Zbliża się wiosna! Niedługo zaczniemy częściej odsłaniać nogi... ale niektóre z nas pragną je tylko zakryć. A to za sprawą problemu “pomarańczowej skórki”, zmory większości kobiet. To przez nią czujemy się niepewnie, ze wstydem zasłaniamy nogi pod długimi spodniami i spódnicami. Zmagamy się z cellulitem, na brzuchu, udach czy pośladkach - nieodpowiednia dieta, brak ćwiczeń i picie małej ilości wody pogłębia ten stan. Sprawdź, jaki jest sprawdzony sposób na cellulit.
Czy istnieje naprawdę skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu? I to podczas kilku wizyt w salonie kosmetycznym? Możesz teraz w to nie wierzyć, ale mamy dla Ciebie świetną wiadomość - to możliwe! Słyszałaś kiedyś o karboksyterapii? Jest to najskuteczniejsza metoda walki z cellulitem, dzięki której Twoja skóra znów będzie aksamitnie gładka i jędrna.
Sposób na cellulit - karboksyterapia?
Karboksyterapia to świetny sposób n cellulit. Jest to zabieg, który trwa od kilku do kilkunastu minut, zależnie od części ciała, której dotyczy. Karboksyterapia nie wymaga znieczulenia, jest stosunkowo bezbolesna, choć naturalne jest uczucie ukłucia i rozpierania. Zabieg polega na wtłoczeniu medycznego dwutlenku węgla pod skórę. Urządzenie, którym się go wykonuje zapewnia bezpieczeństwo i pełną kontrolę podczas podawania gazu. Aby efekty karboksyterapii były naprawdę zadowalające trzeba wykonać serię 6 - 10 zabiegów w odstępach 1 - 2 tygodniowych.
Jak działa medyczny dwutlenek węgla w naszym ciele?
Podanie dwutlenku węgla podskórnie stymuluje fibroblasty - komórki odpowiedzialne za produkcję włókien kolagenowych i elastycznych. Dzięki temu skóra staje się bardziej jędrna i widocznie zrewitalizowana. W momencie kiedy dwutlenek węgla zostaje wstrzyknięty głębiej do tkanki, komórki tłuszczowe rozbijają się, a przegrody łącznotkankowe - odpowiedzialne są za powstawanie cellulitu - rozrywają się. Karboksyterapia sprawia więc, że tkanka tłuszczowa i cellulit zmniejszają się.
Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do zabiegu karboksyterapii?
Do zabiegu karboksyterapii trzeba odpowiednio się przygotować. Przeciwwskazaniem do zabiegu są przede wszystkim:
- infekcje bakteryjne i wirusowe,
- nowotwory,
- ciąża,
- laktacja,
- stany zapalne skóry,
- zakażenia grzybicze,
- opryszczka.
Nie jest wskazana wizyta w salonie także w czasie antybiotykoterapii i w trakcie przeziębienia.
Jeżeli podejmiesz decyzję o wykonaniu zabiegu, zawsze pamiętaj o tym, żeby była ona przeprowadzona w sprawdzonych gabinetach i przez doświadczone osoby. Z nami masz pewność, że Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest w dobrych rękach!
Uwielbiam efekty karboksyterapii, wykonuję cyklicznie przed okresem letnim u Pań w salonie i zawsze jestem bardzo zadowolona 😍