fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Poznań

Salon Laser Delux w Poznaniu znajduje się 350 m od Rynku Jeżyckiego - jednego z najpopularniejszych targowisk owocowo-warzywnych i kwiaciarskich w Poznaniu, zlokalizowany blisko centrum. W pobliżu salonu około 400 m przy ulicy Polnej znajduje się Ginekologiczno- Położniczy Szpital Kliniczny. Od jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych - Ronda Kaponiera dzieli nas zaledwie 500 metrów. Wejście do salonu znajduje się od ulicy Kraszewskiego. Zapraszamy też klientów z pobliskich miejscowości: Kościana, Swarzędza, Suchego Lasu, Obornik, Kórnika, śremu, Tarnowa Podgórnego.
Adres: Poznań, ul. Zwierzyniecka 32/35
Telefon: +48 883 120 880
61 293 91 74
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 08:00 do 22:00 Sobota: od 08:00 do 18:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Izabela Kamińska
Kosmetolog
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Poza kosmetologią jestem miłośniczką aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia.
Zuzanna Kowalczak
Kosmetolog
Ukończyłam studia na Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.Jestem doświadczonym kosmetologiem, szczególnie w depilacji laserowej. W chwilach wolnych zajmuje się fotografią, muzyka oraz wizażem. Moim zainteresowaniem jest także immunologia, w szczególności immunologia skóry.
Anna Manujłow
Manager

Ukończyłam Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Specializuje się w zabiegach igłowych i mikroigłowych. W wolnym czasie lubię spędzać czas z córką, podróżować oraz czytać książki. 

Żaneta Wieczorek
Kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, specjalizuję się w zabiegach laserowych. Prywatnie miłośniczka gotowania, wycieczek rowerowych i odpoczynku na łonie natury.

Monika Górawska
Kosmetolog

Ukończyłam Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Jako kosmetolog najbardziej cenię zabiegi stymulujące naturalne procesy naprawcze w skórze. Poza pracą lubię podróżować i aktywnie spędzać czas.

Karolina Saczek
Kosmetolog

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz na kierunku kosmetologia ze specjalizacją trychologiczną w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Pasjonuje mnie funkcjonowanie skóry i wszystko co z nią związane. Relaks jest dla mnie synonimem spędzania czasu z bliskimi i obcowania z natura.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 20 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.