window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Usuwanie blizn w Katowicach | Zobacz efekty zabiegu! - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie blizn w Katowicach

Usuwanie blizn w Katowicach

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: od 6 zabiegów
Cel: redukcja blizn.

ilość blizn

PAKIET 10 ZABIEGÓW! CENA Z 20% ZNIŻKĄ

CENA 1 ZABIEGU

1 blizna 5x5 cm

od 1990 zł od 1590 zł

od 199 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Usuwanie blizn w Katowicach

Każde zranienie skóry pozostawia po sobie ślad. Z czasem blizny powodują nie tylko dyskomfort fizyczny, ale również psychiczny, obniżając jakość życia, czy też zmniejszając naszą mobilność. Standardowe procedury usuwania blizn pooperacyjnych są zwykle bolesne, inwazyjne i niosą ze sobą ryzyko powikłań. Nowoczesna technologia laserowego usuwania blizn w Katowicach laserem PALOMAR® to nieinwazyjne rozwiązanie, stosujące laser frakcyjny ECO2, dzięki czemu możliwe jest szybkie i efektywne usunięcie blizny przy mniejszym ryzyku, mniejszym bólu i minimalnym okresie powrotu do pełnej funkcjonalności.

usuwanie blizn

Usuwanie blizn Katowice w klinice Laser DeLux

Blizny to nieestetyczne zmiany skórne, które mogą powstawać po urazach skóry, trądziku, przebytej ospie czy zabiegach operacyjnych. Mogą występować w postaci przerostów lub bliznowców o różnych wielkościach, kształtach i odcieniach. Wyraźne pogrubiałe i twarde blizny w widocznych miejscach mogą obniżać pewność siebie i być powodem kompleksów. W czasie gojenia rany nowa tkanka różni się kolorem i strukturą, przez co wyróżnia się na tle nieuszkodzonej, powodując defekt kosmetyczny. Metoda usuwania blizn laserem w Katowicach to rozwiązanie, dzięki któremu blizna ma być mniej widoczna. W wielu przypadkach laseroterapia jest w stanie całkowicie zlikwidować blizny i pobudzić regenerację skóry, poprawiając jej wygląd.

Jakie rodzaje blizn usuwamy w Katowicach?

W zależności od rodzaju blizny, terapia usuwania blizn laserem w Katowicach obejmuje m.in.

 1. Blizny zanikowe - to te, które są zagłębione w skórze i często występują po trądziku lub ospy. Są one spowodowane niedoborem tkanki w miejscu gojenia się rany
 2. Blizny przerostowe - są wypukłe, wyraźne pogrubiałe i twarde. Powstają one w wyniku nadmiernej produkcji tkanki bliznowatej w miejscu gojenia się rany
 3. Bliznowce - rodzaj blizn przerostowych, które nie tylko są wypukłe, ale także rozrastają się poza obszar pierwotnej rany. Są to blizny patologiczne w postaci przerostów, które powstają w wyniku zaburzeń w procesie gojenia się ran.

Usuwanie blizn w Katowicach przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnego lasera, pozwalającego na usunięcie blizn każdego rodzaju i wielkości. Leczenie blizn za pomocą lasera jest skuteczne do likwidacji blizn potrądzikowych, rozstępów, blizn pourazowych i innych niedoskonałości. Laser działa bezpośrednio na tkanki budujące bliznę i stymuluje proces regeneracyjny skóry właściwej, zapewniając lepsze efekty niż inne metody.

Jak działa laserowe usuwanie blizn w Katowicach?

Laserowe usuwanie blizn w Katowicach polega na naświetlaniu skóry wiązką lasera, która powoduje kontrolowane mikro-uszkodzenia doprowadzając do zwiększenia efektów odbudowy w głębokich warstwach skóry. W miejscu działania lasera wytwarza się nowa, zdrowa tkanka, która zastępuje tkankę łączną włóknistą, budującą bliznę. Laser stymuluje komórki w okolicy powstałego mikrouszkodzenia i stymuluje proces regeneracyjny włókien kolagenowych i elastyny. W efekcie blizna jest mniej widoczna, a skóra staje się gładka i elastyczna.

Usuwanie blizn Katowice - jakie efekty można uzyskać?

Efekty zabiegu usuwania blizn w Katowicach są widoczne już po pierwszej sesji, jednak najlepsze efekty uzyskuje się po serii około 5-6 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni. Pełny efekt uzyskuje się po okresie około 6 miesięcy, kiedy to włókna kolagenowe ulegają uporządkowaniu i wyrównaniu. W przypadku blizn zanikowych, należy zredukować zagłębienie i jednocześnie wyrównać kolor i strukturę skóry. W przypadku blizn przerostowych i bliznowców, należy zmniejszyć objętość i wysokość blizny, a także zmiękczyć i rozjaśnić jej powierzchnię.

W celu uzyskania maksymalnego efektu po zakończeniu laseroterapii usuwanie blizn w Katowicach możemy zaproponować dodatkowe zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Działanie osocza bogatopłytkowego opiera się na stymulacji procesów gojenia, co w połączeniu z terapią laserem frakcyjnym może pomóc pozbyć się blizn.

Czy warto poddać się usuwaniu blizn w Katowicach?

Laserowe usuwanie blizn w Katowicach to jedna z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod usuwania blizn. Laser nie tylko zmniejsza widoczność i wygląd blizn, ale także poprawia jakość i kondycję skóry. Terapia laserem:

 • Usuwa znaczną część blizny, a nie tylko maskuje ją lub zmniejsza jej widoczność;
 • Poprawia kolor, strukturę i napięcie skóry, nadając jej gładkość i elastyczność;
 • Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za młody i zdrowy wygląd skóry;
 • Zmniejsza ryzyko powstania nowych blizn, ponieważ zapobiega nadmiernej produkcji tkanki bliznowatej;
 • Nie powoduje bliznowacenia, przebarwienia, infekcji ani innych powikłań, które mogą wystąpić po innych metodach usuwania blizn, takich jak operacyjne usuwanie blizn, kremy, maści, peelingi czy mikrodermabrazja.

Poddając się laserowemu usuwaniu blizn w Katowicach, możesz cieszyć się piękną i zdrową skórą, bez śladów po niedoskonałościach.

Usuwanie blizn w Katowicach opinie

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Na mojej twarzy miałem szpecącą bliznę pooperacyjną. Zdecydowałem się usunąć ją laserowo w salonie Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolony z efektów, po bliźnie nie ma śladu. Polecam."
- Jakub

"Zabieg laserowego usuwania blizn uratował moją twarz. Od lat zmagałem się z rozległymi śladami po trądziku, na które nie mogłem znaleźć żadnego sposobu. Laser pomógł. Zabieg robiłem w salonie Laser DeLuX i bardzo polecam to miejsce."
- Agata W.

Gdzie umówić się na laserowe usuwanie blizn Katowice?

Laserowe usuwanie blizn w Katowicach to gwarancja bezpieczeństwa, skuteczności oraz satysfakcjonujących efektów. Nasz salon kosmetyczny Laser DeLux to miejsce, gdzie możesz skorzystać z profesjonalnej i skutecznej terapii blizn. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i każdego klienta traktujemy indywidualnie, aby dobrać najlepszą metodę do każdego rodzaju blizn.

Umów się bezpłatne konsultacje przed zabiegiem usuwania blizn w Katowicach w Laser DeLux.

Opinie
Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Na mojej twarzy miałem szpecącą bliznę pooperacyjną. Zdecydowałem się usunąć ją laserowo w salonie Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolony z efektów, po bliźnie nie ma śladu. Polecam."
- Jakub

- "Zabieg laserowego usuwania blizn uratował moją twarz. Od lat zmagałem się z rozległymi śladami po trądziku, na które nie mogłem znaleźć żadnego sposobu. Laser pomógł. Zabieg robiłem w salonie Laser DeLu i bardzo polecam to miejsce."
- Agata W.Jakie są przeciwwskazania do usuwania blizn?

Zabiegi usuwanie blizn w klinice Laser DeLux są bezinwazyjne i całkowicie bezpieczne. Istnieją jednak przeciwwskazania do zabiegu redukcji blizn. Jeśli u pacjenta występuje którekolwiek z nich, konieczne jest bezwzględne poinformowanie kosmetologa podczas konsultacji poprzedzającej zabieg.

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
 • niektóre alergie,
 • infekcje, np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Jeśli nie masz żadnych z tych przeciwwskazań, to zapraszamy do naszej kliniki, gdzie oferujemy laserowe usuwanie blizn w atrakcyjnej cenie i z gwarancją satysfakcjonujących efektów. Zabieg usuwania blizn jest bezpieczny, skuteczny i komfortowy, a pozwala na znaczną poprawę wyglądu i samopoczucia. Nie czekaj, umów się na wizytę już dziś i ciesz się gładką i piękną skórą!Czym wykonuje się laserowe usuwanie blizn?

LASER M22

Usuwanie blizn w Katowicach przeprowadzamy przy użyciu zaawansowanej technologii. Zabiegi usuwania blizn potrądzikowych i pooperacyjnych laserem Lumenis M22 oparte są o technologię lasera frakcyjnego. Impulsy laserowe powodują koagulację tkanki bliznowatej i stymulują tworzenie nowej, zdrowej tkanki.

Nasi kosmetolodzy w zależności od rodzaju, genezy i struktury blizny decydują o wykonaniu jej redukcji IPL-em bądź głowicą laserową. Usuwanie blizn w Katowicach to bezpieczna metoda redukcji zmian bez konieczności interwencji chirurgicznej. Zabieg nie niesie za sobą skutków ubocznych, a dzięki znieczuleniu laserowe usuwanie blizn i rozstępów w Katowicach jest bezbolesne.Przed zabiegiem
 • Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem, poza tym, że nie możesz się opalać minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Twoja skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych.
 • Zabiegi poprzedzone są konsultacją z kosmetologiem.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę.
 • Zakłada sobie i Tobie na oczy specjalne okulary ochronne.
 • Kosmetolog przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości.
 • Na koniec na Twoją skórę zostaje nałożony specjalny żel łagodzący.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona a następnie zacznie się powoli złuszczać.
 • Musisz stosować zalecone przez kosmetologa preparaty do pielęgnacji skóry i działających fotoprotekcyjnie.
 • Jeżeli zabieg był wykonywany na okolice twarzy, to możesz się malować, omijając miejsce zabiegowe.
 • W porównaniu z laserami ablacyjnymi (CO2) zastosowanie nieablacyjnej technologii mikro-frakcyjnej niesie znacznie mniejsze ryzyko bliznowacenia, nierównomiernej pigmentacji i infekcji.
 • Efekty poprawy klinicznej widoczne są stopniowo w ciągu 1-3 miesięcy po zabiegu. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, zależnie od wskazania, zaleca się przeprowadzenie 3 do 5 sesji leczniczych w odstępach 1 miesiąca.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie blizn w Katowicach

Usuwanie blizn w Katowicach

Usuwanie blizn w Katowicach

Każde zranienie skóry pozostawia po sobie ślad. Z czasem blizny powodują nie tylko dyskomfort fizyczny, ale również psychiczny, obniżając jakość życia, czy też zmniejszając naszą mobilność. Standardowe procedury usuwania blizn pooperacyjnych są zwykle bolesne, inwazyjne i niosą ze sobą ryzyko powikłań. Nowoczesna technologia laserowego usuwania blizn w Katowicach laserem PALOMAR® to nieinwazyjne rozwiązanie, stosujące laser frakcyjny ECO2, dzięki czemu możliwe jest szybkie i efektywne usunięcie blizny przy mniejszym ryzyku, mniejszym bólu i minimalnym okresie powrotu do pełnej funkcjonalności.

usuwanie blizn

Usuwanie blizn Katowice w klinice Laser DeLux

Blizny to nieestetyczne zmiany skórne, które mogą powstawać po urazach skóry, trądziku, przebytej ospie czy zabiegach operacyjnych. Mogą występować w postaci przerostów lub bliznowców o różnych wielkościach, kształtach i odcieniach. Wyraźne pogrubiałe i twarde blizny w widocznych miejscach mogą obniżać pewność siebie i być powodem kompleksów. W czasie gojenia rany nowa tkanka różni się kolorem i strukturą, przez co wyróżnia się na tle nieuszkodzonej, powodując defekt kosmetyczny. Metoda usuwania blizn laserem w Katowicach to rozwiązanie, dzięki któremu blizna ma być mniej widoczna. W wielu przypadkach laseroterapia jest w stanie całkowicie zlikwidować blizny i pobudzić regenerację skóry, poprawiając jej wygląd.

Jakie rodzaje blizn usuwamy w Katowicach?

W zależności od rodzaju blizny, terapia usuwania blizn laserem w Katowicach obejmuje m.in.

 1. Blizny zanikowe - to te, które są zagłębione w skórze i często występują po trądziku lub ospy. Są one spowodowane niedoborem tkanki w miejscu gojenia się rany
 2. Blizny przerostowe - są wypukłe, wyraźne pogrubiałe i twarde. Powstają one w wyniku nadmiernej produkcji tkanki bliznowatej w miejscu gojenia się rany
 3. Bliznowce - rodzaj blizn przerostowych, które nie tylko są wypukłe, ale także rozrastają się poza obszar pierwotnej rany. Są to blizny patologiczne w postaci przerostów, które powstają w wyniku zaburzeń w procesie gojenia się ran.

Usuwanie blizn w Katowicach przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnego lasera, pozwalającego na usunięcie blizn każdego rodzaju i wielkości. Leczenie blizn za pomocą lasera jest skuteczne do likwidacji blizn potrądzikowych, rozstępów, blizn pourazowych i innych niedoskonałości. Laser działa bezpośrednio na tkanki budujące bliznę i stymuluje proces regeneracyjny skóry właściwej, zapewniając lepsze efekty niż inne metody.

Jak działa laserowe usuwanie blizn w Katowicach?

Laserowe usuwanie blizn w Katowicach polega na naświetlaniu skóry wiązką lasera, która powoduje kontrolowane mikro-uszkodzenia doprowadzając do zwiększenia efektów odbudowy w głębokich warstwach skóry. W miejscu działania lasera wytwarza się nowa, zdrowa tkanka, która zastępuje tkankę łączną włóknistą, budującą bliznę. Laser stymuluje komórki w okolicy powstałego mikrouszkodzenia i stymuluje proces regeneracyjny włókien kolagenowych i elastyny. W efekcie blizna jest mniej widoczna, a skóra staje się gładka i elastyczna.

Usuwanie blizn Katowice - jakie efekty można uzyskać?

Efekty zabiegu usuwania blizn w Katowicach są widoczne już po pierwszej sesji, jednak najlepsze efekty uzyskuje się po serii około 5-6 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni. Pełny efekt uzyskuje się po okresie około 6 miesięcy, kiedy to włókna kolagenowe ulegają uporządkowaniu i wyrównaniu. W przypadku blizn zanikowych, należy zredukować zagłębienie i jednocześnie wyrównać kolor i strukturę skóry. W przypadku blizn przerostowych i bliznowców, należy zmniejszyć objętość i wysokość blizny, a także zmiękczyć i rozjaśnić jej powierzchnię.

W celu uzyskania maksymalnego efektu po zakończeniu laseroterapii usuwanie blizn w Katowicach możemy zaproponować dodatkowe zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Działanie osocza bogatopłytkowego opiera się na stymulacji procesów gojenia, co w połączeniu z terapią laserem frakcyjnym może pomóc pozbyć się blizn.

Czy warto poddać się usuwaniu blizn w Katowicach?

Laserowe usuwanie blizn w Katowicach to jedna z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod usuwania blizn. Laser nie tylko zmniejsza widoczność i wygląd blizn, ale także poprawia jakość i kondycję skóry. Terapia laserem:

 • Usuwa znaczną część blizny, a nie tylko maskuje ją lub zmniejsza jej widoczność;
 • Poprawia kolor, strukturę i napięcie skóry, nadając jej gładkość i elastyczność;
 • Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za młody i zdrowy wygląd skóry;
 • Zmniejsza ryzyko powstania nowych blizn, ponieważ zapobiega nadmiernej produkcji tkanki bliznowatej;
 • Nie powoduje bliznowacenia, przebarwienia, infekcji ani innych powikłań, które mogą wystąpić po innych metodach usuwania blizn, takich jak operacyjne usuwanie blizn, kremy, maści, peelingi czy mikrodermabrazja.

Poddając się laserowemu usuwaniu blizn w Katowicach, możesz cieszyć się piękną i zdrową skórą, bez śladów po niedoskonałościach.

Usuwanie blizn w Katowicach opinie

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Na mojej twarzy miałem szpecącą bliznę pooperacyjną. Zdecydowałem się usunąć ją laserowo w salonie Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolony z efektów, po bliźnie nie ma śladu. Polecam."
- Jakub

"Zabieg laserowego usuwania blizn uratował moją twarz. Od lat zmagałem się z rozległymi śladami po trądziku, na które nie mogłem znaleźć żadnego sposobu. Laser pomógł. Zabieg robiłem w salonie Laser DeLuX i bardzo polecam to miejsce."
- Agata W.

Gdzie umówić się na laserowe usuwanie blizn Katowice?

Laserowe usuwanie blizn w Katowicach to gwarancja bezpieczeństwa, skuteczności oraz satysfakcjonujących efektów. Nasz salon kosmetyczny Laser DeLux to miejsce, gdzie możesz skorzystać z profesjonalnej i skutecznej terapii blizn. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i każdego klienta traktujemy indywidualnie, aby dobrać najlepszą metodę do każdego rodzaju blizn.

Umów się bezpłatne konsultacje przed zabiegiem usuwania blizn w Katowicach w Laser DeLux.

Opinie
Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Na mojej twarzy miałem szpecącą bliznę pooperacyjną. Zdecydowałem się usunąć ją laserowo w salonie Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolony z efektów, po bliźnie nie ma śladu. Polecam."
- Jakub

- "Zabieg laserowego usuwania blizn uratował moją twarz. Od lat zmagałem się z rozległymi śladami po trądziku, na które nie mogłem znaleźć żadnego sposobu. Laser pomógł. Zabieg robiłem w salonie Laser DeLu i bardzo polecam to miejsce."
- Agata W.

Jakie są przeciwwskazania do usuwania blizn?

Zabiegi usuwanie blizn w klinice Laser DeLux są bezinwazyjne i całkowicie bezpieczne. Istnieją jednak przeciwwskazania do zabiegu redukcji blizn. Jeśli u pacjenta występuje którekolwiek z nich, konieczne jest bezwzględne poinformowanie kosmetologa podczas konsultacji poprzedzającej zabieg.

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
 • niektóre alergie,
 • infekcje, np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Jeśli nie masz żadnych z tych przeciwwskazań, to zapraszamy do naszej kliniki, gdzie oferujemy laserowe usuwanie blizn w atrakcyjnej cenie i z gwarancją satysfakcjonujących efektów. Zabieg usuwania blizn jest bezpieczny, skuteczny i komfortowy, a pozwala na znaczną poprawę wyglądu i samopoczucia. Nie czekaj, umów się na wizytę już dziś i ciesz się gładką i piękną skórą!

Czym wykonuje się laserowe usuwanie blizn?

LASER M22

Usuwanie blizn w Katowicach przeprowadzamy przy użyciu zaawansowanej technologii. Zabiegi usuwania blizn potrądzikowych i pooperacyjnych laserem Lumenis M22 oparte są o technologię lasera frakcyjnego. Impulsy laserowe powodują koagulację tkanki bliznowatej i stymulują tworzenie nowej, zdrowej tkanki.

Nasi kosmetolodzy w zależności od rodzaju, genezy i struktury blizny decydują o wykonaniu jej redukcji IPL-em bądź głowicą laserową. Usuwanie blizn w Katowicach to bezpieczna metoda redukcji zmian bez konieczności interwencji chirurgicznej. Zabieg nie niesie za sobą skutków ubocznych, a dzięki znieczuleniu laserowe usuwanie blizn i rozstępów w Katowicach jest bezbolesne.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: od 6 zabiegów
Cel: redukcja blizn.

ilość blizn

PAKIET 10 ZABIEGÓW! CENA Z 20% ZNIŻKĄ

CENA 1 ZABIEGU

1 blizna 5x5 cm

od 1990 zł od 1590 zł

od 199 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak przebiega laserowe usuwanie blizn w Katowicach?

Przed zabiegiem

 • Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem, poza tym, że nie możesz się opalać minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Twoja skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych.
 • Zabiegi poprzedzone są konsultacją z kosmetologiem.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę.
 • Zakłada sobie i Tobie na oczy specjalne okulary ochronne.
 • Kosmetolog przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości.
 • Na koniec na Twoją skórę zostaje nałożony specjalny żel łagodzący.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona a następnie zacznie się powoli złuszczać.
 • Musisz stosować zalecone przez kosmetologa preparaty do pielęgnacji skóry i działających fotoprotekcyjnie.
 • Jeżeli zabieg był wykonywany na okolice twarzy, to możesz się malować, omijając miejsce zabiegowe.
 • W porównaniu z laserami ablacyjnymi (CO2) zastosowanie nieablacyjnej technologii mikro-frakcyjnej niesie znacznie mniejsze ryzyko bliznowacenia, nierównomiernej pigmentacji i infekcji.
 • Efekty poprawy klinicznej widoczne są stopniowo w ciągu 1-3 miesięcy po zabiegu. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, zależnie od wskazania, zaleca się przeprowadzenie 3 do 5 sesji leczniczych w odstępach 1 miesiąca.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

dowiedz się więcej
Body wrapping, czyli owijanie ciała za pomocą folii lub bandaży to znana metoda na zgubienie zbędnych kilogramów. Czy to faktycznie działa? O czym musisz pamiętać?
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday