window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Laser frakcyjny: laserowe odmładzanie skóry - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Laser frakcyjny: laserowe odmładzanie skóry

Laser frakcyjny: laserowe odmładzanie skóry

Podstawowe informacje
Czas trwania: 45 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: mi. 3 zabiegi
Cel: odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Twarz

PAKIET 3 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

CENA 1 ZABIEGU

cała twarz

od 2547 zł

999 zł

policzki

od 1272 zł

499 zł

usta

od 1017 zł

399 zł

szyja

od 1272 zł

499 zł

dekolt

od 1272 zł

499 zł

twarz + szyja

od 3312 zł

1299 zł

twarz + szyja + dekolt

od 3822 zł

1499 zł

dłonie

-

499 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Laserowe odmładzanie skóry w Bydgoszczy

Młody i atrakcyjny wygląd to coś, co każda z nas chciałaby utrzymać jak najdłużej. Kurze łapki, utrata jędrności, nierównomierny koloryt – to tylko niektóre oznaki starzenia, które pojawiają się na naszej twarzy. Na szczęście można z nimi walczyć – skutecznie i bezpiecznie. Laser frakcyjny Bydgoszcz to niechirurgiczny lifting twarzy, dzięki któremu Twoja skóra odzyska młodzieńczy blask!

Na czym polega zabieg laserem frakcyjnym w Bydgoszczy?

Laser frakcyjny w Bydgoszczy wykorzystuje nowoczesną technikę frakcjonowania, czyli mikrouszkadzania skóry. Wiązki lasera tworzą siateczkę drobnych uszkodzeń w głębi skóry, co przyczynia się do pobudzenia naturalnych procesów regeneracyjnych. Światło lasera przenika przez naskórek, nie powodując jego uszkodzenia. Po zabiegu laserem frakcyjnym Bydgoszcz pacjentka szybko może powrócić do swoich codziennych czynności.

Jakie są wskazania do zabiegu laserem frakcyjnym?

Laser frakcyjny w Bydgoszczy t zabiegiem polecanym wszystkim, którzy chcą w minimalnie inwazyjny sposób pozbyć się zmarszczek oraz poprawić jakość skóry. To również świetny sposób na usunięcie blizn potrądzikowych oraz przebarwień. Terapię laserem frakcyjnym w Bydgoszczy można rozpocząć już w okolicach 25 roku życia, aby spowolnić procesy starzenia się skóry.

Laser frakcyjny w Bydgoszczy - efekty po zabiegu

Pierwsze efekty zabiegu laserem frakcyjnym Bydgoszcz pojawiają się już po kilku dniach, jednak na pełny rezultat trzeba poczekać od 2 do 3 miesięcy. Dzieje się tak ponieważ procesy przebudowy skóry przebiegają stopniowo, zgodnie z indywidualnym tempem.

Na co działa laser frakcyjny? Efekty po serii zabiegów laserem frakcyjnym w Bydgoszczy:

 1. gruntowne odnowienie naskórka i wygładzenie zmarszczek
 2. skuteczne rozjaśnienie przebarwień i usunięcie zmian pigmentacyjnych
 3. zniwelowanie blizn i rozstępów
 4. wyraźne zwiększenie napięcia i ujędrnienia skóry
 5. ujednolicenie kolorytu cery
 6. zredukowanie cieni i worków pod oczami
 7. podniesienie owalu twarzy

Zabiegi laserem frakcyjnym w Bydgoszczy działają wielowymiarowo, co oznacza, że przynoszą dla skóry szereg korzyści. Przede wszystkim stymulują procesy naprawcze i pobudzają fibroblasty do zagęszczenia siatki włókien kolagenu i elastyny. Po laserze frakcyjnym w Bydgoszczy skóra staje się gładka, napięta, zmarszczki zostają zredukowane, a przebarwienia i blizny ulegają spłyceniu.

Laser frakcyjny pod oczy w Bydgoszczy

Okolica oczu jest jedną z pierwszych, na której pojawiają się oznaki starzenia w postaci zmarszczek, opuchlizy czy wiotkiej skóry powiek. Laser frakcyjny Bydgoszcz okazuje się niezwykle skuteczny w odnowie i odmładzaniu delikatnej skóry oczodołów.

Po serii zabiegów laserem frakcyjnym Bydgoszcz, obszar pod oczami ulega wyraźnemu odmłodzeniu. Skóra staje się bardziej napięta i gładka, zmarszczki są spłycone, a cienie wygładzone. Uzyskany efekt liftingu optycznie otwiera i rozjaśnia spojrzenie.

Jak często wykonywać zabiegi laserem frakcyjnym?

Częstotliwość zabiegów laserem frakcyjnym w Bydgoszczy jest uzależniona od rodzaju leczonej niedoskonałości oraz indywidualnych cech skóry pacjenta. Zazwyczaj zaleca się serię zabiegów co 4-6 tygodni, przy czym optymalna liczba zabiegów mieści się w przedziale od 3 do 6. W celu utrzymania efektów, wskazane jest powtarzanie kuracji raz na 12-18 miesięcy.

Laser frakcyjny Bydgoszcz opinie o zabiegu

Zabiegi laserem frakcyjnym w Bydgoszczy w salonie Laser DeLux cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami wśród pacjentów. Nasi klienci doceniają skuteczność tej metody odmładzania skóry i  względnie krótki czas rekonwalescencji. Pacjenci zwracają także uwagę na widoczną poprawę wyglądu i kondycji skóry już po pierwszych zabiegach lasera frakcyjnego w Bydgoszczy w Laser DeLux

Laser frakcyjny Bydgoszcz cena zabiegu

W naszym salonie ceny zabiegów laserem frakcyjnym Bydgoszcz zaczynają się już od 399 zł za jedną okolicę! Koszt całej laseroterapii zależy od obszaru zabiegowego, liczby zabiegów oraz oczekiwanych efektów. Oferujemy również atrakcyjne zniżki na pakiet zabiegów laserem frakcyjnym Bydgoszcz - koszt serii jest wówczas niższy o 15%.

Aktualny cennik zabiegów medycyny estetycznej Bydgoszcz sprawdzisz na stronie Laser DeLux.

Gdzie na zabieg laserem frakcyjnym Bydgoszcz?

Laser DeLux to miejsce, w którym skorzystasz z bogatej oferty nowoczesnych zabiegów i zrelaksujesz się w miłej atmosferze. Zabiegi laserem frakcyjnym w Bydgoszczy wykonujemy najnowocześniejszym sprzętem do laseroterapii, a nad bezpieczeństwem procedur czuwa wykwalifikowany zespół specjalistów medycyny estatycznej.

Zapraszamy do Laser DeLux Bydgoszcz, ul. Królowej Jadwigi 18!Przeciwwskazania do laserowego odmładzania skóry

Zabiegów laserem frakcyjnym w Bydgoszczy nie wykonujemy u osób, u których występują jakiekolwiek przeciwwskazania.

Kiedy nie stosować lasera frakcyjnego? Istnieją przeciwwskazania do zabiegu laserem frakcyjnym, a oto one:

 • czynna choroba nowotworowa
 • choroby autoimmunologiczne (np. toczeń, reumatoidalne zapalenie stawów)
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • aktywne infekcje skórne w obszarze zabiegowym
 • rozległe blizny keloidalne lub tendencja do ich powstawania
 • fotodermatozy (choroby skórne nasilające się pod wpływem światła)
 • stosowanie niektórych leków fotouczulających (np. retinoidy, antybiotyki)
 • nieprawidłowa glikemia u chorych na cukrzycę
 • skłonność do zaburzeń w gojeniu się ran
 • przebyte w ostatnim czasie naświetlania promiennikiemi jonizującymi
 • implanty w obszarze zabiegowym (np. wypełniacze, toksyna botulinowa)

Przed każdym zabiegiem laserem frakcyjnym w Bydgoszczy przeprowadzana jest bezpłatna konsultacja, aby wykluczyć przeciwwskazania i zaplanować plan laseroterapii.Urządzenie do laserowego odmładzania skóry

LASER M22

Do zabiegów laserem frakcyjnym Bydgoszcz używamy technologii Lumenis M22. To wiodący na rynku system laserowy wykorzystujący technologię ResurFX do frakcyjnego odmładzania skóry.

Działanie urządzenia do zabiegów laserem frakcyjnym w Bydgoszczy

Głowica lasera Lumenis M22 emituje mikrowiązki energii światła, które ogrzewają skórę właściwą, pobudzając ją do naturalnej produkcji nowego kolagenu i elastyny. Jednocześnie zostaje ona tylko delikatnie naruszona, co pozwala zachować ciągłość naskórka i przyspieszyć proces gojenia po zabiegu laserem frakcyjnym w Bydgoszczy.

Skuteczność lasera frakcyjnego Lumenis M22

Dzięki niespotykanej precyzji i kontroli głębokości emisji, laser Lumenis M22 jest niezwykle skuteczny w leczeniu szerokiej gamy niedoskonałości estetycznych. Wykazuje wysoką efektywność w zwalczaniu zmarszczek, blizn, rozstępów, przebarwień, fotostarzenia, a także poprawianiu napięcia i tekstury skóry.

Wykorzystywany w naszym salonie laser frakcyjny w Bydgoszczy jest obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych i skutecznych urządzeń do odmładzania i rewitalizacji skóry. Zapewnia naturalne, długotrwałe rezultaty przy minimalnej inwazyjności i krótkiej rekonwalescencji.Przed zabiegiem
 • Przychodzisz na dermokonsultację z naszym kosmetologiem, który wykonuje dla Ciebie próbę laserem, wyklucza przeciwwskazania do zabiegu oraz omawia cały schemat terapii.
 • Musisz pamiętać o tym, żeby zrezygnować z ziół, leków, kosmetyków światłouczulających na miesiąc przed zabiegiem.Jeżeli istnieje taka konieczność skonsultuj się z lekarzem.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę z makijażu oraz pozostałych zanieczyszczeń.
 • Zakłada Tobie oraz sobie okulary ochronne.
 • Następnie kosmetolog wykonuje aplikację serii świetlnych strzałów o różnej długości, z których pierwsza likwiduje rozszerzone naczynia, druga usuwa przebarwienia, a trzecia pobudza produkcję kolagenu i elastyny.
 • Na koniec nakłada łagodzący krem, który niweluje delikatne pieczenie skóry.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Po zabiegu możesz spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.
 • Musisz chronić skórę przed słońcem, stosując krem z filtrem +50 SPF przez 4 tygodnie od wykonania zabiegu.
 • Zakrywaj poddane zabiegowi części ciała ubraniami lub parasolem.
 • Unikaj solarium, nie stosuj samoopalaczy w miejscu wykonania zabiegu.
 • Przez kilka dni po zabiegu nie korzystaj z sauny i uważaj na to, żeby niepotrzebnie nie podrażniać swojej skóry.
 • Stosuj delikatne kosmetyki w miejscu poddanym zabiegowi.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Laser frakcyjny: laserowe odmładzanie skóry

Laser frakcyjny: laserowe odmładzanie skóry

Laserowe odmładzanie skóry w Bydgoszczy

Młody i atrakcyjny wygląd to coś, co każda z nas chciałaby utrzymać jak najdłużej. Kurze łapki, utrata jędrności, nierównomierny koloryt – to tylko niektóre oznaki starzenia, które pojawiają się na naszej twarzy. Na szczęście można z nimi walczyć – skutecznie i bezpiecznie. Laser frakcyjny Bydgoszcz to niechirurgiczny lifting twarzy, dzięki któremu Twoja skóra odzyska młodzieńczy blask!

Na czym polega zabieg laserem frakcyjnym w Bydgoszczy?

Laser frakcyjny w Bydgoszczy wykorzystuje nowoczesną technikę frakcjonowania, czyli mikrouszkadzania skóry. Wiązki lasera tworzą siateczkę drobnych uszkodzeń w głębi skóry, co przyczynia się do pobudzenia naturalnych procesów regeneracyjnych. Światło lasera przenika przez naskórek, nie powodując jego uszkodzenia. Po zabiegu laserem frakcyjnym Bydgoszcz pacjentka szybko może powrócić do swoich codziennych czynności.

Jakie są wskazania do zabiegu laserem frakcyjnym?

Laser frakcyjny w Bydgoszczy t zabiegiem polecanym wszystkim, którzy chcą w minimalnie inwazyjny sposób pozbyć się zmarszczek oraz poprawić jakość skóry. To również świetny sposób na usunięcie blizn potrądzikowych oraz przebarwień. Terapię laserem frakcyjnym w Bydgoszczy można rozpocząć już w okolicach 25 roku życia, aby spowolnić procesy starzenia się skóry.

Laser frakcyjny w Bydgoszczy - efekty po zabiegu

Pierwsze efekty zabiegu laserem frakcyjnym Bydgoszcz pojawiają się już po kilku dniach, jednak na pełny rezultat trzeba poczekać od 2 do 3 miesięcy. Dzieje się tak ponieważ procesy przebudowy skóry przebiegają stopniowo, zgodnie z indywidualnym tempem.

Na co działa laser frakcyjny? Efekty po serii zabiegów laserem frakcyjnym w Bydgoszczy:

 1. gruntowne odnowienie naskórka i wygładzenie zmarszczek
 2. skuteczne rozjaśnienie przebarwień i usunięcie zmian pigmentacyjnych
 3. zniwelowanie blizn i rozstępów
 4. wyraźne zwiększenie napięcia i ujędrnienia skóry
 5. ujednolicenie kolorytu cery
 6. zredukowanie cieni i worków pod oczami
 7. podniesienie owalu twarzy

Zabiegi laserem frakcyjnym w Bydgoszczy działają wielowymiarowo, co oznacza, że przynoszą dla skóry szereg korzyści. Przede wszystkim stymulują procesy naprawcze i pobudzają fibroblasty do zagęszczenia siatki włókien kolagenu i elastyny. Po laserze frakcyjnym w Bydgoszczy skóra staje się gładka, napięta, zmarszczki zostają zredukowane, a przebarwienia i blizny ulegają spłyceniu.

Laser frakcyjny pod oczy w Bydgoszczy

Okolica oczu jest jedną z pierwszych, na której pojawiają się oznaki starzenia w postaci zmarszczek, opuchlizy czy wiotkiej skóry powiek. Laser frakcyjny Bydgoszcz okazuje się niezwykle skuteczny w odnowie i odmładzaniu delikatnej skóry oczodołów.

Po serii zabiegów laserem frakcyjnym Bydgoszcz, obszar pod oczami ulega wyraźnemu odmłodzeniu. Skóra staje się bardziej napięta i gładka, zmarszczki są spłycone, a cienie wygładzone. Uzyskany efekt liftingu optycznie otwiera i rozjaśnia spojrzenie.

Jak często wykonywać zabiegi laserem frakcyjnym?

Częstotliwość zabiegów laserem frakcyjnym w Bydgoszczy jest uzależniona od rodzaju leczonej niedoskonałości oraz indywidualnych cech skóry pacjenta. Zazwyczaj zaleca się serię zabiegów co 4-6 tygodni, przy czym optymalna liczba zabiegów mieści się w przedziale od 3 do 6. W celu utrzymania efektów, wskazane jest powtarzanie kuracji raz na 12-18 miesięcy.

Laser frakcyjny Bydgoszcz opinie o zabiegu

Zabiegi laserem frakcyjnym w Bydgoszczy w salonie Laser DeLux cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami wśród pacjentów. Nasi klienci doceniają skuteczność tej metody odmładzania skóry i  względnie krótki czas rekonwalescencji. Pacjenci zwracają także uwagę na widoczną poprawę wyglądu i kondycji skóry już po pierwszych zabiegach lasera frakcyjnego w Bydgoszczy w Laser DeLux

Laser frakcyjny Bydgoszcz cena zabiegu

W naszym salonie ceny zabiegów laserem frakcyjnym Bydgoszcz zaczynają się już od 399 zł za jedną okolicę! Koszt całej laseroterapii zależy od obszaru zabiegowego, liczby zabiegów oraz oczekiwanych efektów. Oferujemy również atrakcyjne zniżki na pakiet zabiegów laserem frakcyjnym Bydgoszcz - koszt serii jest wówczas niższy o 15%.

Aktualny cennik zabiegów medycyny estetycznej Bydgoszcz sprawdzisz na stronie Laser DeLux.

Gdzie na zabieg laserem frakcyjnym Bydgoszcz?

Laser DeLux to miejsce, w którym skorzystasz z bogatej oferty nowoczesnych zabiegów i zrelaksujesz się w miłej atmosferze. Zabiegi laserem frakcyjnym w Bydgoszczy wykonujemy najnowocześniejszym sprzętem do laseroterapii, a nad bezpieczeństwem procedur czuwa wykwalifikowany zespół specjalistów medycyny estatycznej.

Zapraszamy do Laser DeLux Bydgoszcz, ul. Królowej Jadwigi 18!

Przeciwwskazania do laserowego odmładzania skóry

Zabiegów laserem frakcyjnym w Bydgoszczy nie wykonujemy u osób, u których występują jakiekolwiek przeciwwskazania.

Kiedy nie stosować lasera frakcyjnego? Istnieją przeciwwskazania do zabiegu laserem frakcyjnym, a oto one:

 • czynna choroba nowotworowa
 • choroby autoimmunologiczne (np. toczeń, reumatoidalne zapalenie stawów)
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • aktywne infekcje skórne w obszarze zabiegowym
 • rozległe blizny keloidalne lub tendencja do ich powstawania
 • fotodermatozy (choroby skórne nasilające się pod wpływem światła)
 • stosowanie niektórych leków fotouczulających (np. retinoidy, antybiotyki)
 • nieprawidłowa glikemia u chorych na cukrzycę
 • skłonność do zaburzeń w gojeniu się ran
 • przebyte w ostatnim czasie naświetlania promiennikiemi jonizującymi
 • implanty w obszarze zabiegowym (np. wypełniacze, toksyna botulinowa)

Przed każdym zabiegiem laserem frakcyjnym w Bydgoszczy przeprowadzana jest bezpłatna konsultacja, aby wykluczyć przeciwwskazania i zaplanować plan laseroterapii.

Urządzenie do laserowego odmładzania skóry

LASER M22

Do zabiegów laserem frakcyjnym Bydgoszcz używamy technologii Lumenis M22. To wiodący na rynku system laserowy wykorzystujący technologię ResurFX do frakcyjnego odmładzania skóry.

Działanie urządzenia do zabiegów laserem frakcyjnym w Bydgoszczy

Głowica lasera Lumenis M22 emituje mikrowiązki energii światła, które ogrzewają skórę właściwą, pobudzając ją do naturalnej produkcji nowego kolagenu i elastyny. Jednocześnie zostaje ona tylko delikatnie naruszona, co pozwala zachować ciągłość naskórka i przyspieszyć proces gojenia po zabiegu laserem frakcyjnym w Bydgoszczy.

Skuteczność lasera frakcyjnego Lumenis M22

Dzięki niespotykanej precyzji i kontroli głębokości emisji, laser Lumenis M22 jest niezwykle skuteczny w leczeniu szerokiej gamy niedoskonałości estetycznych. Wykazuje wysoką efektywność w zwalczaniu zmarszczek, blizn, rozstępów, przebarwień, fotostarzenia, a także poprawianiu napięcia i tekstury skóry.

Wykorzystywany w naszym salonie laser frakcyjny w Bydgoszczy jest obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych i skutecznych urządzeń do odmładzania i rewitalizacji skóry. Zapewnia naturalne, długotrwałe rezultaty przy minimalnej inwazyjności i krótkiej rekonwalescencji.

Podstawowe informacje
Czas trwania: 45 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: mi. 3 zabiegi
Cel: odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Twarz

PAKIET 3 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

CENA 1 ZABIEGU

cała twarz

od 2547 zł

999 zł

policzki

od 1272 zł

499 zł

usta

od 1017 zł

399 zł

szyja

od 1272 zł

499 zł

dekolt

od 1272 zł

499 zł

twarz + szyja

od 3312 zł

1299 zł

twarz + szyja + dekolt

od 3822 zł

1499 zł

dłonie

-

499 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Przebieg laserowego odmładzania skóry w Bydgoszczy

Przed zabiegiem

 • Przychodzisz na dermokonsultację z naszym kosmetologiem, który wykonuje dla Ciebie próbę laserem, wyklucza przeciwwskazania do zabiegu oraz omawia cały schemat terapii.
 • Musisz pamiętać o tym, żeby zrezygnować z ziół, leków, kosmetyków światłouczulających na miesiąc przed zabiegiem.Jeżeli istnieje taka konieczność skonsultuj się z lekarzem.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę z makijażu oraz pozostałych zanieczyszczeń.
 • Zakłada Tobie oraz sobie okulary ochronne.
 • Następnie kosmetolog wykonuje aplikację serii świetlnych strzałów o różnej długości, z których pierwsza likwiduje rozszerzone naczynia, druga usuwa przebarwienia, a trzecia pobudza produkcję kolagenu i elastyny.
 • Na koniec nakłada łagodzący krem, który niweluje delikatne pieczenie skóry.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Po zabiegu możesz spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.
 • Musisz chronić skórę przed słońcem, stosując krem z filtrem +50 SPF przez 4 tygodnie od wykonania zabiegu.
 • Zakrywaj poddane zabiegowi części ciała ubraniami lub parasolem.
 • Unikaj solarium, nie stosuj samoopalaczy w miejscu wykonania zabiegu.
 • Przez kilka dni po zabiegu nie korzystaj z sauny i uważaj na to, żeby niepotrzebnie nie podrażniać swojej skóry.
 • Stosuj delikatne kosmetyki w miejscu poddanym zabiegowi.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday