window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Depilacja Laserowa w Kaliszu - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja Laserowa w Kaliszu

Depilacja Laserowa w Kaliszu

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

Depilacja laserowa w Kaliszu - co to za zabieg?

Depilacja laserowa Kalisz to najskuteczniejsza, trwała i bezpieczna metoda usuwania niechcianego owłosienia. Zabieg jest prosty i praktycznie bezbolesny. Polega na podgrzaniu mieszka włosowego przez wiązkę światła, emitowaną przez laser. Mieszek zostaje uszkodzony i przestaje produkować włosy. Efekt? Aksamitnie gładka skóra na zawsze!

W Laser Delux depilację laserową w Kaliszu wykonujemy nowoczesnym urządzeniem, który działa trzy razy szybciej niż standardowe sprzęty do redukcji owłosienia laserem. Nie musisz się też zastanawiać, czy depilacja laserowa boli. Dysponujemy technologią, która pozwala na bezbolesną depilację laserową w Kaliszu bez znieczulenia i rekonwalescencji!

Czy depilacja laserowa na stałe usuwa włosy?

Depilacja laserowa w Kaliszu usuwa ponad 90% włosów. To metoda trwała i bezpieczna, a zastosowanie nowoczesnego lasera LIGHTSHEER®DUET™ sprawia, że zabieg jest komfortowy nawet u najbardziej wrażliwych osób. Depilacja laserowa w Kaliszu pozwala cieszyć się gładką, piękną skórą. Aby osiągnąć całkowite efekty zalecamy wykonanie serii około 8 zabiegów (dokładną liczbę ustalamy indywidualnie podczas konsultacji z naszym kosmetologiem) w odstępach 6 -12 tygodni.

Jak się przygotować do konsultacji depilacji laserowej w Kaliszu?

Depilacja laserowa Kalisz w salonach Laser Delux rozpoczyna się wstępną konsultacją z kosmetologiem. Omówimy wszystkie aspekty zabiegu oraz wykonamy próbę laserową, aby dobrać odpowiednie parametry urządzenia do rodzaju włosków oraz karnacji. Bezpłatna konsultacja przed zabiegiem depilacji laserowej Kalisz to także okazja do zadawania pytań i rozwiania wątpliwości dotyczących trwałego usuwania owłosienia laserem.

Specjalista przeprowadzi z Tobą wywiad medyczny, aby ustalić, czy Twój stan zdrowia lub przyjmowane leki nie są przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej w Kaliszu. Poinformuje Cię również, jak się przygotować do zabiegu depilacji laserowej Kalisz i czego unikać bezpośrednio przed zabiegiem.

Co można depilować laserowo? Zabiegi depilacji laserowej Kalisz

Jakie partie ciała są najczęściej depilowane laserowo w Kaliszu w Laser DeLux®?

W przypadku kobiet, które korzystają z zabiegów depilacji laserowej Kalisz, zwykle jest to:

 • depilacja bikini
 • depilacja nóg,
 • depilacja pach
 • depilacja rąk
 • depilacja sutków
 • depilacja stóp

W Laser DeLux najpopularniejszym zabiegiem jest depilacja laserowa bikini Kalisz. To delikatna okolica, która wymaga specjalnego traktowania, a mechaniczne metody usuwania zbędnego owłosienia mogą powodować stany zapalne, podrażnienie i uporczywe swędzenie skóry po zabiegu.

Depilacja laserowa miejsc intymnych Kalisz jest więc świetną opcją, aby cieszyć się gładką skórą bez nieprzyjemnych skutków ubocznych.

Bezbolesna depilacja laserowa w Kaliszu

Laserowe usuwanie owłosienia to metoda, dzięki której pożegnasz się z koniecznością golenia maszynką czy bolesnym wyrywaniem włosków woskiem. Depilację laserową w Kaliszu możemy przeprowadzić na całym ciele - nawet w najbardziej wrażliwych miejscach, wymagających precyzji i delikatnego traktowania.

Nasze bestsellery w Laser DeLux to:

Depilacja laserowa pach Kalisz

Zabieg trwa ok. 20 minut i wykonywany jest małą głowicą lasera LightSheer. Depilacja laserowa w Kaliszu przeprowadzana jest z nakładką chłodzącą, która skutecznie znieczula skórę.

Depilacja laserowa bikini Kalisz

Wystarczy seria 30-minutowych zabiegów depilacji laserowej bikini w Kaliszu, żeby na zawsze pozbyć się owłosienia z okolic intymnych. Na życzenie wykonujemy depilację bikini głębokiego i szpary pośladkowej - gratis!

Depilacja laserowa nóg Kalisz

Dzięki serii kilku półtoragodzinnych zabiegów depilacji laserowej Kalisz pozbędziesz się włosków z ud, kolan, łydek i kostek!

Depilacja laserowa rąk Kalisz

Mając do dyspozycji laser Light Sheer wyposażony w małą głowicę, jesteśmy w stanie w ciągu kilkudziesięciu minut usunąć z Twoich przedramion zbędne włosy! Depilację laserową w Kaliszu wykonujemy na całe nogi lub tylko na łydki, stopy czy uda.

Depilacja laserowa twarzy Kalisz

Wystarczy ok 40 minut depilacji twarzy małą głowicą, żebyś mogła na dobre zapomnieć o niechcianych włoskach. Depilacja laserowa w Kaliszu obejmuje usunięcie wąsika i włosków z brody, policzków oraz szyi.

Depilacja laserowa sutków Kalisz

Jest to krótki zabieg depilacji w Kaliszu, który trwa ok. 15 minut. Dzięki serii pozbędziesz się uporczywego owłosienia na piersiach w obrębie swoich sutków i poczujesz się znacznie bardziej komfortowo! Depilacja laserowa Kalisz może być również przeprowadzona na całej klatce piersiowej, z czego chętnie korzystają mężczyźni.

Depilacja laserowa brzucha Kalisz

Ciemne włoski na brzuchu są bardzo często spotykane u kobiet z ciemną karnacją. Dzięki depilacji laserowej w Kalisz z użyciem urządzenia Light Sheer Duet możemy szybko pomóc Ci się ich pozbyć, a Twój brzuch będzie idealnie gładki.

Czy jest potrzebne znieczulenie przed depilacją laserową w Kaliszu?

Zdecydowanie nie! Decydując się na zabiegi depilacji laserowej w Kaliszu w naszych salonach Laser Delux masz pewność, że będzie ona przeprowadzona bezboleśnie. Jeżeli jesteś osobą szczególnie wrażliwą na ból, to również nie musisz się martwić. Poza doskonałym sprzętem, jakiego używamy do depilacji laserowej Kalisz, stosujemy specjalne kompresy z lodem, które dają ogromne poczucie komfortu podczas zabiegu.

Czy wystarczy jeden zabieg depilacji laserowej?

Po pierwszym zabiegu depilacji laserowej w Kaliszu zauważysz różnicę w gęstości owłosienia. Pojedyncza sesja jednak nie wystarczy, żeby całkowicie pozbyć się włosków i uzyskać długotrwałe efekty.

Istotną rolę odgrywa cykliczny wzrost włosa. Na cały ten proces składają się 3 fazy: anagen, katagen, telogen. Najskuteczniejsze efekty daje zabieg przeprowadzony w fazie anagenu. Dlaczego od tego zależy skuteczność depilacji laserowej w Kaliszu?

 1. Anagen to pierwsza faza aktywnego wzrostu włosa. Cebulka jest otwarta, a włos osiąga całkowitą długość. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej Kalisz niszczymy około 20% włosów znajdujących się w tej fazie.
 2. Katagen t druga faza, zwana przejściową. Włos uwalniany jest z brodawki i rozpoczyna swój wzrost.
 3. Telogen to faza spoczynku. Włos martwieje, a następnie wypada. W tej fazie nie przeprowadza się depilacji laserowej, ponieważ jest ona mało skuteczna.

Tylko seria zabiegów depilacji laserowej w Kaliszu ma sens, gdyż włosy nie rosną równomiernie. Sesje trzeba regularnie powtarzać co kilka tygodnie, aby trafić w cebulki włosków, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu.

Cennik zabiegów depilacji laserowej w Kaliszu

Ile kosztuje depilacja laserowa w Kaliszu? Wszystko zależy od wybranej partii i liczby zabiegów. W Laser DeLux ceny laserowego usuwania owłosienia zaczynają się już od 99 zł! Oferujemy też atrakcyjne pakiety zabiegowe w niższej cenie i promocje na depilację laserową Kalisz i inne zabiegu medycyny estetycznej.

Sprawdź ofertę salonu Laser DeLux, umów wizytę online na depilację laserową Kalisz i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji ze specjalistą!Laserowa depilacja ciała - przeciwwskazania

Istnieją sytuacje, w których przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej Kalisz jest niestety niemożliwe. Jest to związane z ryzykiem powikłań zdrowotnych lub wystąpienia skutków ubocznych po laserowym usuwaniu owłosienia.

Kiedy nie można wykonywać zabiegów depilacji laserowej w Kaliszu? Do przeciwwskazań do depilacji laserowej zalicza się:

 • ciąża, karmienie piersią;
 • opalenizna;
 • zażywanie leków, ziół światłouczulających;
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem;
 • choroba nowotworowa;
 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.
 • aktywna opalenizna w miejscu depilacji, stosowanie samoopalaczy, wizyty na solarium - na 4 tygodnie przed zabiegiem jest to zakazane
 • zażywanie leków i ziół światłouczulających, np.: nagietek, bratek, dziurawiec, skrzyp polny, niektóre herbatki odchudzające - wymagana jest min. 2 tyg. przerwa
 • stosowanie kremów lub maści z witaminą A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac, itp.). Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji a pierwszym zabiegiem.
 • stosowanie witaminy C i kwasów owocowych i chemicznych w miejscu depilowanej powierzchni wymaga miesięcznej przerwy przed zabiegiem
 • stwardnienie rozsiane

W Laser DeLux zabiegi wykonujemy najnowszym urządzeniem o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Wykonując zabieg depilacji laserowej w Kaliszu pomimo istniejących przeciwwskazań, narażasz się na ryzyko powikłań, takich jak trwałe przebarwienia, poparzenie skóry czy opuchlizny.Urządzenie do zabiegu depilacji laserowej

Lumenis to światowej klasy marka uznawana za lidera w branży sprzętu medycyny estetycznej. Zabiegi depilacji laserowej Kalisz wykonujemy jednym z najnowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku - LIGHTSHEER®DUET™ Lumenis.

To zaawansowana technologia lasera diodowego, która pozwala na bezbolesną i precyzyjną redukcję owłosienia bez narażania otaczających tkanek. Urządzenie do depilacji laserowej w Kaliszu zostało zaprojektowane tak, aby minimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych nawet u osób z ciemną karnacją. Jest to możliwe dzięki personalizacji ustawień lasera i doboru parametrów impulsu światła to fototypu pacjenta.

Czym  wykonujemy depilację laserową w Kaliszu?

Laser LightSheer Duet to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń stosowanych na świecie o dostępnych również w naszym salonie depilacji laserowej w Kaliszu. Laser diodowy jest wyposażony w system innowacji, dzięki którym procedura przebiega sprawniej i jest przyjemniejsza dla pacjentów.

Technologia Vacuum-Assist: LightSheer Duet wykorzystuje unikalną technologię Vacuum-Assist, która zwiększa komfort pacjenta poprzez zassanie skóry i przybliżenie jej do źródła światła. Dzięki temu, zabieg depilacji laserowej Kalisz jest bardziej komfortowy w porównaniu do tradycyjnych metod laserowych.

Dwie głowice zabiegowe: Urządzenie do depilacji laserowej Kalisz posiada dwie głowice – ET i HS. Głowica ET jest idealna do precyzyjnego traktowania małych obszarów, takich jak górna warga, podczas gdy głowica HS pozwala na szybsze przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej w Kaliszu na dużych partiach ciała, jak nogi czy plecy.

Technologia ChillTip: to specjalna nakładka chłodząca, która jest integralną częścią głowicy urządzenia do depilacji laserowej Kalisz. Delikatnie schładza skórę przed, w trakcie i po impulsie laserowym, redukując uczucie szczypania, pieczenia czy ciepła.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej Kalisz?

Działanie urządzenia do depilacji laserowej Kalisz opiera się na wyzwalaniu impulsu światła, który trafia bezpośrednio do mieszka włosowego. Laser jest wyczulony na identyfikowanie melaniny - pigmentu zawartego zarówno we włosach, jak i skórze. Wiązka laserowa przenikając przez tkanki koncentruje się w cebulkach, niszcząsz macierz włosa, co prowadzi do jego wypadnięcia. Depilacja laserowa Kalisz trwa zazwyczaj 20-90 minut w zależności od wielkości obszaru zabiegowego. Procedura jest bezbolesna dzięki zastosowaniu systemu chłodzenia i wspomagania próżniowego, a żeby ukoić skórę po zabiegu depilacji laserowej Kalisz, stosujemy dodatkowo zimne kompresy łagodzące.

Najskuteczniejsze urządzenie do depilacji laserowej w Kaliszu!

Laser LightSheer Duet jest wyposażony w diody o wysokiej mocy, co przekłada się na lepsze wyniki depilacji laserowej w Kaliszu. Większa energia lasera pozwala na skuteczniejsze niszczenie mieszków włosowych - podczas jednej sesji naświetlana usuwamy 20-30% włosów w aktywnej fazie wzrostu!

Dla uzyskania trwałych efektów gładkiej skóry rekomendujemy zazwyczaj wykonanie serii 6-8 zabiegów depilacji laserowej Kalisz na wybraną partię. Harmonogram sesji oraz liczba wymaganych wizyt zależy jednak od indywidualnych cech pacjenta, dlatego plan usuwania owłosienia laserem jest ustalany indywidualnie. Na początku częstotliwość zabiegów depilacji laserowej Kalisz obejmuje sesje co 3-6 tygodni, Później odstępy pomiędzy wizytami są coraz dłuższe co 8-12 tygodni aż do zakończenia pełnego cyklu depilacji.

Umów się na depilację laserową w Kaliszu i przekonaj się na własnej skórze, jak zabieg poprawi codzienny komfort życia!Przed zabiegiem
 • Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa.
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu.
  Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 • Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera.
 • Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne.
 • Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.
 • Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.
 • Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.
 • Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 • Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni.
 • Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
 • Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
 • Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
 • Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.
  Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja Laserowa w Kaliszu

Depilacja Laserowa w Kaliszu

Depilacja laserowa w Kaliszu - co to za zabieg?

Depilacja laserowa Kalisz to najskuteczniejsza, trwała i bezpieczna metoda usuwania niechcianego owłosienia. Zabieg jest prosty i praktycznie bezbolesny. Polega na podgrzaniu mieszka włosowego przez wiązkę światła, emitowaną przez laser. Mieszek zostaje uszkodzony i przestaje produkować włosy. Efekt? Aksamitnie gładka skóra na zawsze!

W Laser Delux depilację laserową w Kaliszu wykonujemy nowoczesnym urządzeniem, który działa trzy razy szybciej niż standardowe sprzęty do redukcji owłosienia laserem. Nie musisz się też zastanawiać, czy depilacja laserowa boli. Dysponujemy technologią, która pozwala na bezbolesną depilację laserową w Kaliszu bez znieczulenia i rekonwalescencji!

Czy depilacja laserowa na stałe usuwa włosy?

Depilacja laserowa w Kaliszu usuwa ponad 90% włosów. To metoda trwała i bezpieczna, a zastosowanie nowoczesnego lasera LIGHTSHEER®DUET™ sprawia, że zabieg jest komfortowy nawet u najbardziej wrażliwych osób. Depilacja laserowa w Kaliszu pozwala cieszyć się gładką, piękną skórą. Aby osiągnąć całkowite efekty zalecamy wykonanie serii około 8 zabiegów (dokładną liczbę ustalamy indywidualnie podczas konsultacji z naszym kosmetologiem) w odstępach 6 -12 tygodni.

Jak się przygotować do konsultacji depilacji laserowej w Kaliszu?

Depilacja laserowa Kalisz w salonach Laser Delux rozpoczyna się wstępną konsultacją z kosmetologiem. Omówimy wszystkie aspekty zabiegu oraz wykonamy próbę laserową, aby dobrać odpowiednie parametry urządzenia do rodzaju włosków oraz karnacji. Bezpłatna konsultacja przed zabiegiem depilacji laserowej Kalisz to także okazja do zadawania pytań i rozwiania wątpliwości dotyczących trwałego usuwania owłosienia laserem.

Specjalista przeprowadzi z Tobą wywiad medyczny, aby ustalić, czy Twój stan zdrowia lub przyjmowane leki nie są przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej w Kaliszu. Poinformuje Cię również, jak się przygotować do zabiegu depilacji laserowej Kalisz i czego unikać bezpośrednio przed zabiegiem.

Co można depilować laserowo? Zabiegi depilacji laserowej Kalisz

Jakie partie ciała są najczęściej depilowane laserowo w Kaliszu w Laser DeLux®?

W przypadku kobiet, które korzystają z zabiegów depilacji laserowej Kalisz, zwykle jest to:

 • depilacja bikini
 • depilacja nóg,
 • depilacja pach
 • depilacja rąk
 • depilacja sutków
 • depilacja stóp

W Laser DeLux najpopularniejszym zabiegiem jest depilacja laserowa bikini Kalisz. To delikatna okolica, która wymaga specjalnego traktowania, a mechaniczne metody usuwania zbędnego owłosienia mogą powodować stany zapalne, podrażnienie i uporczywe swędzenie skóry po zabiegu.

Depilacja laserowa miejsc intymnych Kalisz jest więc świetną opcją, aby cieszyć się gładką skórą bez nieprzyjemnych skutków ubocznych.

Bezbolesna depilacja laserowa w Kaliszu

Laserowe usuwanie owłosienia to metoda, dzięki której pożegnasz się z koniecznością golenia maszynką czy bolesnym wyrywaniem włosków woskiem. Depilację laserową w Kaliszu możemy przeprowadzić na całym ciele - nawet w najbardziej wrażliwych miejscach, wymagających precyzji i delikatnego traktowania.

Nasze bestsellery w Laser DeLux to:

Depilacja laserowa pach Kalisz

Zabieg trwa ok. 20 minut i wykonywany jest małą głowicą lasera LightSheer. Depilacja laserowa w Kaliszu przeprowadzana jest z nakładką chłodzącą, która skutecznie znieczula skórę.

Depilacja laserowa bikini Kalisz

Wystarczy seria 30-minutowych zabiegów depilacji laserowej bikini w Kaliszu, żeby na zawsze pozbyć się owłosienia z okolic intymnych. Na życzenie wykonujemy depilację bikini głębokiego i szpary pośladkowej - gratis!

Depilacja laserowa nóg Kalisz

Dzięki serii kilku półtoragodzinnych zabiegów depilacji laserowej Kalisz pozbędziesz się włosków z ud, kolan, łydek i kostek!

Depilacja laserowa rąk Kalisz

Mając do dyspozycji laser Light Sheer wyposażony w małą głowicę, jesteśmy w stanie w ciągu kilkudziesięciu minut usunąć z Twoich przedramion zbędne włosy! Depilację laserową w Kaliszu wykonujemy na całe nogi lub tylko na łydki, stopy czy uda.

Depilacja laserowa twarzy Kalisz

Wystarczy ok 40 minut depilacji twarzy małą głowicą, żebyś mogła na dobre zapomnieć o niechcianych włoskach. Depilacja laserowa w Kaliszu obejmuje usunięcie wąsika i włosków z brody, policzków oraz szyi.

Depilacja laserowa sutków Kalisz

Jest to krótki zabieg depilacji w Kaliszu, który trwa ok. 15 minut. Dzięki serii pozbędziesz się uporczywego owłosienia na piersiach w obrębie swoich sutków i poczujesz się znacznie bardziej komfortowo! Depilacja laserowa Kalisz może być również przeprowadzona na całej klatce piersiowej, z czego chętnie korzystają mężczyźni.

Depilacja laserowa brzucha Kalisz

Ciemne włoski na brzuchu są bardzo często spotykane u kobiet z ciemną karnacją. Dzięki depilacji laserowej w Kalisz z użyciem urządzenia Light Sheer Duet możemy szybko pomóc Ci się ich pozbyć, a Twój brzuch będzie idealnie gładki.

Czy jest potrzebne znieczulenie przed depilacją laserową w Kaliszu?

Zdecydowanie nie! Decydując się na zabiegi depilacji laserowej w Kaliszu w naszych salonach Laser Delux masz pewność, że będzie ona przeprowadzona bezboleśnie. Jeżeli jesteś osobą szczególnie wrażliwą na ból, to również nie musisz się martwić. Poza doskonałym sprzętem, jakiego używamy do depilacji laserowej Kalisz, stosujemy specjalne kompresy z lodem, które dają ogromne poczucie komfortu podczas zabiegu.

Czy wystarczy jeden zabieg depilacji laserowej?

Po pierwszym zabiegu depilacji laserowej w Kaliszu zauważysz różnicę w gęstości owłosienia. Pojedyncza sesja jednak nie wystarczy, żeby całkowicie pozbyć się włosków i uzyskać długotrwałe efekty.

Istotną rolę odgrywa cykliczny wzrost włosa. Na cały ten proces składają się 3 fazy: anagen, katagen, telogen. Najskuteczniejsze efekty daje zabieg przeprowadzony w fazie anagenu. Dlaczego od tego zależy skuteczność depilacji laserowej w Kaliszu?

 1. Anagen to pierwsza faza aktywnego wzrostu włosa. Cebulka jest otwarta, a włos osiąga całkowitą długość. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej Kalisz niszczymy około 20% włosów znajdujących się w tej fazie.
 2. Katagen t druga faza, zwana przejściową. Włos uwalniany jest z brodawki i rozpoczyna swój wzrost.
 3. Telogen to faza spoczynku. Włos martwieje, a następnie wypada. W tej fazie nie przeprowadza się depilacji laserowej, ponieważ jest ona mało skuteczna.

Tylko seria zabiegów depilacji laserowej w Kaliszu ma sens, gdyż włosy nie rosną równomiernie. Sesje trzeba regularnie powtarzać co kilka tygodnie, aby trafić w cebulki włosków, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu.

Cennik zabiegów depilacji laserowej w Kaliszu

Ile kosztuje depilacja laserowa w Kaliszu? Wszystko zależy od wybranej partii i liczby zabiegów. W Laser DeLux ceny laserowego usuwania owłosienia zaczynają się już od 99 zł! Oferujemy też atrakcyjne pakiety zabiegowe w niższej cenie i promocje na depilację laserową Kalisz i inne zabiegu medycyny estetycznej.

Sprawdź ofertę salonu Laser DeLux, umów wizytę online na depilację laserową Kalisz i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji ze specjalistą!

Laserowa depilacja ciała - przeciwwskazania

Istnieją sytuacje, w których przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej Kalisz jest niestety niemożliwe. Jest to związane z ryzykiem powikłań zdrowotnych lub wystąpienia skutków ubocznych po laserowym usuwaniu owłosienia.

Kiedy nie można wykonywać zabiegów depilacji laserowej w Kaliszu? Do przeciwwskazań do depilacji laserowej zalicza się:

 • ciąża, karmienie piersią;
 • opalenizna;
 • zażywanie leków, ziół światłouczulających;
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem;
 • choroba nowotworowa;
 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.
 • aktywna opalenizna w miejscu depilacji, stosowanie samoopalaczy, wizyty na solarium - na 4 tygodnie przed zabiegiem jest to zakazane
 • zażywanie leków i ziół światłouczulających, np.: nagietek, bratek, dziurawiec, skrzyp polny, niektóre herbatki odchudzające - wymagana jest min. 2 tyg. przerwa
 • stosowanie kremów lub maści z witaminą A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac, itp.). Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji a pierwszym zabiegiem.
 • stosowanie witaminy C i kwasów owocowych i chemicznych w miejscu depilowanej powierzchni wymaga miesięcznej przerwy przed zabiegiem
 • stwardnienie rozsiane

W Laser DeLux zabiegi wykonujemy najnowszym urządzeniem o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Wykonując zabieg depilacji laserowej w Kaliszu pomimo istniejących przeciwwskazań, narażasz się na ryzyko powikłań, takich jak trwałe przebarwienia, poparzenie skóry czy opuchlizny.

Urządzenie do zabiegu depilacji laserowej

Lumenis to światowej klasy marka uznawana za lidera w branży sprzętu medycyny estetycznej. Zabiegi depilacji laserowej Kalisz wykonujemy jednym z najnowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku - LIGHTSHEER®DUET™ Lumenis.

To zaawansowana technologia lasera diodowego, która pozwala na bezbolesną i precyzyjną redukcję owłosienia bez narażania otaczających tkanek. Urządzenie do depilacji laserowej w Kaliszu zostało zaprojektowane tak, aby minimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych nawet u osób z ciemną karnacją. Jest to możliwe dzięki personalizacji ustawień lasera i doboru parametrów impulsu światła to fototypu pacjenta.

Czym  wykonujemy depilację laserową w Kaliszu?

Laser LightSheer Duet to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń stosowanych na świecie o dostępnych również w naszym salonie depilacji laserowej w Kaliszu. Laser diodowy jest wyposażony w system innowacji, dzięki którym procedura przebiega sprawniej i jest przyjemniejsza dla pacjentów.

Technologia Vacuum-Assist: LightSheer Duet wykorzystuje unikalną technologię Vacuum-Assist, która zwiększa komfort pacjenta poprzez zassanie skóry i przybliżenie jej do źródła światła. Dzięki temu, zabieg depilacji laserowej Kalisz jest bardziej komfortowy w porównaniu do tradycyjnych metod laserowych.

Dwie głowice zabiegowe: Urządzenie do depilacji laserowej Kalisz posiada dwie głowice – ET i HS. Głowica ET jest idealna do precyzyjnego traktowania małych obszarów, takich jak górna warga, podczas gdy głowica HS pozwala na szybsze przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej w Kaliszu na dużych partiach ciała, jak nogi czy plecy.

Technologia ChillTip: to specjalna nakładka chłodząca, która jest integralną częścią głowicy urządzenia do depilacji laserowej Kalisz. Delikatnie schładza skórę przed, w trakcie i po impulsie laserowym, redukując uczucie szczypania, pieczenia czy ciepła.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej Kalisz?

Działanie urządzenia do depilacji laserowej Kalisz opiera się na wyzwalaniu impulsu światła, który trafia bezpośrednio do mieszka włosowego. Laser jest wyczulony na identyfikowanie melaniny - pigmentu zawartego zarówno we włosach, jak i skórze. Wiązka laserowa przenikając przez tkanki koncentruje się w cebulkach, niszcząsz macierz włosa, co prowadzi do jego wypadnięcia. Depilacja laserowa Kalisz trwa zazwyczaj 20-90 minut w zależności od wielkości obszaru zabiegowego. Procedura jest bezbolesna dzięki zastosowaniu systemu chłodzenia i wspomagania próżniowego, a żeby ukoić skórę po zabiegu depilacji laserowej Kalisz, stosujemy dodatkowo zimne kompresy łagodzące.

Najskuteczniejsze urządzenie do depilacji laserowej w Kaliszu!

Laser LightSheer Duet jest wyposażony w diody o wysokiej mocy, co przekłada się na lepsze wyniki depilacji laserowej w Kaliszu. Większa energia lasera pozwala na skuteczniejsze niszczenie mieszków włosowych - podczas jednej sesji naświetlana usuwamy 20-30% włosów w aktywnej fazie wzrostu!

Dla uzyskania trwałych efektów gładkiej skóry rekomendujemy zazwyczaj wykonanie serii 6-8 zabiegów depilacji laserowej Kalisz na wybraną partię. Harmonogram sesji oraz liczba wymaganych wizyt zależy jednak od indywidualnych cech pacjenta, dlatego plan usuwania owłosienia laserem jest ustalany indywidualnie. Na początku częstotliwość zabiegów depilacji laserowej Kalisz obejmuje sesje co 3-6 tygodni, Później odstępy pomiędzy wizytami są coraz dłuższe co 8-12 tygodni aż do zakończenia pełnego cyklu depilacji.

Umów się na depilację laserową w Kaliszu i przekonaj się na własnej skórze, jak zabieg poprawi codzienny komfort życia!

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

Przed zabiegiem

 • Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa.
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu.
  Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 • Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera.
 • Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne.
 • Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.
 • Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.
 • Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.
 • Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 • Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni.
 • Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
 • Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
 • Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
 • Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.
  Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday