window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni

Usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20 - 90 minut
Ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Usunięcie przebarwień

Twarz

PAKIET 6 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

CENA 1 ZABIEGU

cała twarz

3564 zł

699 zł

policzki

3054 zł

599 zł

nos

1524 zł

299 zł

szyja

3054 zł

599 zł

dekolt

3564 zł

699 zł

twarz + szyja

4584 zł

899 zł

twarz + szyja + dekolt

6114 zł

1199 zł

pojedyncze przebarwienie

----

299 zł

dłonie

3054 zł

599 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni

Przebarwienia, czyli szpetne, brązowe plamy na skórze potrafią skutecznie zaburzyć pewność siebie. To przypadłość, która dokucza niewielkiej ilości panów - dotyczy zaledwie 10% mężczyzn. Jeśli jednak przebarwienia to także Twój kłopot - możesz łatwo się ich pozbyć poddając się zabiegowi usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni.

Przebarwienia na twarzy i skórze mogą być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak starzenia się skóry, przebarwienia po trądziku, przebarwienia posłoneczne, przebarwienia wynikających z chorób, leków lub urazów. Przebarwienia mogą być oznaką nie tylko upływu czasu, ale również zaburzeń hormonalnych, niedoborów witamin, problemów z metabolizmem lub niewłaściwej pielęgnacji skóry. Przebarwienia mogą wpływać negatywnie na wygląd skóry, a tym samym na samopoczucie i pewność siebie.

Usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni - redukcja różnego rodzaju zmian pigmentacyjnych

Zastanawiałeś się kiedyś, skąd się biorą ciemne i białe plamy na twarzy lub ciele? Zanim dowiesz się, jak działa laser do usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni, wyjaśnijmy możliwe źródła pochodzenia problemu. W przypadku przebarwień dochodzi do zaburzeń pigmentacji,  które objawiają się jako ciemniejsze lub jaśniejsze plamy na skórze. Przyczyny ich powstawania mogą być różne, ale najczęściej wynikają z nadmiernej ekspozycji na promieniowanie i zgromadzonej  ilości energii słonecznej kumulującej się w skórze i powoduje nadprodukcję melaniny - barwnika odpowiedzialnego za ciemniejszy kolor skóry.  W tym kontekście najczęściej mówimy o ostudzie, czyli zaburzeniu pigmentacyjnym w głębszych warstwach skóry. Częste opalanie i niestosowanie kremów z filtrem odpowiada także za przebarwienia posłoneczne, które najczęściej pojawiają się na czole, nosie, policzkach i dekolcie. Laserowe usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni bez problemu poradzi sobie z każdym rodzajem plam, nawet jeśli towarzyszą Ci przez wiele lat.

Innym rodzajem znamion, które mogą być poddane zabiegowi usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni, są te po trądziku, które są efektem stanu zapalnego skóry i jej uszkodzenia. Przebarwienia potrądzikowe mogą mieć różne odcienie, od czerwonych, przez brązowe, aż po fioletowe. Usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni można wykonać w przypadku cery trądzikowej, aby zredukować przebarwienia pozapalne. Skóra twarzy musi być jednak wyleczona, aby można ją było poddać laseroterapii usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni.

Przyczyny powstawania przebarwień również spowodowane przez zmiany hormonalne czy choroby tarczycy. Wtedy mówimy o melazmie, czyli przebarwieniach o symetrycznym kształcie, które występują głównie na twarzy. Usuwanie laserowe przebarwień dla mężczyzn w Gdyni również obejmuje tego typu zmiany, jednak zalecamy wcześniej przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki, aby wykluczyć przeciwwskazania. Jeśli więc planujesz skorzystać z usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni z powodu pojawiających się plam na twarzy i ciele, a przy tym towarzyszą Ci inne objawy, takie jak nadmierne wypadanie włosów, problemy z wagą czy ciągłe uczucie senności, może to być związane z zaburzeniem gospodarki hormonalnej. Warto wtedy sprawdzić swój metabolizm i stan hormonów i w razie konieczności podjąć leczenie, a dopiero później skorzystać z usuwania przebarwień laserem dla mężczyzn w Gdyni.

Kolejnym typem przebarwień są te pojawiające się jako oznaki starzenia, które są wynikiem naturalnego procesu starzenia się skóry i utraty kolagenu. Przebarwienia starcze mają postać małych, okrągłych plamek o brązowym kolorze, które pojawiają się na skórze z biegiem czasu. Przebarwienia mogą być również efektem urazów, oparzeń, blizn, zabiegów kosmetycznych, alergii, infekcji, chorób skóry, przyjmowania niektórych leków czy niedoborów witamin. W zależności od przyczyny, przebarwienia mogą mieć różny kształt, wielkość, kolor i głębokość. Niezależnie od tego, który problem Ciebie dotyczy, laserowe usuwanie przebarwień dla mężczyzn Gdynia pomoże Ci pozbyć się nieestetycznych defektów.

Laserowe usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni - poprawia wygląd i dodaje pewności siebie

Dla kogo jest przeznaczony zabieg laserowego usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni? Jeśli zmagasz się z przebarwieniami skóry i chcesz się ich pozbyć, poznaj najnowocześniejsze zabiegi laserowe usuwanie przebrawień dla mężczyzn w Gdyni. To skuteczne i bezbolesne rozwiązanie dedykowane osobom, które chcą poprawić koloryt skóry i zredukować plamy na skórze wynikające ze starzenia lub innych czynników.

Przebarwienia pod oczami i na twarzy mogą być trudne do usunięcia, ponieważ trzeba wniknąć w głąb skóry Domowe sposoby sobie z nimi nie poradzą, . dlatego wiele osób decyduje się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni, które mają na celu zredukowanie lub całkowite usunięcie defektów. J

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na usuwanie przebarwień na twarzy i skórze są zabiegi z wykorzystaniem lasera. Laserowe usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni polega na naświetlaniu skóry wiązką lasera, która emituje światło o określonej długości i mocy. Laser wnika w głąb skóry i niszczy nadmiar melaniny, jednocześnie stymulując skórę do regeneracji, usuwania martwych komórek naskórka i produkcji nowego kolagenu. W efekcie usuwania laserowego przebarwień dla mężczyzn w Gdyni skóra staje się jaśniejsza, bardziej gładka i napięta, a przebarwienia znikają lub stają się mniej widoczne.Przeciwwskazania do usuwania przebarwień dla mężczyzn

 • Usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni to rozwiązanie dla osób, u których nie występują przeciwwskazania do zabiegu, takie jak:
  • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie);
  • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp);
  • leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy);
  • nowotwory skóry;
  • fotodermatozy;
  • stany zapalne skóry;
  • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
  • niedawne peelingi;
  • cukrzyca;
  • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy;
  • obniżenie odporności organizmu;
  • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

  Usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni warto przełożyć na inny termin, jeśli w najbliższych czasie planujesz depilację laserową. Warto wtedy skonsultować się z kosmetologiem i inny rodzaj depilacji wybrać, którego efekty również zadowalająceUrządzenie do usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni

LASER ALMA

Laser ALMA® do usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni pozwala uzyskać rewelacyjne efekty estetyczne zabiegu bez ryzyka powikłań. W porównaniu z innymi metodami dostępnymi na rynku urządzenie, znacznie skraca czas powrotu do pełnej funkcjonalności. To inteligentne rozwiązanie w ramach usuwania zmian naczyniowych i pigmentowych. W trakcie zabiegu skóra jest naświetlana w głębszych warstwach, co powoduje również usunięcie starych komórek i pobudzenie tkanek do odbudowy. Efekty laserowego usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni dotyczą więc nie tylko rozjaśnienia plam, ale i spłycenia zmarszczek i odmłodzenia cery.

Laser frakcyjny wykorzystywany do usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni działa selektywnie na melaninę, nie uszkadzając otaczającej skóry. Po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, ale te objawy ustępują po kilku godzinach. Nie ma konieczności stosowania specjalnych środków pielęgnacyjnych, wystarczy używać kremu z filtrem przeciwsłonecznym i unikać ekspozycji na promieniowanie UV.

Nie zwlekaj i umów się na usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni w Laser Delux® Gdańsk Gdynia!Przed zabiegiem
 • Nie musisz się specjalnie przygotowywać do tego zabiegu. Ważne jest to, żeby na Twojej skórze nie było żadnych patologicznych wykwitów i nie możesz opalać się minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Zabieg jest poprzedzony konsultacją z kosmetologiem, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog rozpoczynając zabieg zakłada Tobie i sobie specjalistyczne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. W trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, co zapewnia duże uczucie komfortu.
 • Na koniec na miejsca poddawane zabiegowi zostaje nałożony specjalny chłodzący żel.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być mocno zaczerwieniona, jednak po kilku dniach zaczyna się dosyć intensywnie łuszczyć.
 • Rekomendujemy, by przez kilka dni po zabiegu unikać wszelkiego podrażniania skóry w okolicy miejsca poddanego zabiegowi.
 • Zalecamy, by przez kilka dni po zabiegu korzystać wyłącznie z bezmydłowych środków do ciała. Nie wolno w tym czasie używać mydła, spirytusu ani toników na bazie alkoholu.
 • Nie należy również wykonywać peelingów i innych zabiegów, ani nie wycierać miejsca poddanemu zabiegowi gąbką czy też ręcznikiem.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni

Usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni

Usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni

Przebarwienia, czyli szpetne, brązowe plamy na skórze potrafią skutecznie zaburzyć pewność siebie. To przypadłość, która dokucza niewielkiej ilości panów - dotyczy zaledwie 10% mężczyzn. Jeśli jednak przebarwienia to także Twój kłopot - możesz łatwo się ich pozbyć poddając się zabiegowi usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni.

Przebarwienia na twarzy i skórze mogą być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak starzenia się skóry, przebarwienia po trądziku, przebarwienia posłoneczne, przebarwienia wynikających z chorób, leków lub urazów. Przebarwienia mogą być oznaką nie tylko upływu czasu, ale również zaburzeń hormonalnych, niedoborów witamin, problemów z metabolizmem lub niewłaściwej pielęgnacji skóry. Przebarwienia mogą wpływać negatywnie na wygląd skóry, a tym samym na samopoczucie i pewność siebie.

Usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni - redukcja różnego rodzaju zmian pigmentacyjnych

Zastanawiałeś się kiedyś, skąd się biorą ciemne i białe plamy na twarzy lub ciele? Zanim dowiesz się, jak działa laser do usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni, wyjaśnijmy możliwe źródła pochodzenia problemu. W przypadku przebarwień dochodzi do zaburzeń pigmentacji,  które objawiają się jako ciemniejsze lub jaśniejsze plamy na skórze. Przyczyny ich powstawania mogą być różne, ale najczęściej wynikają z nadmiernej ekspozycji na promieniowanie i zgromadzonej  ilości energii słonecznej kumulującej się w skórze i powoduje nadprodukcję melaniny - barwnika odpowiedzialnego za ciemniejszy kolor skóry.  W tym kontekście najczęściej mówimy o ostudzie, czyli zaburzeniu pigmentacyjnym w głębszych warstwach skóry. Częste opalanie i niestosowanie kremów z filtrem odpowiada także za przebarwienia posłoneczne, które najczęściej pojawiają się na czole, nosie, policzkach i dekolcie. Laserowe usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni bez problemu poradzi sobie z każdym rodzajem plam, nawet jeśli towarzyszą Ci przez wiele lat.

Innym rodzajem znamion, które mogą być poddane zabiegowi usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni, są te po trądziku, które są efektem stanu zapalnego skóry i jej uszkodzenia. Przebarwienia potrądzikowe mogą mieć różne odcienie, od czerwonych, przez brązowe, aż po fioletowe. Usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni można wykonać w przypadku cery trądzikowej, aby zredukować przebarwienia pozapalne. Skóra twarzy musi być jednak wyleczona, aby można ją było poddać laseroterapii usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni.

Przyczyny powstawania przebarwień również spowodowane przez zmiany hormonalne czy choroby tarczycy. Wtedy mówimy o melazmie, czyli przebarwieniach o symetrycznym kształcie, które występują głównie na twarzy. Usuwanie laserowe przebarwień dla mężczyzn w Gdyni również obejmuje tego typu zmiany, jednak zalecamy wcześniej przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki, aby wykluczyć przeciwwskazania. Jeśli więc planujesz skorzystać z usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni z powodu pojawiających się plam na twarzy i ciele, a przy tym towarzyszą Ci inne objawy, takie jak nadmierne wypadanie włosów, problemy z wagą czy ciągłe uczucie senności, może to być związane z zaburzeniem gospodarki hormonalnej. Warto wtedy sprawdzić swój metabolizm i stan hormonów i w razie konieczności podjąć leczenie, a dopiero później skorzystać z usuwania przebarwień laserem dla mężczyzn w Gdyni.

Kolejnym typem przebarwień są te pojawiające się jako oznaki starzenia, które są wynikiem naturalnego procesu starzenia się skóry i utraty kolagenu. Przebarwienia starcze mają postać małych, okrągłych plamek o brązowym kolorze, które pojawiają się na skórze z biegiem czasu. Przebarwienia mogą być również efektem urazów, oparzeń, blizn, zabiegów kosmetycznych, alergii, infekcji, chorób skóry, przyjmowania niektórych leków czy niedoborów witamin. W zależności od przyczyny, przebarwienia mogą mieć różny kształt, wielkość, kolor i głębokość. Niezależnie od tego, który problem Ciebie dotyczy, laserowe usuwanie przebarwień dla mężczyzn Gdynia pomoże Ci pozbyć się nieestetycznych defektów.

Laserowe usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni - poprawia wygląd i dodaje pewności siebie

Dla kogo jest przeznaczony zabieg laserowego usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni? Jeśli zmagasz się z przebarwieniami skóry i chcesz się ich pozbyć, poznaj najnowocześniejsze zabiegi laserowe usuwanie przebrawień dla mężczyzn w Gdyni. To skuteczne i bezbolesne rozwiązanie dedykowane osobom, które chcą poprawić koloryt skóry i zredukować plamy na skórze wynikające ze starzenia lub innych czynników.

Przebarwienia pod oczami i na twarzy mogą być trudne do usunięcia, ponieważ trzeba wniknąć w głąb skóry Domowe sposoby sobie z nimi nie poradzą, . dlatego wiele osób decyduje się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni, które mają na celu zredukowanie lub całkowite usunięcie defektów. J

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na usuwanie przebarwień na twarzy i skórze są zabiegi z wykorzystaniem lasera. Laserowe usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni polega na naświetlaniu skóry wiązką lasera, która emituje światło o określonej długości i mocy. Laser wnika w głąb skóry i niszczy nadmiar melaniny, jednocześnie stymulując skórę do regeneracji, usuwania martwych komórek naskórka i produkcji nowego kolagenu. W efekcie usuwania laserowego przebarwień dla mężczyzn w Gdyni skóra staje się jaśniejsza, bardziej gładka i napięta, a przebarwienia znikają lub stają się mniej widoczne.

Przeciwwskazania do usuwania przebarwień dla mężczyzn

 • Usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni to rozwiązanie dla osób, u których nie występują przeciwwskazania do zabiegu, takie jak:
  • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie);
  • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp);
  • leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy);
  • nowotwory skóry;
  • fotodermatozy;
  • stany zapalne skóry;
  • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
  • niedawne peelingi;
  • cukrzyca;
  • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy;
  • obniżenie odporności organizmu;
  • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

  Usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni warto przełożyć na inny termin, jeśli w najbliższych czasie planujesz depilację laserową. Warto wtedy skonsultować się z kosmetologiem i inny rodzaj depilacji wybrać, którego efekty również zadowalające

Urządzenie do usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni

LASER ALMA

Laser ALMA® do usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni pozwala uzyskać rewelacyjne efekty estetyczne zabiegu bez ryzyka powikłań. W porównaniu z innymi metodami dostępnymi na rynku urządzenie, znacznie skraca czas powrotu do pełnej funkcjonalności. To inteligentne rozwiązanie w ramach usuwania zmian naczyniowych i pigmentowych. W trakcie zabiegu skóra jest naświetlana w głębszych warstwach, co powoduje również usunięcie starych komórek i pobudzenie tkanek do odbudowy. Efekty laserowego usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni dotyczą więc nie tylko rozjaśnienia plam, ale i spłycenia zmarszczek i odmłodzenia cery.

Laser frakcyjny wykorzystywany do usuwania przebarwień dla mężczyzn w Gdyni działa selektywnie na melaninę, nie uszkadzając otaczającej skóry. Po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, ale te objawy ustępują po kilku godzinach. Nie ma konieczności stosowania specjalnych środków pielęgnacyjnych, wystarczy używać kremu z filtrem przeciwsłonecznym i unikać ekspozycji na promieniowanie UV.

Nie zwlekaj i umów się na usuwanie przebarwień dla mężczyzn w Gdyni w Laser Delux® Gdańsk Gdynia!

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20 - 90 minut
Ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Usunięcie przebarwień

Twarz

PAKIET 6 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

CENA 1 ZABIEGU

cała twarz

3564 zł

699 zł

policzki

3054 zł

599 zł

nos

1524 zł

299 zł

szyja

3054 zł

599 zł

dekolt

3564 zł

699 zł

twarz + szyja

4584 zł

899 zł

twarz + szyja + dekolt

6114 zł

1199 zł

pojedyncze przebarwienie

----

299 zł

dłonie

3054 zł

599 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Przebieg usuwania blizn dla mężczyzn

Przed zabiegiem

 • Nie musisz się specjalnie przygotowywać do tego zabiegu. Ważne jest to, żeby na Twojej skórze nie było żadnych patologicznych wykwitów i nie możesz opalać się minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Zabieg jest poprzedzony konsultacją z kosmetologiem, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog rozpoczynając zabieg zakłada Tobie i sobie specjalistyczne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. W trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, co zapewnia duże uczucie komfortu.
 • Na koniec na miejsca poddawane zabiegowi zostaje nałożony specjalny chłodzący żel.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być mocno zaczerwieniona, jednak po kilku dniach zaczyna się dosyć intensywnie łuszczyć.
 • Rekomendujemy, by przez kilka dni po zabiegu unikać wszelkiego podrażniania skóry w okolicy miejsca poddanego zabiegowi.
 • Zalecamy, by przez kilka dni po zabiegu korzystać wyłącznie z bezmydłowych środków do ciała. Nie wolno w tym czasie używać mydła, spirytusu ani toników na bazie alkoholu.
 • Nie należy również wykonywać peelingów i innych zabiegów, ani nie wycierać miejsca poddanemu zabiegowi gąbką czy też ręcznikiem.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Przebarwienia i plamy na skórze? Zlikwiduj niedoskonałości skóry za pomocą lasera frakcyjnego

Przebarwienia i plamy na skórze? Zlikwiduj niedoskonałości skóry za pomocą lasera frakcyjnego

Przebarwienia i plamy na skórze? Zlikwiduj niedoskonałości skóry za pomocą lasera frakcyjnego

Przebarwienia i plamy na skórze? Zlikwiduj niedoskonałości skóry za pomocą lasera frakcyjnego

Przebarwienia i plamy na skórze? Zlikwiduj niedoskonałości skóry za pomocą lasera frakcyjnego

Przebarwienia i plamy na skórze? Zlikwiduj niedoskonałości skóry za pomocą lasera frakcyjnego

Przebarwienia i plamy na skórze? Zlikwiduj niedoskonałości skóry za pomocą lasera frakcyjnego

Przebarwienia i plamy na skórze? Zlikwiduj niedoskonałości skóry za pomocą lasera frakcyjnego

Przebarwienia i plamy na skórze? Zlikwiduj niedoskonałości skóry za pomocą lasera frakcyjnego

Przebarwienia i plamy na skórze? Zlikwiduj niedoskonałości skóry za pomocą lasera frakcyjnego

Przebarwienia i plamy na skórze? Zlikwiduj niedoskonałości skóry za pomocą lasera frakcyjnego

Przebarwienia i plamy na skórze? Zlikwiduj niedoskonałości skóry za pomocą lasera frakcyjnego

Przebarwienia i plamy na skórze? Zlikwiduj niedoskonałości skóry za pomocą lasera frakcyjnego

Przebarwienia i plamy na skórze? Zlikwiduj niedoskonałości skóry za pomocą lasera frakcyjnego

Przebarwienia i plamy na skórze? Zlikwiduj niedoskonałości skóry za pomocą lasera frakcyjnego

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday