(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Depilacja laserowa bikini. Wszystko o efektach - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Depilacja laserowa bikini. Wszystko o efektach

Depilacja laserowa bikini. Wszystko o efektach

depilacja bikini depilacja laserowa

Wiele osób zmaga się z problemem nadmiernego owłosienia. Najprostszym sposobem, by pozbyć się go na stałe jest sięgnięcie po depilację laserową. Jest to jeden z najchętniej wybieranych przez Panie zabiegów depilacji. Dlaczego i czy warto zdecydować się na laserowe usuwanie owłosieni z okolic bikini? Jak wyglądają efekty depilacji laserowej bikini?

spis treści

Depilacja laserowa bikini – na czym polega?

Laserowe usuwanie owłosienia okolic bikini to doskonały sposób, by raz na zawsze pożegnać się z włoskami z tych rejonów. Zabieg jest przeprowadzany na podstawie wcześniej odbytej konsultacji kosmetologicznej. Przed zabiegiem oceniany jest stan i typ naszej skóry i włosów, na podstawie której dobierana zostaje odpowiednia częstotliwość lasera. Depilacja laserowa polega na uszkodzeniu mieszków włosów oraz cebulek włosa, znajdujących się w fazie wzrostu, tak by całkowicie wstrzymać proces ich odrastania. Co ważne parametry lasera ustawiane są w ten sposób, by nie uszkadzać pozostałych tkanek, zabieg jest więc bezinwazyjny i bezpieczny.

Efekty depilacji laserowej bikini

W zależności od grubości i koloru włosa, pierwsze efekty depilacji laserowej bikini widać już po kilkunastu dniach od przeprowadzenia zabiegu. Zdecydowanie lepsze rezultaty zobaczą osoby o grubych i ciemnych włosach. Klientki o jasnym kolorze włosów mogą liczyć na przerzedzenie lub osłabienie owłosienia (ciemny blond lub jasny brąz). Włosy siwe, rude lub bardzo jasne ze względu na zbyt małą ilość barwnika nie reagują na zabiegi laserowe, a w efekcie końcowym, nie da się ich usunąć. Po wykonanym zabiegu włosy mogą wypadać nawet do 3 tygodni. Konieczne jest wykonanie serii ok 6-8 zabiegów, by osiągnąć końcowe efekty. Depilacji laserowej bikini nie należy powtarzać częściej niż w odstępach 8- 12 tygodniowych. Z czasem odstępy te mogą się wydłużyć ze względu na wolniejsze i słabsze odrastanie włosów.

W zależności od preferencji można zdecydować się na bikini klasyczne (francuskie), hollywoodzkie lub brazylijskie. Opcja pierwsza polecana jest dla tradycjonalistek, które pragną wyglądać naturalnie ale estetycznie. Włoski są usuwane w taki sposób, by nie wystawały poza linię majtek. Bikini brazylijskie polega na usunięciu włosków z pachwin, pośladków oraz ze wzgórka łonowego, i pozostawieniu na nim cienkiego paseczka. Bikini hollywoodzkie to depilacja najdokładniejsza, efektem jest zupełnie gładka skóra.

Depilacja Laserowa

Sprawdź

Skutki uboczne depilacji laserowej bikini

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i piekąca. Może dojść również do obrzęku i powstania niewielkich strupków, utrzymujących się najwyżej do kilku dni po zabiegu. Skórę po depilacji laserowej należy natłuszczać kremami łagodzącymi takimi jak ALANTAN PLUS, BEPANTHEN, PANTHENOL. Innymi podrażnieniami po depilacji bikini może być obrzęk lub rumień okołomieszkowy, utrzymujący się przez kilka dni. Rzadko zdarzają się wysiewy opryszczki zwykłej i zazwyczaj dotyczą osób, które cierpią na częste jej nawroty.

Depilacja bikini – za i przeciw

Zwolennicy depilacji okolic intymnych często powołują się na kwestie higieniczne oraz estetyczne. Gładkie miejsca znacznie łatwiej jest utrzymać w czystości, mniej się pocą – zwłaszcza w upalne dni. Jeśli chodzi o kwestie gustu, to są one indywidualne – często młode kobiety decydują się na pełną depilację, a dojrzałe Panie stawiają na naturalny wygląd. Przeciwnicy depilacji z kolei twierdzą, że owłosienie stanowi naturalną barierę przed szkodliwymi zarazkami co jest częstym mitem, ponieważ dzięki depilacji laserowej unikamy ciągłych uszkodzeń skóry jak przy tradycyjnej depilacji maszynką. Depilacja okolic bikini jest sprawą indywidualną i uzależnioną od gustu. 

Przeczytaj więcej o depilacji w naszych poradnikach:

Proponowane zabiegi:

0 0 Ilość ocen
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday