fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Płock Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Łódź

Możesz zarezerwować swoją wizytę w naszym salonie również przez aplikację Booksy: https://cdl.booksy.com/quO3N1hAfjb

Salon Laser Delux w Łodzi znajduje się ok. 200 m od Galerii Łódzkiej w stronę Katedry Łódzkiej, w pobliżu Off Piotrkowska Centrum 138/140, które jest miejscem częstych spotkań towarzyskich mieszkańców Łodzi. Obok salonu Laser Delux  jest także główny przystanek tramwajowy, zwany “Stajnią Jednorożców”, który jest punktem przesiadkowym do każdej części Łodzi. Ze względu na lokalizację salonu, która znajduje się w samym centrum miasta, bardzo łatwo dojechać do nas z każdej dzielnicy miasta: Łódź - Widzew, Łódź - Górna, Łódź - Polesie, Łódź - Śródmieście i Łódź Bałuty. Zapraszamy też klientów z pobliskich miast: Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa, Pabianic, Ksawerowa, Nowosolnej, Rąbienia, Zduńskiej Woli, Szadku, Andrzejowa, Andrespola, Wiśniowej Góry.
Adres: Łódź, ul. Piotrkowska 224/226
Telefon: +48 532 534 058
666 868 928
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 08:00 do 21:00 Sobota: od 8:00 do 20:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Edyta Kabulska
Kosmetolog
Ukończyłam Wyższą Szkołę Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu. Od zawsze interesowałam się zdrowym stylem życia, piękną skórą i tajemnicą młodości. W miarę zdobywania wiedzy i doświadczenia okazało się, że jedynym sekretem jest profilaktyka w każdym aspekcie życia. Nowoczesna kosmetologia daje mi wspaniałe możliwości i narzędzia do pracy z klientami, których uwielbiam.
Katarzyna Grabarz
Kosmetolog
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale Kosmetologii,  gdzie uzyskałam tytuł magistra.W zawodzie pracuję od 2005 r, natomiast z firmą Laser Delux jestem związana od 2012 r. Praca w tym zawodzie daje mi wiele przyjemności i umożliwia ciągły rozwój. Podczas wspólnej drogi z każdym z klientów - od zapoznania podczas konsultacji aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu nabieram nowego doświadczenia oraz rozwijam swoją wiedzę w zakresie pielęgnacji skóry. Moją specjalizacją są makijaż permanentny oraz zabiegi iniekcyjne i laserowe. Każdy z moich zadowolonych klientów upewnia mnie w tym, że praca kosmetologa była jedną z najlepszych decyzji jakie podjęłam :)
Paulina Barańska
Kosmetolog

 Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi gdzie ukończyłam studia magisterskie. Posiadam specjalizacje z laseroterapii a mają pasją jest moda i uroda. Poza kosmetologią jestem miłośniczką zwierząt.

Justyna Stanisławska
Manager
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej w Łodzi. Od 11 lat mojej kariery zawodowej pełnię funkcję menagera. Jestem osobą pełną energii i pomysłów. Za najwyższy cel stawiam sobie jakość obsługi i zadowolenie klienta. W swojej pracy kieruję się mottem "najlepszą reklamę robią zadowoleni klienci".  W wolnym czasie stawiam na podróże oraz uprawiam rożnego rodzaju dyscypliny sportowe m.in. bieganie oraz jazdę na rowerze.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.