window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Laser frakcyjny w Częstochowie - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Laser frakcyjny w Częstochowie

Laser frakcyjny w Częstochowie

Podstawowe informacje
Czas trwania: 45 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: min. 3 zabiegi
Cel: odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Twarz

CENA 1 ZABIEGU

PAKIET 3 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

cała twarz

1199 zł

3057 zł

policzki

699 zł

1782 zł

usta

399 zł

1017 zł

szyja

699 zł

1782 zł

dekolt

699 zł

1782 zł

twarz + szyja

1499 zł

3822 zł

twarz + szyja + dekolt

1699 zł

4332 zł

dłonie

699 zł

-

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Laser frakcyjny w Częstochowie

Wszystkie kobiety chcą wyglądać młodo, cieszyć się idealnie gładką skórą i czuć się pewne siebie tak długo, jak tylko to możliwe. Jeśli pojawiły się na Twojej twarzy już pierwsze zmarszczki, albo zmagasz się z bliznami potrądzikowymi czy też przebarwieniami na twarzy, to zabieg laserowego odmładzania skóry został stworzony z myślą o Tobie.

Laser frakcyjny działa w oparciu o zjawisko fototermolizy frakcyjnej, czyli selektywnego termicznego uszkodzenia skóry w postaci kolumn ablacyjnych. Ablacja oznacza odparowanie wody z komórek skóry, co prowadzi do ich zniszczenia. Jednak laser frakcyjny nie uszkadza całej powierzchni skóry, lecz tylko jej niewielki procent, pozostawiając pomiędzy kolumnami nieuszkodzonej tkanki, które pełnią rolę mostków gojenia. Dzięki temu znacznie skraca się czas gojenia oraz zmniejsza ryzyko powikłań, takich jak bliznowacenie, przebarwienia czy infekcje.

Laser frakcyjny pobudza produkcję kolagenu i elastyny, czyli białek odpowiedzialnych za sprężystość i gęstość skóry. W wyniku mikrouszkodzeń kolagenu, dochodzi do jego remodelingu, czyli przebudowy i zagęszczenia. To sprawia, że skóra staje się bardziej napięta, gładka i młodsza.

laserowe odmładzanie skóry

Jeśli marzysz o gładkiej, jędrnej i promiennej skórze, bez blizn, zmarszczek, rozstępów czy przebarwień, to laser frakcyjny CO2 może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. To nowoczesna technologia wykorzystywana w walce ze starzeniem się skóry, która polega na frakcyjnym przerwaniu ciągłości skóry za pomocą wiązki światła lasera. W ten sposób powstają mikroskopijne kolumny uszkodzonej tkanki, które stymulują regenerację i produkcję kolagenu. Efektem jest wygładzenie, ujędrnienie i odświeżenie skóry, a także redukcja niedoskonałości.

Usługa jaką jest laser frakcyjny Częstochowa to zaawansowany zabieg medycyny estetycznej, skuteczny w walce z oznakami starzenia. Zabieg polecany jest również do usuwania blizn i rozstępów, a dzięki powierzchownemu złuszczaniu naskórka poradzi sobie także ze zmarszczkami i innymi defektami skóry.Przeciwwskazania do zabiegu laserem frakcyjnym

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu odmładzania skóry laserem frakcyjnym??

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
 • niektóre alergie,
 • infekcje np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Zabiegu laserem frakcyjnym nie wolno wykonywać, jeśli występują jakiekolwiek przeciwwskazania. Na bezpłatnej konsultacji specjalista zakwalifikuje Cię do przeprowadzenia zabiegu laserem frakcyjnym lub zaproponuje wykonanie go w późniejszym terminie. Poinstruuje Cię też, jak pielęgnować skórę po zabiegu laserem frakcyjnym, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia ewentualnych powikłań.Urządzenie do zabiegu laserem frakcyjnym

LASER FOTONA

Laser Fotona Spectro Sp jest bardzo wszechstronnym laserem frakcyjnym, który pozwala nam wykonać wiele rodzajów zabiegów estetycznych. Dzięki wymiennym głowicom lasera Fotona, możemy perfekcyjnie dostosowywać parametry zabiegu do indywidualnych potrzeb oraz zabiegowe danego problemu i defektu skóry. Dzięki temu zabiegi przebiegają szybko i komfortowo.

Urządzenie Fotona wzbogacone jest o specjalny system chłodzenia skóry, który koi skórę podczas zabiegu, minimalizuje ryzyko zaczerwienień i skraca okres gojenia się skóry po zabiegu. Dlatego przy zabiegach tym laserem nie ma konieczności stosowania znieczulenia miejscowego - a to wyróżnia ten laser od innych urządzeń dostępnych na rynku.

Jak działa laser Fotona wykorzystywany do odmładzających zabiegów laserem frakcyjnym w Częstochowie?

 1. ablacja - odparowanie niewielkich fragmentów warstwy skóry, co prowadzi do jej odnowy i wygładzenia
 2. koagulacja - ścięcie białek w skórze, co prowadzi do jej skurczenia i ujędrnienia
 3. neokolageneza -  stymulacja produkcji nowego kolagenu i elastyny w skórze, co poprawia jej napięcie i elastyczność
 4. fototermoliza frakcyjna -czyli tworzenie mikroskopijnych dziurkowań w skórze, które pobudzają jej regenerację i odmłodzenie

Laser fakcyjny działa w oparciu o technologię, polegającą na podgrzaniu wybranych struktur skóry, co prowadzi do mikrouszkodzeń kolagenu, pobudzając odbudowę uszkodzonych włókien. Zabieg laserem frakcyjnym w Częstochowie polega na delikatnym i krótkim nakłuciem skóry, aby zainicjować regenerację naskórka i uzyskać wygładzenie skóry, blizn czy zmarszczek. Klienci porównują odczucia z delikatnym i krótkim pieczeniem, które może się utrzymywać kilka dni po zabiegu. W miejscu zabiegu, gdzie skóra poddana była naświetlaniu, może wystąpić również rumień i obrzęk. Żeby złagodzić objawy wystarczy przez jakiś czas stosować kremy łagodzące, które zaleci kosmetolog lub lekarz wykonujący zabieg z użyciem lasera frakcyjnym w Częstochowie.

Dermatolodzy są zgodni - laser CO2 to innowacja, która stanowi doskonałą alternatywę dla skalpela i inwazyjnych zabiegów z użyciem chirurgicznego lasera. Umów się na wizytę w Laser DeLux, gdzie o Twoje bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu zadbają doświadczeni specjaliści. Skorzystaj z usługi laser frakcyjny Częstochowa i ciesz się promienną cerą pozbawioną niedoskonałości!Przed zabiegiem
 • Przychodzisz na dermokonsultację z naszym kosmetologiem, który wykonuje dla Ciebie próbę laserem, wyklucza przeciwwskazania do zabiegu oraz omawia cały schemat terapii.
 • Musisz pamiętać o tym, żeby zrezygnować z ziół, leków, kosmetyków światłouczulających na miesiąc przed zabiegiem.Jeżeli istnieje taka konieczność skonsultuj się z lekarzem.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę z makijażu oraz pozostałych zanieczyszczeń.
 • Zakłada Tobie oraz sobie okulary ochronne.
 • Następnie kosmetolog wykonuje aplikację serii świetlnych strzałów o różnej długości, z których pierwsza likwiduje rozszerzone naczynia, druga usuwa przebarwienia, a trzecia pobudza produkcję kolagenu i elastyny.
 • W trakcie zabiegu kosmetolog chłodzi skórę, aby zabieg był dla Ciebie, jak najbardziej komfortowy.
 • Na koniec nakłada łagodzący krem, który niweluje delikatne pieczenie skóry.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Po zabiegu możesz spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.
 • Musisz chronić skórę przed słońcem, stosując krem z filtrem +50 SPF przez 4 tygodnie od wykonania zabiegu.
 • Zakrywaj poddane zabiegowi części ciała ubraniami lub parasolem.
 • Unikaj solarium, nie stosuj samoopalaczy w miejscu wykonania zabiegu.
 • Przez kilka dni po zabiegu nie korzystaj z sauny i uważaj na to, żeby niepotrzebnie nie podrażniać swojej skóry.
 • Stosuj delikatne kosmetyki w miejscu poddanym zabiegowi.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Laser frakcyjny w Częstochowie

Laser frakcyjny w Częstochowie

Laser frakcyjny w Częstochowie

Wszystkie kobiety chcą wyglądać młodo, cieszyć się idealnie gładką skórą i czuć się pewne siebie tak długo, jak tylko to możliwe. Jeśli pojawiły się na Twojej twarzy już pierwsze zmarszczki, albo zmagasz się z bliznami potrądzikowymi czy też przebarwieniami na twarzy, to zabieg laserowego odmładzania skóry został stworzony z myślą o Tobie.

Laser frakcyjny działa w oparciu o zjawisko fototermolizy frakcyjnej, czyli selektywnego termicznego uszkodzenia skóry w postaci kolumn ablacyjnych. Ablacja oznacza odparowanie wody z komórek skóry, co prowadzi do ich zniszczenia. Jednak laser frakcyjny nie uszkadza całej powierzchni skóry, lecz tylko jej niewielki procent, pozostawiając pomiędzy kolumnami nieuszkodzonej tkanki, które pełnią rolę mostków gojenia. Dzięki temu znacznie skraca się czas gojenia oraz zmniejsza ryzyko powikłań, takich jak bliznowacenie, przebarwienia czy infekcje.

Laser frakcyjny pobudza produkcję kolagenu i elastyny, czyli białek odpowiedzialnych za sprężystość i gęstość skóry. W wyniku mikrouszkodzeń kolagenu, dochodzi do jego remodelingu, czyli przebudowy i zagęszczenia. To sprawia, że skóra staje się bardziej napięta, gładka i młodsza.

laserowe odmładzanie skóry

Jeśli marzysz o gładkiej, jędrnej i promiennej skórze, bez blizn, zmarszczek, rozstępów czy przebarwień, to laser frakcyjny CO2 może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. To nowoczesna technologia wykorzystywana w walce ze starzeniem się skóry, która polega na frakcyjnym przerwaniu ciągłości skóry za pomocą wiązki światła lasera. W ten sposób powstają mikroskopijne kolumny uszkodzonej tkanki, które stymulują regenerację i produkcję kolagenu. Efektem jest wygładzenie, ujędrnienie i odświeżenie skóry, a także redukcja niedoskonałości.

Usługa jaką jest laser frakcyjny Częstochowa to zaawansowany zabieg medycyny estetycznej, skuteczny w walce z oznakami starzenia. Zabieg polecany jest również do usuwania blizn i rozstępów, a dzięki powierzchownemu złuszczaniu naskórka poradzi sobie także ze zmarszczkami i innymi defektami skóry.

Przeciwwskazania do zabiegu laserem frakcyjnym

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu odmładzania skóry laserem frakcyjnym??

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
 • niektóre alergie,
 • infekcje np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Zabiegu laserem frakcyjnym nie wolno wykonywać, jeśli występują jakiekolwiek przeciwwskazania. Na bezpłatnej konsultacji specjalista zakwalifikuje Cię do przeprowadzenia zabiegu laserem frakcyjnym lub zaproponuje wykonanie go w późniejszym terminie. Poinstruuje Cię też, jak pielęgnować skórę po zabiegu laserem frakcyjnym, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia ewentualnych powikłań.

Urządzenie do zabiegu laserem frakcyjnym

LASER FOTONA

Laser Fotona Spectro Sp jest bardzo wszechstronnym laserem frakcyjnym, który pozwala nam wykonać wiele rodzajów zabiegów estetycznych. Dzięki wymiennym głowicom lasera Fotona, możemy perfekcyjnie dostosowywać parametry zabiegu do indywidualnych potrzeb oraz zabiegowe danego problemu i defektu skóry. Dzięki temu zabiegi przebiegają szybko i komfortowo.

Urządzenie Fotona wzbogacone jest o specjalny system chłodzenia skóry, który koi skórę podczas zabiegu, minimalizuje ryzyko zaczerwienień i skraca okres gojenia się skóry po zabiegu. Dlatego przy zabiegach tym laserem nie ma konieczności stosowania znieczulenia miejscowego - a to wyróżnia ten laser od innych urządzeń dostępnych na rynku.

Jak działa laser Fotona wykorzystywany do odmładzających zabiegów laserem frakcyjnym w Częstochowie?

 1. ablacja - odparowanie niewielkich fragmentów warstwy skóry, co prowadzi do jej odnowy i wygładzenia
 2. koagulacja - ścięcie białek w skórze, co prowadzi do jej skurczenia i ujędrnienia
 3. neokolageneza -  stymulacja produkcji nowego kolagenu i elastyny w skórze, co poprawia jej napięcie i elastyczność
 4. fototermoliza frakcyjna -czyli tworzenie mikroskopijnych dziurkowań w skórze, które pobudzają jej regenerację i odmłodzenie

Laser fakcyjny działa w oparciu o technologię, polegającą na podgrzaniu wybranych struktur skóry, co prowadzi do mikrouszkodzeń kolagenu, pobudzając odbudowę uszkodzonych włókien. Zabieg laserem frakcyjnym w Częstochowie polega na delikatnym i krótkim nakłuciem skóry, aby zainicjować regenerację naskórka i uzyskać wygładzenie skóry, blizn czy zmarszczek. Klienci porównują odczucia z delikatnym i krótkim pieczeniem, które może się utrzymywać kilka dni po zabiegu. W miejscu zabiegu, gdzie skóra poddana była naświetlaniu, może wystąpić również rumień i obrzęk. Żeby złagodzić objawy wystarczy przez jakiś czas stosować kremy łagodzące, które zaleci kosmetolog lub lekarz wykonujący zabieg z użyciem lasera frakcyjnym w Częstochowie.

Dermatolodzy są zgodni - laser CO2 to innowacja, która stanowi doskonałą alternatywę dla skalpela i inwazyjnych zabiegów z użyciem chirurgicznego lasera. Umów się na wizytę w Laser DeLux, gdzie o Twoje bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu zadbają doświadczeni specjaliści. Skorzystaj z usługi laser frakcyjny Częstochowa i ciesz się promienną cerą pozbawioną niedoskonałości!

Podstawowe informacje
Czas trwania: 45 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: min. 3 zabiegi
Cel: odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Twarz

CENA 1 ZABIEGU

PAKIET 3 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

cała twarz

1199 zł

3057 zł

policzki

699 zł

1782 zł

usta

399 zł

1017 zł

szyja

699 zł

1782 zł

dekolt

699 zł

1782 zł

twarz + szyja

1499 zł

3822 zł

twarz + szyja + dekolt

1699 zł

4332 zł

dłonie

699 zł

-

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Przebieg zabiegu laserem frakcyjnym w Częstochowie

Przed zabiegiem

 • Przychodzisz na dermokonsultację z naszym kosmetologiem, który wykonuje dla Ciebie próbę laserem, wyklucza przeciwwskazania do zabiegu oraz omawia cały schemat terapii.
 • Musisz pamiętać o tym, żeby zrezygnować z ziół, leków, kosmetyków światłouczulających na miesiąc przed zabiegiem.Jeżeli istnieje taka konieczność skonsultuj się z lekarzem.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę z makijażu oraz pozostałych zanieczyszczeń.
 • Zakłada Tobie oraz sobie okulary ochronne.
 • Następnie kosmetolog wykonuje aplikację serii świetlnych strzałów o różnej długości, z których pierwsza likwiduje rozszerzone naczynia, druga usuwa przebarwienia, a trzecia pobudza produkcję kolagenu i elastyny.
 • W trakcie zabiegu kosmetolog chłodzi skórę, aby zabieg był dla Ciebie, jak najbardziej komfortowy.
 • Na koniec nakłada łagodzący krem, który niweluje delikatne pieczenie skóry.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Po zabiegu możesz spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.
 • Musisz chronić skórę przed słońcem, stosując krem z filtrem +50 SPF przez 4 tygodnie od wykonania zabiegu.
 • Zakrywaj poddane zabiegowi części ciała ubraniami lub parasolem.
 • Unikaj solarium, nie stosuj samoopalaczy w miejscu wykonania zabiegu.
 • Przez kilka dni po zabiegu nie korzystaj z sauny i uważaj na to, żeby niepotrzebnie nie podrażniać swojej skóry.
 • Stosuj delikatne kosmetyki w miejscu poddanym zabiegowi.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday