fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Płock Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Toruń

Salon Laser Delux w Toruniu znajduje się ok 200 m od Lidla na ulicy Targowej w stronę starego miasta. Cenną wskazówka dla osób poruszających się komunikacją miejską jest znajdujący się nieopodal przystanek tramwajowy Gołębia. Charakterystycznym punktem odniesienia dla kierowców jest fotoradar przy ulicy Lubickiej mieszczący się 10 m od naszego gabinetu.
Adres:Toruń, ul. Lubicka 37
Telefon: +48 512 115 113
56 612 60 95
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 20:00 Sobota: od 10:00 do 15:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Patrycja Sarnowska
Kosmetolog
Jest osobą ambitną, pracowitą, skrupulatną i zadaniową. To ona stawia co rusz nowe wyzwania nie tylko przed sobą, ale i resztą naszego zespołu. Zawsze pogodnie patrzy w przyszłość, pełna pozytywnej energii, zdecydowanie ciężko się z nią nudzić. Ekspert do zadań specjalnych, każda terapia wybrana przez Patrycję poprzedzona jest wnikliwą analizą, tak aby każdy kto korzysta z jej usług mógł poczuć się wyjątkowo. Do szaleństwa zakochana w trzylatce o imieniu Michalina.
Martyna Szczucka
Kosmetolog
Nasza specjalistka od stylizacji. O dłoniach i stopach wie niemal wszystko.Temu co robi towarzyszy ogromne zaangażowanie poparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Niezwykle precyzyjna, staranna, z wnikliwą dokładnością wyczarowuje cuda na dłoniach i stopach naszych klientów. Prywatnie mama dwójki chłopców. Dzień bez kremu do rak i balsamu do ust uważa za stracony. Wulkan pozytywnej energii, zawsze uśmiechnięta, zdecydowanie kocha to co robi.
Sonia Lewandowska
Kosmetolog
Na pierwszy rzut oka dość tajemnicza, nieco romantyczna, bardzo uprzejma, taktowna i sympatyczna. W towarzystwie Soni, każdy nawet najmniej przyjemny zabieg, przebiega w miłej atmosferze. Doskonale łączy to co w zawodzie kosmetologa najważniejsze: umiejętność słuchania oraz wewnętrzną determinację. Poza tym, że doskonale zna się na swojej pracy jest naszym człowiekiem od trudnych wyzwań. " Pierwiastkiem męskim" w babskim zespole, przykręci, wywierci, powiesi ramkę - jednym słowem człowiek orkiestra.
Aleksandra Brodzik
Kosmetolog
Zdecydowanie najbardziej kolorowa dusza zespołu. Jej zaraźliwy śmiech słychać nawet za murami naszego gabinetu. W zawodzie kosmetologa wyróżnia ją dbałość o szczegóły, staranność i skrupulatność. Nie boi się wyznaczać sobie nowych celów oraz ciężkiej pracy potrzebnej do ich realizacji. W praktyce zawodowej najbardziej stawia na sprawdzone rozwiązania, kocha pracę z laserami i to jakie efekty przynoszą.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.