fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Warszawa, Egejska

Salon Laser Delux Egejska znajduje się ok 800 m od centrum handlowego Sadyba Best mall. Obok salonu znajduje się przystanek św.Bonifacego oraz TRUSKAWIECKA W pobliżu salonu znajduje się dużo bezpłatnych miejsc postojowych.
Ze względu na lokalizację salonu łatwo i szybko można dojechać do nas z Wilanowa, Mokotowa, Ursynowa, Wawra, Gocławia, Rembertowa.
Adres: Warszawa, Egejska, ul. Egejska 17, unit 5
Telefon: +48 728 943 444
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 09:00 do 21:00 Sobota: od 09:00 do 17:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Aleksandra Cisowska
Kosmetolog
Menager Salonu, Mgr Kosmetologii. Ukończyła studia na Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Od lat specjalizuje się w zabiegach laserowych i igłowych. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i targach krajowych oraz zagranicznych.Ogromny nacisk kładzie na kompleksowe usługi dostosowane do potrzeb klienta. Z dużą życzliwością i uśmiechem podchodzi do każdego klienta.
Andżelika Wira
Kosmetolog
Absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie specjalizacji w zakresie Kosmetologii Medycznej. Biorę udział w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Specjalizuję się w nowoczesnych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem zaawansowanych procedur laseroterapii oraz laserowym usuwaniu zmian skórnych, blizn i tatuaży, jak również w zabiegach wzmacniających włosy i skórę głowy. W swojej pracy kładę szczególny nacisk na komfort pacjenta i wzajemne zaufanie. Nie boję się trudnych wyzwań, a zadowolenie klientów i osiągnięcie zamierzonych efektów terapii traktuję jako wyznacznik swojej pracy.
Marta Korycka
Kosmetolog
Absolwentka kosmetologii i dietetyki na Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała. W swojej pracy często stosuje terapie łączone, by osiągnąć jak najlepsze efekty kuracji. Doświadczony specjalista procedur laserowych i zabiegów iniekcyjnych. Nie boi się nowych wyzwań i przedsięwzięć. Zadowolenie klientów jest dla niej największą motywacją. Przykłada ogromną wagę do relacji z klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich.
Renata Napiórkowska
Kosmetolog

Ukończyła Wyższa Uczelnię Medyczna w Warszawie. Pogłębia wiedzę
uczestnicząc w szkoleniach. Interesuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Posiada umiejętności z zakresu pielęgnacji skóry dlatego chętnie pomoże w doborze odpowiedniego zabiegu. Wykonuje zabiegi depilacji laserowej a także mezoterapii. Poza zabiegami dostępnymi w salonie specjalizuje się w podologii. Dla niej najważniejsze jest bezpieczeństwo i świadomość klienta.

Olga Przytuła
Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog, studia ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Poza laserowymi i igłowymi zabiegami dostępnymi w ofercie salonu specjalizuje się w podologii, piercingu i masażu relaksacyjnym, a jednym z ulubionych zabiegów są te wymagające użycia kwasów. Wielka fanka kosmetyków naturalnych oraz wszelkich form olejowych. Uważa, że
pielęgnacja skóry zaczyna się przede wszystkim od pielęgnacji domowej, dlatego zawsze chętnie pomoże w dobraniu odpowiednich preparatów i schematów pielęgnacyjnych.

Natalia Niedźwiecka
Kosmetolog

Absolwentka studiów kosmetologicznych na Uniwersytecie
Humanistyczno-Przyrodniczym w Częstochowie. Pasjonuje się kosmetologią i stale poszerza swoją wiedzę w tym temacie. Specjalizuje się w depilacji laserowej a także w zabiegach pielęgnacyjnych, igłowych, modelujących a także z użyciem kwasów. Poza zabiegami dostępnymi w ofercie salonu
pasjonuje się wizażem. Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, zawsze uśmiechniętą, cierpliwą i spokojną. Zawsze chętnie doradzi i indywidualnie dobierze zabiegi tak aby zniwelować dany problem skóry.

Mia Trachuk
Kosmetolog
Jest dyplomowanym kosmetologiem. W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do  klienta, co pozwala na trafny dobór zabiegów oraz pielęgnacji domowej, dzięki czemu osiągamy wspólnie upragnione efekty. Specjalizuje się w zabiegach laserowych oraz pielęgnacyjnych I upiększających  m.in mezoterapii igłowej/mikroigłowej, peelingach chemicznych, zabiegach trychologicznych takich jak osocze bogatopłytkowe, mezoterapia, karboksyterapia.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 20 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.