window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Warszawa, ul. Widok - Kontakt - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Warszawa, Widok

Salon Laser DeLux przy ulicy Widok 16 znajduję się ok. 120m od Warszawskiej Rotundy. W samym sercu miasta ok 80m od salonu znajduję się kawiarnia Starbucks, w której można rozkoszować się pyszną kawą z przyjaciółmi. W niedalekiej odległości od naszego gabinetu znajduję się Pasaż Handlowy Centrum z licznymi sklepami takimi jak: H&M, TKMaxx, Mango i Zara.
Ze względu na lokalizację, do naszego salonu można dojechać z całej Warszawy i okolicznych miejscowości.
Przystanek tramwajowy i autobusowy Centrum umożliwia przesiadki do dowolnej dzielnicy Warszawy tj. Wola, Ochota, Mokotów, Wilanów, Praga Północ, Praga Południe, Żoliborz, Gocław.
W odległości 900m od naszego salonu znajduję się Dworzec Centralny. Dzięki, tej lokalizacji odwiedzają nas klienci z podwarszawskich miejscowości takich jak : Sochaczew, Skierniewice, Legionowo, Łomianki czy Otwock.
Niedaleko gabinetu ok 800m znajduję się linia metra M1 - łącząca ze sobą Młociny i Kabaty, a w drugim kierunku od salonu ok 750m znajduję się druga linia metra M2 - łącząca prawo i lewo brzeżną Warszawę.
Adres: Warszawa, Widok, ul. Widok 16
Telefon: +48 881 962 002
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 09:00 do 21:00 Sobota: od 09:00 do 17:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Weronika Wnuk
Kosmetolog
Ukończyła studia na kierunku kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Stawia na ciągłe pogłębianie wiedzy, dlatego dodatkowo ukończyła studia podyplomowe na kierunku kosmetologia bioestetyczna na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Interesuje się zabiegami iniekcyjnymi oraz profilaktyką przeciwstarzeniową.  Ważna jest dla niej jakość świadczonych usług oraz dobry kontakt z klientem
Julia Kononowicz
Kosmetolog
Ukończyłam wyższe studia kosmetologiczne i już 8 lat pracuję jako kosmetolog. Jestem szczęśliwym człowiekiem, poniewaz moja praca jest moją pasją. Specjalizuje się w  laseroterapii i zabiegach iniekcyjnych. Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc w szkoleniach. Najlepszą nagrodą dla mnie jest uśmiech zadowolonych klientek. Wolny czas spędzam aktywnie: lubię podróżować i poznawać nowych ludzi.
Kinga Brodzińska
Kosmetolog
Ukończyłam studia magisterskie na kierunku kosmetologia kliniczna na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Podnosząc swoje kwalifikacje na tej samej uczelni ukończyłam studia podyplomowe na kierunku trychologia kosmetyczna, ktora jest moją pasją. Podczas pracy skupiam się na indywidualnych potrzebach klientów i dobraniu odpowiedniej pielęgnacji gabinetowej i domowej.
Patrycja Mioduchowska
Kosmetolog

Absolwentka II Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia ludzkiego. Teoria połączona z praktyka w zawodzie wykształtowała w niej holistyczne podejście do pielęgnacji skóry. Do jej głównych zainteresowań należa różnorodne metody wellness &spa pozwalające redukować stres, który coraz częściej ingeruje na nasze zdrowie. Ten temat został przez nią również dokładnie przeanalizowany w swojej pracy badawczej. Planując spotkanie z Panią Patrycja w naszej klinice mogą być Państwo pewni, że są w dobrych rękach u specjalisty, który zaproponuje szereg działań zaczynając od pielęgnacji skory, a kończąc na zabiegach z wykorzystaniem Hi tech, który będą miały bezpośredni wpływ na zdrowie psychiczne jak i fizyczne organizmu

Kornelia Ambo
Kosmetolog

Skończyłam Wyszła Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. 
Czym jest dla mnie kosmetologia? Po pierwsze pasja ale tez praca, spełniam się zawodowo, codziennie ucząc się nowych rzeczy. Oprócz kosmetologii mam oczywiście inne zainteresowania np. Książki. Uwielbiam spędzać czas z ludźmi dlatego pracuje z ludźmi.

Katarzyna Zalewska
Kosmetolog

Ukonczylam studia magisterskie na kierunku kosmetologia na Uniwesytecie Medycznym w Białymstoku. Praca jako kosmetolog jest dla mnie pasją i jednocześnie wyzwaniem, ponieważ ciagle uczę sie czegoś nowego i jednocześnie doskonalę swoje umiejętności. Dużą wagę przywiązuję do dobrych relacji z klientem i zrozumienia jego potrzeb. Moim hobby jest pływanie i wszystkie aktywności zwiazane z woda. Jest todla mnie idealny relaks i przyjemna forma aktywności fizycznej.

Alina Pylypaka
Kosmetolog

Kosmetolog z powołania. Od kilku lat dba o waszą pewność siebie i zdrowie waszej skóry i ciała . Dobry kontakt i jakość wykonanej usługi . Umiejętności poparte certyfikatami i szkoleniami. Także skończone wyższe studia kosmetologiczne w Lublinie oraz kontynuacja studiów 2 stopnia w Warszawie.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 21 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.

× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday