window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Salon kosmetyki laserowej Kontakt Białystok - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Białystok

Możesz zarezerwować swoją wizytę w naszym salonie również przez aplikację Booksy: https://cdl.booksy.com/S5fYjkwFfjb Salon Laser Delux w Białymstoku znajduje się się na rogu ulic Tadeusza Mazowieckiego i Nowy Świat. Dosłownie 2 minuty od centrum w pomarańczowo - piaskowym apartamentowcu. Serdecznie zapraszamy do nas klietki z miejscowości: Augustów, Sokółka, Łomża, Zambrów, Bielsk Podlaski, Wysokie Mazowieckie, Choroszcz.
Adres: Białystok, ul. Nowy Świat 3 lok 9
Telefon: +48 795 483 418
+48 85 674 79 66
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 18:00 Sobota: od 10:00 do 15:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Marta Czech
Manager
Ukończyłam studia magisterskie z kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Praca jest moją pasją. Po 4 latach pracy na stanowisku kosmetologa w Laser DeLux zostałam jego managerem. W wolnych chwilach lubię długie spacery oraz spotkania z przyjaciółmi. Uśmiech jest moją wizytówką, a zadowolenie klientów z naszych zabiegów najlepszą nagrodą.
Monika Mularczyk
Kosmetolog

Tytuł magistra kosmetologii uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Mam to szczęście, że wybrałam zawód który uwielbiam - dzięki temu praca jest jednocześnie moją pasją. Bardzo cenię możliwość pracy z drugą osobą. Cztery lata spędzone razem z Laser DeLux to ogrom wiedzy, nieustanne szkolenia w branży, doświadczenie, profesjonalizm, który przekłada się efekty i zadowolenie klientów - co jest bezcenne. ,Wolny czas poświęcam najbliższym, fotografii i gotowaniu.

Magdalena Sak
Kosmetolog

Tytuł magistra kosmetologii obroniłam na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od paru lat pracuje w tym zawodzie i jest to najlepsza rzecz jaka mogła mnie spotkać. Praca z ludźmi daje mi bardzo dużo satysfakcji. Uwielbiam wykonywać zabiegi laserowe i igłowe. Największa rekompensata długich godzin pracy jest zadowolona klientka która wraca do Ciebie na kolejne zabiegi. Wolny czas lubię spędzać aktywnie, choć czasem też miło wypić dobra kawkę w wygodnym fotelu

Dominika Zdrojkowska
Kosmetolog

Jestem magistrem kosmetologii. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Zainteresowanie kosmetologią przejawiałam już jako dziecko. Ten zawód to dla mnie nie tylko praca ale również pasja. Uwielbiam kontakt z ludźmi, to daje mi wiele satysfakcji. Najczęściej lubię wykonywać zabiegi modelujące sylwetkę oraz zabiegi laserowe. Czas wolny spędzam na aktywności fizycznej. Interesuje się zdrowym stylem życia, wizażem oraz podologią.

Dominika Rostkowska
Kosmetolog

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku uzyskując tytuł magistra kosmetologii. Do swojego zawodu a co za tym idzie - wykonywanych zabiegów, podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Na pierwszym miejscu zawsze stawia zadowolenie klientów i pracę w przyjemnej atmosferze. Wolne chwile spędza na czytaniu książek i kontakcie z naturą.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 21 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.

× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday