fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Kielce

Możesz zarezerwować swoją wizytę w naszym salonie również przez aplikację Booksy: https://cdl.booksy.com/D6gJyOuBfjb Salon Laser Delux w Kielcach znajduje się w ścisłym centrum miasta, ok 500 m od rynku, pomiędzy ul. Leonarda a ul. Bodzentyńską. Ze względu na lokalizację salonu, która znajduje się w samym centrum miasta, bardzo łatwo dojechać do nas z każdej dzielnicy Kielc. Zapraszamy też klientów z pobliskich miast: Skarżysko Kamienna, Końskie, Staszów, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Busko-Zdrój czy Starachowice.
Adres: Kielce, ul. Wesoła 13/15
Telefon: +48 608 815 095
+48 606 311 211
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 21:00 Sobota: 8:00 - 20:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Anna Więckowska
Kosmetolog
Kosmetolog oraz specjalista pielęgnacji zdrowia i urody. Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych. Swoje kompetencje doskonaliła w czasie studiów licencjackich w Wyższej Szkole Umiejętności oraz w Europejskiej Akademii Zdrowia i Urody. Uczestniczyła w licznych szkoleniach branżowych, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Kieruje się holistycznym podejściem do każdego Klienta. W swojej pracy czuje się spełniona. W Laser Delux od 2012 roku .
Małgorzata Chmura
Kosmetolog
Małgorzata Chmura Magister kosmetologii. Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. W pracy stawiam na wysoką jakość wykonywanych zabiegów. Największą radość i satysfakcję przynosi mi zadowolenie pacjentów. Uważam, że jedyną drogą do świetnej pracy jest kochać to co się robi. W zespole Laser de Lux od 2015 roku.
Agnieszka Józefowska
Kosmetolog
Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku Kosmetologia. Podczas swojej codziennej pracy dba o zadowolenie klienta i stawia je na pierwszym miejscu.Kosmetologia jest jej pasją. Interesuje się medycyną naturalną i propagowaniem zdrowego stylu życia.

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 20 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.