window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Laser frakcyjny w Łodzi - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Laser frakcyjny w Łodzi

Laser frakcyjny w Łodzi

Podstawowe informacje
Czas trwania: 45 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: 10 zabiegów
Cel: odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Twarz

PAKIET 3 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

CENA 1 ZABIEGU

usta

1272 zł

499 zł

cała twarz

3312 zł

1299 zł

policzki

1782 zł

699 zł

szyja

1782 zł

699 zł

dekolt

1782 zł

699 zł

twarz + szyja

4077 zł

1599 zł

twarz + szyja + dekolt

4842 zł

1899 zł

dłonie

-

699 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Zabieg laserem frakcyjnym w Łodzi

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego w Łodzi to jedna z najbardziej przełomowych technologii w dziedzinie odmładzania twarzy. Zabieg laserem frakcyjnym daje nieporównywalnie lepsze rezultaty niż peelingi chemiczne i  wiąże się ze znacznie krótszym i lżejszym okresem rekonwalescencji w porównaniu do liftingów chirurgicznych. Zabieg laserem frakcyjnym w Łodzi polega na emitowaniu wiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają skórę w celu zmuszenia jej do regeneracji.

Laserowe odmładzanie skóry laserem frakcyjnym w Łodzi

Lasery frakcyjne emitują tysiące mikroskopijnych wiązek światła, tworzących kolumnowe mikrokanały w skórze właściwej. Dzięki temu podczas zabiegu laserem frakcyjnym w Łodzi tylko niewielkie części skóry ulegają kontrolowanemu uszkodzeniu, natomiast większość tkanek pozostaje nienaruszona.

Proces ten uruchamia całą kaskadę biochemiczną w głębszych warstwach skóry - dochodzi do odnowienia komórek macierzystych i stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie zmarszczki wygładzają się, przebarwienia blednął, a cała twarz odzyskuje młodzieńczy blask i sprężystość!

U kogo sprawdzi się zabieg laserem frakcyjnym?

Laser frakcyjny w Łodzi świetnie sprawdzi się zarówno u młodszych osób zmagających się z niedoskonałościami cery, jak i u dojrzałych kobiet i mężczyzn walczących z objawami starzenia. Profesjonalny zabieg laserem frakcyjnym w Łodzi wykonywany przez doświadczonego specjalistę z użyciem najnowocześniejszego sprzętu pozwoli w bezpieczny i efektywny sposób odzyskać nieskazitelną, młodzieńczą cerę.

Efekty serii zabiegów laserem frakcyjnym w Łodzi

Największą zaletą naszych laserów frakcyjnych w Łodzi jest fakt, że pozwalają osiągnąć rewelacyjne rezultaty przy zachowaniu stosunkowo krótkiego czasu rekonwalescencji i zminimalizowaniu ryzyka poważnych skutków ubocznych.

Po zabiegu laserem frakcyjnym w Łodzi skóra staje się:

 • Wyraźnie bardziej napięta i jędrna
 • Gładsza i pozbawiona zmarszczek
 • Rozjaśniona i pozbawiona przebarwień
 • Wykazuje większą gęstość i lepszą teksturę
 • Pory są zwężone i mniej widoczne
 • Blizny są spłycone
 • Owal twarzy zyskuje młodzieńcze rysy

Efekty lasera frakcyjnego Łódź utrzymują się ok 2 lat, w zależności od predyspozycji genetycznych, wieku i stylu życia pacjenta.

Rekonwalescencja po zabiegu laserem frakcyjnym

Chociaż proces gojenia skóry przebiega względnie krótko, pacjenci muszą liczyć się z pewną rekonwalescencją po zabiegu laserem frakcyjnym w Łodzi. Zaczerwienienie i opuchnięcie ustępuje zwykle w ciągu 3-5 dni. Przez tydzień może jednak występować mrowienie oraz uczucie ściągania skóry. W tym czasie ważne jest unikanie ekspozycji na słońce i stosowanie kremów z wysokim filtrem.

Zalecenia po zabiegu laserem frakcyjnym w Łodzi obejmują również unikanie sauny, pływania, opalania się oraz nadmiernego wysiłku fizycznego ze względu na zwiększone ryzyko infekcji. Po zabiegu laserem frakcyjnym Łódź bardzo ważne jest także o właściwą higienę skóry i pielęgnację zgodnie z wytycznymi kosmetologa.

Laser frakcyjny w Łodzi - cena

Cena 1 zabiegu laserem frakcyjnym Łódź zależy od obszaru poddawanego naświetlaniu. W salonie Laser DeLux wykonujemy laseroterapię zarówno na całą twarz, jak i tylko wybrane partie, takie jak usta, szyja, dekolt czy dłonie. Oferujemy też zniżki na pakiety zabiegów laserem frakcyjnym Łódź z rabatem 15% od ceny regularnej.

Na naszej stronie znajdziesz aktualny cennik zabiegów oraz promocje na laser frakcyjny w Łodzi.

Zabieg laserem frakcyjnym - gdzie najlepiej?

Rozmyślasz nad wykonaniem zabiegu laserem frakcyjnym, ale nie wiesz gdzie się udać? W salonie Laser Delux w Łodzi korzystamy z najnowocześniejszych sprzętów do laseroterapii. Zabiegi są wykonywane przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w dziedzinie kosmetologii. W naszym salonie zapewniamy profesjonalną, darmowa konsultację przed zabiegiem. Podczas konsultacji zostaną sprawdzone wszelkie przeciwwskazania oraz zostaniesz poinformowany/a o przewidywanej ilości zabiegów potrzebnych do uzyskania zadowalających efektów.

Sprawdź ofertę i umów się na bezpłatne konsultacje przez zabiegiem laserem frakcyjnym w Łodzi w Laser DeLux ul. Piotrkowska 224/226Przeciwwskazania do zabiegu laserem frakcyjnym

Zabiegi laserem frakcyjnym w Łodzi należą do jednych z najbezpieczniejszych metod odmładzania i rewitalizacji skóry. Nie wszyscy jednak kwalifikują się do zabiegu ze względu na zwiększone ryzyko powikłań po zabiegu laserem frakcyjnym. Zanim przystąpisz do zabiegu laserem frakcyjnym, wykluczone zostaną wszelkie przeciwwskazania.

Bezwzględne przeciwwskazania do zabiegu laserem frakcyjnym

 • Choroby autoimmunologiczne (np. toczień)
 • Rozległe blizny lub bliznowce
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Nowotwory skóry w wywiadzie
 • Skaza krwotoczna lub leczenie antykoagulantami

Czasowe przeciwwskazania do zabiegu laserem frakcyjnym

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Aktywna choroba skóry (np. łuszczyca, wyprysk)
 • Aktywne opryszczki lub inne zakażenia wirusowe/bakteryjne
 • Niedawne zabiegi lub urazy w obszarze zabiegowym
 • Przyjmowanie niektórych leków światłouczulających
 • Stosowanie leczenia isotretynoiną w ostatnich 6 miesiącach
 • Radioterapia w obrębie twarzy

Przed zabiegiem laserem frakcyjnym w Łodzi należy bezwzględnie poinformować specjalistę o chorobach i stosowanych lekarstwach. Wykonanie procedury pomimo przeciwwskazań grozi skutkami ubocznymi i wysokim ryzykiem powikłań.Urządzenie do zabiegu laserem frakcyjnym w Łodzi

LASER FOTONA

Laser Fotona to jedno z najnowszych osiągnięć w dziedzinie medycyny estetycznej i laseroterapii.. W przeciwieństwie do tradycyjnych laserów, które oddziałują na całą powierzchnię skóry, wykorzystywany przez nas laser frakcyjny w Łodzi działa punktowo - wydziela mnóstwo mikroskopijnych wiązek światła, które przenikają w głąb skóry, omijając okoliczne tkanki.

Dzięki temu po zabiegu laserem frakcyjnym w Łodzi skóra odnawia się znacznie szybciej, a ryzyko poważnych skutków ubocznych jest nieporównywalnie mniejsze. Urządzenie do zabiegów laserem frakcyjnym w Łodzi pozwala także na precyzyjne ustawienia mocy i parametrów. Przekłada się to na skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów.Przed zabiegiem

Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem. Skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych. Zabiegi zawsze poprzedzone są konsultacją na których omawiamy jego procedurę i wszelkie zalecenia.

System chłodzenia niweluje dyskomfort związany z zabiegiem i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Po zabiegu można spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.

Czytaj więcej
W trakcie

Postępowanie pozabiegowe obejmuje stosowanie zaleconych preparatów do pielęgnacji skóry i działających fotoprotekcyjnie.

Czytaj więcej
Po zabiegu
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Laser frakcyjny w Łodzi

Laser frakcyjny w Łodzi

Zabieg laserem frakcyjnym w Łodzi

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego w Łodzi to jedna z najbardziej przełomowych technologii w dziedzinie odmładzania twarzy. Zabieg laserem frakcyjnym daje nieporównywalnie lepsze rezultaty niż peelingi chemiczne i  wiąże się ze znacznie krótszym i lżejszym okresem rekonwalescencji w porównaniu do liftingów chirurgicznych. Zabieg laserem frakcyjnym w Łodzi polega na emitowaniu wiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają skórę w celu zmuszenia jej do regeneracji.

Laserowe odmładzanie skóry laserem frakcyjnym w Łodzi

Lasery frakcyjne emitują tysiące mikroskopijnych wiązek światła, tworzących kolumnowe mikrokanały w skórze właściwej. Dzięki temu podczas zabiegu laserem frakcyjnym w Łodzi tylko niewielkie części skóry ulegają kontrolowanemu uszkodzeniu, natomiast większość tkanek pozostaje nienaruszona.

Proces ten uruchamia całą kaskadę biochemiczną w głębszych warstwach skóry - dochodzi do odnowienia komórek macierzystych i stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie zmarszczki wygładzają się, przebarwienia blednął, a cała twarz odzyskuje młodzieńczy blask i sprężystość!

U kogo sprawdzi się zabieg laserem frakcyjnym?

Laser frakcyjny w Łodzi świetnie sprawdzi się zarówno u młodszych osób zmagających się z niedoskonałościami cery, jak i u dojrzałych kobiet i mężczyzn walczących z objawami starzenia. Profesjonalny zabieg laserem frakcyjnym w Łodzi wykonywany przez doświadczonego specjalistę z użyciem najnowocześniejszego sprzętu pozwoli w bezpieczny i efektywny sposób odzyskać nieskazitelną, młodzieńczą cerę.

Efekty serii zabiegów laserem frakcyjnym w Łodzi

Największą zaletą naszych laserów frakcyjnych w Łodzi jest fakt, że pozwalają osiągnąć rewelacyjne rezultaty przy zachowaniu stosunkowo krótkiego czasu rekonwalescencji i zminimalizowaniu ryzyka poważnych skutków ubocznych.

Po zabiegu laserem frakcyjnym w Łodzi skóra staje się:

 • Wyraźnie bardziej napięta i jędrna
 • Gładsza i pozbawiona zmarszczek
 • Rozjaśniona i pozbawiona przebarwień
 • Wykazuje większą gęstość i lepszą teksturę
 • Pory są zwężone i mniej widoczne
 • Blizny są spłycone
 • Owal twarzy zyskuje młodzieńcze rysy

Efekty lasera frakcyjnego Łódź utrzymują się ok 2 lat, w zależności od predyspozycji genetycznych, wieku i stylu życia pacjenta.

Rekonwalescencja po zabiegu laserem frakcyjnym

Chociaż proces gojenia skóry przebiega względnie krótko, pacjenci muszą liczyć się z pewną rekonwalescencją po zabiegu laserem frakcyjnym w Łodzi. Zaczerwienienie i opuchnięcie ustępuje zwykle w ciągu 3-5 dni. Przez tydzień może jednak występować mrowienie oraz uczucie ściągania skóry. W tym czasie ważne jest unikanie ekspozycji na słońce i stosowanie kremów z wysokim filtrem.

Zalecenia po zabiegu laserem frakcyjnym w Łodzi obejmują również unikanie sauny, pływania, opalania się oraz nadmiernego wysiłku fizycznego ze względu na zwiększone ryzyko infekcji. Po zabiegu laserem frakcyjnym Łódź bardzo ważne jest także o właściwą higienę skóry i pielęgnację zgodnie z wytycznymi kosmetologa.

Laser frakcyjny w Łodzi - cena

Cena 1 zabiegu laserem frakcyjnym Łódź zależy od obszaru poddawanego naświetlaniu. W salonie Laser DeLux wykonujemy laseroterapię zarówno na całą twarz, jak i tylko wybrane partie, takie jak usta, szyja, dekolt czy dłonie. Oferujemy też zniżki na pakiety zabiegów laserem frakcyjnym Łódź z rabatem 15% od ceny regularnej.

Na naszej stronie znajdziesz aktualny cennik zabiegów oraz promocje na laser frakcyjny w Łodzi.

Zabieg laserem frakcyjnym - gdzie najlepiej?

Rozmyślasz nad wykonaniem zabiegu laserem frakcyjnym, ale nie wiesz gdzie się udać? W salonie Laser Delux w Łodzi korzystamy z najnowocześniejszych sprzętów do laseroterapii. Zabiegi są wykonywane przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w dziedzinie kosmetologii. W naszym salonie zapewniamy profesjonalną, darmowa konsultację przed zabiegiem. Podczas konsultacji zostaną sprawdzone wszelkie przeciwwskazania oraz zostaniesz poinformowany/a o przewidywanej ilości zabiegów potrzebnych do uzyskania zadowalających efektów.

Sprawdź ofertę i umów się na bezpłatne konsultacje przez zabiegiem laserem frakcyjnym w Łodzi w Laser DeLux ul. Piotrkowska 224/226

Przeciwwskazania do zabiegu laserem frakcyjnym

Zabiegi laserem frakcyjnym w Łodzi należą do jednych z najbezpieczniejszych metod odmładzania i rewitalizacji skóry. Nie wszyscy jednak kwalifikują się do zabiegu ze względu na zwiększone ryzyko powikłań po zabiegu laserem frakcyjnym. Zanim przystąpisz do zabiegu laserem frakcyjnym, wykluczone zostaną wszelkie przeciwwskazania.

Bezwzględne przeciwwskazania do zabiegu laserem frakcyjnym

 • Choroby autoimmunologiczne (np. toczień)
 • Rozległe blizny lub bliznowce
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Nowotwory skóry w wywiadzie
 • Skaza krwotoczna lub leczenie antykoagulantami

Czasowe przeciwwskazania do zabiegu laserem frakcyjnym

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Aktywna choroba skóry (np. łuszczyca, wyprysk)
 • Aktywne opryszczki lub inne zakażenia wirusowe/bakteryjne
 • Niedawne zabiegi lub urazy w obszarze zabiegowym
 • Przyjmowanie niektórych leków światłouczulających
 • Stosowanie leczenia isotretynoiną w ostatnich 6 miesiącach
 • Radioterapia w obrębie twarzy

Przed zabiegiem laserem frakcyjnym w Łodzi należy bezwzględnie poinformować specjalistę o chorobach i stosowanych lekarstwach. Wykonanie procedury pomimo przeciwwskazań grozi skutkami ubocznymi i wysokim ryzykiem powikłań.

Urządzenie do zabiegu laserem frakcyjnym w Łodzi

LASER FOTONA

Laser Fotona to jedno z najnowszych osiągnięć w dziedzinie medycyny estetycznej i laseroterapii.. W przeciwieństwie do tradycyjnych laserów, które oddziałują na całą powierzchnię skóry, wykorzystywany przez nas laser frakcyjny w Łodzi działa punktowo - wydziela mnóstwo mikroskopijnych wiązek światła, które przenikają w głąb skóry, omijając okoliczne tkanki.

Dzięki temu po zabiegu laserem frakcyjnym w Łodzi skóra odnawia się znacznie szybciej, a ryzyko poważnych skutków ubocznych jest nieporównywalnie mniejsze. Urządzenie do zabiegów laserem frakcyjnym w Łodzi pozwala także na precyzyjne ustawienia mocy i parametrów. Przekłada się to na skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów.

Podstawowe informacje
Czas trwania: 45 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: 10 zabiegów
Cel: odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Twarz

PAKIET 3 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

CENA 1 ZABIEGU

usta

1272 zł

499 zł

cała twarz

3312 zł

1299 zł

policzki

1782 zł

699 zł

szyja

1782 zł

699 zł

dekolt

1782 zł

699 zł

twarz + szyja

4077 zł

1599 zł

twarz + szyja + dekolt

4842 zł

1899 zł

dłonie

-

699 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Przebieg zabiegu laserem frakcyjnym

Przed zabiegiem

Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem. Skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych. Zabiegi zawsze poprzedzone są konsultacją na których omawiamy jego procedurę i wszelkie zalecenia.

System chłodzenia niweluje dyskomfort związany z zabiegiem i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Po zabiegu można spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.

Czytaj więcej

W trakcie

Postępowanie pozabiegowe obejmuje stosowanie zaleconych preparatów do pielęgnacji skóry i działających fotoprotekcyjnie.

Czytaj więcej

Po zabiegu

Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday