fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Płock Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Katowice

Możesz zarezerwować swoją wizytę w naszym salonie również przez aplikację Booksy: https://cdl.booksy.com/bc42uIbYfjb

  Gabinet Laser DeLux w Katowicach zlokalizowany jest tuż obok ulicy Mariackiej będącej centum rozrywki w mieście. W pobliżu ok. 200 metrów znajduje się przystanek tramwajowy. Nieopodal , bo zaledwie 10 minut spacerem jest Galeria Katowicka , oraz dworzec PKP. Bardzo łatwo dojechać do nas komunikacją miejską z każdej dzielnicy Katowic. Zapraszamy także klientki z pobliskich miejscowości: Sosnowiec, Chorzów, Bytom, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice. 
Adres: Katowice, ul. Francuska 2
Telefon: +48 503 545 123
+48 512 234 512
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 8:00 - 22:00 Sobota: 9:00 - 17:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Wiktoria Sarek
Kosmetolog
Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach.  Pomoc w zwalczaniu kompleksów oraz sprawianie, aby klienci czuli się dobrze w swoim ciele uważam za priorytet. Branża Beauty jest bardzo rozległa, wymaga ciągłych szkoleń, indywidualnego podejścia do każdego klienta oraz zaangażowania i to właśnie sprawia , że uwielbiam swój zawód. Preferuje zabiegi mezoterapi igłowej z osoczem bogatopłytkowym oraz laseroterapia, bo po nich widzę spektakularne efekty u klientów Prywatnie miłośniczka makijażu, pielęgnacji skóry oraz podróży.
Basia Żelazo
Kosmetolog
Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji zdrowia na kierunku kosmetologia. Specjalizuję się w zabiegach kosmetologii estetycznej z zakresu mezoterapii igłowej oraz laseroterapii. Wmojej pracy kładę nacisk na dobre samopoczucie klienta i miłą atmosferę
podczas wizyty. Mój profesjonalizm oprócz skuteczności zabiegu przejawia się
również w budowaniu relacji opartej na wzajemnym zaufaniu. Do klientów
podchodzę z dużym zaangażowaniem i wyrozumiałością. Uważam, iż regularna
pielęgnacja pod okiem specjalistów jest kluczem do pięknej i młodej skóry.
Prywatnie miłośniczka tańców karaibskich, a także kuchni włoskiej.
Dominika Wons
Kosmetolog
Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyłam studia z tytułem magistra kosmetologii. Od zawsze wiedziałam, że jest to coś, czym chcę się zajmować. Największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie klientów oraz to jak rezultaty zabiegów wpływają na ich pewność siebie. Zawsze staram się podejść indywidualnie do ich potrzeb. W swojej pracy kosmetologa lubię to, że jest to dziedzina która stale się rozwija, co motywuje mnie do dalszych szkoleń i poszerzania wiedzy. Prywatnie pasjonatka podróży i dobrego jedzenia.
Sabina Jarosz
Kosmetolog

Kosmetologia, to dziedzina, która fascynuje mnie od lat, w swojej pracy najbardziej cenię sobie to, że każdy dzień stawia przede mną nowe wyzwania. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia i urody, dlatego do wszystkich klientów podchodzę indywidualnie. W swojej pracy najbardziej lubię wykonywać zabiegi mezoterapii igłowej, dermapen oraz terapie blizn. Prywatnie miłośniczka teatru i muzyki.

Magdalena Lindel
Kosmetolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej z zakresu mezoterapii igłowej oraz laseroterapii. W pracy kosmetologa dbam o najmniejszy szczegół, oprócz poprawy wyglądu i zadowalających efektów terapii, cenię sobie lepsze samopoczucie i większą pewność siebie moich klientów. Każdy sukces zabiegowy daje mi ogromną radość i motywuje do ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Prywatnie jestem fascynatką pozytywnego myślenia, a energię do podejmowania kolejnych wyzwań nabieram podczas wędrówek górskich.

Daniela Kornas
Kosmetolog

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku kosmetologia. Uwielbiam pracę z ludźmi, a niesienie pomocy i uśmiechu uważam za jedne z największych zalet pracy kosmetologa. Bliska jest mi idea Healthy-Aging, a także holistycznego, indywidualnego podejścia do klienta. Moimi ulubionymi zabiegami jest karboksyterapia oraz laseroterapia. Do moich zainteresowań należy aromaterapia, a także kuchnia roślinna.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.