, rozstępy czy przebarwienia. Dzieje się tak, ponieważ mikronakłuwanie pobudza produkcję nowych włókien kolagenowych, stymuluje procesy naprawcze i odnowy komórkowej w skórze, co prowadzi do wymiany uszkodzonego i zniszczonego tkanki na nową i zdrową. W ten sposób skóra staje się bardziej jednolita, gładka i estetyczna.

Mikronakłuwanie twarzy urządzeniem Dermapen daje natychmiastowy efekt, gdyż składniki preparatów mogą dotrzeć do głębszych warstw skóry i tam wywierać swoje działanie. W zależności od potrzeb skóry, można stosować różne koktajle, np. nawilżające, odżywcze, przeciwzmarszczkowe, rozjaśniające, przeciwtrądzikowe itp. Mikronakłuwanie zwiększa skuteczność i efektywność tych kosmetyków, ponieważ zwiększa ich biodostępność i wchłanianie.przeciwwskazania do mikronakłuwania

Główne przeciwwskazania do zabiegu mikronakłuwania skóry to:

 • nowotwory i stany po ich przebyciu do 5 lat wstecz
 • padaczka
 • aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegowym (bakteryjne, grzybicze, wirusowe)
 • ciąża oraz karmienie piersią.


urządzenie do mikronakłuwania

W naszym salonie zabiegi frakcyjnego mikronakłuwania skóry wykonywane są urządzeniem DermaPEN®, które zostało okrzyknięte złotym standardem w technice mikronakłuwania i nagrodzone prestiżową nagrodą w kategorii: "Najlepsze Urządzenie Medyczne".

Czy frakcyjne mikronakłuwanie skóry jest dla mnie?

Tak, jeśli chciałabyś:

 • widocznie spłycić zmarszczki;
 • pogrubić skórę;
 • pobudzić naturalną stymulację produkcji kolagenu;
 • zmniejszyć widoczne pory;
 • usunąć rozstępy;
 • pozbyć się blizn potrądzikowych i oparzeniowych
 • zniwelować łysienie.

Opinie naszych pacjentów potwierdzają, że mikronakłuwanie urządzeniem DermaPEN to zabieg o wysokiej skuteczności i trwałych efektach.Przed zabiegiem
 1. Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem.
 2. Skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych.
 3. Każdy zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją z kosmetologiem, podczas której zostają wykluczone ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej
W trakcie
 1. Na początku kosmetolog znieczula miejsce mające zostać poddane zabiegowi specjalnym kremem
 2. Po tym jak znieczulenie zacznie działać kosmetolog przechodzi do mikronakłuwania skóry specjalistycznym urządzeniem DermaPen wyposażonym w kilkanaście drobnych, cienkich igiełek.
 3. Na koniec zabiegu na twarz zostaje nałożony specjalny krem znieczulający
Czytaj więcej
Po zabiegu
 1. Po zabiegu możesz spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku.
 2. Przez kilka tygodni po zabiegu na promieniowanie słoneczne (również solarium), w przypadku braku możliwości uniknięcia słońca należy zabezpieczać skórę kremami z wysokimi filtrami, ponieważ promieniowanie może powodować przebarwienia.
 3. Kilka dni po zabiegu nie stosuj środków drażniących i wysuszających skórę
 4. Możesz stosować specjalny krem przyspieszający gojenie.
 5. Unikaj przegrzewania skóry poddanej zabiegowi (np. sauna, gorące kąpiele) oraz zbędnego wysiłku zwiększającego ciśnienie krwi (np. ćwiczeń fizycznych).
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Mikronakłuwanie

Mikronakłuwanie

zabieg mikronakłuwania - jak wygląda?

Mikronakłuwanie urządzeniem DermaPEN®, to zabieg dedykowany osobom, których skóra wykazuje brak elastyczności, widoczne rozstępy i blizny, a także pogłębiające się zmarszczki. DermaPEN® jest zabiegiem polegającym na celowym tworzeniu mikrouszkodzeń skóry, które pobudzają naturalne procesy jej regeneracji, stymulując w ten sposób odnowę cery. Do uzyskania najlepszych rezultatów, najlepiej przeprowadzić od 3 do 4 zabiegów mikronakłuwania. Ich efekty będą widoczne już po pierwszych kilku dniach.

Zabieg mikronakłuwania skóry

Choć pozytywne efekty przynosi już samo tworzenie mikrouszkodzeń, dodatkową zaletą tego mikronakłuwania jest naturalna reakcja skóry. Chwilę po wykonaniu nakłuć, skóra zaczyna chłonąć wszystkie substancje bezpośrednio na nią nałożone. Dlatego też w tym czasie, kosmetolog nakłada preparaty dodatkowo stymulujące cerę. Należą do nich m.in. kwas hialuronowy, witaminy, czy aminokwasy. Mikronakłuwanie stymuluje syntezę kolagenu i pobudza fibroblasty do produkcji elastyny

Na czym polega zabieg mikronakłuwania skóry Dermapen?

Mikronakłuwanie skóry to zabieg, który polega na tworzeniu mikroskopijnych ranek w naskórku i skórze właściwej za pomocą specjalnego urządzenia, które ma na końcu głowicę z wieloma igłami. Zabieg Dermapen ma na celu pobudzenie skóry do regeneracji, poprawy jej kondycji i wyglądu, a także ułatwienie przenikania substancji czynnych z dermokosmetyków i kosmetyków profesjonalnych do głębszych warstw skóry. Jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych urządzeń do mikronakłuwania skóry jest DermaPen.

DermaPen to urządzenie, które wykorzystuje technologię mezoterapii mikroigłowej. Jest to rodzaj terapii, która polega na wprowadzaniu substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej za pomocą mikronakłuć. DermaPen ma na końcu głowicę z 12 igłami, które poruszają się pionowo z częstotliwością 100-120 razy na sekundę. Dzięki temu urządzenie tworzy w skórze tysiące mikroskopijnych kanałów, które stymulują procesy naprawcze i odnowy komórkowej.

DermaPen pozwala na regulację długości igieł w zależności od potrzeb skóry i obszaru zabiegu. Można je dostosować od 0,25 mm do 2,5 mm. Im dłuższe igły, tym głębiej penetrują skórę i tym silniejsze są efekty. DermaPen jest bezpieczny i higieniczny, ponieważ każda głowica jest jednorazowego użytku i sterylizowana. DermaPen jest również łatwy w obsłudze i ma ergonomiczny kształt, który umożliwia precyzyjne prowadzenie urządzenia po powierzchni skóry.

Jakie są efekty mikronakłuwanie skóry Dermapen?

Mikronakłuwanie jest zabiegiem medycyny estetycznej, które można dostosować do konkretnych potrzeb skóry poprzez dobór preparatu o określonym składzie. Mikronakłuwanie skóry za pomocą urządzenia z serii Dermapen już po pierwszym zabiegu daje widoczne rezultaty, które utrwalają się przez kolejne dni po zabiegu. Jakie efekty zauważymy po terapii odmładzania skóry Dermapen?

Efekty mikronakłuwania:

 1. poprawia elastyczność skóry,
 2. pomaga usunąć blizny,
 3. sprawia, że zmarszczki stają się mniej widoczne,
 4. niweluje wiotkość skóry,
 5. poprawa owalu twarzy,
 6. redukcja przebarwień.

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego na ostateczne efekty mikronakłuwania DermaPen trzeba poczekać aż skóra skończy się goić. W trakcie zabiegu mikronakłuwania twarzy aplikowany jest specjalny preparat, który ma stymulować czynniki wzrostu włókien niezbędnych do odmłodzenia skóry oraz pobudzać zdolność skóry do regeneracji.

Czy zabieg mikronakłuwania skóry jest bolesny?

Czy mikronakłuwanie boli? Ponieważ na skórze wykonywane są nakłucia, będą one oczywiście w pewien sposób odczuwalne dla Pacjenta. Dla poprawy komfortu podczas mikronakłuwania twarzy, wykorzystuje się jednak specjalne substancje znieczulające, które nakładane są bezpośrednio na skórę. W ten sposób, dyskomfort z zabiegu jest znacznie minimalizowany i nie powinien stanowić przeszkody do podjęcia zabiegu mikronakłuwania dermapenem. Doświadczony specjalista wie, na jaką głębokość nakłuwać skórę, aby zabieg był jak najmniej niekomfortowy, a jednocześnie nie tracił na skuteczności.

Co daje mikronakłuwanie skóry?

Mikronakłuwanie skóry DermaPenem daje wiele korzyści dla wyglądu skóry, zarówno w zakresie poprawy jej stanu, jak i odmładzania. Jakie są efekty zabiegu mikronakłuwania twarzy?

 • Mikronakłuwanie stymuluje syntezę kolagenu i elastyny – to dwie podstawowe białka odpowiedzialne za jędrność, sprężystość i gładkość skóry. Wraz z wiekiem ich produkcja spada, co prowadzi do starzenia się skóry, utraty jędrności, wiotkości i pojawiania się zmarszczek.
 • Mikronakłuwanie poprawia ukrwienie i odżywienie skóry – mikronakłucia powodują, że naczynia krwionośne w skórze się rozszerzają i zwiększają przepływ krwi. Mukronakłuwanie wpływa na lepsze dotlenienie i odżywienie skóry, co przekłada się na jej zdrowy i promienny wygląd.
 • Mikronakłuwanie ułatwia przenikanie substancji czynnych z kosmetyków – mikrokanały utworzone przez DermaPen stanowią idealne drogi dla przenikania substancji czynnych z dermokosmetyków i kosmetyków profesjonalnych do gabinetów kosmetycznych. Składniki aktywne mają szansę wniknąć w głąb skóry, co zapewnia najlepsze efekty w postaci ogólnej poprawy kondycji skóry.
 • Mikronakłuwanie redukuje blizny, rozstępy i przebarwienia – mikronakłuwanie skóry DermaPenem pomaga w usuwaniu różnych niedoskonałości skóry, takich jak blizny, rozstępy czy przebarwienia. Dzieje się tak, ponieważ mikronakłuwanie pobudza produkcję nowych włókien kolagenowych, stymuluje procesy naprawcze i odnowy komórkowej w skórze, co prowadzi do wymiany uszkodzonego i zniszczonego tkanki na nową i zdrową. W ten sposób skóra staje się bardziej jednolita, gładka i estetyczna.

Mikronakłuwanie twarzy urządzeniem Dermapen daje natychmiastowy efekt, gdyż składniki preparatów mogą dotrzeć do głębszych warstw skóry i tam wywierać swoje działanie. W zależności od potrzeb skóry, można stosować różne koktajle, np. nawilżające, odżywcze, przeciwzmarszczkowe, rozjaśniające, przeciwtrądzikowe itp. Mikronakłuwanie zwiększa skuteczność i efektywność tych kosmetyków, ponieważ zwiększa ich biodostępność i wchłanianie.

przeciwwskazania do mikronakłuwania

Główne przeciwwskazania do zabiegu mikronakłuwania skóry to:

 • nowotwory i stany po ich przebyciu do 5 lat wstecz
 • padaczka
 • aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegowym (bakteryjne, grzybicze, wirusowe)
 • ciąża oraz karmienie piersią.

urządzenie do mikronakłuwania

W naszym salonie zabiegi frakcyjnego mikronakłuwania skóry wykonywane są urządzeniem DermaPEN®, które zostało okrzyknięte złotym standardem w technice mikronakłuwania i nagrodzone prestiżową nagrodą w kategorii: "Najlepsze Urządzenie Medyczne".

Czy frakcyjne mikronakłuwanie skóry jest dla mnie?

Tak, jeśli chciałabyś:

 • widocznie spłycić zmarszczki;
 • pogrubić skórę;
 • pobudzić naturalną stymulację produkcji kolagenu;
 • zmniejszyć widoczne pory;
 • usunąć rozstępy;
 • pozbyć się blizn potrądzikowych i oparzeniowych
 • zniwelować łysienie.

Opinie naszych pacjentów potwierdzają, że mikronakłuwanie urządzeniem DermaPEN to zabieg o wysokiej skuteczności i trwałych efektach.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 3-5
Cel: kompleksowa odnowa skóry

Wybierz salon,  aby poznać cenę zabiegu. Zabieg dostępny w salonach: Łódź, Warszawa, Widok, Warszawa, Hanki Czaki, Warszawa, Egejska, Wrocław, Toruń, Szczecin, Poznań, Opole, Lublin, Kraków, Kielce, Katowice, Gdynia, Kalisz, Gdańsk, Częstochowa, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Białystok

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

mikronakłuwanie co to jest?

Przed zabiegiem

 1. Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem.
 2. Skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych.
 3. Każdy zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją z kosmetologiem, podczas której zostają wykluczone ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej

W trakcie

 1. Na początku kosmetolog znieczula miejsce mające zostać poddane zabiegowi specjalnym kremem
 2. Po tym jak znieczulenie zacznie działać kosmetolog przechodzi do mikronakłuwania skóry specjalistycznym urządzeniem DermaPen wyposażonym w kilkanaście drobnych, cienkich igiełek.
 3. Na koniec zabiegu na twarz zostaje nałożony specjalny krem znieczulający
Czytaj więcej

Po zabiegu

 1. Po zabiegu możesz spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku.
 2. Przez kilka tygodni po zabiegu na promieniowanie słoneczne (również solarium), w przypadku braku możliwości uniknięcia słońca należy zabezpieczać skórę kremami z wysokimi filtrami, ponieważ promieniowanie może powodować przebarwienia.
 3. Kilka dni po zabiegu nie stosuj środków drażniących i wysuszających skórę
 4. Możesz stosować specjalny krem przyspieszający gojenie.
 5. Unikaj przegrzewania skóry poddanej zabiegowi (np. sauna, gorące kąpiele) oraz zbędnego wysiłku zwiększającego ciśnienie krwi (np. ćwiczeń fizycznych).
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Szpetne rozstępy i blizny, coraz bardziej pogłębiające się zmarszczki - wybierz zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN®

Szpetne rozstępy i blizny, coraz bardziej pogłębiające się zmarszczki - wybierz zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN®

Szpetne rozstępy i blizny, coraz bardziej pogłębiające się zmarszczki - wybierz zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN®

Szpetne rozstępy i blizny, coraz bardziej pogłębiające się zmarszczki - wybierz zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN®

Szpetne rozstępy i blizny, coraz bardziej pogłębiające się zmarszczki - wybierz zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN®

Szpetne rozstępy i blizny, coraz bardziej pogłębiające się zmarszczki - wybierz zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN®

Szpetne rozstępy i blizny, coraz bardziej pogłębiające się zmarszczki - wybierz zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN®

Szpetne rozstępy i blizny, coraz bardziej pogłębiające się zmarszczki - wybierz zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN®

Szpetne rozstępy i blizny, coraz bardziej pogłębiające się zmarszczki - wybierz zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN®

Szpetne rozstępy i blizny, coraz bardziej pogłębiające się zmarszczki - wybierz zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN®

Szpetne rozstępy i blizny, coraz bardziej pogłębiające się zmarszczki - wybierz zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN®

Szpetne rozstępy i blizny, coraz bardziej pogłębiające się zmarszczki - wybierz zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN®

Szpetne rozstępy i blizny, coraz bardziej pogłębiające się zmarszczki - wybierz zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN®

Szpetne rozstępy i blizny, coraz bardziej pogłębiające się zmarszczki - wybierz zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN®

Szpetne rozstępy i blizny, coraz bardziej pogłębiające się zmarszczki - wybierz zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN®

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday