window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Usuwanie przebarwień - Katowice | Świetne efekty - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie przebarwień w Katowicach

Usuwanie przebarwień w Katowicach

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20 - 90 minut
Ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Usunięcie przebarwień

Twarz

CENA 1 ZABIEGU

PAKIET 6 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

cała twarz

699 zł

3564 zł

policzki

599 zł

3 054 zł

nos

299 zł

1524 zł

szyja

599 zł

3 054 zł

dekolt

699 zł

3564 zł

twarz + szyja

899 zł

4584

twarz + szyja + dekolt

1199 zł

6114 zł

pojedyncze przebarwienie

od 299 zł

----

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Usuwanie przebarwień w Katowicach

Brązowe plamy wyróżniające się na tle naszego normalnego kolorytu skóry. Czasem przybierają postać drobnych i uroczych piegów, a czasami ich rozmiary są tak duże, że wpędzają nas w kompleksy. Przebarwienia to popularny problem, z którym boryka się blisko połowa kobiet!

Skuteczne usuwanie przebarwień na skórze w Katowicach

Zabieg laserowego usuwania przebarwień w Katowicach jest rekomendowany osobom, które zauważyły na swojej skórze niepożądane zmiany barwnikowe. Przebarwienia mogą być efektem nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV, zmian hormonalnych, jak również naturalnego procesu starzenia się skóry. W naszej klinice do zabiegu usuwania przebarwień w Katowicach wykorzystujemy najnowsze technologie laserowe, które pozwalają na precyzyjne usunięcie zmian pigmentacyjnych, minimalizując ryzyko powstania blizn czy dyskomfortu po zabiegu.

Jakie są wskazania do zabiegu usuwania przebarwień Katowice?

 1. Plamy starcze
 2. Zaburzenia nadmiernej produkcji melaniny
 3. Przebarwienia skórne będące wynikiem hiperpigmentacji
 4. Piegi
 5. Przebarwienia hormonalne
 6. Trwałe przebarwienia słoneczne i plamy po ekspozycji skóry na słońce
 7. Przebarwienia po trądziku
 8. Zmiany barwnikowe o różnym pochodzeniu

usuwanie przebarwień

Efekty laserowego usuwania przebarwień Katowice

Efekty zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Katowicach są zazwyczaj widoczne już po jednym zabiegu Pacjenci mogą zaobserwować znaczną redukcję lub całkowite zniknięcie niechcianych zmian pigmentacyjnych. W zależności od rodzaju i głębokości przebarwień, mogą być potrzebne kolejne sesje usuwania przebarwień skóry w Katowicach, aby osiągnąć optymalne rezultaty.

Bezpośrednio po zabiegu laserowego usuwania przebarwień Katowice, skóra w miejscu naświetlania może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, W miarę gojenia, przebarwienia stają się coraz mniej widoczne, a skóra odzyskuje równomierny koloryt i gładkość.

Zabieg laserowego usuwania przebarwień w Katowicach może przyczynić się do poprawy ogólnej jakości skóry, w tym jej tekstury i elastyczności, dzięki stymulacji produkcji kolagenu. Jest to dodatkowy bonus, który sprawia, że skóra wygląda młodziej i jest bardziej promienna.

Laserowe usuwanie przebarwień w Katowicach - opinie naszych klientów

Przykładowe opinie o zabiegu usuwania przebarwień na twarzy w Katowicach w salonie Laser DeLux:

- "Przebarwienia potrądzikowe spędzały mi sen z powiek. Przeczytałam w internecie o możliwości usuwania przebarwień laserem i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolona z efektów – po przebarwieniach nie został ślad! Już nie wstydzę się swojego wyglądu."
- Karina

- "Na twarzy miałem bardzo brzydkie, widoczne przebarwienia po trądziku. Żadne z domowych sposobów nie działały - kremy, maseczki, peelingi. W końcu zdecydowałem się usunąć przebarwienia laserowo. Skorzystałem z usług Laser DeLux i nie żałuję. Wszystkie przebarwienia zniknęły. Polecam gorąco ten salon."
- Kinga

"Od kilku lat na twarzy miałam przebarwienia pociążowe. Nie wiedziałam, jak sobie z nimi poradzić, aż w końcu odkryłam w internecie metodę usuwania przebarwień laserem. Zaryzykowałam i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem zachwycona efektami, gdybym wiedziała, że tak łatwo mogłam pozbyć się problemu, już dawno bym to zrobiła. Polecam wszystkim!"
- Wioletta79

Ile kosztuje zabieg laserowego usuwania przebarwień w Katowicach?

Laserowe usuwanie przebarwień Katowice w salonie Laser DeLux jest cenione za swoją skuteczność i nowoczesne podejście do każdego klienta. Koszt zabiegu usuwania przebarwień w Katowicach  może się różnić w zależności od wielkości i rodzaju przebarwień oraz liczby wymaganych sesji.

Sprawdź ceny usuwania przebarwień Katowice dostępne na naszej stronie internetowej i skontaktuj się z nami, aby zarezerwować dogodny termin bezpłatnej konsultacji!

Gdzie wykonać zabieg laserowego usuwania przebarwień w Katowicach?

W naszej klinice medycyny estetycznej Katowice posiadamy innowacyjne technologie do poprawy wyglądu skóry. Do zabiegu usuwania przebarwień w Katowicach wykorzystujemy nowoczesny laser pikosekundowy z głowicą pozwalającą na precyzyjne naświetlanie zmian pigmentacyjnych. Dzięki temu możemy skutecznie pozbyć się przebarwień nawet z niewielkich obszarów nad górną wargą, nosie czy brodzie, bez ryzyka uszkodzenia okolicznych tkanek. Każdy zabieg jest poprzedzony konsultacją, podczas której specjalista dobierze odpowiednie parametry lasera oraz ustali optymalną liczbę sesji dla uzyskania najlepszych efektów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty laserowego usuwania przebarwień w Katowicach oraz zarezerwowania wizyty online!Jakie są przeciwwskazania do laserowego usuwania przebarwień?

Laserowe usuwanie przebarwień w Katowicach to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej, jednak nie każdy może skorzystać z tej formy terapii. Przeciwwskazania do laseroterapii redukującej przebarwienia skóry twarzy i ciała są ściśle związane z bezpieczeństwem i zdrowiem pacjenta. Zanim umówisz wizytę, sprawdź, czy kwalifikujesz się do laserowej metody usuwania pigmentacyjnych zmian skórnych.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Katowicach?

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Aktywne infekcje skórne
 • Przyjmowanie leków światłouczulających
 • Stan zapalny skóry
 • Świeża opalenizna również po solarium lub samoopalaczu
 • Nieuregulowana cukrzyca
 • Nowotwory skóry
 • Stosowanie retinoidów
 • Niedawno przebyte zabiegi złuszczające
 • Leczenie izotretynoiną

Podczas bezpłatnej konsultacji specjalista przeprowadzi dokładny wywiad medyczny, oceni stan skóry oraz zidentyfikuje ewentualne przeciwwskazania. Na tej podstawie zakwalifikuje Cię do zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Katowicach lub zaproponuje inne metody wyrównania kolorytu skóry.Czym wykonuje się laserowe usuwanie przebarwień?

LASER M22

Zabieg usuwania przebarwień w Katowicach przeprowadzamy z użyciem zaawansowanego urządzenia - laser Lumenis M22. Pozwala on uzyskać rewelacyjne efekty już po pierwszym zabiegu i znacząco skrócić okres rekonwalescencji po usuwaniu przebarwień w Katowicach.

Dzięki możliwości wyselekcjonowania długości wiązki światła lasera działamy bezpośrednio na zmianę, żeby nie narazić otaczających tkanek na uszkodzenie. Niezależnie od rodzaju czy przyczyny powstawania przebarwień nasi kosmetolodzy mają możliwość doboru indywidualnej terapii światłem IPL lub laserowym. Nawet przy wysokich parametrach pracy zabieg usuwania przebarwień w Katowicach jest komfortowy i bezbolesny.Przed zabiegiem
 • Nie musisz się specjalnie przygotowywać do tego zabiegu. Ważne jest to, żeby na Twojej skórze nie było żadnych patologicznych wykwitów i nie możesz opalać się minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Zabieg jest poprzedzony konsultacją z kosmetologiem, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog rozpoczynając zabieg zakłada Tobie i sobie specjalistyczne okulary ochronne.
 • Kosmetolog przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. W trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, co zapewnia duże uczucie komfortu.
 • Na koniec na miejsca poddawane zabiegowi zostaje nałożony specjalny chłodzący żel.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być mocno zaczerwieniona, jednak po kilku dniach zaczyna się dosyć intensywnie łuszczyć.
 • Rekomendujemy, by przez kilka dni po zabiegu unikać wszelkiego podrażniania skóry w okolicy miejsca poddanego zabiegowi.
 • Zalecamy, by przez kilka dni po zabiegu korzystać wyłącznie z bezmydłowych środków do ciała. Nie wolno w tym czasie używać mydła, spirytusu ani toników na bazie alkoholu.
 • Nie należy również wykonywać peelingów i innych zabiegów, ani nie wycierać miejsca poddanemu zabiegowi gąbką czy też ręcznikiem.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie przebarwień w Katowicach

Usuwanie przebarwień w Katowicach

Usuwanie przebarwień w Katowicach

Brązowe plamy wyróżniające się na tle naszego normalnego kolorytu skóry. Czasem przybierają postać drobnych i uroczych piegów, a czasami ich rozmiary są tak duże, że wpędzają nas w kompleksy. Przebarwienia to popularny problem, z którym boryka się blisko połowa kobiet!

Skuteczne usuwanie przebarwień na skórze w Katowicach

Zabieg laserowego usuwania przebarwień w Katowicach jest rekomendowany osobom, które zauważyły na swojej skórze niepożądane zmiany barwnikowe. Przebarwienia mogą być efektem nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV, zmian hormonalnych, jak również naturalnego procesu starzenia się skóry. W naszej klinice do zabiegu usuwania przebarwień w Katowicach wykorzystujemy najnowsze technologie laserowe, które pozwalają na precyzyjne usunięcie zmian pigmentacyjnych, minimalizując ryzyko powstania blizn czy dyskomfortu po zabiegu.

Jakie są wskazania do zabiegu usuwania przebarwień Katowice?

 1. Plamy starcze
 2. Zaburzenia nadmiernej produkcji melaniny
 3. Przebarwienia skórne będące wynikiem hiperpigmentacji
 4. Piegi
 5. Przebarwienia hormonalne
 6. Trwałe przebarwienia słoneczne i plamy po ekspozycji skóry na słońce
 7. Przebarwienia po trądziku
 8. Zmiany barwnikowe o różnym pochodzeniu

usuwanie przebarwień

Efekty laserowego usuwania przebarwień Katowice

Efekty zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Katowicach są zazwyczaj widoczne już po jednym zabiegu Pacjenci mogą zaobserwować znaczną redukcję lub całkowite zniknięcie niechcianych zmian pigmentacyjnych. W zależności od rodzaju i głębokości przebarwień, mogą być potrzebne kolejne sesje usuwania przebarwień skóry w Katowicach, aby osiągnąć optymalne rezultaty.

Bezpośrednio po zabiegu laserowego usuwania przebarwień Katowice, skóra w miejscu naświetlania może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, W miarę gojenia, przebarwienia stają się coraz mniej widoczne, a skóra odzyskuje równomierny koloryt i gładkość.

Zabieg laserowego usuwania przebarwień w Katowicach może przyczynić się do poprawy ogólnej jakości skóry, w tym jej tekstury i elastyczności, dzięki stymulacji produkcji kolagenu. Jest to dodatkowy bonus, który sprawia, że skóra wygląda młodziej i jest bardziej promienna.

Laserowe usuwanie przebarwień w Katowicach - opinie naszych klientów

Przykładowe opinie o zabiegu usuwania przebarwień na twarzy w Katowicach w salonie Laser DeLux:

- "Przebarwienia potrądzikowe spędzały mi sen z powiek. Przeczytałam w internecie o możliwości usuwania przebarwień laserem i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolona z efektów – po przebarwieniach nie został ślad! Już nie wstydzę się swojego wyglądu."
- Karina

- "Na twarzy miałem bardzo brzydkie, widoczne przebarwienia po trądziku. Żadne z domowych sposobów nie działały - kremy, maseczki, peelingi. W końcu zdecydowałem się usunąć przebarwienia laserowo. Skorzystałem z usług Laser DeLux i nie żałuję. Wszystkie przebarwienia zniknęły. Polecam gorąco ten salon."
- Kinga

"Od kilku lat na twarzy miałam przebarwienia pociążowe. Nie wiedziałam, jak sobie z nimi poradzić, aż w końcu odkryłam w internecie metodę usuwania przebarwień laserem. Zaryzykowałam i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem zachwycona efektami, gdybym wiedziała, że tak łatwo mogłam pozbyć się problemu, już dawno bym to zrobiła. Polecam wszystkim!"
- Wioletta79

Ile kosztuje zabieg laserowego usuwania przebarwień w Katowicach?

Laserowe usuwanie przebarwień Katowice w salonie Laser DeLux jest cenione za swoją skuteczność i nowoczesne podejście do każdego klienta. Koszt zabiegu usuwania przebarwień w Katowicach  może się różnić w zależności od wielkości i rodzaju przebarwień oraz liczby wymaganych sesji.

Sprawdź ceny usuwania przebarwień Katowice dostępne na naszej stronie internetowej i skontaktuj się z nami, aby zarezerwować dogodny termin bezpłatnej konsultacji!

Gdzie wykonać zabieg laserowego usuwania przebarwień w Katowicach?

W naszej klinice medycyny estetycznej Katowice posiadamy innowacyjne technologie do poprawy wyglądu skóry. Do zabiegu usuwania przebarwień w Katowicach wykorzystujemy nowoczesny laser pikosekundowy z głowicą pozwalającą na precyzyjne naświetlanie zmian pigmentacyjnych. Dzięki temu możemy skutecznie pozbyć się przebarwień nawet z niewielkich obszarów nad górną wargą, nosie czy brodzie, bez ryzyka uszkodzenia okolicznych tkanek. Każdy zabieg jest poprzedzony konsultacją, podczas której specjalista dobierze odpowiednie parametry lasera oraz ustali optymalną liczbę sesji dla uzyskania najlepszych efektów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty laserowego usuwania przebarwień w Katowicach oraz zarezerwowania wizyty online!

Jakie są przeciwwskazania do laserowego usuwania przebarwień?

Laserowe usuwanie przebarwień w Katowicach to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej, jednak nie każdy może skorzystać z tej formy terapii. Przeciwwskazania do laseroterapii redukującej przebarwienia skóry twarzy i ciała są ściśle związane z bezpieczeństwem i zdrowiem pacjenta. Zanim umówisz wizytę, sprawdź, czy kwalifikujesz się do laserowej metody usuwania pigmentacyjnych zmian skórnych.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Katowicach?

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Aktywne infekcje skórne
 • Przyjmowanie leków światłouczulających
 • Stan zapalny skóry
 • Świeża opalenizna również po solarium lub samoopalaczu
 • Nieuregulowana cukrzyca
 • Nowotwory skóry
 • Stosowanie retinoidów
 • Niedawno przebyte zabiegi złuszczające
 • Leczenie izotretynoiną

Podczas bezpłatnej konsultacji specjalista przeprowadzi dokładny wywiad medyczny, oceni stan skóry oraz zidentyfikuje ewentualne przeciwwskazania. Na tej podstawie zakwalifikuje Cię do zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Katowicach lub zaproponuje inne metody wyrównania kolorytu skóry.

Czym wykonuje się laserowe usuwanie przebarwień?

LASER M22

Zabieg usuwania przebarwień w Katowicach przeprowadzamy z użyciem zaawansowanego urządzenia - laser Lumenis M22. Pozwala on uzyskać rewelacyjne efekty już po pierwszym zabiegu i znacząco skrócić okres rekonwalescencji po usuwaniu przebarwień w Katowicach.

Dzięki możliwości wyselekcjonowania długości wiązki światła lasera działamy bezpośrednio na zmianę, żeby nie narazić otaczających tkanek na uszkodzenie. Niezależnie od rodzaju czy przyczyny powstawania przebarwień nasi kosmetolodzy mają możliwość doboru indywidualnej terapii światłem IPL lub laserowym. Nawet przy wysokich parametrach pracy zabieg usuwania przebarwień w Katowicach jest komfortowy i bezbolesny.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20 - 90 minut
Ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Usunięcie przebarwień

Twarz

CENA 1 ZABIEGU

PAKIET 6 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

cała twarz

699 zł

3564 zł

policzki

599 zł

3 054 zł

nos

299 zł

1524 zł

szyja

599 zł

3 054 zł

dekolt

699 zł

3564 zł

twarz + szyja

899 zł

4584

twarz + szyja + dekolt

1199 zł

6114 zł

pojedyncze przebarwienie

od 299 zł

----

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak przebiega laserowe usuwanie przebarwień?

Przed zabiegiem

 • Nie musisz się specjalnie przygotowywać do tego zabiegu. Ważne jest to, żeby na Twojej skórze nie było żadnych patologicznych wykwitów i nie możesz opalać się minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Zabieg jest poprzedzony konsultacją z kosmetologiem, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog rozpoczynając zabieg zakłada Tobie i sobie specjalistyczne okulary ochronne.
 • Kosmetolog przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. W trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, co zapewnia duże uczucie komfortu.
 • Na koniec na miejsca poddawane zabiegowi zostaje nałożony specjalny chłodzący żel.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być mocno zaczerwieniona, jednak po kilku dniach zaczyna się dosyć intensywnie łuszczyć.
 • Rekomendujemy, by przez kilka dni po zabiegu unikać wszelkiego podrażniania skóry w okolicy miejsca poddanego zabiegowi.
 • Zalecamy, by przez kilka dni po zabiegu korzystać wyłącznie z bezmydłowych środków do ciała. Nie wolno w tym czasie używać mydła, spirytusu ani toników na bazie alkoholu.
 • Nie należy również wykonywać peelingów i innych zabiegów, ani nie wycierać miejsca poddanemu zabiegowi gąbką czy też ręcznikiem.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday