window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Depilacja Laserowa w Toruniu | Pakiety depilacji - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');

-20% od 2000 zł | -30% od 3000 zł | *nie łączy się z pakietami i innymi promocjami 00:00:00:00

Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja Laserowa w Toruniu

Depilacja Laserowa w Toruniu

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

Depilacja laserowa w Toruniu - jak wygląda zabieg?

Depilacja laserowa to nowoczesny, sprawdzony i bardzo skuteczny zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już po kilku wizytach w naszym salonie. Efekty zauważysz po pierwszym zabiegu - Twoje włosy zostaną usunięte w 15-20%, a po skończonej serii aż w ponad 90%!

W naszym salonie Laser Delux w Toruniu, możesz mieć pewność, że zabieg depilacji będzie przeprowadzony w bezpieczny oraz bezbolesny sposób! Gwarantujemy Ci, że depilację w salonie kosmetyki laserowej w Toruniu przeprowadzają najlepsze specjalistki z branży kosmetycznej, które są pasjonatami swojego zawodu i posiadają duże doświadczenie!

Pracujemy tylko na certyfikowanym, medycznym laserze Lightsheer Duet, który jest bezkonkurencyjny na rynku w usuwaniu niechcianego owłosienia!

Bezbolesna depilacja laserowa w Toruniu

Bezbolesna depilacja laserowa Toruń to zabieg, który zrewolucjonizował podejście do usuwania niechcianego owłosienia. W Toruniu, dzięki zaawansowanym technologiom i współpracy z renomowaną amerykańską firmą, nasz gabinet oferuje procedurę, która jest nie tylko skuteczna, ale i całkowicie komfortowa dla pacjenta.

Wykorzystujemy diodowy laser, który jest najnowszym osiągnięciem w dziedzinie medycyny estetycznej. Dzięki precyzyjnie dostosowanej długości fali, laser skutecznie niszczy cebulki włosów, nie powodując przy tym bólu. To, co wyróżnia nasz sprzęt, to jego zdolność do pracy z różnymi typami skóry, co czyni zabieg uniwersalnym rozwiązaniem dla szerokiego grona klientów.

Nasza metoda bezbolesnej depilacji laserowej w Toruniu opiera się na serii zabiegów, które zapewniają długotrwałe efekty. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się gładką skórą przez długi czas po zakończeniu cyklu terapeutycznego. Co więcej, nasze urządzenie pozwala na trwałe usuwanie owłosienia w Toruniu w sposób bezpieczny, eliminując ryzyko podrażnień czy oparzeń.

Laserowe usuwanie owłosienia w Toruniu to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu i pieniędzy, które tradycyjnie wydawane są na mniej trwałe metody depilacji. Nasz gabinet gwarantuje, że efekty zabiegu dorównuje żaden inny laser diodowy dostępny na rynku, co potwierdzają liczne pozytywne opinie o depilacji laserowej Toruń i zadowolenie naszych klientów.

Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej w Toruniu?

 1. Opłacalność zabiegu - ukończenie serii zabiegów gwarantuje efekt gładkiej skóry bez konieczności stosowania innych produktów do depilacji ciała.
 2. Komfort - po depilacji laserowej nie będziesz musiała martwić się o odrastające włoski!
 3. Precyzja depilacji laserowej - laser diodowy LightSheer zapewnia bezpieczeństwo i precyzję zabiegu
 4. Brak podrażnień skóry - depilacja laserowa pozwala Ci zapomnieć o podrażnieniach i wrastających włoskach!

Na jakich partiach ciała możemy przeprowadzić zabieg laserowej depilacji w Toruniu?

Zabieg depilacji laserowej Toruń jest uniwersalny i można go przeprowadzić na niemal każdej partii ciała. W Toruniu, w gabinecie Laser DeLux, oferujemy depilację na następujących obszarach:

 • Depilacja laserowa twarzy Toruń - idealna dla osób, które chcą pozbyć się niechcianego owłosienia z takich miejsc jak wąsik czy broda.
 • Depilacja laserowa pach Toruń - zapewniając gładkość pod pachami, depilacja laserowa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych fizycznie.
 • Depilacja laserowa okolic intymnych Toruń - zabieg jest przeprowadzany z zachowaniem pełnej dyskrecji i komfortu, zapewniając długotrwałą gładkość.
 • Depilacja laserowa sutków Toruń - delikatne obszary wokół sutków mogą być skutecznie i bezpiecznie traktowane laserem.
 • Depilacja laserowa rąk Toruń - pozbądź się niechcianego owłosienia z rąk, ciesząc się gładką skórą każdego dnia.
 • Depilacja laserowa nóg Toruń - długotrwałe efekty depilacji laserowej na nogach to koniec z codziennym goleniem czy woskowaniem.
 • Depilacja laserowa brzucha Toruń - idealny sposób na usunięcie owłosienia z tej części ciała, szczególnie w okresie letnim.

Każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, a nasze urządzenie najnowszej generacji gwarantuje bezpieczne i skuteczne zabiegi depilacji Toruń. Depilacja laserem w Toruniu to metoda, która umożliwia trwale i bezboleśnie usunąć owłosienie, dając Ci komfort na co dzień.

Rekomendowana liczba i częstotliwość zabiegów laserowej depilacji w Toruniu

Liczba zabiegów depilacji laserowej Toruń potrzebnych do osiągnięcia optymalnych efektów może się różnić w zależności od indywidualnych cech każdego klienta, takich jak typ skóry, kolor i gęstość owłosienia. Zazwyczaj rekomendujemy serię od 4 do 6 zabiegów depilacji laserem w Toruniu, aby uzyskać trwałe rezultaty.

Podczas pierwszej wizyty w naszym gabinecie, specjalista przeprowadzi dokładną analizę i na jej podstawie ustali plan laserowego usuwania owłosienia w Toruniu. Dzięki temu, każdy klient otrzymuje indywidualnie dostosowany program zabiegów usuwania owłosienia za pomocą lasera w Toruniu.

Zabiegi laserowego usuwania włosów za pomocą medycznego lasera diodowego Light Sheer i Light Sheer Duet są zwykle przeprowadzane w odstępach 4-6 tygodni. Taki harmonogram zabiegów depilacji laserowej w Toruniu pozwala na przeprowadzenie zabiegu w optymalnym czasie, gdy włosy znajdują się w fazie wzrostu, co zwiększa skuteczność depilacji. Po każdym zabiegu laserowej depilacji w Toruniu monitorujemy postępy i w razie potrzeby dostosowujemy plan leczenia. Naszym celem jest zapewnienie, że każdy klient osiągnie pożądane efekty depilacji laserowej w Toruniu w możliwie najkrótszym czasie.

Gdzie na zabieg depilacji laserowej w Toruniu?

Gabinet medycyny estetycznej Laser DeLux w Toruniu to gwarancja najlepszej depilacji laserowej Toruń. Nasze bezpieczne i skuteczne zabiegi depilacji w Toruniu są możliwe dzięki wykorzystaniu urządzenia najnowszej generacji i doświadczeniu naszych specjalistów. Oferujemy zabiegi, które umożliwiają trwale i bezboleśnie usunąć owłosienie, dając naszym klientom efekt na całe życie.

Laser DeLux jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce oferuje bezpieczne i skuteczne zabiegi depilacji laserowej w Toruniu, wykonywane za pomocą medycznego lasera udoskonalonej wersji system Light Sheer - LIGHTSHEER®DUET™. Umożliwia to trwałą depilację niewielkich i trudno dostępnych przestrzeni, takich jak miejsca intymne czy szpara pośladkowa. Oferujemy korzystne ceny depilacji laserowej Toruń z możliwością zakupu pakietów na serie zabiegów w znacznie obniżonej cenie.

Sprawdź pełną ofertę zabiegów z zakresy medycyny estetycznej i zarezerwuj termin na bezpłatne konsultacje na zabieg laserowej depilacji w Toruniu!Kiedy nie wykonywać depilacji laserowej?

Istnieje szereg przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej w Toruniu, które są ważne dla bezpieczeństwa i zdrowia klientów.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej w Toruniu to m.in:

 • Ciąża i karmienie piersią -ze względu na brak wystarczających badań dotyczących wpływu lasera na rozwijający się płód lub niemowlę.
 • Świeża opalenizna - skóra po intensywnym opalaniu jest bardziej wrażliwa i podatna na podrażnienia.
 • Choroby skóry - takie jak łuszczyca czy bielactwo, które mogą reagować na zabieg.
 • Choroby nowotworowe - w szczególności te, które są leczone chemioterapią lub radioterapią.
 • Przyjmowanie niektórych leków - w tym leki światłouczulające, które mogą zwiększać ryzyko reakcji skórnych.
 • Cukrzyca - szczególnie w przypadku, gdy nie jest ona dobrze kontrolowana.
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi -mogą zwiększać ryzyko krwawienia i siniaków po zabiegu.
 • Epilepsja - ze względu na ryzyko wywołania ataku w odpowiedzi na migotanie światła lasera.

Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej w Toruniu, konieczna jest konsultacja z wykwalifikowanym specjalistą, który oceni stan zdrowia i zdecyduje o możliwości przeprowadzenia zabiegu.Czym wykonuje się depilację laserową?

Depilacja laserowa w Toruniu jest wykonywana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych urządzeń na rynku – laserem diodowym LIGHTSHEER®DUET™. To urządzenie jest cenione za swoją skuteczność, szybkość działania oraz komfort użytkowania. Laser LIGHTSHEER®DUET™  do depilacji laserowej w Toruniu działa na zasadzie selektywnej fototermolizy, emitując wiązkę światła o określonej długości fali, która jest absorbowana przez melaninę – pigment znajdujący się w włosie.

Dzięki zastosowaniu lasera LIGHTSHEER®DUET™, depilacja laserowa w Toruniu staje się nie tylko bezbolesna, ale również bardziej efektywna. Urządzenie to pozwala na szybsze przeprowadzenie zabiegu niż tradycyjne lasery, co jest szczególnie ważne przy obszarach o większej powierzchni, takich jak nogi czy plecy. Ponadto, LIGHTSHEER®DUET™ jest wyposażony w system chłodzenia, który zwiększa komfort pacjenta podczas zabiegu.

Efektywność lasera została potwierdzona w licznych badaniach klinicznych – większość pacjentów doświadcza znaczącego zmniejszenia ilości owłosienia już po kilku sesjach depilacji laserowej w Toruniu. Co więcej, zabiegi są trwałe, co oznacza, że efekty utrzymują się przez długi czas po zakończeniu serii zabiegów laserowego usuwania owłosienia w Toruniu.

 • Mała głowica - o wymiarach 9 mm x 9 mm służy do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc, np. pach.
 • Duża głowica - o wymiarach 22 mm x 35 mm używamy jej w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha. Większa powierzchnia głowicy gwarantuje sprawne wykonanie zabiegu na większych częściach ciała.

Podczas jednego zabiegu niszczymy ok. 20 % włosów, czyli tych, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu. Aby osiągnąć efekt gładkiej skóry na zawsze trzeba wykonać min. 6 - 7 zabiegów w odstępach 6-12 tygodni. Systematyczność jest bardzo ważna i przyczynia się do końcowego efektu zabiegów.Przed zabiegiem
 • Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa.
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu.
  Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 • Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera.
 • Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne.
 • Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.
 • Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.
 • Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.
 • Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 • Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni.
 • Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
 • Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
 • Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
 • Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.
  Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja Laserowa w Toruniu

Depilacja Laserowa w Toruniu

Depilacja laserowa w Toruniu - jak wygląda zabieg?

Depilacja laserowa to nowoczesny, sprawdzony i bardzo skuteczny zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już po kilku wizytach w naszym salonie. Efekty zauważysz po pierwszym zabiegu - Twoje włosy zostaną usunięte w 15-20%, a po skończonej serii aż w ponad 90%!

W naszym salonie Laser Delux w Toruniu, możesz mieć pewność, że zabieg depilacji będzie przeprowadzony w bezpieczny oraz bezbolesny sposób! Gwarantujemy Ci, że depilację w salonie kosmetyki laserowej w Toruniu przeprowadzają najlepsze specjalistki z branży kosmetycznej, które są pasjonatami swojego zawodu i posiadają duże doświadczenie!

Pracujemy tylko na certyfikowanym, medycznym laserze Lightsheer Duet, który jest bezkonkurencyjny na rynku w usuwaniu niechcianego owłosienia!

Bezbolesna depilacja laserowa w Toruniu

Bezbolesna depilacja laserowa Toruń to zabieg, który zrewolucjonizował podejście do usuwania niechcianego owłosienia. W Toruniu, dzięki zaawansowanym technologiom i współpracy z renomowaną amerykańską firmą, nasz gabinet oferuje procedurę, która jest nie tylko skuteczna, ale i całkowicie komfortowa dla pacjenta.

Wykorzystujemy diodowy laser, który jest najnowszym osiągnięciem w dziedzinie medycyny estetycznej. Dzięki precyzyjnie dostosowanej długości fali, laser skutecznie niszczy cebulki włosów, nie powodując przy tym bólu. To, co wyróżnia nasz sprzęt, to jego zdolność do pracy z różnymi typami skóry, co czyni zabieg uniwersalnym rozwiązaniem dla szerokiego grona klientów.

Nasza metoda bezbolesnej depilacji laserowej w Toruniu opiera się na serii zabiegów, które zapewniają długotrwałe efekty. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się gładką skórą przez długi czas po zakończeniu cyklu terapeutycznego. Co więcej, nasze urządzenie pozwala na trwałe usuwanie owłosienia w Toruniu w sposób bezpieczny, eliminując ryzyko podrażnień czy oparzeń.

Laserowe usuwanie owłosienia w Toruniu to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu i pieniędzy, które tradycyjnie wydawane są na mniej trwałe metody depilacji. Nasz gabinet gwarantuje, że efekty zabiegu dorównuje żaden inny laser diodowy dostępny na rynku, co potwierdzają liczne pozytywne opinie o depilacji laserowej Toruń i zadowolenie naszych klientów.

Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej w Toruniu?

 1. Opłacalność zabiegu - ukończenie serii zabiegów gwarantuje efekt gładkiej skóry bez konieczności stosowania innych produktów do depilacji ciała.
 2. Komfort - po depilacji laserowej nie będziesz musiała martwić się o odrastające włoski!
 3. Precyzja depilacji laserowej - laser diodowy LightSheer zapewnia bezpieczeństwo i precyzję zabiegu
 4. Brak podrażnień skóry - depilacja laserowa pozwala Ci zapomnieć o podrażnieniach i wrastających włoskach!

Na jakich partiach ciała możemy przeprowadzić zabieg laserowej depilacji w Toruniu?

Zabieg depilacji laserowej Toruń jest uniwersalny i można go przeprowadzić na niemal każdej partii ciała. W Toruniu, w gabinecie Laser DeLux, oferujemy depilację na następujących obszarach:

 • Depilacja laserowa twarzy Toruń - idealna dla osób, które chcą pozbyć się niechcianego owłosienia z takich miejsc jak wąsik czy broda.
 • Depilacja laserowa pach Toruń - zapewniając gładkość pod pachami, depilacja laserowa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych fizycznie.
 • Depilacja laserowa okolic intymnych Toruń - zabieg jest przeprowadzany z zachowaniem pełnej dyskrecji i komfortu, zapewniając długotrwałą gładkość.
 • Depilacja laserowa sutków Toruń - delikatne obszary wokół sutków mogą być skutecznie i bezpiecznie traktowane laserem.
 • Depilacja laserowa rąk Toruń - pozbądź się niechcianego owłosienia z rąk, ciesząc się gładką skórą każdego dnia.
 • Depilacja laserowa nóg Toruń - długotrwałe efekty depilacji laserowej na nogach to koniec z codziennym goleniem czy woskowaniem.
 • Depilacja laserowa brzucha Toruń - idealny sposób na usunięcie owłosienia z tej części ciała, szczególnie w okresie letnim.

Każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, a nasze urządzenie najnowszej generacji gwarantuje bezpieczne i skuteczne zabiegi depilacji Toruń. Depilacja laserem w Toruniu to metoda, która umożliwia trwale i bezboleśnie usunąć owłosienie, dając Ci komfort na co dzień.

Rekomendowana liczba i częstotliwość zabiegów laserowej depilacji w Toruniu

Liczba zabiegów depilacji laserowej Toruń potrzebnych do osiągnięcia optymalnych efektów może się różnić w zależności od indywidualnych cech każdego klienta, takich jak typ skóry, kolor i gęstość owłosienia. Zazwyczaj rekomendujemy serię od 4 do 6 zabiegów depilacji laserem w Toruniu, aby uzyskać trwałe rezultaty.

Podczas pierwszej wizyty w naszym gabinecie, specjalista przeprowadzi dokładną analizę i na jej podstawie ustali plan laserowego usuwania owłosienia w Toruniu. Dzięki temu, każdy klient otrzymuje indywidualnie dostosowany program zabiegów usuwania owłosienia za pomocą lasera w Toruniu.

Zabiegi laserowego usuwania włosów za pomocą medycznego lasera diodowego Light Sheer i Light Sheer Duet są zwykle przeprowadzane w odstępach 4-6 tygodni. Taki harmonogram zabiegów depilacji laserowej w Toruniu pozwala na przeprowadzenie zabiegu w optymalnym czasie, gdy włosy znajdują się w fazie wzrostu, co zwiększa skuteczność depilacji. Po każdym zabiegu laserowej depilacji w Toruniu monitorujemy postępy i w razie potrzeby dostosowujemy plan leczenia. Naszym celem jest zapewnienie, że każdy klient osiągnie pożądane efekty depilacji laserowej w Toruniu w możliwie najkrótszym czasie.

Gdzie na zabieg depilacji laserowej w Toruniu?

Gabinet medycyny estetycznej Laser DeLux w Toruniu to gwarancja najlepszej depilacji laserowej Toruń. Nasze bezpieczne i skuteczne zabiegi depilacji w Toruniu są możliwe dzięki wykorzystaniu urządzenia najnowszej generacji i doświadczeniu naszych specjalistów. Oferujemy zabiegi, które umożliwiają trwale i bezboleśnie usunąć owłosienie, dając naszym klientom efekt na całe życie.

Laser DeLux jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce oferuje bezpieczne i skuteczne zabiegi depilacji laserowej w Toruniu, wykonywane za pomocą medycznego lasera udoskonalonej wersji system Light Sheer - LIGHTSHEER®DUET™. Umożliwia to trwałą depilację niewielkich i trudno dostępnych przestrzeni, takich jak miejsca intymne czy szpara pośladkowa. Oferujemy korzystne ceny depilacji laserowej Toruń z możliwością zakupu pakietów na serie zabiegów w znacznie obniżonej cenie.

Sprawdź pełną ofertę zabiegów z zakresy medycyny estetycznej i zarezerwuj termin na bezpłatne konsultacje na zabieg laserowej depilacji w Toruniu!

Kiedy nie wykonywać depilacji laserowej?

Istnieje szereg przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej w Toruniu, które są ważne dla bezpieczeństwa i zdrowia klientów.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej w Toruniu to m.in:

 • Ciąża i karmienie piersią -ze względu na brak wystarczających badań dotyczących wpływu lasera na rozwijający się płód lub niemowlę.
 • Świeża opalenizna - skóra po intensywnym opalaniu jest bardziej wrażliwa i podatna na podrażnienia.
 • Choroby skóry - takie jak łuszczyca czy bielactwo, które mogą reagować na zabieg.
 • Choroby nowotworowe - w szczególności te, które są leczone chemioterapią lub radioterapią.
 • Przyjmowanie niektórych leków - w tym leki światłouczulające, które mogą zwiększać ryzyko reakcji skórnych.
 • Cukrzyca - szczególnie w przypadku, gdy nie jest ona dobrze kontrolowana.
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi -mogą zwiększać ryzyko krwawienia i siniaków po zabiegu.
 • Epilepsja - ze względu na ryzyko wywołania ataku w odpowiedzi na migotanie światła lasera.

Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej w Toruniu, konieczna jest konsultacja z wykwalifikowanym specjalistą, który oceni stan zdrowia i zdecyduje o możliwości przeprowadzenia zabiegu.

Czym wykonuje się depilację laserową?

Depilacja laserowa w Toruniu jest wykonywana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych urządzeń na rynku – laserem diodowym LIGHTSHEER®DUET™. To urządzenie jest cenione za swoją skuteczność, szybkość działania oraz komfort użytkowania. Laser LIGHTSHEER®DUET™  do depilacji laserowej w Toruniu działa na zasadzie selektywnej fototermolizy, emitując wiązkę światła o określonej długości fali, która jest absorbowana przez melaninę – pigment znajdujący się w włosie.

Dzięki zastosowaniu lasera LIGHTSHEER®DUET™, depilacja laserowa w Toruniu staje się nie tylko bezbolesna, ale również bardziej efektywna. Urządzenie to pozwala na szybsze przeprowadzenie zabiegu niż tradycyjne lasery, co jest szczególnie ważne przy obszarach o większej powierzchni, takich jak nogi czy plecy. Ponadto, LIGHTSHEER®DUET™ jest wyposażony w system chłodzenia, który zwiększa komfort pacjenta podczas zabiegu.

Efektywność lasera została potwierdzona w licznych badaniach klinicznych – większość pacjentów doświadcza znaczącego zmniejszenia ilości owłosienia już po kilku sesjach depilacji laserowej w Toruniu. Co więcej, zabiegi są trwałe, co oznacza, że efekty utrzymują się przez długi czas po zakończeniu serii zabiegów laserowego usuwania owłosienia w Toruniu.

 • Mała głowica - o wymiarach 9 mm x 9 mm służy do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc, np. pach.
 • Duża głowica - o wymiarach 22 mm x 35 mm używamy jej w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha. Większa powierzchnia głowicy gwarantuje sprawne wykonanie zabiegu na większych częściach ciała.

Podczas jednego zabiegu niszczymy ok. 20 % włosów, czyli tych, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu. Aby osiągnąć efekt gładkiej skóry na zawsze trzeba wykonać min. 6 - 7 zabiegów w odstępach 6-12 tygodni. Systematyczność jest bardzo ważna i przyczynia się do końcowego efektu zabiegów.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

Jak przebiega depilacja laserowa w Toruniu?

Przed zabiegiem

 • Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa.
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu.
  Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 • Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera.
 • Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne.
 • Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.
 • Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.
 • Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.
 • Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 • Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni.
 • Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
 • Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
 • Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
 • Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.
  Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday