(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Usuwanie cellulitu - jak zdążyć przed latem? - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Usuwanie cellulitu - jak zdążyć przed latem?

Usuwanie cellulitu - jak zdążyć przed latem?

cellulit

Pomarańczowa skórka, brak jędrności, nadprogramowy tłuszczyk i boczki? O naszych niedoskonałościach przypominamy sobie szczególnie wtedy, kiedy zbliża się lato i wiemy, że będziemy odsłaniać więcej ciała. Jak w takim razie poradzić sobie z tkanką tłuszczową i uporczywym cellulitem, który niejednokrotnie wpędza nas w kompleksy? Dietę i program treningowy możesz uzupełnić o skuteczne zabiegi na cellulit, które sprawią, że uzyskasz rezultaty o jakich marzysz!

spis treści

Skuteczne zabiegi na cellulit - karboksyterapia

Jest nieoceniona w walce z nierównościami na skórze. A to wszystko dzięki medycznemu dwutlenkowi węgla! Zabieg polega na iniekcji gazu pod skórę, który rozszerza naczynia krwionośne i tym samym odżywia oraz dotlenienia tkanki. CO2 pobudza procesy regeneracyjne i usprawnia powstawanie nowych naczyń krwionośnych.

Skóra po zabiegu staje się młodsza i bardziej sprężysta! Karboksyterapia na samym początku powoduje delikatny stan zapalny, który wspomaga produkcję kolagenu i elastyny. Działanie karboksyterapii jest nieocenione zwłaszcza wtedy, kiedy nie ćwiczymy i nie odżywiamy się racjonalnie. W zależności od problemu i umiejscowienia zmian kuracja dwutlenkiem węgla składa się z kilku zabiegów, które trzeba wykonać w odstępie 10-14 dni. Po serii zabiegów Twoja skóra zapomni czym jest cellulit!

Pozbądź się cellulitu przed latem dzięki endermologii

Endermologia Alliance - czyli  mechaniczny masaż, który pokochały kobiety, jest także skutecznym zabiegiem na cellulit. W trakcie zabiegu specjalne głowice rolują skórę w różnych kierunkach i tym samym pobudzają ją oraz układ limfatyczny do pracy. Stymulacja tkanki łącznej prowadzi do uwolnienia krążenia żylnego, pobudzenia limfy, a co za tym idzie, skutecznego usuwania tłuszczu z organizmu. Przyjemność, odprężenie, utrata tkanki tłuszczowej - to daje endermologii przewagę nad innymi zabiegami!

Efektem endermologii, poza odchudzaniem, jest diametralna  redukcja cellulitu! Już kilka zabiegów wystarczy, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty - skóra będzie wyrównana, idealnie gładka i sprężysta. Najnowocześniejszym obecnie na rynku sprzętem jest endermologia Alliance, która skróciła czas trwania zabiegów o połowę! W tej chwili już po 3 zabiegach różnica w obwodach może spaść o kilka centymetrów.

Kriolipoliza niweluje cellulit poprzez działanie niskiej temperatury na skórę

Kriolipoliza - jest bezinwazyjnym, skutecznym zabiegiem na cellulit, który dzięki działaniu niskiej temperatury niszczy komórki tłuszczowe. Odbywa się to w sposób kontrolowany bez naruszenia innych tkanek. Kriolipolizę wykonuje się na brzuch, plecy, pośladki, łydki, uda, ramiona. Jest polecana szczególnie tym osobom, które zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i jej nierównomiernym rozłożeniem na ciele.

Zabiegi kriolipolizy wspomagają redukcję cellulitu i uelastyczniają skórę, jednak ich głównym zadaniem jest redukcja komórek tłuszczowych. Dzięki kriolipolizie możesz utracić od 25 do 45% warstwy tłuszczu w miejscu, w którym została wykonana! Efekty kriolipolizy są widoczne po upływie 2 tygodni, ale na końcowy rezultat trzeba poczekać  do 6 tygodni. Po tym czasie kriolipoliza może zostać powtórzona, oczywiście jeżeli zajdzie taka potrzeba.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej, jak działają skuteczne zabiegi na cellulit? Zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację z naszym kosmetologiem, który dokładnie obejrzy Twoją skórę, pozna Twój cel i w oparciu o Twoje oczekiwania ułoży dla Ciebie indywidualny plan działania w walce z kilogramami i cellulitem.

0 0 Ilość ocen
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marlena
Marlena
1 rok temu

U mnie niektóre rzeczy odpadają bo mam kruche naczynka.
Można coś robić delikatniejszego na cellulit z zabiegów albo jeszcze w domu?

× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday