fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Płock Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Lublin

Salon Laser DeLux w Lublinie mieści się na rogu kamienicy przy skrzyżowaniu ulicy Wieniawskiej (boczna Krakowskiego Przedmieścia) i Jasnej. W najbliższym sąsiedztwie mamy znany wszystkim malowniczy Ogród Saski. :) Serdecznie zapraszamy! Zapraszamy też klientów z pobliskich miast: Świdnika, Lubartowa, Puław, Łęcznej, Kraśnika czy Nałęczowa. 
Adres: Lublin, ul. Wieniawska 6
Telefon: +48 511 601 221
Godziny otwarcia: Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00 Sobota: 10:00 - 15:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Sylwia Krzyszczak
Kosmetolog

Jestem absolwentką wyższej szkoły nauk społecznych w Lublinie
na kierunku kosmetologia, która jest nie tylko moim zawodem ale również największa pasja. Wobec każdego klienta stawiam przede wszystkim na profesjonalizm i indywidualna terapie dopasowana do jego potrzeb i wyznaczonego celu. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów igłowych i to właśnie one sprawiają mi największa satysfakcję. Zadowolenie, uśmiech i widoczne efekty po terapiach moich klientów świadczą o tym ze jestem na właściwym miejscu.

Natalia Czychańska
Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jest osobą ambitną, zorganizowaną, dokładną, z pasją do pracy i chęcią samodoskonalenia. Stale się rozwija i podnosi kwalifikacje, bierze czynny udział w konferencjach z zakresu kosmetologii i farmacji. W swojej
pracy skupia się na holistycznym podejściu do każdego pacjenta aby zaplanować kompleksową, indywidualną terapię. Ponadto specjalizuje się w analizie składów kosmetyków, chętnie doradzi w doborze skutecznej i prawidłowej pielęgnacji.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.