window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Usuwanie blizn | Warszawa Śródmieście - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie blizn Warszawa Śródmieście

Usuwanie blizn Warszawa Śródmieście

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: od 6 zabiegów
Cel: redukcja blizn.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Usuwanie blizn w Warszawie Śródmieście

Laserowe usuwanie blizn Warszawa Śródmieście to nowoczesna metoda pozwalająca na skuteczne pozbycie się nieestetycznych zmian skórnych, które mogą być wynikiem różnych czynników, takich jak urazy, operacje czy trądzik.

W klinice kosmetologii i medycyny estetycznej Laser DeLux, stosujemy zaawansowane urządzenie Laser Fotona, skuteczne w leczeniu blizn:

 1. potrądzikowych
 2. przerostowych
 3. pourazowych
 4. rozstępów i zmarszczek
 5. bliznowców

Podczas zabiegu usuwania blizn w Warszawie Śródmieście, energia lasera przekształcana jest w ciepło, które niszczy bliznową tkankę i stymuluje fibroblasty do syntezy nowego kolagenu.

To właśnie kolagenowy składnik tkanki łącznej odpowiada za elastyczność i wytrzymałość skóry, a jego nowa warstwa pozwala na wygładzenie i poprawę struktury blizn pourazowych, po trądziku i innych zmian skórnych.

Laserowe usuwanie blizn Śródmieście Warszawa to skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu raz na zawsze uporasz z defektami skóry!

Jak przygotować się do laserowego usuwania blizn Warszawa Śródmieście?

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest konsultacja ze specjalistą, który oceni rodzaj i stan blizn oraz wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.

 1. Minimum 4 tygodnie przed zabiegiem należy unikać opalania na słońcu i w solarium, a także stosowania samoopalaczy i preparatów brązujących.
 2. Na 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem laserowego usuwania blizn w Warszawie Śródmieście nie umawiaj się też na depilację laserową i inne zabiegi laseroterapii.
 3. 2 tygodnie przez zabiegiem należy zaprzestać stosowania peelingów chemicznych i zabiegów złuszczających naskórek. Odstaw też zioła światłouczulające i preparaty zawierające substancje, które mogą wchodzić w interakcje ze światłem lasera.
 4. 1 tydzień przed zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania leków przeciwzakrzepowych i rozrzedzających krew po uprzedniej konsultacji z lekarzem.
 5. 3 dni przed zabiegiem i 3 dni po zabiegu laserowego usuwania blizn w Warszawie Śródmieście zrezygnuj z alkoholu i pamiętaj o nawadnianiu organizmu.

Zalecenia te dotyczą obszaru zabiegowego. Umówiona wizyta na usuwanie blizn po cesarce w Warszawie Śródmieście, nie wyklucza więc możliwości skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej na twarz lub inną partię ciała.

usuwanie blizn

Ile kosztuje laserowe usuwanie blizn Warszawa Śródmieście?

Najlepsze efekty zabiegu laserowego usuwania blizn i rozstępów Warszawa Śródmieście można osiągnąć po wykonaniu serii. Cena zabiegu laserowego usuwania blizn w Warszawie Śródmieście oraz liczba sesji jest ustalana indywidualnie i zależy od zaawansowania, wielkości oraz głębokości zmian.

Koszt redukcji jednej blizny wynosi 199 zł, ale oferujemy też promocyjne pakiety 10 zabiegów na laserowe usuwanie blizn w rozsądnej cenie w Warszawie Śródmieście.

Sprawdź ofertę i zarezerwuj wizytę online przez Booksy i umów wizytę na bezpłatną dermokonsultację w Laser DeLux!

Laserowe usuwanie blizn Warszawa Śródmieście opinie

Poznaj przykładowe opinie klientów Laser DeLux:

- "Na mojej twarzy miałem szpecącą bliznę pooperacyjną. Zdecydowałem się usunąć ją laserowo w salonie Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolony z efektów, po bliźnie nie ma śladu. Polecam."
- Jakub

"Zabieg laserowego usuwania blizn uratował moją twarz. Od lat zmagałem się z rozległymi śladami po trądziku, na które nie mogłem znaleźć żadnego sposobu. Laser pomógł. Zabieg robiłem w salonie Laser DeLu i bardzo polecam to miejsce."
- Agata W.Jakie są przeciwwskazania do zabiegu usuwania blizn?

Zabiegi usuwanie blizn w klinice Laser DeLux są bezinwazyjne i całkowicie bezpieczne. Istnieją jednak przeciwwskazania do zabiegu redukcji blizn. Jeśli u pacjenta występuje którekolwiek z nich, konieczne jest bezwzględne poinformowanie kosmetologa podczas konsultacji poprzedzającej zabieg.

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
 • niektóre alergie,
 • infekcje, np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Jeśli nie masz żadnych z tych przeciwwskazań, to zapraszamy do naszej kliniki, gdzie oferujemy laserowe usuwanie blizn w atrakcyjnej cenie i z gwarancją satysfakcjonujących efektów. Zabieg usuwania blizn jest bezpieczny, skuteczny i komfortowy, a pozwala na znaczną poprawę wyglądu i samopoczucia. Nie czekaj, umów się na wizytę już dziś i ciesz się gładką i piękną skórą!Czym wykonuje się zabieg usuwania blizn w Warszawie Śródmieście?

LASER FOTONA DO USUWANIA BLIZN WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE W LASER DE LUX

Usuwanie blizn w Warszawie Śródmieście wykonujemy laserem FOTONA®™, który oparty jest o technologię lasera frakcyjnego. Impulsy laserowe urządzenia Fotona powodują koagulację tkanki bliznowatej (czyli jej rozpad) i stymulują przebudowę kolagenu, zmniejszając widoczność blizny. A to wszystko przez połączenie dwóch, najskuteczniejszych długości fal wiązki lasera: Er:YAG i Nd:YAG! Dzięki laserowi FOTONA okres gojenia się skóry po zabiegu jest krótki. Przez kilka dni możemy mieć zaczerwienioną lub lekko opuchniętą skórę, lecz jest to naturalna reakcja organizmu, świadcząca o rozpoczęciu procesów regeneracyjnych skóry.Przed zabiegiem
 • Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem, poza tym, że nie możesz się opalać minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Twoja skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych.
 • Zabiegi poprzedzone są konsultacją z kosmetologiem.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę.
 • Zakłada sobie i Tobie na oczy specjalne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. Trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, żeby komfort zabiegu był naj najlepszy.
 • Na koniec na Twoją skórę zostaje nałożony specjalny żel łagodzący.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona a następnie zacznie się powoli złuszczać.
 • Musisz stosować zalecone przez kosmetologa preparaty do pielęgnacji skóry i działających fotoprotekcyjnie.
 • Jeżeli zabieg był wykonywany na okolice twarzy, to możesz się malować, omijając miejsce zabiegowe.
 • W porównaniu z laserami ablacyjnymi (CO2) zastosowanie nieablacyjnej technologii mikro-frakcyjnej niesie znacznie mniejsze ryzyko bliznowacenia, nierównomiernej pigmentacji i infekcji.
 • Efekty poprawy klinicznej widoczne są stopniowo w ciągu 1-3 miesięcy po zabiegu. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, zależnie od wskazania, zaleca się przeprowadzenie 3 do 5 sesji leczniczych w odstępach 1 miesiąca.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie blizn Warszawa Śródmieście

Usuwanie blizn Warszawa Śródmieście

Usuwanie blizn w Warszawie Śródmieście

Laserowe usuwanie blizn Warszawa Śródmieście to nowoczesna metoda pozwalająca na skuteczne pozbycie się nieestetycznych zmian skórnych, które mogą być wynikiem różnych czynników, takich jak urazy, operacje czy trądzik.

W klinice kosmetologii i medycyny estetycznej Laser DeLux, stosujemy zaawansowane urządzenie Laser Fotona, skuteczne w leczeniu blizn:

 1. potrądzikowych
 2. przerostowych
 3. pourazowych
 4. rozstępów i zmarszczek
 5. bliznowców

Podczas zabiegu usuwania blizn w Warszawie Śródmieście, energia lasera przekształcana jest w ciepło, które niszczy bliznową tkankę i stymuluje fibroblasty do syntezy nowego kolagenu.

To właśnie kolagenowy składnik tkanki łącznej odpowiada za elastyczność i wytrzymałość skóry, a jego nowa warstwa pozwala na wygładzenie i poprawę struktury blizn pourazowych, po trądziku i innych zmian skórnych.

Laserowe usuwanie blizn Śródmieście Warszawa to skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu raz na zawsze uporasz z defektami skóry!

Jak przygotować się do laserowego usuwania blizn Warszawa Śródmieście?

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest konsultacja ze specjalistą, który oceni rodzaj i stan blizn oraz wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.

 1. Minimum 4 tygodnie przed zabiegiem należy unikać opalania na słońcu i w solarium, a także stosowania samoopalaczy i preparatów brązujących.
 2. Na 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem laserowego usuwania blizn w Warszawie Śródmieście nie umawiaj się też na depilację laserową i inne zabiegi laseroterapii.
 3. 2 tygodnie przez zabiegiem należy zaprzestać stosowania peelingów chemicznych i zabiegów złuszczających naskórek. Odstaw też zioła światłouczulające i preparaty zawierające substancje, które mogą wchodzić w interakcje ze światłem lasera.
 4. 1 tydzień przed zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania leków przeciwzakrzepowych i rozrzedzających krew po uprzedniej konsultacji z lekarzem.
 5. 3 dni przed zabiegiem i 3 dni po zabiegu laserowego usuwania blizn w Warszawie Śródmieście zrezygnuj z alkoholu i pamiętaj o nawadnianiu organizmu.

Zalecenia te dotyczą obszaru zabiegowego. Umówiona wizyta na usuwanie blizn po cesarce w Warszawie Śródmieście, nie wyklucza więc możliwości skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej na twarz lub inną partię ciała.

usuwanie blizn

Ile kosztuje laserowe usuwanie blizn Warszawa Śródmieście?

Najlepsze efekty zabiegu laserowego usuwania blizn i rozstępów Warszawa Śródmieście można osiągnąć po wykonaniu serii. Cena zabiegu laserowego usuwania blizn w Warszawie Śródmieście oraz liczba sesji jest ustalana indywidualnie i zależy od zaawansowania, wielkości oraz głębokości zmian.

Koszt redukcji jednej blizny wynosi 199 zł, ale oferujemy też promocyjne pakiety 10 zabiegów na laserowe usuwanie blizn w rozsądnej cenie w Warszawie Śródmieście.

Sprawdź ofertę i zarezerwuj wizytę online przez Booksy i umów wizytę na bezpłatną dermokonsultację w Laser DeLux!

Laserowe usuwanie blizn Warszawa Śródmieście opinie

Poznaj przykładowe opinie klientów Laser DeLux:

- "Na mojej twarzy miałem szpecącą bliznę pooperacyjną. Zdecydowałem się usunąć ją laserowo w salonie Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolony z efektów, po bliźnie nie ma śladu. Polecam."
- Jakub

"Zabieg laserowego usuwania blizn uratował moją twarz. Od lat zmagałem się z rozległymi śladami po trądziku, na które nie mogłem znaleźć żadnego sposobu. Laser pomógł. Zabieg robiłem w salonie Laser DeLu i bardzo polecam to miejsce."
- Agata W.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu usuwania blizn?

Zabiegi usuwanie blizn w klinice Laser DeLux są bezinwazyjne i całkowicie bezpieczne. Istnieją jednak przeciwwskazania do zabiegu redukcji blizn. Jeśli u pacjenta występuje którekolwiek z nich, konieczne jest bezwzględne poinformowanie kosmetologa podczas konsultacji poprzedzającej zabieg.

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
 • niektóre alergie,
 • infekcje, np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Jeśli nie masz żadnych z tych przeciwwskazań, to zapraszamy do naszej kliniki, gdzie oferujemy laserowe usuwanie blizn w atrakcyjnej cenie i z gwarancją satysfakcjonujących efektów. Zabieg usuwania blizn jest bezpieczny, skuteczny i komfortowy, a pozwala na znaczną poprawę wyglądu i samopoczucia. Nie czekaj, umów się na wizytę już dziś i ciesz się gładką i piękną skórą!

Czym wykonuje się zabieg usuwania blizn w Warszawie Śródmieście?

LASER FOTONA DO USUWANIA BLIZN WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE W LASER DE LUX

Usuwanie blizn w Warszawie Śródmieście wykonujemy laserem FOTONA®™, który oparty jest o technologię lasera frakcyjnego. Impulsy laserowe urządzenia Fotona powodują koagulację tkanki bliznowatej (czyli jej rozpad) i stymulują przebudowę kolagenu, zmniejszając widoczność blizny. A to wszystko przez połączenie dwóch, najskuteczniejszych długości fal wiązki lasera: Er:YAG i Nd:YAG! Dzięki laserowi FOTONA okres gojenia się skóry po zabiegu jest krótki. Przez kilka dni możemy mieć zaczerwienioną lub lekko opuchniętą skórę, lecz jest to naturalna reakcja organizmu, świadcząca o rozpoczęciu procesów regeneracyjnych skóry.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: od 6 zabiegów
Cel: redukcja blizn.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak wygląda zabieg usuwania blizn?

Przed zabiegiem

 • Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem, poza tym, że nie możesz się opalać minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Twoja skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych.
 • Zabiegi poprzedzone są konsultacją z kosmetologiem.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę.
 • Zakłada sobie i Tobie na oczy specjalne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. Trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, żeby komfort zabiegu był naj najlepszy.
 • Na koniec na Twoją skórę zostaje nałożony specjalny żel łagodzący.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona a następnie zacznie się powoli złuszczać.
 • Musisz stosować zalecone przez kosmetologa preparaty do pielęgnacji skóry i działających fotoprotekcyjnie.
 • Jeżeli zabieg był wykonywany na okolice twarzy, to możesz się malować, omijając miejsce zabiegowe.
 • W porównaniu z laserami ablacyjnymi (CO2) zastosowanie nieablacyjnej technologii mikro-frakcyjnej niesie znacznie mniejsze ryzyko bliznowacenia, nierównomiernej pigmentacji i infekcji.
 • Efekty poprawy klinicznej widoczne są stopniowo w ciągu 1-3 miesięcy po zabiegu. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, zależnie od wskazania, zaleca się przeprowadzenie 3 do 5 sesji leczniczych w odstępach 1 miesiąca.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday