fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Płock Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Katowice

Gabinet Laser DeLux w Katowicach zlokalizowany jest tuż obok ulicy Mariackiej będącej centum rozrywki w mieście. W pobliżu ok. 200 metrów znajduje się przystanek tramwajowy. Nieopodal , bo zaledwie 10 minut spacerem jest Galeria Katowicka , oraz dworzec PKP. Bardzo łatwo dojechać do nas komunikacją miejską z każdej dzielnicy Katowic.Zapraszamy także klientki z pobliskich miejscowości: Sosnowiec, Chorzów, Bytom, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice. 
Adres:Katowice, ul. Francuska 2
Telefon: +48 503 545 123
+48 512 234 512
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 9:00 - 21:00 Sobota: 9:00 - 17:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Sabina Jarosz
Kosmetolog

Kosmetologia, to dziedzina, która fascynuje mnie od lat, w swojej pracy najbardziej cenię sobie to, że każdy dzień stawia przede mną nowe wyzwania. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia i urody, dlatego do wszystkich klientów podchodzę indywidualnie. W swojej pracy najbardziej lubię wykonywać zabiegi mezoterapii igłowej, dermapen oraz terapie blizn. Prywatnie miłośniczka teatru i muzyki.

Magdalena Lindel
Kosmetolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej z zakresu mezoterapii igłowej oraz laseroterapii. W pracy kosmetologa dbam o najmniejszy szczegół, oprócz poprawy wyglądu i zadowalających efektów terapii, cenię sobie lepsze samopoczucie i większą pewność siebie moich klientów. Każdy sukces zabiegowy daje mi ogromną radość i motywuje do ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Prywatnie jestem fascynatką pozytywnego myślenia, a energię do podejmowania kolejnych wyzwań nabieram podczas wędrówek górskich.

Daniela Kornas
Kosmetolog

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku kosmetologia. Uwielbiam pracę z ludźmi, a niesienie pomocy i uśmiechu uważam za jedne z największych zalet pracy kosmetologa. Bliska jest mi idea Healthy-Aging, a także holistycznego, indywidualnego podejścia do klienta. Moimi ulubionymi zabiegami jest karboksyterapia oraz laseroterapia. Do moich zainteresowań należy aromaterapia, a także kuchnia roślinna.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.