fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Gdańsk

Możesz zarezerwować swoją wizytę w naszym salonie również przez aplikację Booksy: https://cdl.booksy.com/OZFioB0Bfjb

Salon Laser Delux w Gdańsku znajduje się w samym sercu Wrzeszcza, 100 metrów od skrzyżowania z ulicą Miszewskiego, tuż obok Baru Akademickiego. Serdecznie zapraszamy do nas klientów z całego Trójmiasta: Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz z innych miejscowości: Białogóry, Chałup, Karwii, Dębek, Helu, Władysławowa, Sztutowa, Pucka. 
Adres: Gdańsk, ul. Grunwaldzka 41
Telefon: +48 507 195 841
58 719 58 41
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 7:00 do 21:00 Sobota: od 8:00 do 17:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Joanna Potyralska
Kosmetolog
Jestem licencjonowaną absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku na kierunku kosmetologia. Obecnie poszerzam swoją wiedzę na studiach magisterskich z zakresu kosmetologii estetycznej. Praca w moim zawodzie daje mi wiele radości oraz umożliwia nieustanny rozwój. Prywatnie pasjonuje się podróżami i muzyka. Poza kosmetologią jestem ogromną miłośniczką zwierząt.
Kamila Domżalska
Kosmetolog
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie uzyskałam tytuł magistra Kosmetologii. Z wykształcenia jestem nie tylko kosmetologiem ale i dietetykiem. Specjalistka w dziedzinie depilacji laserowej, zamykania naczynek, usuwania przebarwień oraz mezoterapii. Prywatnie jestem miłośniczką tańca i podróżowania oraz szczęśliwą mamą.
Weronika Hein
Kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku na kierunku kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach laserowych. Moją pasją jest także trychologia. W pracy kosmetologa największą radość i satysfakcję przynosi mi zadowolenie klientów oraz fakt, że poprzez wykonywane zabiegi mogę poprawić ich samoocenę i komfort życia. Prywatnie jestem miłośniczką podróży, pływania oraz jazdy na snowboardzie. 

Paulina Nowak
Kosmetolog

Z wykształcenia jestem magistrem kosmetologii oraz licencjonowaną fizjoterapeutką. Oba kierunki ukończyłam na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Moje zainteresowania związane z kosmetologią obejmują głównie laseroterapię oraz nowoczesne technologie kosmetyczne. Sprawnie nawiązuje pozytywną relację z klientem oraz dbam o jego maksymalny komfort podczas zabiegów. Uwielbiam kontakt z naturą, dlatego w wolnym czasie korzystam z uroków mieszkania nad morzem aktywnie wypoczywając na świeżym powietrzu. 

Ewelina Banaszek
Kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni oraz Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku gdzie uzyskałam tytuł magistra kosmetologii. Moją specjalnością są zabiegi w zakresie poprawy stanu i kondycji skóry dojrzałej z wykorzystaniem nowoczesnych technik stosowanych w kosmetologii. Prywatnie miłośniczka zdrowego stylu życia, sportów siłowych oraz szczęśliwa mama.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 20 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.