(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Kriolipoliza - skuteczne wymrażanie tłuszczu - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Kriolipoliza

Kriolipoliza

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 45 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Redukcja tkanki tłuszczowej

Wybierz salon,  aby poznać cenę zabiegu. Zabieg dostępny w salonach: Bydgoszcz, Toruń, Katowice, Kalisz, Poznań, Częstochowa, Warszawa, Hanki Czaki, Wrocław, Opole, Kraków, Kielce, Gdańsk, Łódź

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Kriolipoliza co to?

Ćwiczenia i dieta pełna poświęceń nie przynoszą rezultatu? Dołącz do planu treningowego i zdrowego menu zabiegi modelujące sylwetkę! Kriolipoliza to wynalazek amerykańskich lekarzy, którzy dzięki wieloletnim badaniom dowiedli, że podskórne tkanki tłuszczowe są podatne na działanie zimna!

Dlatego kriolipoliza polegająca na "zamrażaniu" wybranych komórek tłuszczowych z różnych części ciała. Komórki tłuszczowe silnie reagują na niską temperaturę i pod wpływem zabiegu, rozpadają się na mniejsze elementy, aby w efekcie trwale zniknąć z organizmu. To prowadzi do zmniejszenia objętości wybranych partii ciała - brzucha, ud lub ramion. Kriolipoliza to bardzo bezpieczny zabieg, który jest doskonałą alternatywą dla klasycznej liposukcji. Dzięki zabiegowi możemy pozbyć się do kilku centymetrów!

Kriolipoliza efekty, czego można się spodziewać? Już po pierwszym zabiegu kriolipolizy można zauważyć redukcję tkanki tłuszczowej nawet do 45%. Zabieg kriolipolizy po kilku tygodniach od wykonania przynosi pierwsze efekty, które jeśli będą połączone z odpowiednim trybem życia, zostaną z nami na dłużej. Pamiętajmy, że rekomendowana ilość zabiegów jest indywidualna. Kriolipoliza jest często wykonywana na wewnętrzną stronę ud, a także brzuch. To właśnie w tych miejscach odkłada się najwięcej niechcianego tłuszczu.

kriolipoliza

Jak działa kriolipoliza?

Kriolipoliza to zabieg medycyny estetycznej, który wykorzystuje technologię opartą na zjawisku kriolipolizy, czyli selektywnym niszczeniu komórek tłuszczowych przez zimno. Lipidy z komórek tłuszczowych są bowiem bardziej wrażliwe na niską temperaturę niż inne komórki organizmu. Pod wpływem zimna, komórki tłuszczowe ulegają apoptozie, czyli programowanej śmierci komórkowej. W ten sposób kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, nie wpływając na inne struktury skóry i podskórnej.

Jak wygląda przebieg zabiegu kriolipolizy?

Zabieg kriolipolizy jest prosty i nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania. Przed zabiegiem kosmetolog dokonuje pomiaru i oceny obszaru poddanego zabiegowi, a następnie nakłada na niego żelowy podkład, który chroni skórę przed odmrożeniem. Następnym etapem przygotowań do kriolipolizy jest przyłożenie głowicy, która zasysa fałdek skóry i podskórnej i zaczyna wymrażać komórki tłuszczowe. Czasie zabiegu pacjent może odczuwać lekki dyskomfort, związany z zassaniem skóry i chłodzeniem tkanek, ale nie jest to bolesne. Zabieg kriolipolizy trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut, w zależności od wielkości i liczby obszarów poddawanych wymrażaniu tłuszczu. Po zakończeniu zabiegu kosmetolog zdejmuje aplikator i masuje miejsce przyłożenia głowicy, obszar poddanego zabiegowi, aby przywrócić prawidłowy przepływ krwi i limfy w obszarze poddanemu zabiegowi. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji, dlatego po kriolipolizie pacjent może natychmiast wrócić do codziennych aktywności.

Na jakich partiach ciała można wykonać kriolipolizę?

Kriolipoliza jest zabiegiem, który można wykonać na dowolnej partii ciała, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Najczęściej zabieg zmniejszenia tkanki tłuszczowej obejmuje:

 1. kriolipoliza brzucha
 2. kriolipoliza boczków
 3. kriolipoliza pleców
 4. kriolipoliza ramion
 5. kriolipoliza górnej partii ud, bioder i pośladków

Przed zabiegiem należy skonsultować się z kosmetologiem, który oceni stan skóry i tkanki tłuszczowej i zaproponuje optymalny plan zabiegów kriolipolizy.

Czego nie robić po kriolipolizie?

Po zabiegu kriolipolizy skóra może być zaczerwieniona, obrzęknięta lub lekko bolesna w miejscu przyłożenia głowicy. Jest to normalna reakcja organizmu na zimno i zwykle ustępuje po kilku dniach po zabiegu. Aby przyspieszyć regenerację skóry i poprawić efekty zabiegu, po zabiegu należy stosować się do zaleceń:

 1. nawilżać skórę kremami lub balsamami;
 2. pić minimum 2 litry wody dziennie, aby wspomóc usuwanie toksyn z organizmu;
 3. unikać ekspozycji na słońce, opalania się i korzystania z solarium i sauny
 4. należy unikać gorących kąpieli, masażu i peelingu w miejscu zabiegu.
 5. należy unikać intensywnych ćwiczeń fizycznych, alkoholu i kofeiny przez 24 godziny po zabiegu, aby dodatkowo nie obciążać wątroby.

Po zabiegu należy unikać ciężkiego wysiłku fizycznego, szczególnie jeśli kriolipoliza była wykonywana na dużym obszarze ciała. Warto 48 godzin po zabiegu dać organizmowi czas na regenerację, 7 do 10 dni skóra powinna dojść do pierwotnego stanu, a zaczerwienienie czy zasinienie stanie się mniej widoczne.Przeciwwskazania kriolipoliza

Kiedy nie można poddać się kriolipolizie? Kriolipoliza jest bezpieczną metodą redukcji tkanki tłuszczowej, ale istnieje lista sytuacji, które są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu:

 • aktywna alergia skórna przejawiająca się stanem zapalnym skóry;
 • stany zapalne organizmu;
 • urazy skóry (w tym otarcia naskórka);
 • infekcje skórne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze);
 • wszelkie infekcje wirusowe i grzybiczne;
 • tatuaż w miejscu, które ma być poddane zabiegowi;
 • nadmierne spożywanie alkoholu;
 • nowotwory;
 • padaczka;
 • łuszczyca, liszaj, bielactwo;
 • choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic w obrębie kończyn);
 • krioglobulinemia;
 • hemofilia;
 • cukrzyca;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi;
 • choroby nerek i wątroby;
 • zaburzenia hormonalne;
 • choroby serca, wszczepiony rozrusznik serca;
 • nadczynność i niedoczynność tarczycy;
 • miesiączka;
 • ciąża, karmienie piersią.

W razie wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, warto skonsultować się z lekarzem i zapytać o możliwość wykonania kriolipolizy. Przed kriolipolizą w naszej klinice przeprowadzane są bezpłatne konsultacje, podczas których kosmetolog zakwalifikuje Cię do zabiegu i wyjaśni, jak krok po kroku będzie przebiegać wymodelowanie sylwetkiUrządzenie do kriolipolizy

Kriolipolizę wykonujemy sprawdzonym urządzeniem LIPOCRYO®. Jest to nowatorska technika, która służy redukcji tkanki tłuszczowej dzięki działaniu niskiej temperatury. Zniszczone komórki tłuszczowe są następnie transportowane przez układ limfatyczny i wydalane z organizmu w naturalny sposób. Kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, nie uszkadzając innych tkanek ani organów. W ten sposób ilość tkanki tłuszczowej maleje, a efekty można zauważyć w trakcie jednej sesji kriolipolizy.

Kriolipoliza to bezbolesny i bezinwazyjny zabieg, który znacznie redukuje ilość komórek tłuszczowych w organizmie. Skutkiem zabiegów jest utrata 25-45% grubości warstwy tłuszczu. Efekt jest widoczny po upływie 2 tygodni, ale na najlepsze efekty należy czekać do 6 tygodni. Po tym okresie zabieg może być powtórzony, jeśli dalsza kuracja jest potrzebna.

Zabieg kriolipolizy (czyli jedno przyłożenie głowicy) trwa 45 minut. Na miejsce poddawane zabiegowi kriolipolizy nakładamy żel, a następnie przykładamy głowicę, która stopniowo zasysa skórę i schładza ją. Nie jest to bolesne, ale podczas pierwszych 3 minut można odczuwać jest lekki dyskomfort. Od razu po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, może pojawić się również siniak (z powodu zassania skóry). Zaczerwienienie skóry po kriolipolizie wywołane procesem chłodzenia znika po zabiegu, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu.

Zwykle aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty, na poszczególne partie ciała wykonuje się od 2 do 3 zabiegów w odstępach co 6 tygodni. Krilipoliza pierwsze efekty daje już po 2 tygodniach, ale na pełny rezultat trzeba poczekać około 6-8 tygodni. Aby osiągnąć maksymalną skuteczność należy wykonać serię zabiegów, min. 3. W rezultacie możemy zgubić nawet 3 -4 cm a po drugim jest pogłębienie tego efektu i możemy osiągnąć utratę od 5- 7 cm. Kriolipoliza polega na zamrożeniu adipocytów, czyli komórek tłuszczowych bez naruszania powłok ciała. Jest to więc bezpieczna i równie skuteczna alternatywa dla inwazyjnego odsysani tłuszczu, który niesie za sobą ryzyko wystąpienia powikłać. Zabieg nie wymaga dłużej rekonwalescencji, a już po kilkudziesięciu minutach do kilku godzin możesz wrócić do swoich obowiązków.

Umów się na kriopolizę w naszej klinice medycyny estetycznej i sprawdź pełną ofertę zabiegów!Przed zabiegiem
 1. Spotkaj się z kosmetologiem w salonie w celu przeprowadzenie wnikliwej konsultacji, dobranie planu terapii
 2. Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody.
 3. Jeśli jesteś w trakcie miesiączki zrezygnuj z wykonywania zabiegu na brzuch.
Czytaj więcej
W trakcie
 1. Kosmetolog nakłada specjalny żel w miejsce na ciele, które jest poddawane zabiegowi.Ma to na celu lepsze zassanie fałdu skórnego i ograniczenie dyskomfortu.
 2. Głowica urządzenia do kriolipolizy obniża temperaturę zasysanego fałdu skórnego do niskiej temperatury
 3. Klient leży w wygodnej pozycji przez ok. 45 minut. Zabieg jest naprawdę komfortowy.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 1. Na skórze może pojawić się zaczerwienienie wywołane kontrolowanym stanem zapalnym - to normalny objaw, który ustępuje po kilku godzinach
 2. Należy unikać pokarmów wysokobiałkowych, wysokotłuszczowych, wysokoenergetycznych przez kilka dni po zabiegu
 3. Trzeba spożywać ok. 2 litrów wody w ciągu 24 godzin po zabiegu, aby pomóc w oczyszczaniu organizmu z toksyn.
 4. Dla uzyskania długotrwałych rezultatów konieczne jest utrzymywanie zbilansowanej diety i aktywności fizycznej.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Kriolipoliza

Kriolipoliza

Kriolipoliza co to?

Ćwiczenia i dieta pełna poświęceń nie przynoszą rezultatu? Dołącz do planu treningowego i zdrowego menu zabiegi modelujące sylwetkę! Kriolipoliza to wynalazek amerykańskich lekarzy, którzy dzięki wieloletnim badaniom dowiedli, że podskórne tkanki tłuszczowe są podatne na działanie zimna!

Dlatego kriolipoliza polegająca na "zamrażaniu" wybranych komórek tłuszczowych z różnych części ciała. Komórki tłuszczowe silnie reagują na niską temperaturę i pod wpływem zabiegu, rozpadają się na mniejsze elementy, aby w efekcie trwale zniknąć z organizmu. To prowadzi do zmniejszenia objętości wybranych partii ciała - brzucha, ud lub ramion. Kriolipoliza to bardzo bezpieczny zabieg, który jest doskonałą alternatywą dla klasycznej liposukcji. Dzięki zabiegowi możemy pozbyć się do kilku centymetrów!

Kriolipoliza efekty, czego można się spodziewać? Już po pierwszym zabiegu kriolipolizy można zauważyć redukcję tkanki tłuszczowej nawet do 45%. Zabieg kriolipolizy po kilku tygodniach od wykonania przynosi pierwsze efekty, które jeśli będą połączone z odpowiednim trybem życia, zostaną z nami na dłużej. Pamiętajmy, że rekomendowana ilość zabiegów jest indywidualna. Kriolipoliza jest często wykonywana na wewnętrzną stronę ud, a także brzuch. To właśnie w tych miejscach odkłada się najwięcej niechcianego tłuszczu.

kriolipoliza

Jak działa kriolipoliza?

Kriolipoliza to zabieg medycyny estetycznej, który wykorzystuje technologię opartą na zjawisku kriolipolizy, czyli selektywnym niszczeniu komórek tłuszczowych przez zimno. Lipidy z komórek tłuszczowych są bowiem bardziej wrażliwe na niską temperaturę niż inne komórki organizmu. Pod wpływem zimna, komórki tłuszczowe ulegają apoptozie, czyli programowanej śmierci komórkowej. W ten sposób kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, nie wpływając na inne struktury skóry i podskórnej.

Jak wygląda przebieg zabiegu kriolipolizy?

Zabieg kriolipolizy jest prosty i nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania. Przed zabiegiem kosmetolog dokonuje pomiaru i oceny obszaru poddanego zabiegowi, a następnie nakłada na niego żelowy podkład, który chroni skórę przed odmrożeniem. Następnym etapem przygotowań do kriolipolizy jest przyłożenie głowicy, która zasysa fałdek skóry i podskórnej i zaczyna wymrażać komórki tłuszczowe. Czasie zabiegu pacjent może odczuwać lekki dyskomfort, związany z zassaniem skóry i chłodzeniem tkanek, ale nie jest to bolesne. Zabieg kriolipolizy trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut, w zależności od wielkości i liczby obszarów poddawanych wymrażaniu tłuszczu. Po zakończeniu zabiegu kosmetolog zdejmuje aplikator i masuje miejsce przyłożenia głowicy, obszar poddanego zabiegowi, aby przywrócić prawidłowy przepływ krwi i limfy w obszarze poddanemu zabiegowi. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji, dlatego po kriolipolizie pacjent może natychmiast wrócić do codziennych aktywności.

Na jakich partiach ciała można wykonać kriolipolizę?

Kriolipoliza jest zabiegiem, który można wykonać na dowolnej partii ciała, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Najczęściej zabieg zmniejszenia tkanki tłuszczowej obejmuje:

 1. kriolipoliza brzucha
 2. kriolipoliza boczków
 3. kriolipoliza pleców
 4. kriolipoliza ramion
 5. kriolipoliza górnej partii ud, bioder i pośladków

Przed zabiegiem należy skonsultować się z kosmetologiem, który oceni stan skóry i tkanki tłuszczowej i zaproponuje optymalny plan zabiegów kriolipolizy.

Czego nie robić po kriolipolizie?

Po zabiegu kriolipolizy skóra może być zaczerwieniona, obrzęknięta lub lekko bolesna w miejscu przyłożenia głowicy. Jest to normalna reakcja organizmu na zimno i zwykle ustępuje po kilku dniach po zabiegu. Aby przyspieszyć regenerację skóry i poprawić efekty zabiegu, po zabiegu należy stosować się do zaleceń:

 1. nawilżać skórę kremami lub balsamami;
 2. pić minimum 2 litry wody dziennie, aby wspomóc usuwanie toksyn z organizmu;
 3. unikać ekspozycji na słońce, opalania się i korzystania z solarium i sauny
 4. należy unikać gorących kąpieli, masażu i peelingu w miejscu zabiegu.
 5. należy unikać intensywnych ćwiczeń fizycznych, alkoholu i kofeiny przez 24 godziny po zabiegu, aby dodatkowo nie obciążać wątroby.

Po zabiegu należy unikać ciężkiego wysiłku fizycznego, szczególnie jeśli kriolipoliza była wykonywana na dużym obszarze ciała. Warto 48 godzin po zabiegu dać organizmowi czas na regenerację, 7 do 10 dni skóra powinna dojść do pierwotnego stanu, a zaczerwienienie czy zasinienie stanie się mniej widoczne.

Przeciwwskazania kriolipoliza

Kiedy nie można poddać się kriolipolizie? Kriolipoliza jest bezpieczną metodą redukcji tkanki tłuszczowej, ale istnieje lista sytuacji, które są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu:

 • aktywna alergia skórna przejawiająca się stanem zapalnym skóry;
 • stany zapalne organizmu;
 • urazy skóry (w tym otarcia naskórka);
 • infekcje skórne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze);
 • wszelkie infekcje wirusowe i grzybiczne;
 • tatuaż w miejscu, które ma być poddane zabiegowi;
 • nadmierne spożywanie alkoholu;
 • nowotwory;
 • padaczka;
 • łuszczyca, liszaj, bielactwo;
 • choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic w obrębie kończyn);
 • krioglobulinemia;
 • hemofilia;
 • cukrzyca;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi;
 • choroby nerek i wątroby;
 • zaburzenia hormonalne;
 • choroby serca, wszczepiony rozrusznik serca;
 • nadczynność i niedoczynność tarczycy;
 • miesiączka;
 • ciąża, karmienie piersią.

W razie wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, warto skonsultować się z lekarzem i zapytać o możliwość wykonania kriolipolizy. Przed kriolipolizą w naszej klinice przeprowadzane są bezpłatne konsultacje, podczas których kosmetolog zakwalifikuje Cię do zabiegu i wyjaśni, jak krok po kroku będzie przebiegać wymodelowanie sylwetki

Urządzenie do kriolipolizy

Kriolipolizę wykonujemy sprawdzonym urządzeniem LIPOCRYO®. Jest to nowatorska technika, która służy redukcji tkanki tłuszczowej dzięki działaniu niskiej temperatury. Zniszczone komórki tłuszczowe są następnie transportowane przez układ limfatyczny i wydalane z organizmu w naturalny sposób. Kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, nie uszkadzając innych tkanek ani organów. W ten sposób ilość tkanki tłuszczowej maleje, a efekty można zauważyć w trakcie jednej sesji kriolipolizy.

Kriolipoliza to bezbolesny i bezinwazyjny zabieg, który znacznie redukuje ilość komórek tłuszczowych w organizmie. Skutkiem zabiegów jest utrata 25-45% grubości warstwy tłuszczu. Efekt jest widoczny po upływie 2 tygodni, ale na najlepsze efekty należy czekać do 6 tygodni. Po tym okresie zabieg może być powtórzony, jeśli dalsza kuracja jest potrzebna.

Zabieg kriolipolizy (czyli jedno przyłożenie głowicy) trwa 45 minut. Na miejsce poddawane zabiegowi kriolipolizy nakładamy żel, a następnie przykładamy głowicę, która stopniowo zasysa skórę i schładza ją. Nie jest to bolesne, ale podczas pierwszych 3 minut można odczuwać jest lekki dyskomfort. Od razu po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, może pojawić się również siniak (z powodu zassania skóry). Zaczerwienienie skóry po kriolipolizie wywołane procesem chłodzenia znika po zabiegu, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu.

Zwykle aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty, na poszczególne partie ciała wykonuje się od 2 do 3 zabiegów w odstępach co 6 tygodni. Krilipoliza pierwsze efekty daje już po 2 tygodniach, ale na pełny rezultat trzeba poczekać około 6-8 tygodni. Aby osiągnąć maksymalną skuteczność należy wykonać serię zabiegów, min. 3. W rezultacie możemy zgubić nawet 3 -4 cm a po drugim jest pogłębienie tego efektu i możemy osiągnąć utratę od 5- 7 cm. Kriolipoliza polega na zamrożeniu adipocytów, czyli komórek tłuszczowych bez naruszania powłok ciała. Jest to więc bezpieczna i równie skuteczna alternatywa dla inwazyjnego odsysani tłuszczu, który niesie za sobą ryzyko wystąpienia powikłać. Zabieg nie wymaga dłużej rekonwalescencji, a już po kilkudziesięciu minutach do kilku godzin możesz wrócić do swoich obowiązków.

Umów się na kriopolizę w naszej klinice medycyny estetycznej i sprawdź pełną ofertę zabiegów!

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 45 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Redukcja tkanki tłuszczowej

Wybierz salon,  aby poznać cenę zabiegu. Zabieg dostępny w salonach: Bydgoszcz, Toruń, Katowice, Kalisz, Poznań, Częstochowa, Warszawa, Hanki Czaki, Wrocław, Opole, Kraków, Kielce, Gdańsk, Łódź

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Zabieg kriolipoliza - jak wygląda?

Przed zabiegiem

 1. Spotkaj się z kosmetologiem w salonie w celu przeprowadzenie wnikliwej konsultacji, dobranie planu terapii
 2. Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody.
 3. Jeśli jesteś w trakcie miesiączki zrezygnuj z wykonywania zabiegu na brzuch.
Czytaj więcej

W trakcie

 1. Kosmetolog nakłada specjalny żel w miejsce na ciele, które jest poddawane zabiegowi.Ma to na celu lepsze zassanie fałdu skórnego i ograniczenie dyskomfortu.
 2. Głowica urządzenia do kriolipolizy obniża temperaturę zasysanego fałdu skórnego do niskiej temperatury
 3. Klient leży w wygodnej pozycji przez ok. 45 minut. Zabieg jest naprawdę komfortowy.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 1. Na skórze może pojawić się zaczerwienienie wywołane kontrolowanym stanem zapalnym - to normalny objaw, który ustępuje po kilku godzinach
 2. Należy unikać pokarmów wysokobiałkowych, wysokotłuszczowych, wysokoenergetycznych przez kilka dni po zabiegu
 3. Trzeba spożywać ok. 2 litrów wody w ciągu 24 godzin po zabiegu, aby pomóc w oczyszczaniu organizmu z toksyn.
 4. Dla uzyskania długotrwałych rezultatów konieczne jest utrzymywanie zbilansowanej diety i aktywności fizycznej.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday