fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Płock Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Częstochowa

Możesz zarezerwować swoją wizytę w naszym salonie również przez aplikację Booksy: https://cdl.booksy.com/q6IEfb11fjb

  Salon Laser DeLux w Częstochowie, znajduje się ok.250 metrów od punktu centralnego miasta, którym jest Plac im.Władysława Biegańskiego oraz wiodąca do Klasztoru Jasnogórskiego III Aleja Najświętszej Marii Panny, w której można miło spędzić czas w licznych kawiarniach i restauracjach. Natomiast ok 1,5 km od Laser DeLux, znajduje się Jasna Góra- cel pielgrzymów i turystów.
Ze względu na lokalizację w centrum miasta, łatwo do nas dojechać samochodem czy też komunikacją miejską, z każdej dzielnicy miasta oraz z sąsiadujących z Częstochową miejscowości. Serdecznie zapraszamy  również Klientów z pobliskich miast: Kłobucka, Blachowni, Olsztyna, Myszkowa, Radomska, Pajęczna, Działoszyna, Lublińca.
Adres: Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 15/2
Telefon: +48 518 290 740
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 9:00 do 20:00 Sobota: od 9:00 do 15:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Agnieszka Latos
Kosmetolog
Jestem kosmetologiem z pasji i wykształcenia. Studia licencjackie na kierunku kosmetologia ukończyłam w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Dalszą naukę kontynuowałam na Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu, gdzie w 2019 r. obroniłam tytuł magistra kosmetologii. Lubię, gdy kosmetologia staje się skutecznym narzędziem poprawiającym jakość życia moich klientów. Dlatego też specjalizuję się w laseroterapii, peelingach i zabiegach mikro/igłowych. Dokładam wszelkich starań, aby klienci czuli się przy mnie komfortowo i osiągali najlepsze efekty terapeutyczne w zakresie nowoczesnej pielęgnacji skóry. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu dermatologii, kosmetologii i trychologii. Obok tematyki zawodowej lubię także kuchnię roślinną, literaturę psychologiczną i wycieczki.  
Karolina Fydrych
Kosmetolog
Ukończyłam studia magisterskie w 2016 r. na kierunku kosmetologia na Collegium Medicum w Bydgoszcz UMK w Toruniu. Wykonuję zabiegi z zakresu laseroterapii, kosmetyki pielęgnacyjnej i endermologii. Posiadam bogate doświadczenie z zakresu mezoterapii igłowej, pielęgnacji skóry suchej oraz łączenia zabiegów kosmetologicznych z terapiami wykorzystywanymi w medycynie estetycznej. Praca, którą wykonuję jest moją ogromną pasją, dlatego lubię odkrywać w niej nowe rozwiązania, a do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie klienta i chęć jego powrotu na kolejne zabiegi. Oprócz kosmetologii jestem wielbicielką  jazdy konnej i długich spacerów.
Wiktoria Felczykowska
Kosmetolog
Studia licencjackie na kierunku kosmetologia ukończyłam na Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu, gdzie aktualnie poszerzam swoją wiedzę na studiach magisterskich. W mojej pracy cenię możliwość bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem, do którego podchodzę z życzliwością i uśmiechem. Dbam o bezpieczeństwo klientów i staram się, aby zawsze czuli się przy mnie swobodnie. Specjalizuję się w laseroterapii oraz zabiegach igłowych. Poza pracą jestem miłośniczką sportu i gotowania.
Katarzyna Leszczyńska
Kosmetolog
Ukończyłam kosmetologię na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.Każdy dzień jak i naszych Klientów witam z uśmiechem- jest to nieodłączny element mojej osobowości.Widząc efekty pozabiegowe i radość Klientów, czuję dumę, że mogłam się przyczynić do tego sukcesu.Zabiegi laserowe sprawiają mi ogromną przyjemność, oprócz tego pasjonują mnie zabiegi igłowe.Obok kosmetologii interesuję się także psychologią oraz sztuką makijażu.Nie zamieniłabym swojej pracy na inną, ponieważ kocham to, co robię.
Dominika Żurek
Kosmetolog
Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach o kierunku kosmetologia.Odkąd pamiętam interesowałam się kosmetyką, a później kosmetologią estetyczną.Dzięki swojej pasji i możliwościom z zamiłowaniem wykonuję zabiegi, które przynoszą spektakularne efekty. Specjalizuję się w zabiegach igłowych oraz laserowych na twarz i ciało. Niezwykle ważne jest dla mnie indywidualne podejście do Klienta, dobranie terapii zabiegowej zgodnie z potrzebami i oczekiwanymi efektami, a zadowolenie Klienta jest dla mnie największą nagrodą. Każdego dnia w mojej pracy towarzyszy mi uśmiech oraz pozytywne nastawienie do życia i ludzi.
Milena Wójtowicz
Kosmetolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłam studia z tytułem magistra. Z wykształcenia jestem kosmetologiem. Specjalizuję się w zabiegach modelujących sylwetkę a także nadających jej piękny i zdrowy wygląd. Fascynują mnie zabiegi igłowe, w szczególności karboksyterapia. W pracy stawiam na stały rozwój oraz poszerzanie wiedzy z zakresu kosmetologii. Największą satysfakcję daje mi uśmiech i zadowolenie klientów. Moja pasja jest zdrowy styl życia. Interesuję się wszystkimi nowinkami poprawiającymi jakość życia

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.