window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Trychologia dla mężczyzn Warszawa Mokotów - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Trychologia dla mężczyzn Warszawa Mokotów

Trychologia dla mężczyzn Warszawa Mokotów

Podstawowe informacje
Czas zabiegu: ok. 30 min
Rekomendowana ilość zabiegów: od 3 zabiegów
Cel: analiza stanu skóry głowy i kondycji włosów

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Trychologia dla mężczyzn w Warszawie Mokotów

Trychologia dla mężczyzn w Warszawie Mokotów to dziedzina, która koncentruje się na diagnozowaniu i leczeniu problemów związanych ze skórą głowy i włosami. Z myślą o mężczyznach borykających się z różnymi formami leczenia stworzyliśmy specjalną ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na poprawienie jakości włosów.

Trychologia dla mężczyzn Warszawa Mokotów - skuteczne terapie powstrzymujące wypadanie włosów

W ramach trychologii dla mężczyzn w Warszawie na Mokotowie w salonie Laser DeLux stosujemy holistyczne podejście do pielęgnacji skóry głowy i włosów. Rozumiemy, że każdy mężczyzna jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, aby rozpocząć skuteczną terapię powstrzymującą wypadanie cebulek włosów. Każdy zabieg trychologiczny w Warszawie Mokotów jest więc poprzedzony szczegółowym wywiadem dotyczącym pielęgnacji skóry głowy oraz badaniem kamerką trychologiczną.

Czym zajmuje się męski trycholog w Warszawie Mokotów?

 1. łysieniem androgenowym
 2. łysieniem plackowatym
 3. przerzedzeniem fryzury i nadmiernym wypadaniem włosów
 4. swędzeniem skóry głowy i łupieżem
 5. powolnym porostem włosów
 6. zakolami

Nasze zabiegi trychologiczne dla mężczyzn w Warszawie Mokotów mają na celu odżywienie skóry głowy, regulację pracy gruczołów łojowych oraz poprawienie krążenia krwi w obrębie skalpu. Przy zastosowaniu najnowszych technologii, wspomagamy produkcję nowych włosów oraz poprawiamy jakość i strukturę już istniejących.

Zabiegi z zakresu trychologii dla mężczyzn w Warszawie Mokotów

Zabiegi trychologiczne dla mężczyzn w Warszawie Mokotów obejmują szeroki zakres procedur, od oceny stanu skóry głowy i włosów, przez różnorodne terapie wspomagające wzrost nowych włosów, aż po kompleksowe plany pielęgnacji włosów i skóry głowy. Celem trychologii dla mężczyzn w Warszawie jest nie tylko pomoc w walce z łysieniem, ale również dbanie o ogólną kondycję włosów, aby były one silne, zdrowe i dobrze wyglądające.

W salonie Laser DeLux Warszawa Mokotów trychologia dla mężczyzn obejmuje następujące zabiegi:

 1. mezoterapia igłowa
 2. osocze bogatopłytkowe
 3. karboksyterapia
 4. dermapen

Każdorazowo przeprowadzana jest konsultacja trychologiczna dla mężczyzn w Warszawie Mokotów - wywiad i badanie, które pozwalają poznać przyczynę problemów z włosami. Trycholog dla mężczyzn Warszawa Mokotów wykonuje (szczegółową analizę stanu włosów i skóry głowy przy wykorzystaniu specjalistycznej mikrokamery) i na podstawie wyników dobiera indywidualny program terapii dopasowany do Twoich potrzeb.

Przebieg zabiegów trychologicznych dla mężczyzn w Warszawie Mokotów, ich skład i częstotliwość ustalane są w zależności od schorzenia, rodzaju skóry głowy i włosów. Aby osiągnąć najlepsze efekty zazwyczaj wymagana jest seria 4-10 zabiegów w odstępach 2 tygodni.

Leczenie wypadania włosów - trychologia dla mężczyzn Warszawa Mokotów

W salonie Laser DeLux trycholog dla mężczyzn w Warszawie Mokotów oferuje indywidualnie dopasowane zabiegi, które są oparte na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie medycyny estetycznej. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się skutecznymi i bezpiecznymi metodami leczenia, które przynoszą widoczne i długotrwałe efekty.

Ile kosztuje wizyta u trychologa dla mężczyzn w Warszawie Mokotów? W Laser DeLux oferujemy bezpłatne konsultacje ze specjalistą. Ceny zabiegów trychologicznych dla mężczyzn Mokotów Warszawa zależą od rodzaju terapii oraz liczby wymaganych zabiegów.

Sprawdź ofertę i zarezerwuj wizytę online w salonie kosmetologii trychologicznej dla mężczyzn w Warszawie Mokotów!Przeciwwskazania do trychologii dla mężczyzn

Zabiegi trychologiczne dla mężczyzn w Warszawie Mokotów są ogólnie uważane za bezpieczne i skuteczne, ale jak każda procedura medyczna, mają swoje przeciwwskazania. Zależą one od rodzaju zabiegu i historii chorób pacjenta, dlatego przed każdą wizytą wypełniamy karty klienta i przeprowadzamy szczegółowy wywiad lekarski.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegów trychologicznych dla mężczyzn w Warszawie na Mokotowie?

 • Łuszczyca i inne przewlekłe choroby skóry głowy – w przypadku aktywnych zmian skórnych, zabiegi trychologiczne dla mężczyzn Warszawa Mokotów mogą pogorszyć stan skóry.
 • Niekontrolowane choroby skóry głowy – takie jak ciężkie postacie łupieżu pstrągowego, które wymagają wcześniejszego leczenia dermatologicznego.
 • Aktywny stan zapalny – jeśli na skórze głowy występują ropne wypryski lub inne oznaki infekcji, należy najpierw zająć się ich wyleczeniem.
 • Alergie i nadwrażliwość skóry – w przypadku alergii na składniki używane podczas zabiegów, konieczne jest ich wykluczenie lub zastosowanie alternatywnych metod.
 • Niedawno przeprowadzone operacje w obrębie głowy – po operacjach należy odczekać określony czas przed wykonaniem zabiegów trychologicznych dla mężczyzn w Warszawie Mokotów
 • Zażywanie niektórych leków – leki rozrzedzające krew lub te wpływające na cykl wzrostu włosów mogą być przeciwwskazaniem do niektórych terapii.

Ignorowanie przeciwwskazań może przynieść odwrotny efekt i nasilić problemy skóry głowy. Uwzględniając Twoją indywidualną sytuację, nasz specjalista trycholog dla mężczyzn Warszawa dobierze najbezpieczniejszą i najbardziej efektywną ścieżkę leczenia.Urządzenie do zabiegu trychologicznym dla mężczyzn w Warszawie Mokotów

W salonie Laser DeLux trychologia dla mężczyzn Warszawa Mokotów to nie tylko standardowe zabiegi. To przede wszystkim terapie łączone, które wykorzystują synergiczne działanie różnych metod leczenia, aby osiągnąć najlepsze efekty w postaci zdrowej skóry i pięknych włosów.

Mezoterapia igłowa

Jest to zabieg trychologiczny dla mężczyzn w Warszawie Mokotów polegający na wprowadzaniu do skóry głowy specjalnych koktajli odżywczych, które zawierają między innymi witaminy, aminokwasy, minerały i peptydy biomimetyczne. Te substancje stymulują mikrokrążenie i odżywiają cebulki włosowe, co przyczynia się do zmniejszenia wypadania włosów i stymulacji ich wzrostu. Taki zabieg trychologiczny dla mężczyzn Warszawa Mokotów jest polecany w przypadku różnych typów łysienia, w tym androgenowego i telogenowego, a także przy słabych i łamliwych włosach.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Zestaw preparatów leczniczych dobierany jest indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Iniekcje wykonywane są bardzo cienką igłą, dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Odpowiednio dobrany przez trychologa zestaw preparatów pozwala na osiągnięcie wspaniałych rezultatów.

Karboksyterapia

Karboksyterapia skóry głowy to metoda polegająca na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnej aparatury, zapewniającej całkowite bezpieczeństwo. Dwutlenek węgla przenikając przez skórę głowy sprawia, że naczynia krwionośne rozszerzają się, krew płynie szybciej, a obszary poddane zabiegowi dotleniają się. Efektem jest zregenerowana skóra, odżywione mieszki włosowe, odnowa i wzrost nowych włosów.

Najlepsze efekty można uzyskać stosując terapię łączoną poprzez naprzemienne zabiegi karboksyterapii i mezoterapii igłowej. Zalecana seria to minimum 3 zabiegi mezoterapii i 3 zabiegi karboksyterapii wykonywane co tydzień na zmianę. W zaawansowanym stadium problemu wypadania włosów wykonujemy serię 6 zabiegów mezoterapii i 6 zabiegów karboksyterapii. Liczba zabiegów jest dobierana indywidualnie do potrzeb Klienta.

Mikronakłuwanie DermaPen®

Mikronakłuwanie DermaPEN® - to zabieg z zakresu trychologii dla mężczyzn w Warszawie Mokotów polegający na nakłuwaniu skóry głowy za pomocą pulsujących igieł. Na skutek powstałych mikrourazów dochodzi do pobudzenia naturalnych procesów naprawczych w skórze. Stymulacja wpływa na silną odbudowę komórek i poprawę mikrokrążenia. Dzięki temu możliwe jest zahamowanie łysienia i poprawa kondycji skóry głowy. Zabieg jest bezpieczny, niemal bezbolesny i nie powoduje skutków ubocznych.

Osocze bogatopłytkowe (PRP):

To skuteczny zabieg z zakresu trychologii dla mężczyzn w Warszawie Mokotów. Metoda wykorzystuje krew pacjenta, która jest bogata w płytki krwi i czynniki wzrostu. Te czynniki przyspieszają regenerację uszkodzonej tkanki i stymulują odnowę komórkową i tworzenie nowych naczyń krwionośnych. Wprowadzenie osocza do skóry głowy wspomaga procesy regeneracyjne, stymuluje wzrost włosów i odżywia cebulki.

W naszym salonie zabiegi frakcyjnego mikronakłuwania skóry wykonywane są urządzeniem DermaPEN®, które zostało okrzyknięte złotym standardem w technice mikronakłuwania i nagrodzone prestiżową nagrodą w kategorii: "Najlepsze Urządzenie Medyczne".Przed zabiegiem
 • Nie myj głowy przed wizytą przez 24h.
 • W dniu wizyty nie nakładaj na włosy żadnych kosmetyków do stylizacji.
 • Weź ze sobą listę spożywanych leków suplementów diety oraz ostatnie badania laboratoryjne.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Trycholog przy pomocy specjalistycznej kamery ogląda skórę głowy oraz włosów w dokładnym przybliżeniu.
 • Sprawdza ile włosów wyrasta z jednej cebulki czy nie ma żadnych zakażeń bakteryjnych lub wirusowych na skórze, a także przygotowuje indywidualnie dopasowany program terapeutyczny.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Otrzymujesz dokładne zalecenia odnośnie pielęgnacji skóry głowy oraz zabiegów, które należy wykonać w celu zniwelowania problemów związanych ze skórą głowy i włosami.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Trychologia dla mężczyzn Warszawa Mokotów

Trychologia dla mężczyzn Warszawa Mokotów

Trychologia dla mężczyzn w Warszawie Mokotów

Trychologia dla mężczyzn w Warszawie Mokotów to dziedzina, która koncentruje się na diagnozowaniu i leczeniu problemów związanych ze skórą głowy i włosami. Z myślą o mężczyznach borykających się z różnymi formami leczenia stworzyliśmy specjalną ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na poprawienie jakości włosów.

Trychologia dla mężczyzn Warszawa Mokotów - skuteczne terapie powstrzymujące wypadanie włosów

W ramach trychologii dla mężczyzn w Warszawie na Mokotowie w salonie Laser DeLux stosujemy holistyczne podejście do pielęgnacji skóry głowy i włosów. Rozumiemy, że każdy mężczyzna jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, aby rozpocząć skuteczną terapię powstrzymującą wypadanie cebulek włosów. Każdy zabieg trychologiczny w Warszawie Mokotów jest więc poprzedzony szczegółowym wywiadem dotyczącym pielęgnacji skóry głowy oraz badaniem kamerką trychologiczną.

Czym zajmuje się męski trycholog w Warszawie Mokotów?

 1. łysieniem androgenowym
 2. łysieniem plackowatym
 3. przerzedzeniem fryzury i nadmiernym wypadaniem włosów
 4. swędzeniem skóry głowy i łupieżem
 5. powolnym porostem włosów
 6. zakolami

Nasze zabiegi trychologiczne dla mężczyzn w Warszawie Mokotów mają na celu odżywienie skóry głowy, regulację pracy gruczołów łojowych oraz poprawienie krążenia krwi w obrębie skalpu. Przy zastosowaniu najnowszych technologii, wspomagamy produkcję nowych włosów oraz poprawiamy jakość i strukturę już istniejących.

Zabiegi z zakresu trychologii dla mężczyzn w Warszawie Mokotów

Zabiegi trychologiczne dla mężczyzn w Warszawie Mokotów obejmują szeroki zakres procedur, od oceny stanu skóry głowy i włosów, przez różnorodne terapie wspomagające wzrost nowych włosów, aż po kompleksowe plany pielęgnacji włosów i skóry głowy. Celem trychologii dla mężczyzn w Warszawie jest nie tylko pomoc w walce z łysieniem, ale również dbanie o ogólną kondycję włosów, aby były one silne, zdrowe i dobrze wyglądające.

W salonie Laser DeLux Warszawa Mokotów trychologia dla mężczyzn obejmuje następujące zabiegi:

 1. mezoterapia igłowa
 2. osocze bogatopłytkowe
 3. karboksyterapia
 4. dermapen

Każdorazowo przeprowadzana jest konsultacja trychologiczna dla mężczyzn w Warszawie Mokotów - wywiad i badanie, które pozwalają poznać przyczynę problemów z włosami. Trycholog dla mężczyzn Warszawa Mokotów wykonuje (szczegółową analizę stanu włosów i skóry głowy przy wykorzystaniu specjalistycznej mikrokamery) i na podstawie wyników dobiera indywidualny program terapii dopasowany do Twoich potrzeb.

Przebieg zabiegów trychologicznych dla mężczyzn w Warszawie Mokotów, ich skład i częstotliwość ustalane są w zależności od schorzenia, rodzaju skóry głowy i włosów. Aby osiągnąć najlepsze efekty zazwyczaj wymagana jest seria 4-10 zabiegów w odstępach 2 tygodni.

Leczenie wypadania włosów - trychologia dla mężczyzn Warszawa Mokotów

W salonie Laser DeLux trycholog dla mężczyzn w Warszawie Mokotów oferuje indywidualnie dopasowane zabiegi, które są oparte na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie medycyny estetycznej. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się skutecznymi i bezpiecznymi metodami leczenia, które przynoszą widoczne i długotrwałe efekty.

Ile kosztuje wizyta u trychologa dla mężczyzn w Warszawie Mokotów? W Laser DeLux oferujemy bezpłatne konsultacje ze specjalistą. Ceny zabiegów trychologicznych dla mężczyzn Mokotów Warszawa zależą od rodzaju terapii oraz liczby wymaganych zabiegów.

Sprawdź ofertę i zarezerwuj wizytę online w salonie kosmetologii trychologicznej dla mężczyzn w Warszawie Mokotów!

Przeciwwskazania do trychologii dla mężczyzn

Zabiegi trychologiczne dla mężczyzn w Warszawie Mokotów są ogólnie uważane za bezpieczne i skuteczne, ale jak każda procedura medyczna, mają swoje przeciwwskazania. Zależą one od rodzaju zabiegu i historii chorób pacjenta, dlatego przed każdą wizytą wypełniamy karty klienta i przeprowadzamy szczegółowy wywiad lekarski.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegów trychologicznych dla mężczyzn w Warszawie na Mokotowie?

 • Łuszczyca i inne przewlekłe choroby skóry głowy – w przypadku aktywnych zmian skórnych, zabiegi trychologiczne dla mężczyzn Warszawa Mokotów mogą pogorszyć stan skóry.
 • Niekontrolowane choroby skóry głowy – takie jak ciężkie postacie łupieżu pstrągowego, które wymagają wcześniejszego leczenia dermatologicznego.
 • Aktywny stan zapalny – jeśli na skórze głowy występują ropne wypryski lub inne oznaki infekcji, należy najpierw zająć się ich wyleczeniem.
 • Alergie i nadwrażliwość skóry – w przypadku alergii na składniki używane podczas zabiegów, konieczne jest ich wykluczenie lub zastosowanie alternatywnych metod.
 • Niedawno przeprowadzone operacje w obrębie głowy – po operacjach należy odczekać określony czas przed wykonaniem zabiegów trychologicznych dla mężczyzn w Warszawie Mokotów
 • Zażywanie niektórych leków – leki rozrzedzające krew lub te wpływające na cykl wzrostu włosów mogą być przeciwwskazaniem do niektórych terapii.

Ignorowanie przeciwwskazań może przynieść odwrotny efekt i nasilić problemy skóry głowy. Uwzględniając Twoją indywidualną sytuację, nasz specjalista trycholog dla mężczyzn Warszawa dobierze najbezpieczniejszą i najbardziej efektywną ścieżkę leczenia.

Urządzenie do zabiegu trychologicznym dla mężczyzn w Warszawie Mokotów

W salonie Laser DeLux trychologia dla mężczyzn Warszawa Mokotów to nie tylko standardowe zabiegi. To przede wszystkim terapie łączone, które wykorzystują synergiczne działanie różnych metod leczenia, aby osiągnąć najlepsze efekty w postaci zdrowej skóry i pięknych włosów.

Mezoterapia igłowa

Jest to zabieg trychologiczny dla mężczyzn w Warszawie Mokotów polegający na wprowadzaniu do skóry głowy specjalnych koktajli odżywczych, które zawierają między innymi witaminy, aminokwasy, minerały i peptydy biomimetyczne. Te substancje stymulują mikrokrążenie i odżywiają cebulki włosowe, co przyczynia się do zmniejszenia wypadania włosów i stymulacji ich wzrostu. Taki zabieg trychologiczny dla mężczyzn Warszawa Mokotów jest polecany w przypadku różnych typów łysienia, w tym androgenowego i telogenowego, a także przy słabych i łamliwych włosach.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Zestaw preparatów leczniczych dobierany jest indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Iniekcje wykonywane są bardzo cienką igłą, dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Odpowiednio dobrany przez trychologa zestaw preparatów pozwala na osiągnięcie wspaniałych rezultatów.

Karboksyterapia

Karboksyterapia skóry głowy to metoda polegająca na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnej aparatury, zapewniającej całkowite bezpieczeństwo. Dwutlenek węgla przenikając przez skórę głowy sprawia, że naczynia krwionośne rozszerzają się, krew płynie szybciej, a obszary poddane zabiegowi dotleniają się. Efektem jest zregenerowana skóra, odżywione mieszki włosowe, odnowa i wzrost nowych włosów.

Najlepsze efekty można uzyskać stosując terapię łączoną poprzez naprzemienne zabiegi karboksyterapii i mezoterapii igłowej. Zalecana seria to minimum 3 zabiegi mezoterapii i 3 zabiegi karboksyterapii wykonywane co tydzień na zmianę. W zaawansowanym stadium problemu wypadania włosów wykonujemy serię 6 zabiegów mezoterapii i 6 zabiegów karboksyterapii. Liczba zabiegów jest dobierana indywidualnie do potrzeb Klienta.

Mikronakłuwanie DermaPen®

Mikronakłuwanie DermaPEN® - to zabieg z zakresu trychologii dla mężczyzn w Warszawie Mokotów polegający na nakłuwaniu skóry głowy za pomocą pulsujących igieł. Na skutek powstałych mikrourazów dochodzi do pobudzenia naturalnych procesów naprawczych w skórze. Stymulacja wpływa na silną odbudowę komórek i poprawę mikrokrążenia. Dzięki temu możliwe jest zahamowanie łysienia i poprawa kondycji skóry głowy. Zabieg jest bezpieczny, niemal bezbolesny i nie powoduje skutków ubocznych.

Osocze bogatopłytkowe (PRP):

To skuteczny zabieg z zakresu trychologii dla mężczyzn w Warszawie Mokotów. Metoda wykorzystuje krew pacjenta, która jest bogata w płytki krwi i czynniki wzrostu. Te czynniki przyspieszają regenerację uszkodzonej tkanki i stymulują odnowę komórkową i tworzenie nowych naczyń krwionośnych. Wprowadzenie osocza do skóry głowy wspomaga procesy regeneracyjne, stymuluje wzrost włosów i odżywia cebulki.

W naszym salonie zabiegi frakcyjnego mikronakłuwania skóry wykonywane są urządzeniem DermaPEN®, które zostało okrzyknięte złotym standardem w technice mikronakłuwania i nagrodzone prestiżową nagrodą w kategorii: "Najlepsze Urządzenie Medyczne".

Podstawowe informacje
Czas zabiegu: ok. 30 min
Rekomendowana ilość zabiegów: od 3 zabiegów
Cel: analiza stanu skóry głowy i kondycji włosów

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak wygląda zabieg trychologiczny dla mężczyzn?

Przed zabiegiem

 • Nie myj głowy przed wizytą przez 24h.
 • W dniu wizyty nie nakładaj na włosy żadnych kosmetyków do stylizacji.
 • Weź ze sobą listę spożywanych leków suplementów diety oraz ostatnie badania laboratoryjne.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Trycholog przy pomocy specjalistycznej kamery ogląda skórę głowy oraz włosów w dokładnym przybliżeniu.
 • Sprawdza ile włosów wyrasta z jednej cebulki czy nie ma żadnych zakażeń bakteryjnych lub wirusowych na skórze, a także przygotowuje indywidualnie dopasowany program terapeutyczny.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Otrzymujesz dokładne zalecenia odnośnie pielęgnacji skóry głowy oraz zabiegów, które należy wykonać w celu zniwelowania problemów związanych ze skórą głowy i włosami.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday