fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Technologie

Technologie

Lumenis

"Firma Lumenis Inc. jest światowym liderem w produkcji laserów medycznych, w tym najwyższej jakości urządzeń do dermatologii estetycznej i kosmetologii.

Jest pierwszą firmą w historii, która zastosowała laser w medycynie, tworząc w 1970 laser okulistyczny do fotokoagulacji. Dziś Lumenis jest największą firma produkująca lasery medyczne na świecie. Firma Lumenis wprowadziła na rynek światowy wiele innowacyjnych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej. Jest między innymi twórcą systemu IPL, lasera do trwałej depilacji LightSheer, czy najpotężniejszego lasera CO2 UltraPulse Encore. Lumenis jest posiadaczem 220 patentów i rejestracji FDA. Produkowane przez firmę systemy pracują w ponad 100 krajach, a baza zainstalowanych urządzeń przekroczyła 80.000. Produkty utrzymują wysoki standard jakości, a firma wspiera innowacyjność i rozwój, kładąc nacisk na badania naukowe".

   
Lumenis

Salony, w któych korzystamy z tej technologii