fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Płock Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Bielsko-Biała

Salon w Bielsku znajduje się na ulicy Szkolnej 2 (w godzinach 10-18 obowiązuje zakaz parkowania. Szkolna jest prostopadła do głównego deptaka - 11 Listopada i znajduje się niedaleko Ratusza oraz Szpitala Onkologicznego przy ulicy Wyzwolenia a także galerii handlowej Sfera (okolo 15 min pieszo od Sfery idąc 11 Listopada). Parkingi w pobliżu: ulica Wyzwolenia, 11 Listopada, plac Wolności, Szpital Miejski przy Wyspiańskiego, Ratusz, galeria Sfera.
 Zapraszamy Klientów z okolic Bielska: Bestwina, Wilamowice, Kozy, Porąbka, Wilkowice, Buczkowice, Jaworze, Jasienica oraz z pobliskich miast: Żory, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Oświęcim, Andrychów, Żywiec, Wisła, Ustroń.
Adres:Bielsko-Biała, ul. Szkolna 2
Telefon: +48 785 100 736
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 08:00 do 22:00 Sobota: od 09:00 do 17:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Karolina Kwiatkowska
Kosmetolog
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej  w Katowicach. Praca jest również moją pasją.  Staram się podchodzić indywidualnie do każdego pacjenta, a największą nagrodą i motywacją do pracy jest dla mnie uśmiech i zadowolenie klienta. Do każdego podchodzę z zaangażowaniem, dokładnością i staram się, aby każdy podczas wizyty czuł się swobodnie. Zajmuję się głównie zabiegami laserowymi oraz iniekcyjnymi. Prywatnie jestem miłośniczką dobrego jedzenia i buldożków francuskich. Rozwijam się również w innej dziedzinie kosmetologii, jaką jest podologia.
Małgorzata Bogusz
Kosmetolog
Kosmetolog z zamiłowania i z zawodu, tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Moim priorytetem jest osiągniecie spektakularnych efektów zabiegu poprzez stosowanie indywidualnie dobranych do potrzeb Pacjenta terapii łączonych. Specjalizuję się w zabiegach anti-aging, takich jak laseroterapia oraz zabiegi igłowe. Nieustanny rozwój kosmetologii sprawia,że wciąż mogę poszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności, co daje mi ogromną radość.
Agnieszka Kapuściok
Kosmetolog
Ukończyłam studia magisterskie na kierunku kosmetologia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Podejmując naukę na tym kierunku utwierdziłam się w przekonaniu, że wybrałam właściwą drogę, która stała się moją pasją i chęcią ciągłego kształcenia. Aktualnie oprócz kosmetologii pogłębiam swoją wiedzę w zakresie akupunktury. Jestem osobą ambitną, empatyczną i zawsze dążącą do wyznaczonego celu. Największą motywację do pracy stanowi dla mnie zadowolenie klientów. Specjalizuję się w zabiegach na ciało, szczególnie tych modelujących sylwetkę.
Ewelina Gołuch
Kosmetolog
Kosmetologia jest dziedziną, w której najlepiej odnajduje się i spełniam zawodowo. Kocham ten zawód za to, że ciągle coś mnie zaskakuje, dzięki czemu nie poprzestaje na zdobytej wiedzy. Staram się być z każdym krokiem coraz lepszym kosmetologiem, ale też człowiekiem, bo wymiana doświadczeń z klientami w trakcie zabiegów również rozwija mnie jako osobę. Specjalizuje się szczególnie w zabiegach igłowych - tych odmładzających i modelujących sylwetkę, ale też w laseroterapii. Sama na sobie testuje nowości, by móc jak najlepiej przekazać informacje o nich klientowi. Prywatnie pasjonatka podróży i motocykli. Rozwijam się również w makijażu permanentnym i mikropigmentacji medycznej jako absolwentka Rocznej Szkoły Broadway Beauty College.
Ola Binda
Kosmetolog

Jestem kosmetologiem z wykształcenia i zamiłowania. W 2019 roku ukończyłam studia magisterskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, jednak wciąż uczę się, doskonalę i rozwijam w swojej dziedzinie. Do każdego klienta staram się podchodzić indywidualnie i kompleksowo, przekazując wskazówki, jak przedłużyć efekty zabiegu i dbać o piękną skórę również w zaciszu domowym. Największa satysfakcję z wykonanej pracy przynosi mi uśmiech zadowolonego klienta. W Laser Delux zajmuję się głównie zabiegami laserowymi i wyszczuplającymi na ciało, dlatego możesz być pewna, że wspólnie zawalczymy o Twoje gładkie ciało ;)

Martyna Cembala
Kosmetolog

Ukończyłam studia o kierunku kosmetologia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Kosmetologia jest dziedziną, która nieustannie się rozwija, co inspiruje mnie do ciągłego zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń zawodowych. Jako że jestem osobą otwartą i ciekawą świata, w mojej pracy najbardziej cenię możliwość bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Każdego klienta witam z uśmiechem na twarzy i staram się umilić wizytę pozytywnym nastawieniem i dobrym humorem. Oprócz laseroterapii i zabiegów iniekcyjnych, interesuje mnie także makijaż i pielęgnacja ciała. 

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.