window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Kielcach | Trwały efekt zabiegu - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Kielcach

Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Kielcach

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Kielcach

Depilacja laserowa u mężczyzn z roku na rok zyskuje na popularności. Nic w tym dziwnego - chyba każdy mężczyzna chce zapomnieć o podrażnieniach po goleniu twarzy! Depilacja włosów na klatce piersiowej lub plecach tradycyjnymi metodami jest uciążliwa i pochłania mnóstwo czasu. Z pomocą przychodzi depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach, która pozwala na trwałe pozbycie się owłosienia aż do 95%!

Depilacja laserem nie jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet, które chcą pozbyć się niechcianego owłosienia z bikini, pach czy nóg. Zabieg dedykowany jest również panom, którzy mają dość podrażnień po maszynce do golenia i zależy im na długim efekcie gładkiej skóry. Depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach to nowoczesna i bezbolesna metoda depilacji, która polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła lasera. Laser do depilacji emituje wiązkę światła o określonej długości fali, która jest absorbowana przez melaninę – barwnik znajdujący się w włosach. W ten sposób energia świetlna zamienia się w ciepło, które niszczy komórki odpowiedzialne za wzrost włosa. Depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach jest skuteczna tylko wtedy, gdy włos znajduje się w fazie wzrostu (anagen). Włosy w innych fazach cyklu życia (katagen i telogen) nie reagują na laser i nie są niszczone. Dlatego konieczna jest seria zabiegów, aby usunąć wszystkie włosy z danego obszaru.

Po zakończonym zabiegu skóra może być lekko podrażniona, zaczerwieniona lub opuchnięta, ale to normalne reakcje, które świadczą o tym, że laser działa. Te objawy ustępują zazwyczaj po kilku godzinach lub dniach, a skóra wraca do swojego naturalnego stanu. Po bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej dla mężczyzn w Kielcach należy stosować krem nawilżający i łagodzący, który pomoże zregenerować skórę i zapobiec infekcjom. Nie należy też narażać skóry na słońce, sauny, baseny, gorące kąpiele czy inne czynniki drażniące. Po jednorazowym zabiegu depilacji laserowej nie można spodziewać się natychmiastowego efektu, ponieważ włosy wypadają stopniowo w ciągu kilku tygodni. Dopiero po ilości zabiegów zalecanej przez specjalistę można cieszyć się gładką skórą i trwałym usunięciem owłosienia. Po każdym zabiegu skóra staje się coraz bardziej gładka, miękka i jędrna, a włosy coraz rzadsze i słabsze. Depilacja laserowa nie tylko pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia, ale też poprawia kondycję i wygląd skóry.

Depilacja laserowa dla mężczyzn Kielce to zabieg, który pozwala na trwałe usunięcie owłosienia z różnych części ciała. Depilacja laserowa dla mężczyzn Kielce jest skuteczna, bezpieczna i nieinwazyjna, a efekty są widoczne już po jednym zabiegu depilacji laserowej. Zabieg ten jest wykonywany przez profesjonalnych specjalistów, którzy używają nowoczesnego i sprawdzonego lasera do epilacji. Zabieg ten jest dostępny w naszym salonie, który jest kliniką urody specjalizującą się w depilacji laserowej i innych zabiegach kosmetycznych dla mężczyzn.

Depilacja laserowa dla mężczyzn Kielce pozwala na usuwania owłosienia z takich części ciała jak:

 1. Twarz - depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia z takich miejsc jak broda, wąsy, baki, policzki czy brwi. Zabieg ten poprawia wygląd twarzy, ułatwia golenie i zapobiega wrastaniu włosów.
 2. Klatka piersiowa i brzuch - depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach pozwala na usunięcie owłosienia z tych obszarów, które często są źródłem kompleksów i dyskomfortu. Zabieg laserem light sheer duet dla mężczyzn Kielce podkreśla mięśnie, poprawia estetykę i higienę ciała.
 3. Plecy - depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach umożliwia usunięcie zbędnego owłosienia z tej części ciała, która jest trudno dostępna i często zapomniana. Epilacja laserowa dla mężczyzn w Kielce jest wykonywana przez kosmetologa, dlatego nie będziesz już musiał prosić kogoś o pomoc w uciążliwym goleniu pleców.
 4. Nogi i ręce - depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach to trwała metoda, dzięki której Twoje nogi pozostaną gładkie i pozbawione nieestetycznych włosów.
 5. Okolice intymne - depilacja laserowa dla mężczyzn Kielce pozwala na usunięcie owłosienia z okolic intymnych, takich jak krocze, moszna, odbyt czy pośladki. Do depilacji miejsc intymnych wykorzystujemy nowoczesne urządzenie Light Sheer Desire, które umożliwia precyzyjne wykonanie zabiegu miejsce przy miejscu.

Zabiegi depilacji laserowej wykonywane są przez doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo. Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą się pozbyć owłosienia nawet z trudno dostępnych miejsc. Depilacja bikini i oraz depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach w okolicach miejsc intymnych jest przeprowadzana przez profesjonalistów, dlatego nie musisz czuć się skrępowany lub oceniany.

W Laser DeLux Kielce stawiamy na pełną skuteczność, dlatego pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie do depilacji - laserze diodowym LightSheer Duet™, który precyzyjnie dociera do cebulek włosów i niszczy ją bezpowrotnie. Przed pierwszym zabiegiem zawsze przeprowadzamy bezpłatną konsultację i wykonujemy próbę laserową.

Trwałe efekty gwarantuje jedynie wykonanie serii ok. 8 zabiegów w odstępach 8 tygodni. Już po pierwszej wizycie zauważysz, że włosy przerzedziły się i stały się słabsze -  pozbędziesz się 20% z nich.Przeciwwskazania do laserowej depilacji dla mężczyzn

Istnieją sytuacje, w których przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej jest niestety niemożliwe. Wykluczeniem do laserowego usunięcia owłosienia jest:

 • ciąża, karmienie piersią;
 • opalenizna;
 • zażywanie leków, ziół światłouczulających;
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem;
 • choroba nowotworowa;
 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.
 • aktywna opalenizna w miejscu depilacji, stosowanie samoopalaczy, wizyty na solarium - na 4 tygodnie przed zabiegiem jest to zakazane
 • zażywanie leków i ziół światłouczulających, np.: nagietek, bratek, dziurawiec, skrzyp polny, niektóre herbatki odchudzające - wymagana jest min. 2 tyg. przerwa
 • stosowanie kremów lub maści z witaminą A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac, itp.). Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji a pierwszym zabiegiem.
 • stosowanie witaminy C i kwasów owocowych i chemicznych w miejscu depilowanej powierzchni wymaga miesięcznej przerwy przed zabiegiem
 • stwardnienie rozsiane


Urządzenie do laserowej depilacji dla mężczyzn w Kielcach

LIGHTSheer® DUET™

Zabieg depilacji laserowej  dla mężczyzn w Kielcach w salonach Laser DeLux® wykonywany jest za pomocą urządzeń firmy LUMENIS®® - laserów LIGHTSHEER®®DUET™™. Delikatne i rozległe ruchy głowicy lasera stopniowo nagrzewają obszary docelowe pod skórą. Cała procedura trwałego usuwania włosów podczas zabiegu depilacji laserowej dla mężczyzn w Kielcach jest bezpieczna, komfortowa i praktycznie bezbolesna. LIGHTSHEER®®DUET™™ - złoty standard w depilacji laserowej od ponad 15 lat.

Najnowszy depilacyjny laser na świecie

Tylko dzięki niemu trwała depilacja odbywa się w 3x krótszym czasie i z jeszcze lepszą jakością.

Nasz nowy laser jest jedynym, posiadającym 2 głowice: mniejszą o wymiarach 9mm x 9mm służącą do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc oraz większą o wymiarach 22mm x 35mm, używaną w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha.

Druga Głowica

Właśnie dzięki dodaniu drugiej większej głowicy i połączeniu dużej powierzchni i podciśnienia, umożliwia głębszą penetrację oraz absorbcję energii, a przy tym pozwala na bezpieczną depilację osób z ciemną karnacją, wrażliwą skórą oraz z tendencją do pękających naczynek. Znacznie większa powierzchnia wiązki zabiegowej powoduje głębsze wnikanie światła laserowego, a co za tym idzie lepsze efekty! Zazwyczaj wystarczy 4-6 zabiegów depilacji laserowej dla mężczyzn w Kielcach, aby osiągnąć trwałe rezultaty. Specjalista oceni, kiedy wykonać kolejny zabieg depilacji laserowej dla mężczyzn Kielce i poinstruuje Cię, jak dbać o miejsca poddane zabiegowi.

Umów wizytę w Laser Delux i skorzystaj z laserowej depilacji dla mężczyzn w Kielach!Przed zabiegiem

 1. Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa. 
 2. Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry. 
 3. Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu. 
 4. Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.

Czytaj więcej
W trakcie

 1. Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50. 
 2. Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni. 
 3. Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 4. Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 5. Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji. 
 6. Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
  1. Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
  2. Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
  3. Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
  4. Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.

Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej
Po zabiegu

 1. Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 2. Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera. 
 3. Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne. 
 4. Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.  
 5. Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.  
 6. Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.  
 7. Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.

Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Kielcach

Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Kielcach

Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Kielcach

Depilacja laserowa u mężczyzn z roku na rok zyskuje na popularności. Nic w tym dziwnego - chyba każdy mężczyzna chce zapomnieć o podrażnieniach po goleniu twarzy! Depilacja włosów na klatce piersiowej lub plecach tradycyjnymi metodami jest uciążliwa i pochłania mnóstwo czasu. Z pomocą przychodzi depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach, która pozwala na trwałe pozbycie się owłosienia aż do 95%!

Depilacja laserem nie jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet, które chcą pozbyć się niechcianego owłosienia z bikini, pach czy nóg. Zabieg dedykowany jest również panom, którzy mają dość podrażnień po maszynce do golenia i zależy im na długim efekcie gładkiej skóry. Depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach to nowoczesna i bezbolesna metoda depilacji, która polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła lasera. Laser do depilacji emituje wiązkę światła o określonej długości fali, która jest absorbowana przez melaninę – barwnik znajdujący się w włosach. W ten sposób energia świetlna zamienia się w ciepło, które niszczy komórki odpowiedzialne za wzrost włosa. Depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach jest skuteczna tylko wtedy, gdy włos znajduje się w fazie wzrostu (anagen). Włosy w innych fazach cyklu życia (katagen i telogen) nie reagują na laser i nie są niszczone. Dlatego konieczna jest seria zabiegów, aby usunąć wszystkie włosy z danego obszaru.

Po zakończonym zabiegu skóra może być lekko podrażniona, zaczerwieniona lub opuchnięta, ale to normalne reakcje, które świadczą o tym, że laser działa. Te objawy ustępują zazwyczaj po kilku godzinach lub dniach, a skóra wraca do swojego naturalnego stanu. Po bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej dla mężczyzn w Kielcach należy stosować krem nawilżający i łagodzący, który pomoże zregenerować skórę i zapobiec infekcjom. Nie należy też narażać skóry na słońce, sauny, baseny, gorące kąpiele czy inne czynniki drażniące. Po jednorazowym zabiegu depilacji laserowej nie można spodziewać się natychmiastowego efektu, ponieważ włosy wypadają stopniowo w ciągu kilku tygodni. Dopiero po ilości zabiegów zalecanej przez specjalistę można cieszyć się gładką skórą i trwałym usunięciem owłosienia. Po każdym zabiegu skóra staje się coraz bardziej gładka, miękka i jędrna, a włosy coraz rzadsze i słabsze. Depilacja laserowa nie tylko pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia, ale też poprawia kondycję i wygląd skóry.

Depilacja laserowa dla mężczyzn Kielce to zabieg, który pozwala na trwałe usunięcie owłosienia z różnych części ciała. Depilacja laserowa dla mężczyzn Kielce jest skuteczna, bezpieczna i nieinwazyjna, a efekty są widoczne już po jednym zabiegu depilacji laserowej. Zabieg ten jest wykonywany przez profesjonalnych specjalistów, którzy używają nowoczesnego i sprawdzonego lasera do epilacji. Zabieg ten jest dostępny w naszym salonie, który jest kliniką urody specjalizującą się w depilacji laserowej i innych zabiegach kosmetycznych dla mężczyzn.

Depilacja laserowa dla mężczyzn Kielce pozwala na usuwania owłosienia z takich części ciała jak:

 1. Twarz - depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia z takich miejsc jak broda, wąsy, baki, policzki czy brwi. Zabieg ten poprawia wygląd twarzy, ułatwia golenie i zapobiega wrastaniu włosów.
 2. Klatka piersiowa i brzuch - depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach pozwala na usunięcie owłosienia z tych obszarów, które często są źródłem kompleksów i dyskomfortu. Zabieg laserem light sheer duet dla mężczyzn Kielce podkreśla mięśnie, poprawia estetykę i higienę ciała.
 3. Plecy - depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach umożliwia usunięcie zbędnego owłosienia z tej części ciała, która jest trudno dostępna i często zapomniana. Epilacja laserowa dla mężczyzn w Kielce jest wykonywana przez kosmetologa, dlatego nie będziesz już musiał prosić kogoś o pomoc w uciążliwym goleniu pleców.
 4. Nogi i ręce - depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach to trwała metoda, dzięki której Twoje nogi pozostaną gładkie i pozbawione nieestetycznych włosów.
 5. Okolice intymne - depilacja laserowa dla mężczyzn Kielce pozwala na usunięcie owłosienia z okolic intymnych, takich jak krocze, moszna, odbyt czy pośladki. Do depilacji miejsc intymnych wykorzystujemy nowoczesne urządzenie Light Sheer Desire, które umożliwia precyzyjne wykonanie zabiegu miejsce przy miejscu.

Zabiegi depilacji laserowej wykonywane są przez doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo. Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą się pozbyć owłosienia nawet z trudno dostępnych miejsc. Depilacja bikini i oraz depilacja laserowa dla mężczyzn w Kielcach w okolicach miejsc intymnych jest przeprowadzana przez profesjonalistów, dlatego nie musisz czuć się skrępowany lub oceniany.

W Laser DeLux Kielce stawiamy na pełną skuteczność, dlatego pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie do depilacji - laserze diodowym LightSheer Duet™, który precyzyjnie dociera do cebulek włosów i niszczy ją bezpowrotnie. Przed pierwszym zabiegiem zawsze przeprowadzamy bezpłatną konsultację i wykonujemy próbę laserową.

Trwałe efekty gwarantuje jedynie wykonanie serii ok. 8 zabiegów w odstępach 8 tygodni. Już po pierwszej wizycie zauważysz, że włosy przerzedziły się i stały się słabsze -  pozbędziesz się 20% z nich.

Przeciwwskazania do laserowej depilacji dla mężczyzn

Istnieją sytuacje, w których przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej jest niestety niemożliwe. Wykluczeniem do laserowego usunięcia owłosienia jest:

 • ciąża, karmienie piersią;
 • opalenizna;
 • zażywanie leków, ziół światłouczulających;
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem;
 • choroba nowotworowa;
 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.
 • aktywna opalenizna w miejscu depilacji, stosowanie samoopalaczy, wizyty na solarium - na 4 tygodnie przed zabiegiem jest to zakazane
 • zażywanie leków i ziół światłouczulających, np.: nagietek, bratek, dziurawiec, skrzyp polny, niektóre herbatki odchudzające - wymagana jest min. 2 tyg. przerwa
 • stosowanie kremów lub maści z witaminą A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac, itp.). Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji a pierwszym zabiegiem.
 • stosowanie witaminy C i kwasów owocowych i chemicznych w miejscu depilowanej powierzchni wymaga miesięcznej przerwy przed zabiegiem
 • stwardnienie rozsiane

Urządzenie do laserowej depilacji dla mężczyzn w Kielcach

LIGHTSheer® DUET™

Zabieg depilacji laserowej  dla mężczyzn w Kielcach w salonach Laser DeLux® wykonywany jest za pomocą urządzeń firmy LUMENIS®® - laserów LIGHTSHEER®®DUET™™. Delikatne i rozległe ruchy głowicy lasera stopniowo nagrzewają obszary docelowe pod skórą. Cała procedura trwałego usuwania włosów podczas zabiegu depilacji laserowej dla mężczyzn w Kielcach jest bezpieczna, komfortowa i praktycznie bezbolesna. LIGHTSHEER®®DUET™™ - złoty standard w depilacji laserowej od ponad 15 lat.

Najnowszy depilacyjny laser na świecie

Tylko dzięki niemu trwała depilacja odbywa się w 3x krótszym czasie i z jeszcze lepszą jakością.

Nasz nowy laser jest jedynym, posiadającym 2 głowice: mniejszą o wymiarach 9mm x 9mm służącą do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc oraz większą o wymiarach 22mm x 35mm, używaną w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha.

Druga Głowica

Właśnie dzięki dodaniu drugiej większej głowicy i połączeniu dużej powierzchni i podciśnienia, umożliwia głębszą penetrację oraz absorbcję energii, a przy tym pozwala na bezpieczną depilację osób z ciemną karnacją, wrażliwą skórą oraz z tendencją do pękających naczynek. Znacznie większa powierzchnia wiązki zabiegowej powoduje głębsze wnikanie światła laserowego, a co za tym idzie lepsze efekty! Zazwyczaj wystarczy 4-6 zabiegów depilacji laserowej dla mężczyzn w Kielcach, aby osiągnąć trwałe rezultaty. Specjalista oceni, kiedy wykonać kolejny zabieg depilacji laserowej dla mężczyzn Kielce i poinstruuje Cię, jak dbać o miejsca poddane zabiegowi.

Umów wizytę w Laser Delux i skorzystaj z laserowej depilacji dla mężczyzn w Kielach!

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

Przebieg laserowej depilacji dla mężczyzn

Przed zabiegiem

 1. Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa. 
 2. Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry. 
 3. Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu. 
 4. Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.

Czytaj więcej

W trakcie

 1. Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50. 
 2. Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni. 
 3. Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 4. Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 5. Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji. 
 6. Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
  1. Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
  2. Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
  3. Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
  4. Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.

Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej

Po zabiegu

 1. Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 2. Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera. 
 3. Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne. 
 4. Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.  
 5. Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.  
 6. Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.  
 7. Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.

Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday