window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Laser frakcyjny dla mężczyzn w Częstochowie - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Laser frakcyjny dla mężczyzn w Częstochowie
Laser frakcyjny dla mężczyzn w Częstochowie
Podstawowe informacje
Czas trwania: 45 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: min. 3 zabiegi
Cel: odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Twarz

CENA 1 ZABIEGU

PAKIET 3 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

cała twarz

1199 zł

3057 zł

policzki

699 zł

1782 zł

usta

399 zł

1017 zł

szyja

699 zł

1782 zł

dekolt

699 zł

1782 zł

twarz + szyja

1499 zł

3822 zł

twarz + szyja + dekolt

1699 zł

4332 zł

dłonie

699 zł

-

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Laser frakcyjny dla mężczyzn w Częstochowie

Czy wiesz, że laser frakcyjny to jedna z najskuteczniejszych metod odmładzania skóry? To nowoczesna technologia, która pozwala na redukcję zmarszczek, przebarwień, blizn czy rozstępów w sposób bezpieczny i bezbolesny. Jeśli chcesz poprawić wygląd i jedność swojej skóry, zapraszamy do naszego gabinetu medycyny estetycznej Laser DeLux, gdzie wykonujemy zabieg laserem frakcyjnym dla mężczyzn w Częstochowie. Sprawdź, na czym polega zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, jakie są jego wskazania i przeciwwskazania, oraz jak się przygotować na laserowe usuwanie niedoskonałości!

Zmiany skórne, zmarszczki, plamy, zaskórniki - wszystko to sprawia, że skóra sprawia wrażenie starszej, co, niestety, dodaje nam lat. Jeśli zmagasz się z wyraźnymi bliznami czy zmarszczkami, np. zmarszczkami mimicznymi, bruzdami nosowo-wargowymi - odmładzaniem laserem frakcyjnym dla mężczyzn w Częstochowie to idealne rozwiązanie, aby opóźnić proces starzenia skóry i ukryć oznaki upływającego czasu.

Zabieg laserem frakcyjnym dla mężczyzn w Częstochowie polega na tym, że światło lasera emituje bardzo krótkie impulsy, które wnikają w głąb skóry i prowadzą do mikrouszkodzeń kolagenu. To powoduje frakcyjne przerwanie ciągłości skóry, co stymuluje jej naturalną regenerację i fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie dochodzi do wygładzenia skóry, redukcji przebarwień i blizn, zmian skórnych, oraz liftingu i poprawy napięcia skóry.

Laser frakcyjny dla mężczyzn w Częstochowie jest skuteczny zarówno w przypadku zmarszczek mimicznych, jak i zmarszczek spowodowanych oznakami starzenia się skóry. Ponadto laser frakcyjny Fotona pomaga w laserowym usuwaniu przebarwień oraz blizn potrądzikowych, pourazowych, pooperacyjnych czy po ospie. To innowacyjna technologia wykorzystywana w walce ze starzeniem się skóry, która pobudza produkcję kolagenu i elastyny, opóźniając powstawanie zmarszczek.

Jak wygląda przebieg zabiegu laserem frakcyjnym dla mężczyzn w Częstochowie?

 1. Przed zabiegiem skóra jest dokładnie oczyszczona i zdezynfekowana;
 2. następnie kosmetolog wykonuje zabieg laserem frakcyjnym Fotona, przesuwając głowicę lasera po skórze;
 3. zabieg trwa zazwyczaj od 45 do 60 minut, w zależności od wielkości i liczby obszarów poddawanych zabiegowi;
 4. po zabiegu skóra jest schładzana i nawilżana specjalnym preparatem;
 5. specjalista udziela pacjentowi zaleceń dotyczących pielęgnacji skóry po zabiegu.


Zabieg laserem frakcyjnym dla mężczyzn - przeciwwskazania

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu laserowego odmładzania skóry?

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
 • niektóre alergie,
 • infekcje np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Jak przyśpieszyć gojenie po laserze frakcyjnym dla mężczyzn w Częstochowie? Obowiązkowo należy stosować krem z filtrem i nawilżać skórę preparatami zawierającymi kwas hialuronowy. Zaleca się też unikanie ekspozycji na słońce i dbanie o właściwą higienę skóry. Podczas bezpłatnej konsultacji specjalista oceni, czy występują u Ciebie przeciwwskazania do wykonania zabiegu i poinstruuje Cię o zasadach pielęgnacji pozabiegowej.Jaką technologią wykonuje się zabieg laserem frakcyjnym?

LASER FOTONA

Laser Fotona jest bardzo wszechstronnym laserem frakcyjnym, który pozwala nam wykonać wiele rodzajów zabiegów estetycznych. Dzięki wymiennym głowicom lasera Fotona, możemy perfekcyjnie dostosowywać parametry zabiegowe do danego problemu i defektu skóry. Dzięki temu zabiegi przebiegają szybko i komfortowo.

Urządzenie Fotona wzbogacone jest o specjalny system chłodzenia skóry, który koi skórę podczas zabiegu, minimalizuje ryzyko zaczerwienień i skraca okres gojenia się skóry po zabiegu. Dlatego przy zabiegach tym laserem nie ma konieczności stosowania znieczulenia miejscowego - a to wyróżnia ten laser od innych urządzeń dostępnych na rynku.

Urządzenie wykorzystywane do zabiegu laserem frakcyjnym dla mężczyzn w Częstochowie charakteryzuje się tym, że emituje promieniowanie o bardzo wysokiej energii i krótkim czasie trwania impulsu. Dzięki temu laser jest w stanie usuwać martwe komórki naskórka i rozpuszczać tkankę zawartą w bliznach czy zmarszczkach, nie uszkadzając przy tym zdrowej skóry. Urządzenie działa selektywnie i precyzyjnie, co minimalizuje ryzyko powikłań i skraca czas gojenia.

Laser Fotona jest również bardzo skuteczny w pobudzaniu produkcji kolagenu i elastyny, co zapewnia długotrwały efekt odmłodzenia i ujędrnienia i opóźnia proces starzenia się skóry. Laser frakcyjny dla mężczyzn w Częstochowie to jedna z najnowszych i najbardziej innowacyjnych technologii w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej, z której warto skorzystać, aby zadbać o młody wygląd.

Umów się na zabieg laserem frakcyjnym dla mężczyzn w Częstochowie i sprawdź pozostałą ofertę salonu Laser DeLux!Przed zabiegiem
 • Przychodzisz na dermokonsultację z naszym kosmetologiem, który wykonuje dla Ciebie próbę laserem, wyklucza przeciwwskazania do zabiegu oraz omawia cały schemat terapii.
 • Musisz pamiętać o tym, żeby zrezygnować z ziół, leków, kosmetyków światłouczulających na miesiąc przed zabiegiem.Jeżeli istnieje taka konieczność skonsultuj się z lekarzem.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę z makijażu oraz pozostałych zanieczyszczeń.
 • Zakłada Tobie oraz sobie okulary ochronne.
 • Następnie kosmetolog wykonuje aplikację serii świetlnych strzałów o różnej długości, z których pierwsza likwiduje rozszerzone naczynia, druga usuwa przebarwienia, a trzecia pobudza produkcję kolagenu i elastyny.
 • W trakcie zabiegu kosmetolog chłodzi skórę, aby zabieg był dla Ciebie, jak najbardziej komfortowy.
 • Na koniec nakłada łagodzący krem, który niweluje delikatne pieczenie skóry.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Po zabiegu możesz spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.
 • Musisz chronić skórę przed słońcem, stosując krem z filtrem +50 SPF przez 4 tygodnie od wykonania zabiegu.
 • Zakrywaj poddane zabiegowi części ciała ubraniami lub parasolem.
 • Unikaj solarium, nie stosuj samoopalaczy w miejscu wykonania zabiegu.
 • Przez kilka dni po zabiegu nie korzystaj z sauny i uważaj na to, żeby niepotrzebnie nie podrażniać swojej skóry.
 • Stosuj delikatne kosmetyki w miejscu poddanym zabiegowi.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Laser frakcyjny dla mężczyzn w Częstochowie

Laser frakcyjny dla mężczyzn w Częstochowie

Laser frakcyjny dla mężczyzn w Częstochowie

Czy wiesz, że laser frakcyjny to jedna z najskuteczniejszych metod odmładzania skóry? To nowoczesna technologia, która pozwala na redukcję zmarszczek, przebarwień, blizn czy rozstępów w sposób bezpieczny i bezbolesny. Jeśli chcesz poprawić wygląd i jedność swojej skóry, zapraszamy do naszego gabinetu medycyny estetycznej Laser DeLux, gdzie wykonujemy zabieg laserem frakcyjnym dla mężczyzn w Częstochowie. Sprawdź, na czym polega zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, jakie są jego wskazania i przeciwwskazania, oraz jak się przygotować na laserowe usuwanie niedoskonałości!

Zmiany skórne, zmarszczki, plamy, zaskórniki - wszystko to sprawia, że skóra sprawia wrażenie starszej, co, niestety, dodaje nam lat. Jeśli zmagasz się z wyraźnymi bliznami czy zmarszczkami, np. zmarszczkami mimicznymi, bruzdami nosowo-wargowymi - odmładzaniem laserem frakcyjnym dla mężczyzn w Częstochowie to idealne rozwiązanie, aby opóźnić proces starzenia skóry i ukryć oznaki upływającego czasu.

Zabieg laserem frakcyjnym dla mężczyzn w Częstochowie polega na tym, że światło lasera emituje bardzo krótkie impulsy, które wnikają w głąb skóry i prowadzą do mikrouszkodzeń kolagenu. To powoduje frakcyjne przerwanie ciągłości skóry, co stymuluje jej naturalną regenerację i fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie dochodzi do wygładzenia skóry, redukcji przebarwień i blizn, zmian skórnych, oraz liftingu i poprawy napięcia skóry.

Laser frakcyjny dla mężczyzn w Częstochowie jest skuteczny zarówno w przypadku zmarszczek mimicznych, jak i zmarszczek spowodowanych oznakami starzenia się skóry. Ponadto laser frakcyjny Fotona pomaga w laserowym usuwaniu przebarwień oraz blizn potrądzikowych, pourazowych, pooperacyjnych czy po ospie. To innowacyjna technologia wykorzystywana w walce ze starzeniem się skóry, która pobudza produkcję kolagenu i elastyny, opóźniając powstawanie zmarszczek.

Jak wygląda przebieg zabiegu laserem frakcyjnym dla mężczyzn w Częstochowie?

 1. Przed zabiegiem skóra jest dokładnie oczyszczona i zdezynfekowana;
 2. następnie kosmetolog wykonuje zabieg laserem frakcyjnym Fotona, przesuwając głowicę lasera po skórze;
 3. zabieg trwa zazwyczaj od 45 do 60 minut, w zależności od wielkości i liczby obszarów poddawanych zabiegowi;
 4. po zabiegu skóra jest schładzana i nawilżana specjalnym preparatem;
 5. specjalista udziela pacjentowi zaleceń dotyczących pielęgnacji skóry po zabiegu.

Zabieg laserem frakcyjnym dla mężczyzn - przeciwwskazania

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu laserowego odmładzania skóry?

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
 • niektóre alergie,
 • infekcje np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Jak przyśpieszyć gojenie po laserze frakcyjnym dla mężczyzn w Częstochowie? Obowiązkowo należy stosować krem z filtrem i nawilżać skórę preparatami zawierającymi kwas hialuronowy. Zaleca się też unikanie ekspozycji na słońce i dbanie o właściwą higienę skóry. Podczas bezpłatnej konsultacji specjalista oceni, czy występują u Ciebie przeciwwskazania do wykonania zabiegu i poinstruuje Cię o zasadach pielęgnacji pozabiegowej.

Jaką technologią wykonuje się zabieg laserem frakcyjnym?

LASER FOTONA

Laser Fotona jest bardzo wszechstronnym laserem frakcyjnym, który pozwala nam wykonać wiele rodzajów zabiegów estetycznych. Dzięki wymiennym głowicom lasera Fotona, możemy perfekcyjnie dostosowywać parametry zabiegowe do danego problemu i defektu skóry. Dzięki temu zabiegi przebiegają szybko i komfortowo.

Urządzenie Fotona wzbogacone jest o specjalny system chłodzenia skóry, który koi skórę podczas zabiegu, minimalizuje ryzyko zaczerwienień i skraca okres gojenia się skóry po zabiegu. Dlatego przy zabiegach tym laserem nie ma konieczności stosowania znieczulenia miejscowego - a to wyróżnia ten laser od innych urządzeń dostępnych na rynku.

Urządzenie wykorzystywane do zabiegu laserem frakcyjnym dla mężczyzn w Częstochowie charakteryzuje się tym, że emituje promieniowanie o bardzo wysokiej energii i krótkim czasie trwania impulsu. Dzięki temu laser jest w stanie usuwać martwe komórki naskórka i rozpuszczać tkankę zawartą w bliznach czy zmarszczkach, nie uszkadzając przy tym zdrowej skóry. Urządzenie działa selektywnie i precyzyjnie, co minimalizuje ryzyko powikłań i skraca czas gojenia.

Laser Fotona jest również bardzo skuteczny w pobudzaniu produkcji kolagenu i elastyny, co zapewnia długotrwały efekt odmłodzenia i ujędrnienia i opóźnia proces starzenia się skóry. Laser frakcyjny dla mężczyzn w Częstochowie to jedna z najnowszych i najbardziej innowacyjnych technologii w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej, z której warto skorzystać, aby zadbać o młody wygląd.

Umów się na zabieg laserem frakcyjnym dla mężczyzn w Częstochowie i sprawdź pozostałą ofertę salonu Laser DeLux!

Podstawowe informacje
Czas trwania: 45 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: min. 3 zabiegi
Cel: odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Twarz

CENA 1 ZABIEGU

PAKIET 3 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

cała twarz

1199 zł

3057 zł

policzki

699 zł

1782 zł

usta

399 zł

1017 zł

szyja

699 zł

1782 zł

dekolt

699 zł

1782 zł

twarz + szyja

1499 zł

3822 zł

twarz + szyja + dekolt

1699 zł

4332 zł

dłonie

699 zł

-

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak przebiega zabieg laserem frakcyjnym dla mężczyzn?

Przed zabiegiem

 • Przychodzisz na dermokonsultację z naszym kosmetologiem, który wykonuje dla Ciebie próbę laserem, wyklucza przeciwwskazania do zabiegu oraz omawia cały schemat terapii.
 • Musisz pamiętać o tym, żeby zrezygnować z ziół, leków, kosmetyków światłouczulających na miesiąc przed zabiegiem.Jeżeli istnieje taka konieczność skonsultuj się z lekarzem.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę z makijażu oraz pozostałych zanieczyszczeń.
 • Zakłada Tobie oraz sobie okulary ochronne.
 • Następnie kosmetolog wykonuje aplikację serii świetlnych strzałów o różnej długości, z których pierwsza likwiduje rozszerzone naczynia, druga usuwa przebarwienia, a trzecia pobudza produkcję kolagenu i elastyny.
 • W trakcie zabiegu kosmetolog chłodzi skórę, aby zabieg był dla Ciebie, jak najbardziej komfortowy.
 • Na koniec nakłada łagodzący krem, który niweluje delikatne pieczenie skóry.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Po zabiegu możesz spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.
 • Musisz chronić skórę przed słońcem, stosując krem z filtrem +50 SPF przez 4 tygodnie od wykonania zabiegu.
 • Zakrywaj poddane zabiegowi części ciała ubraniami lub parasolem.
 • Unikaj solarium, nie stosuj samoopalaczy w miejscu wykonania zabiegu.
 • Przez kilka dni po zabiegu nie korzystaj z sauny i uważaj na to, żeby niepotrzebnie nie podrażniać swojej skóry.
 • Stosuj delikatne kosmetyki w miejscu poddanym zabiegowi.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
Update cookies preferences