(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Zabieg mikrodermabrazji połączony z kwasami - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Zabieg mikrodermabrazji połączony z kwasami

Zabieg mikrodermabrazji połączony z kwasami

mikrodermabrazja

Każda kobieta marzy o tym, żeby pozbyć się niedoskonałości na swojej skórze, chociażby takich, jak: zaskórniki czy rozszerzone pory.  Gładka i aksamitna skóra kojarzy się z większą pewnością siebie i odpowiednią pielęgnacją. Jest sprawdzony sposób na to, żeby właśnie taki efekt uzyskać. Czy słyszałaś o zabiegu mikrodermabrazji z kwasami? Jeżeli nie zaraz powiemy Ci więcej na jego temat.

spis treści

Zapewnia on całkowite oczyszczenie skóry twarzy, szyi i dekoltu przy pomocy specjalnego urządzenia wyposażonego w głowicę. Najbardziej popularną formą mikrodermabrazji jest mikrodermabrazja diamentowa.  Głowica wykorzystywana do zabiegu pokryta jest diamentami syntetycznymi lub naturalnymi i służy do równomiernego złuszczania naskórka przy zastosowaniu podciśnienia. Mikrodermabrazja jest zabiegiem bezpiecznym a ilość zabiegów jest ustalana indywidualnie z kosmetologiem podczas bezpłatnej konsultacji.

Mikrodermabrazja

Sprawdź

Na czym polega zabieg mikrodermabrazji z kwasami?

Mikrodermabrazja z kwasami to zabieg, który idealnie odpowiada na potrzeb skóry do regeneracji i odnowy. Dzięki połączeniu mechanicznego złuszczania z działaniem kwasów, skóra staje się gładsza, a niedoskonałości takie jak zmian trądzikowych czy drobne zmarszczki są mniej widoczne. Mikrodermabrazja z kwasami to doskonała opcja dla osób, które chcą kontrolować wydzielania sebum i poprawić ogólny wygląd cery.

Zabieg mikrodermabrazji z kwasami polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka za pomocą kryształków diamentu na specjalistycznej głowicy, która może być pokryta kryształkami diamentu lub korundowymi. Mikrodermabrazja z kwasami to rodzaj peelingu mechanicznego, który usuwa zrogowaciałe warstw naskórka, pozwalając na głębsze oczyszczenie porów i redukcję niedoskonałości. Zabieg polega na usunięciu martwych komórek, co pobudzi skórę do regeneracji i produkcji nowych komórek. Mikrodermabrazja z kwasami to zabieg odpowiedni dla większości osób, jednak istnieją przeciwwskazania do zabiegu, takie jak aktywne infekcje skórne czy kobiet w ciąży.

Dlaczego mikrodermabrazja z kwasami?

Warto zaznaczyć, że bardzo skuteczną formą terapii dla Twojej skóry będzie połączenie zabiegów mikrodermabrazji z kwasem migdałowym. To zestawienie pozwoli Ci nie tylko pozbyć się zaskórników czy krostek, ale przede wszystkim zniwelować drobne zmarszczki mimiczne, wygładzić blizny potrądzikowe oraz usunąć przebarwienia.

Mikrodermabrazja z kwasami to zabieg, który skutecznie łączy ścieranie naskórka z działaniem kwasów, co przynosi efekty w postaci wygładzenia i oczyszczenia skóry. Mikrodermabrazja z kwasami to metoda, która dzięki powolnemu działaniu kwasów nie powoduje silnych podrażnień i może być stosowana cały rok, o ile przestrzega się zaleceń pozabiegowych. Zabieg mikrodermabrazji z kwasami jest szczególnie polecany osobom z nawracającymi stanami zapalnymi skóry, rozstępami oraz w celu rozjaśnienia ziemistej cery.

Zalety kwasu migdałowego

Jest to kwas należący do grupy AHA, który uzyskuje się poprzez hydrolizę wyciągu z gorzkich migdałów. Zdecydowanie jest to jeden z lepszych kwasów służących do regeneracji skóry. Bardzo korzystnie wpływa na problematyczną skórę, która ma dużą ilość zaskórników, jest pokryta aktywnym trądzikiem pospolitym, ma problem z łojotokiem. Działanie kwasu migdałowego opiera się w dużej mierze na rozluźnieniu łączenia pomiędzy cementem komórkowym a komórkami naskórka.

Mikrodermabrazja z kwasami - najlepsze połączenie

Poprzez zastosowanie obydwu form terapii mikrodermabrazji twarzy i kwasów, możesz spodziewać się uspokojenia działania gruczołów łojowych, przez co Twoja skóra zacznie w mniejszym stopniu się przetłuszczać. Poprzez złuszczenie naskórka Twoje pory odblokują się i pozbędziesz się nagromadzonych w skórze zaskórników i stanów zapalnych. Dodatkową zaletą połączenia kwasu migdałowego z mikrodermabrazją jest spłycenie zmarszczek mimicznych oraz poprawienie jej jędrności i kolorytu.  Kolejnym bardzo dużym plusem jest to, że terapia łączona działa bakteriobójczo oraz przeciwzapalnie a skóra staje się bardziej napięta i nawilżona.

Mikrodermabrazja z kwasami to połączenie, które oferuje zarówno ścieranie, jak i regenerację skóry. Zabieg mikrodermabrazji z kwasami sprawdzi się do każdego rodzaju skóry, a jego przebieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry. Zaleca się stosowanie serii zabiegów mikrodermabrazji z kwasami– zwykle 6 zabiegów – aby uzyskać najlepsze efekty. Połączenie mikrodermabrazji z kwasami  jest szczególnie polecane dla osób, które chcą uzyskać efekt złuszczania skóry warstwa po warstwie, jednocześnie pobudzając skórę do produkcji nowych komórek.

Mikrodermabrazja - dla kogo nie jest wskazana?

Jak w przypadku każdego zabiegu kosmetycznego, warto zapoznać się z przeciwwskazaniami do jego wykonania. Nie zaleca się mikrodermabrazji osobom chorującym na trądzik różowaty. W tym przypadku konieczna jest rozmowa z dermatologiem. Przeciwwskazaniem do mikrodermabrazji jest też aktywna bakteryjnie lub wirusowo choroba skóry.

Zanim zdecydujemy się na mikrodermabrazję z kwasem migdałowym nie możemy się opalać ani depilować, ponieważ może to doprawić do mocnych podrażnień skóry.

Jak widzisz, mikrodermabrazja z kwasami może zapewnić Ci skórę o jakiej zawsze marzyłaś!

Przeczytaj więcej o zabiegach pielęgnacji twarzy w naszych poradnikach: 

Proponowane zabiegi:

5 1 Ilość ocen
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday