fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Mezoterapia igłowa twarzy - czego możesz się spodziewać?

Mezoterapia igłowa twarzy - czego możesz się spodziewać?

mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa twarzy w ostatni latach stała się bardzo popularnym zabiegiem ze względu na swoje spektakularne efekty i szerokie zastosowanie. Jej sekret tkwi w indywidualnie dobranych koktajlach odżywczych, które docierają w głąb skóry, tam gdzie nie jest w stanie przeniknąć żaden kosmetyk. Mezoterapia igłowa twarzy to jeden z lepszych naturalnych zabiegów, który jest w stanie szybko uporać się z wieloma defektami skóry a jednocześnie nie jest tak inwazyjny jak botoks.  

spis treści

  Często pytacie czy mezoterapia igłowa boli. Jest to zabieg, który poprzedza znieczulenie miejscowe w postaci kremu - zwykle nakładany jest na 40 minut przed planowaną mezoterapią..

  Zaraz po zabiegu twarz może być delikatnie obrzęknięta i zaczerwieniona, objawy te ustępują jednak dosyć szybko. Najlepsze efekty mezoterapii igłowej twarzy uzyskasz wykonując ok. 6 zabiegów mniej więcej co dwa tygodnie.

  Mezoterapia igłowa twarzy - jak wygląda zabieg? 

  Mezoterapia igłowa twarzy polega na podawaniu do skóry substancji odżywczych za pomocą cienkiej igły. Zabieg trwa zwykle kilkadziesiąt minut a ślady po wkłuciach są niewielkie i znikają po kilku godzinach. Mezoterapia igłowa twarzy nie powoduje nadwrażliwości na słońce, dlatego z powodzeniem może być stosowana przez cały rok. Zaletą zabiegu jest również to, że może być stosowany przy każdym rodzaju cery.

  Mezoterapia igłowa | Zabieg Anti-Aging

  Sprawdź

  Mezoterapia igłowa twarzy - efekty

  Mezoterapia igłowa niweluje drobne zmarszczki i oznaki zmęczenia skóry. Stosuje się ją jako profilaktykę przeciwstarzeniową, zwłaszcza w okolicach oczu i bruzd nosowo-wargowych. Zabieg poprawia kondycję skóry - rozjaśnia ją, zwiększa jej elastyczność i poprawia nawilżenie oraz odżywienie. Właściwie dobrany koktajl jest w stanie wydłużyć młodość o kilka lat. Trzeba jednak pamiętać o tym, żeby po skończonej serii wykonywać tzw. “zabiegi przypominające” średnio raz na pół roku.

  Mezoterapia igłowa twarzy - przeciwwskazania do zabiegu

  Najczęstszymi przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu mezoterapii igłowej twarzy są:

  - ciąża i karmienie piersią

  - wirusowe, bakteryjne lub grzybicze zapalenie skóry

  - choroby nowotworowe

  - choroby autoimmunologiczne

  - alergia na substancje zastosowane w mezoterapii

  0 0 vote
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments