window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Kriolipoliza w Opolu - usuwanie tkanki tłuszczowej - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Kriolipoliza w Opolu

Kriolipoliza w Opolu

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 45 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Redukcja tkanki tłuszczowej

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Kriolipoliza w Opolu

Ćwiczenia, dieta, a oponka na brzuchu wciąż taka sama... Jak się jej pozbyć? Najlepiej szybko i skutecznie - za pomocą specjalnej, bezbolesnej metody zwalczania komórek tłuszczowych. Praca lekarzy nad tym projektem pozwoliła opracować specjalistyczny zabieg o nazwie - kriolipoliza, który mrozi a następnie usuwa z organizmu nagromadzony nadmiar tłuszczu. To daje szansę wielu kobietom i mężczyznom na pozbycie się kompleksów, uporanie się z nadprogramowymi kilogramami a także lepsze samopoczucie!

Na czym polega zabieg kriolipolizy w Opolu?

Zabieg kriolipolizy w Opolu to nowoczesna metoda redukowania tkanki tłuszczowej, która wykorzystuje kontrolowane chłodzenie do eliminacji uporczywych komórek tłuszczowych, które są trudne do usunięcia za pomocą diety i ćwiczeń. Podczas zabiegu kriolipolizy w Opolu, specjalny aplikator jest umieszczany na wybranej części ciała, gdzie zamrażanie komórek tłuszczowych odbywa się w bezpieczny sposób, nie uszkadzając otaczających tkanek.

Komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na zimno niż inne typy komórek, dlatego kriolipoliza Opole pozwala na celowane zamrażanie i redukcję tych komórek. Po zabiegu, komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi i w naturalny sposób zostają usunięte z organizmu, co prowadzi do trwałej redukcji ich liczby w traktowanym obszarze. Efekty kriolipolizy w Opolu są stopniowe, a pełne rezultaty widoczne są po kilku miesiącach, co przyczynia się do skutecznego modelowania sylwetki.

Zamrażanie komórek tłuszczowych - nowoczesny zabieg kriolipolizy w Opolu

Kriolipoliza to wynalazek amerykańskich lekarzy, którzy pracowali nad nią przez długi czas w szpitalu w Massachusetts. Dowiedli dzięki wieloletnim badaniom, że podskórne komórki tłuszczowe są bardziej podatne na działanie zimna niż inne tkanki. Lekarze poprzez obserwacje potwierdzili, że spowodowanie kontrolowanego chłodzenia tkanki tłuszczowej może skutecznie doprowadzić do jej ubytku a także tłuszczu podskórnego. Kriolipoliza pomimo wysokiej skuteczności nie powoduje w trakcie terapii żadnego uszkodzenia skóry.

Zapisz się już dzisiaj na konsultację z kosmetologiem, który dokładnie omówi z Tobą cały zabieg kriolipolizy i pokaże Ci na przykładzie innych klientów jakie efekty udało im się uzyskać dzięki tej metodzie usuwania tkanki tłuszczowej.

kriolipoliza

Dla kogo jest przeznaczony zabieg kriolipolizy w Opolu?

Skuteczność kriolipolizy w Opolu jest potwierdzona przez liczne badania i pozytywne opinie pacjentów. Zabieg ten, wykorzystując zaawansowane urządzenia do kriolipolizy Freeze Contour Mul, pozwala na trwałą redukcję komórek tłuszczowych w wybranych obszarach ciała. Kriolipoliza Opole jest szczególnie polecana osobom, które mimo zdrowego trybu życia i regularnej aktywności fizycznej, nie mogą pozbyć się lokalnych depozytów tłuszczu.

Skuteczność i efekty kriolipolizy w Opolu

Efekty kriolipolizy w Opolu są zazwyczaj widoczne już po pierwszym zabiegu, a pełne rezultaty można zaobserwować po kilku miesiącach, kiedy komórki tłuszczowe ulegną rozpadowi i zostaną usunięte z organizmu. Jest to bezpieczna alternatywa dla inwazyjnych metod redukowania tkanki tłuszczowej, takich jak liposukcja.

Jakie efekty można osiągnąć dzięki kriolipolizie w Opolu?

 1. zmniejszenie obwodów ciała
 2. poprawa elastyczności i jędrności skóry
 3. wysmuklenie sylwetki
 4. redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Kriolipoliza w Opolu to nie tylko redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale także poprawa jakości skóry, która staje się bardziej ujędrniona i gładka. Kriolipoliza Opole może być więc elementem profilaktyki starzenia się skóry, poprawiając wygląd całego ciała.

Gdzie wykonać zabieg kriolipolizy w Opolu?

W salonie Laser DeLux® w Opolu oferujemy skuteczne metody redukcji tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Zabieg wykonywany jest przez specjalistów, którzy zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo. Na bezpłatnych konsultacjach kwalifikujących do zabiegu kriolipolizy w Opolu nasi kosmetolodzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, wyjaśnią, jak przebiega zabieg kriolipolizy i zaplanują harmonogram sesji, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Sprawdź ceny kriolipolizy w Opolu i umów się na wizytę w Laser DeLux!Jakie są przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy?

Zabieg kriolipolizy w Opolu nie jest przeznaczony dla każdego. Przeciwwskazania obejmują m.in. ciążę, choroby serca, a także niektóre stany skórne. Ważne jest, aby przed pierwszym zabiegiem skonsultować się ze specjalistą medycyny estetycznej.

Kiedy jeszcze nie można poddać się kriolipolizie w Opolu? Istnieje lista sytuacji, które wykluczają z możliwości wykonania zabiegu kriolipolizy Opole. Przeciwwskazania to m.in.

 • aktywna alergia skórna przejawiająca się stanem zapalnym skóry;
 • stany zapalne organizmu;
 • urazy skóry (w tym otarcia naskórka);
 • infekcje skórne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze);
 • wszelkie infekcje wirusowe i grzybiczne;
 • tatuaż w miejscu, które ma być poddane zabiegowi;
 • nadmierne spożywanie alkoholu;
 • nowotwory;
 • padaczka;
 • łuszczyca, liszaj, bielactwo;
 • choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic w obrębie kończyn);
 • krioglobulinemia;
 • hemofilia;
 • cukrzyca;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi;
 • choroby nerek i wątroby;
 • zaburzenia hormonalne;
 • choroby serca, wszczepiony rozrusznik serca;
 • nadczynność i niedoczynność tarczycy;
 • miesiączka;
 • ciąża, karmienie piersią.

W razie wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, warto skonsultować się z lekarzem i zapytać o możliwość wykonania kriolipolizy w Opolu. Przed kriolipolizą Opole w naszej klinice przeprowadzane są bezpłatne konsultacje, podczas których kosmetolog zakwalifikuje Cię do zabiegu i wyjaśni, jak krok po kroku będzie przebiegać wymodelowanie sylwetki.Czym wykonuje się zabieg kriolipolizy w Opolu?

Zabieg kriolipolizy wykonywany jest najnowszym urządzeniem Freeze Contour Mul. To nowoczesne urządzenie do bezinwazyjnego pozbycia się tkanki tłuszczowe nawet z bardzo trudno dostępnych miejsc!
Kriolipoliza polega na niszczeniu tkanki tłuszczowej za pomocą zimna -  Freeze Contour Mul to istna rewolucja z technologią chłodzenia 4D. Urządzenie ma możliwość jednoczesnej pracy 2 głowic zabiegowych. Nowoczesny sprzęt do kriolipolizy to większa wydajność zamrażania tkanki tłuszczowej nawet o 60%! Czym jeszcze charakteryzuje się Freeze Contour Mul? Freeze Contour Mul posiada największą na świecie głowicę zabiegową. Wykonywane nim zabiegi są o połowę krótsze (trwają zaledwie 35 minut), przy czym efektywność każdego zabiegu wzrasta nawet o 40%.
Zabieg kriolipolizy w salonie kosmetycznym Laser Delux Opolu możemy wykonać w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud, łydek. Kriolipolizę polecamy osobom, które zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i jej nierównomiernym rozkładem, czy nadwagą.
Skutkiem bezbolesnych zabiegów kriolipolizy jest utrata 25-45% grubości warstwy tłuszczu. Efekt jest widoczny po upływie 2 tygodni, ale na pełny rezultat należy czekać do 6 tygodni. Po tym okresie zabieg może być powtórzony, jeśli dalsza kuracja jest potrzebna i kosmetolog zaleci powtórzenie zabiegu na wybraną partię ciała.
(1) Tkanka tłuszczowa przed zabiegiem. (2) Zabieg polega na działaniu na tkankę tłuszczową odpowiednio niską temperaturą, co po pewnym czasie wyzwala (3) stan zapalny oraz (4) wyzwala rozwój limfocytów, histiocytów oraz innych komórek, które redukują ilość tkanki tłuszczowej (5).Przed zabiegiem
 • Spotkaj się z kosmetologiem w salonie w celu przeprowadzenie wnikliwej konsultacji, dobranie planu terapii
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody.
 • Jeśli jesteś w trakcie miesiączki zrezygnuj z wykonywania zabiegu na brzuch.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog nakłada specjalny żel w miejsce na ciele, które jest poddawane zabiegowi.Ma to na celu lepsze zassanie fałdu skórnego i ograniczenie dyskomfortu.
 • Głowica urządzenia do kriolipolizy obniża temperaturę zasysanego fałdu skórnego do niskiej temperatury
 • Klient leży w wygodnej pozycji przez ok. 45 minut. Zabieg jest naprawdę komfortowy.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Na skórze może pojawić się zaczerwienienie wywołane kontrolowanym stanem zapalnym - to normalny objaw, który ustępuje po kilku godzinach
 • Należy unikać pokarmów wysokobiałkowych, wysokotłuszczowych, wysokoenergetycznych przez kilka dni po zabiegu
 • Trzeba spożywać ok. 2 litrów wody w ciągu 24 godzin po zabiegu, aby pomóc w oczyszczaniu organizmu z toksyn.
 • Dla uzyskania długotrwałych rezultatów konieczne jest utrzymywanie zbilansowanej diety i aktywności fizycznej.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Kriolipoliza w Opolu

Kriolipoliza w Opolu

Kriolipoliza w Opolu

Ćwiczenia, dieta, a oponka na brzuchu wciąż taka sama... Jak się jej pozbyć? Najlepiej szybko i skutecznie - za pomocą specjalnej, bezbolesnej metody zwalczania komórek tłuszczowych. Praca lekarzy nad tym projektem pozwoliła opracować specjalistyczny zabieg o nazwie - kriolipoliza, który mrozi a następnie usuwa z organizmu nagromadzony nadmiar tłuszczu. To daje szansę wielu kobietom i mężczyznom na pozbycie się kompleksów, uporanie się z nadprogramowymi kilogramami a także lepsze samopoczucie!

Na czym polega zabieg kriolipolizy w Opolu?

Zabieg kriolipolizy w Opolu to nowoczesna metoda redukowania tkanki tłuszczowej, która wykorzystuje kontrolowane chłodzenie do eliminacji uporczywych komórek tłuszczowych, które są trudne do usunięcia za pomocą diety i ćwiczeń. Podczas zabiegu kriolipolizy w Opolu, specjalny aplikator jest umieszczany na wybranej części ciała, gdzie zamrażanie komórek tłuszczowych odbywa się w bezpieczny sposób, nie uszkadzając otaczających tkanek.

Komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na zimno niż inne typy komórek, dlatego kriolipoliza Opole pozwala na celowane zamrażanie i redukcję tych komórek. Po zabiegu, komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi i w naturalny sposób zostają usunięte z organizmu, co prowadzi do trwałej redukcji ich liczby w traktowanym obszarze. Efekty kriolipolizy w Opolu są stopniowe, a pełne rezultaty widoczne są po kilku miesiącach, co przyczynia się do skutecznego modelowania sylwetki.

Zamrażanie komórek tłuszczowych - nowoczesny zabieg kriolipolizy w Opolu

Kriolipoliza to wynalazek amerykańskich lekarzy, którzy pracowali nad nią przez długi czas w szpitalu w Massachusetts. Dowiedli dzięki wieloletnim badaniom, że podskórne komórki tłuszczowe są bardziej podatne na działanie zimna niż inne tkanki. Lekarze poprzez obserwacje potwierdzili, że spowodowanie kontrolowanego chłodzenia tkanki tłuszczowej może skutecznie doprowadzić do jej ubytku a także tłuszczu podskórnego. Kriolipoliza pomimo wysokiej skuteczności nie powoduje w trakcie terapii żadnego uszkodzenia skóry.

Zapisz się już dzisiaj na konsultację z kosmetologiem, który dokładnie omówi z Tobą cały zabieg kriolipolizy i pokaże Ci na przykładzie innych klientów jakie efekty udało im się uzyskać dzięki tej metodzie usuwania tkanki tłuszczowej.

kriolipoliza

Dla kogo jest przeznaczony zabieg kriolipolizy w Opolu?

Skuteczność kriolipolizy w Opolu jest potwierdzona przez liczne badania i pozytywne opinie pacjentów. Zabieg ten, wykorzystując zaawansowane urządzenia do kriolipolizy Freeze Contour Mul, pozwala na trwałą redukcję komórek tłuszczowych w wybranych obszarach ciała. Kriolipoliza Opole jest szczególnie polecana osobom, które mimo zdrowego trybu życia i regularnej aktywności fizycznej, nie mogą pozbyć się lokalnych depozytów tłuszczu.

Skuteczność i efekty kriolipolizy w Opolu

Efekty kriolipolizy w Opolu są zazwyczaj widoczne już po pierwszym zabiegu, a pełne rezultaty można zaobserwować po kilku miesiącach, kiedy komórki tłuszczowe ulegną rozpadowi i zostaną usunięte z organizmu. Jest to bezpieczna alternatywa dla inwazyjnych metod redukowania tkanki tłuszczowej, takich jak liposukcja.

Jakie efekty można osiągnąć dzięki kriolipolizie w Opolu?

 1. zmniejszenie obwodów ciała
 2. poprawa elastyczności i jędrności skóry
 3. wysmuklenie sylwetki
 4. redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Kriolipoliza w Opolu to nie tylko redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale także poprawa jakości skóry, która staje się bardziej ujędrniona i gładka. Kriolipoliza Opole może być więc elementem profilaktyki starzenia się skóry, poprawiając wygląd całego ciała.

Gdzie wykonać zabieg kriolipolizy w Opolu?

W salonie Laser DeLux® w Opolu oferujemy skuteczne metody redukcji tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Zabieg wykonywany jest przez specjalistów, którzy zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo. Na bezpłatnych konsultacjach kwalifikujących do zabiegu kriolipolizy w Opolu nasi kosmetolodzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, wyjaśnią, jak przebiega zabieg kriolipolizy i zaplanują harmonogram sesji, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Sprawdź ceny kriolipolizy w Opolu i umów się na wizytę w Laser DeLux!

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy?

Zabieg kriolipolizy w Opolu nie jest przeznaczony dla każdego. Przeciwwskazania obejmują m.in. ciążę, choroby serca, a także niektóre stany skórne. Ważne jest, aby przed pierwszym zabiegiem skonsultować się ze specjalistą medycyny estetycznej.

Kiedy jeszcze nie można poddać się kriolipolizie w Opolu? Istnieje lista sytuacji, które wykluczają z możliwości wykonania zabiegu kriolipolizy Opole. Przeciwwskazania to m.in.

 • aktywna alergia skórna przejawiająca się stanem zapalnym skóry;
 • stany zapalne organizmu;
 • urazy skóry (w tym otarcia naskórka);
 • infekcje skórne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze);
 • wszelkie infekcje wirusowe i grzybiczne;
 • tatuaż w miejscu, które ma być poddane zabiegowi;
 • nadmierne spożywanie alkoholu;
 • nowotwory;
 • padaczka;
 • łuszczyca, liszaj, bielactwo;
 • choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic w obrębie kończyn);
 • krioglobulinemia;
 • hemofilia;
 • cukrzyca;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi;
 • choroby nerek i wątroby;
 • zaburzenia hormonalne;
 • choroby serca, wszczepiony rozrusznik serca;
 • nadczynność i niedoczynność tarczycy;
 • miesiączka;
 • ciąża, karmienie piersią.

W razie wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, warto skonsultować się z lekarzem i zapytać o możliwość wykonania kriolipolizy w Opolu. Przed kriolipolizą Opole w naszej klinice przeprowadzane są bezpłatne konsultacje, podczas których kosmetolog zakwalifikuje Cię do zabiegu i wyjaśni, jak krok po kroku będzie przebiegać wymodelowanie sylwetki.

Czym wykonuje się zabieg kriolipolizy w Opolu?

Zabieg kriolipolizy wykonywany jest najnowszym urządzeniem Freeze Contour Mul. To nowoczesne urządzenie do bezinwazyjnego pozbycia się tkanki tłuszczowe nawet z bardzo trudno dostępnych miejsc!
Kriolipoliza polega na niszczeniu tkanki tłuszczowej za pomocą zimna -  Freeze Contour Mul to istna rewolucja z technologią chłodzenia 4D. Urządzenie ma możliwość jednoczesnej pracy 2 głowic zabiegowych. Nowoczesny sprzęt do kriolipolizy to większa wydajność zamrażania tkanki tłuszczowej nawet o 60%! Czym jeszcze charakteryzuje się Freeze Contour Mul? Freeze Contour Mul posiada największą na świecie głowicę zabiegową. Wykonywane nim zabiegi są o połowę krótsze (trwają zaledwie 35 minut), przy czym efektywność każdego zabiegu wzrasta nawet o 40%.
Zabieg kriolipolizy w salonie kosmetycznym Laser Delux Opolu możemy wykonać w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud, łydek. Kriolipolizę polecamy osobom, które zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i jej nierównomiernym rozkładem, czy nadwagą.
Skutkiem bezbolesnych zabiegów kriolipolizy jest utrata 25-45% grubości warstwy tłuszczu. Efekt jest widoczny po upływie 2 tygodni, ale na pełny rezultat należy czekać do 6 tygodni. Po tym okresie zabieg może być powtórzony, jeśli dalsza kuracja jest potrzebna i kosmetolog zaleci powtórzenie zabiegu na wybraną partię ciała.
(1) Tkanka tłuszczowa przed zabiegiem. (2) Zabieg polega na działaniu na tkankę tłuszczową odpowiednio niską temperaturą, co po pewnym czasie wyzwala (3) stan zapalny oraz (4) wyzwala rozwój limfocytów, histiocytów oraz innych komórek, które redukują ilość tkanki tłuszczowej (5).

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 45 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Redukcja tkanki tłuszczowej

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak przebiega zabieg kriolipolizy?

Przed zabiegiem

 • Spotkaj się z kosmetologiem w salonie w celu przeprowadzenie wnikliwej konsultacji, dobranie planu terapii
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody.
 • Jeśli jesteś w trakcie miesiączki zrezygnuj z wykonywania zabiegu na brzuch.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog nakłada specjalny żel w miejsce na ciele, które jest poddawane zabiegowi.Ma to na celu lepsze zassanie fałdu skórnego i ograniczenie dyskomfortu.
 • Głowica urządzenia do kriolipolizy obniża temperaturę zasysanego fałdu skórnego do niskiej temperatury
 • Klient leży w wygodnej pozycji przez ok. 45 minut. Zabieg jest naprawdę komfortowy.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Na skórze może pojawić się zaczerwienienie wywołane kontrolowanym stanem zapalnym - to normalny objaw, który ustępuje po kilku godzinach
 • Należy unikać pokarmów wysokobiałkowych, wysokotłuszczowych, wysokoenergetycznych przez kilka dni po zabiegu
 • Trzeba spożywać ok. 2 litrów wody w ciągu 24 godzin po zabiegu, aby pomóc w oczyszczaniu organizmu z toksyn.
 • Dla uzyskania długotrwałych rezultatów konieczne jest utrzymywanie zbilansowanej diety i aktywności fizycznej.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday