fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Warszawa, Widok

Salon Laser DeLux przy ulicy Widok 16 znajduję się ok. 120m od Warszawskiej Rotundy. W samym sercu miasta ok 80m od salonu znajduję się kawiarnia Starbucks, w której można rozkoszować się pyszną kawą z przyjaciółmi. W niedalekiej odległości od naszego gabinetu znajduję się Pasaż Handlowy Centrum z licznymi sklepami takimi jak: H&M, TKMaxx, Mango i Zara.
Ze względu na lokalizację, do naszego salonu można dojechać z całej Warszawy i okolicznych miejscowości.
Przystanek tramwajowy i autobusowy Centrum umożliwia przesiadki do dowolnej dzielnicy Warszawy tj. Wola, Ochota, Mokotów, Wilanów, Praga Północ, Praga Południe, Żoliborz, Gocław.
W odległości 900m od naszego salonu znajduję się Dworzec Centralny. Dzięki, tej lokalizacji odwiedzają nas klienci z podwarszawskich miejscowości takich jak : Sochaczew, Skierniewice, Legionowo, Łomianki czy Otwock.
Niedaleko gabinetu ok 800m znajduję się linia metra M1 - łącząca ze sobą Młociny i Kabaty, a w drugim kierunku od salonu ok 750m znajduję się druga linia metra M2 - łącząca prawo i lewo brzeżną Warszawę.
Adres: Warszawa, Widok, ul. Widok 16
Telefon: +48 881 962 002
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 09:00 do 21:00 Sobota: od 09:00 do 17:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Magdalena Jankowska
Kosmetolog
Studentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia na kierunku Kosmetologia. Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, po to aby zapewnić klientowi profesjonalną i zgodną z aktualnymi możliwościami pomoc w dążeniu do wyznaczonego celu. Pomaga w walce z niedoskonałościami ciała, potrafi skutecznie i kompleksowo łączyć techniki zabiegowe tak aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Chętnie poleci odpowiedni zabieg. Wieczna optymistka, osoba bardzo otwarta o ogromnej pasji do swojej pracy i sympatii do ludzi, dba o każdy szczegół. W chwili relaksu wybiera dobrą książką, interesuje się nowinkami  urodowo-modowymi a wieczory uwielbia spędzać w gronie znajomych.
Patrycja Mioduchowska
Kosmetolog

Absolwentka II Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia ludzkiego. Teoria połączona z praktyka w zawodzie wykształtowała w niej holistyczne podejście do pielęgnacji skóry. Do jej głównych zainteresowań należa różnorodne metody wellness &spa pozwalające redukować stres, który coraz częściej ingeruje na nasze zdrowie. Ten temat został przez nią również dokładnie przeanalizowany w swojej pracy badawczej. Planując spotkanie z Panią Patrycja w naszej klinice mogą być Państwo pewni, że są w dobrych rękach u specjalisty, który zaproponuje szereg działań zaczynając od pielęgnacji skory, a kończąc na zabiegach z wykorzystaniem Hi tech, który będą miały bezpośredni wpływ na zdrowie psychiczne jak i fizyczne organizmu

Kornelia Ambo
Kosmetolog

Skończyłam Wyszła Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. 
Czym jest dla mnie kosmetologia? Po pierwsze pasja ale tez praca, spełniam się zawodowo, codziennie ucząc się nowych rzeczy. Oprócz kosmetologii mam oczywiście inne zainteresowania np. Książki. Uwielbiam spędzać czas z ludźmi dlatego pracuje z ludźmi.

Katarzyna Zalewska
Kosmetolog

Ukonczylam studia magisterskie na kierunku kosmetologia na Uniwesytecie Medycznym w Białymstoku. Praca jako kosmetolog jest dla mnie pasją i jednocześnie wyzwaniem, ponieważ ciagle uczę sie czegoś nowego i jednocześnie doskonalę swoje umiejętności. Dużą wagę przywiązuję do dobrych relacji z klientem i zrozumienia jego potrzeb. Moim hobby jest pływanie i wszystkie aktywności zwiazane z woda. Jest todla mnie idealny relaks i przyjemna forma aktywności fizycznej.

Joanna Kuligowska
Kosmetolog

Ukończyła Bydgoską Szkołę Wyższą na kierunku Kosmetologia oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Chemia Kosmetyczna. Jej zainteresowania obejmują kosmetologię oraz chemię kosmetyków. Dodatkowo w wolnym czasie interesuje się modą, z racji czego tworzy własne, nietuzinkowe kreacje.

Alina Pylypaka
Kosmetolog

Kosmetolog z powołania. Od kilku lat dba o waszą pewność siebie i zdrowie waszej skóry i ciała . Dobry kontakt i jakość wykonanej usługi . Umiejętności poparte certyfikatami i szkoleniami. Także skończone wyższe studia kosmetologiczne w Lublinie oraz kontynuacja studiów 2 stopnia w Warszawie.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 20 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.