window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Kriolipoliza we Wrocławiu - mrożenie tkanki tłuszczowej - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Kriolipoliza we Wrocławiu

Kriolipoliza we Wrocławiu

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 45 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Redukcja tkanki tłuszczowej

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Kriolipoliza we Wrocławiu

Wymodelowana, piękna sylwetka bez nadmiaru tkanki tłuszczowej to Twoje marzenie? Chcesz raz na zawsze zapomnieć o oponce na brzuchu czy boczkach? Mamy dla Ciebie sprawdzony sposób na to, żebyś mogła zrealizować swój plan! Zabiegi kriolipolizy we Wrocławiu to obecnie najskuteczniejsza metoda w walce z nadprogramowymi kilogramami, która pozwoli Ci szybko i bezboleśnie zyskać piękny wygląd!

Kriolipoliza Wrocław - co to za zabieg?

Kriolipoliza jest wynalazkiem amerykańskich lekarzy, którzy prowadząc wieloletnie badania dowiedli, że komórki tłuszczowe są bardzo podatne na działanie niskiej temperatury. Dzięki temu, jeżeli będziemy odpowiednio chłodzić miejsca, gdzie nagromadzony jest tłuszcz możesz to uzyskamy efekt rozbicia komórek tłuszczowych, które następnie zostaną wydalone z organizmu a Twoje sylwetka zacznie się wysmuklać! Wymrażanie tkanki tłuszczowej podczas zabiegu kriolipolizy we Wrocławiu to skuteczna metoda modelowania sylwetki bez intensywnych ćwiczeń na siłowni i drakońskiej diety! Wykonywana w salonie Laser DeLux Kielce kriolipoliza niszczy komórki tłuszczowe, co zapobiega ponownemu odkładaniu tkanki tłuszczowej w obszarach zabiegowych. Jeśli więc chcesz pozbyć się uciążliwej oponki na brzuchu, wyszczuplić uda i szukasz alternatywy dla tradycyjnego odsysania tkanki tłuszczowej - umów się na zabieg kriolipolizy we Wrocławiu!

kriolipoliza

Liposukcja bez skalpela. Jak działa zabieg kriolipolizy we Wrocławiu?

Kriolipoliza Wrocław to bezinwazyjna metoda redukowania lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Proces ten polega na chłodzeniu tkanek tłuszczowych do temperatury, która powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych bez wpływu na inne typy tkanek. W wyniku tego grubość warstwy tłuszczowej maleje, a zbędna tkanka tłuszczowa jest eliminowana z organizmu.

Podczas zabiegu kriolipolizy w we Wrocławiu, specjalny aplikator jest przyłożony do obszaru zabiegowego. Głowica ma za zadanie zassać fałd skórny i schłodzić go, co prowadzi do zamrażania tkanki tłuszczowej. Mrożenie tkanki tłuszczowej powoduje, że lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w celu spowodowania ich rozpadu. Następnie są one transportowane przez układ limfatyczny i wydalane z organizmu.

Co się dzieje po zabiegu kriolipolizy we Wrocławiu?

Wymrażanie tkanki tłuszczowej to główny mechanizm działania kriolipolizy we Wrocławiu. Proces ten polega na mrożeniu lipidy w komórkach tłuszczowych, co prowadzi do ich naturalnej śmierci - procesu znanego jako lipoliza. Podskórna tkanka tłuszczowej poddawanej zabiegowi zmniejsza swoją objętość w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej ulega redukcji.

W kolejnych dniach po zabiegu kriolipolizy we Wrocławiu, komórki tłuszczowe są eliminowane z organizmu, a ich ilość w obszarze zabiegowym maleje. Kriolipoliza to proces stopniowy, który wymaga cierpliwości i utrzymania aktywności fizycznej oraz zdrowej diety. Po pierwszym zabiegu kriolipolizy we Wrocławiu zazwyczaj zaleca się serię kolejnych sesji, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Kriolipoliza to metoda, która może wymagać kilku podejść, aby skutecznie redukować objętość tkanki tłuszczowej.

Jakie są efekty kriolipolizy we Wrocławiu?

Efekt zabiegu kriolipolizy we Wrocławiu jest stopniowy. Redukcja tkanki tłuszczowej zazwyczaj jest zauważalna po kilku tygodniach, a ostateczne efekty są widoczne po około 2-3 miesiącach. Dla uzyskania najlepszych wyników zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów kriolipolizy Wrocław. Efekt redukcji tkanki tłuszczowej powinien stać się bardziej widoczny wraz z każdym kolejnym zabiegiem. Ostatecznym rezultatem jest redukcja krągłości zauważalna u większości pacjentów. Efekty kriolipolizy Wrocław mogą być różne w zależności od indywidualnych cech organizmu, ale zazwyczaj objętość tkanki tłuszczowej zmniejsza się znacząco.Przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy

Kiedy nie można poddać się kriolipolizie? Kriolipoliza jest bezpieczną metodą redukcji tkanki tłuszczowej, ale istnieje lista sytuacji, które są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu:

 • aktywna alergia skórna przejawiająca się stanem zapalnym skóry;
 • stany zapalne organizmu;
 • urazy skóry (w tym otarcia naskórka);
 • infekcje skórne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze);
 • wszelkie infekcje wirusowe i grzybiczne;
 • tatuaż w miejscu, które ma być poddane zabiegowi;
 • nadmierne spożywanie alkoholu;
 • nowotwory;
 • padaczka;
 • łuszczyca, liszaj, bielactwo;
 • choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic w obrębie kończyn);
 • krioglobulinemia;
 • hemofilia;
 • cukrzyca;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi;
 • choroby nerek i wątroby;
 • zaburzenia hormonalne;
 • choroby serca, wszczepiony rozrusznik serca;
 • nadczynność i niedoczynność tarczycy;
 • miesiączka;
 • ciąża, karmienie piersią.

W razie wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, warto skonsultować się z lekarzem i zapytać o możliwość wykonania kriolipolizy Wrocław. Przed kriolipolizą we Wrocławiu w naszej klinice przeprowadzane są bezpłatne konsultacje, podczas których kosmetolog zakwalifikuje Cię do zabiegu i wyjaśni, jak krok po kroku będzie przebiegać wymodelowanie sylwetki.Urządzenie do zabiegu kriolipolizy we Wrocławiu

Zabieg kriolipolizy we Wrocławiu  wykonywany jest nowoczesnym, bezpiecznym i skutecznym urządzeniem LIPOCRYO®.
Kriolipoliza Wrocław, to bezinwazyjny, kontrolowany zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Z powodzeniem radzi sobie w usuwaniu tłuszczu w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud, łydek, który stanowi problem dla wielu kobiet i mężczyzn! Jak działa ta metoda redukcji tłuszczu? Wszystko odbywa się dzięki specjalnej głowicy, w która jest wyposażone urządzenie LIPOCRYO®. Zasysa ona fałd skóry i obniża temperaturę do 3 stopni Celsjusza powodując rozbicie nagromadzonych komórek tłuszczowych. Zabieg kriolipolizy we Wrocławiu może okazać się pomocny także przy zwalczaniu cellulitu.

Kiedy są widoczne efekty redukowania tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia do Kriolipolizy we Wrocławiu?

Po zastosowanej terapii zimnem, skutkiem zabiegów jest utrata 20 - 45% grubości warstwy tłuszczu. Widoczny efekt wymodelowania sylwetki i redukcja tkanki tłuszczowej po wykonanej kriolipolizie we Wrocławiu zaczyna się już po dwóch tygodniach od zabiegu, jednak na ostateczne rezultaty i pełną satysfakcję z zabiegu czeka się zwykle do 6 tygodni. Po tym czasie kosmetolog ustala indywidualnie ze swoim klientem, czy jest wskazana dalsza kuracja na konkretną partię ciała. Zwykle jednak wystarczy jeden zabieg kriolipolizy we Wrocławiu, aby móc cieszyć się wymarzoną figurą przez długi czas i zapomnieć o nieestetycznych boczkach!

Czy kriolipoliza we Wrocławiu jest skuteczna w redukcji ilości tkanki tłuszczowej?

Podczas chłodzenia lipidy wypełniające komórkę tłuszczową ulegają krystalizacji (ze stanu ciekłego przechodzą w stały). Zjawisku temu towarzyszy wzrost objętości komórki, co może prowadzić do jej śmierci, gdy uszkodzeniu ulegnie błona komórkowa. W komórce ustają też procesy życiowe, czego konsekwencją jest jej apoptoza (zaprogramowana śmierć) po ok. 3 dniach od zabiegu. Zawsze jednak odpowiedzią organizmu na chłodzenie jest powstanie stanu zapalnego, w przebiegu którego dochodzi do jego oczyszczania z uszkodzonych i martwych komórek.

Jakie są skutki uboczne kriolipolizy we Wrocławiu?

Zapalenie tkanki podskórnej (brzmi groźnie, ale nie daje to żadnych nieprzyjemnych odczuć, nie zagraża zdrowiu ani życiu) trwa zazwyczaj kilka tygodni – dlatego na końcowy rezultat zabiegu trzeba poczekać nawet do 4 miesięcy. Uwolniony z komórek tłuszcz wydalany jest z organizmu w trakcie procesów metabolicznych. Natomiast zaczerwienienie skóry wywołane procesem chłodzenia znika bezpośrednio po zabiegu, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu.Przed zabiegiem
 • Spotkaj się z kosmetologiem w salonie w celu przeprowadzenie wnikliwej konsultacji, dobranie planu terapii
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody.
 • Jeśli jesteś w trakcie miesiączki zrezygnuj z wykonywania zabiegu na brzuch.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog nakłada specjalny żel w miejsce na ciele, które jest poddawane zabiegowi.Ma to na celu lepsze zassanie fałdu skórnego i ograniczenie dyskomfortu.
 • Głowica urządzenia do kriolipolizy obniża temperaturę zasysanego fałdu skórnego do niskiej temperatury
 • Klient leży w wygodnej pozycji przez ok. 45 minut. Zabieg jest naprawdę komfortowy.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Na skórze może pojawić się zaczerwienienie wywołane kontrolowanym stanem zapalnym - to normalny objaw, który ustępuje po kilku godzinach
 • Należy unikać pokarmów wysokobiałkowych, wysokotłuszczowych, wysokoenergetycznych przez kilka dni po zabiegu
 • Trzeba spożywać ok. 2 litrów wody w ciągu 24 godzin po zabiegu, aby pomóc w oczyszczaniu organizmu z toksyn.
 • Dla uzyskania długotrwałych rezultatów konieczne jest utrzymywanie zbilansowanej diety i aktywności fizycznej.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Kriolipoliza we Wrocławiu

Kriolipoliza we Wrocławiu

Kriolipoliza we Wrocławiu

Wymodelowana, piękna sylwetka bez nadmiaru tkanki tłuszczowej to Twoje marzenie? Chcesz raz na zawsze zapomnieć o oponce na brzuchu czy boczkach? Mamy dla Ciebie sprawdzony sposób na to, żebyś mogła zrealizować swój plan! Zabiegi kriolipolizy we Wrocławiu to obecnie najskuteczniejsza metoda w walce z nadprogramowymi kilogramami, która pozwoli Ci szybko i bezboleśnie zyskać piękny wygląd!

Kriolipoliza Wrocław - co to za zabieg?

Kriolipoliza jest wynalazkiem amerykańskich lekarzy, którzy prowadząc wieloletnie badania dowiedli, że komórki tłuszczowe są bardzo podatne na działanie niskiej temperatury. Dzięki temu, jeżeli będziemy odpowiednio chłodzić miejsca, gdzie nagromadzony jest tłuszcz możesz to uzyskamy efekt rozbicia komórek tłuszczowych, które następnie zostaną wydalone z organizmu a Twoje sylwetka zacznie się wysmuklać! Wymrażanie tkanki tłuszczowej podczas zabiegu kriolipolizy we Wrocławiu to skuteczna metoda modelowania sylwetki bez intensywnych ćwiczeń na siłowni i drakońskiej diety! Wykonywana w salonie Laser DeLux Kielce kriolipoliza niszczy komórki tłuszczowe, co zapobiega ponownemu odkładaniu tkanki tłuszczowej w obszarach zabiegowych. Jeśli więc chcesz pozbyć się uciążliwej oponki na brzuchu, wyszczuplić uda i szukasz alternatywy dla tradycyjnego odsysania tkanki tłuszczowej - umów się na zabieg kriolipolizy we Wrocławiu!

kriolipoliza

Liposukcja bez skalpela. Jak działa zabieg kriolipolizy we Wrocławiu?

Kriolipoliza Wrocław to bezinwazyjna metoda redukowania lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Proces ten polega na chłodzeniu tkanek tłuszczowych do temperatury, która powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych bez wpływu na inne typy tkanek. W wyniku tego grubość warstwy tłuszczowej maleje, a zbędna tkanka tłuszczowa jest eliminowana z organizmu.

Podczas zabiegu kriolipolizy w we Wrocławiu, specjalny aplikator jest przyłożony do obszaru zabiegowego. Głowica ma za zadanie zassać fałd skórny i schłodzić go, co prowadzi do zamrażania tkanki tłuszczowej. Mrożenie tkanki tłuszczowej powoduje, że lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w celu spowodowania ich rozpadu. Następnie są one transportowane przez układ limfatyczny i wydalane z organizmu.

Co się dzieje po zabiegu kriolipolizy we Wrocławiu?

Wymrażanie tkanki tłuszczowej to główny mechanizm działania kriolipolizy we Wrocławiu. Proces ten polega na mrożeniu lipidy w komórkach tłuszczowych, co prowadzi do ich naturalnej śmierci - procesu znanego jako lipoliza. Podskórna tkanka tłuszczowej poddawanej zabiegowi zmniejsza swoją objętość w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej ulega redukcji.

W kolejnych dniach po zabiegu kriolipolizy we Wrocławiu, komórki tłuszczowe są eliminowane z organizmu, a ich ilość w obszarze zabiegowym maleje. Kriolipoliza to proces stopniowy, który wymaga cierpliwości i utrzymania aktywności fizycznej oraz zdrowej diety. Po pierwszym zabiegu kriolipolizy we Wrocławiu zazwyczaj zaleca się serię kolejnych sesji, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Kriolipoliza to metoda, która może wymagać kilku podejść, aby skutecznie redukować objętość tkanki tłuszczowej.

Jakie są efekty kriolipolizy we Wrocławiu?

Efekt zabiegu kriolipolizy we Wrocławiu jest stopniowy. Redukcja tkanki tłuszczowej zazwyczaj jest zauważalna po kilku tygodniach, a ostateczne efekty są widoczne po około 2-3 miesiącach. Dla uzyskania najlepszych wyników zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów kriolipolizy Wrocław. Efekt redukcji tkanki tłuszczowej powinien stać się bardziej widoczny wraz z każdym kolejnym zabiegiem. Ostatecznym rezultatem jest redukcja krągłości zauważalna u większości pacjentów. Efekty kriolipolizy Wrocław mogą być różne w zależności od indywidualnych cech organizmu, ale zazwyczaj objętość tkanki tłuszczowej zmniejsza się znacząco.

Przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy

Kiedy nie można poddać się kriolipolizie? Kriolipoliza jest bezpieczną metodą redukcji tkanki tłuszczowej, ale istnieje lista sytuacji, które są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu:

 • aktywna alergia skórna przejawiająca się stanem zapalnym skóry;
 • stany zapalne organizmu;
 • urazy skóry (w tym otarcia naskórka);
 • infekcje skórne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze);
 • wszelkie infekcje wirusowe i grzybiczne;
 • tatuaż w miejscu, które ma być poddane zabiegowi;
 • nadmierne spożywanie alkoholu;
 • nowotwory;
 • padaczka;
 • łuszczyca, liszaj, bielactwo;
 • choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic w obrębie kończyn);
 • krioglobulinemia;
 • hemofilia;
 • cukrzyca;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi;
 • choroby nerek i wątroby;
 • zaburzenia hormonalne;
 • choroby serca, wszczepiony rozrusznik serca;
 • nadczynność i niedoczynność tarczycy;
 • miesiączka;
 • ciąża, karmienie piersią.

W razie wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, warto skonsultować się z lekarzem i zapytać o możliwość wykonania kriolipolizy Wrocław. Przed kriolipolizą we Wrocławiu w naszej klinice przeprowadzane są bezpłatne konsultacje, podczas których kosmetolog zakwalifikuje Cię do zabiegu i wyjaśni, jak krok po kroku będzie przebiegać wymodelowanie sylwetki.

Urządzenie do zabiegu kriolipolizy we Wrocławiu

Zabieg kriolipolizy we Wrocławiu  wykonywany jest nowoczesnym, bezpiecznym i skutecznym urządzeniem LIPOCRYO®.
Kriolipoliza Wrocław, to bezinwazyjny, kontrolowany zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Z powodzeniem radzi sobie w usuwaniu tłuszczu w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud, łydek, który stanowi problem dla wielu kobiet i mężczyzn! Jak działa ta metoda redukcji tłuszczu? Wszystko odbywa się dzięki specjalnej głowicy, w która jest wyposażone urządzenie LIPOCRYO®. Zasysa ona fałd skóry i obniża temperaturę do 3 stopni Celsjusza powodując rozbicie nagromadzonych komórek tłuszczowych. Zabieg kriolipolizy we Wrocławiu może okazać się pomocny także przy zwalczaniu cellulitu.

Kiedy są widoczne efekty redukowania tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia do Kriolipolizy we Wrocławiu?

Po zastosowanej terapii zimnem, skutkiem zabiegów jest utrata 20 - 45% grubości warstwy tłuszczu. Widoczny efekt wymodelowania sylwetki i redukcja tkanki tłuszczowej po wykonanej kriolipolizie we Wrocławiu zaczyna się już po dwóch tygodniach od zabiegu, jednak na ostateczne rezultaty i pełną satysfakcję z zabiegu czeka się zwykle do 6 tygodni. Po tym czasie kosmetolog ustala indywidualnie ze swoim klientem, czy jest wskazana dalsza kuracja na konkretną partię ciała. Zwykle jednak wystarczy jeden zabieg kriolipolizy we Wrocławiu, aby móc cieszyć się wymarzoną figurą przez długi czas i zapomnieć o nieestetycznych boczkach!

Czy kriolipoliza we Wrocławiu jest skuteczna w redukcji ilości tkanki tłuszczowej?

Podczas chłodzenia lipidy wypełniające komórkę tłuszczową ulegają krystalizacji (ze stanu ciekłego przechodzą w stały). Zjawisku temu towarzyszy wzrost objętości komórki, co może prowadzić do jej śmierci, gdy uszkodzeniu ulegnie błona komórkowa. W komórce ustają też procesy życiowe, czego konsekwencją jest jej apoptoza (zaprogramowana śmierć) po ok. 3 dniach od zabiegu. Zawsze jednak odpowiedzią organizmu na chłodzenie jest powstanie stanu zapalnego, w przebiegu którego dochodzi do jego oczyszczania z uszkodzonych i martwych komórek.

Jakie są skutki uboczne kriolipolizy we Wrocławiu?

Zapalenie tkanki podskórnej (brzmi groźnie, ale nie daje to żadnych nieprzyjemnych odczuć, nie zagraża zdrowiu ani życiu) trwa zazwyczaj kilka tygodni – dlatego na końcowy rezultat zabiegu trzeba poczekać nawet do 4 miesięcy. Uwolniony z komórek tłuszcz wydalany jest z organizmu w trakcie procesów metabolicznych. Natomiast zaczerwienienie skóry wywołane procesem chłodzenia znika bezpośrednio po zabiegu, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 45 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Redukcja tkanki tłuszczowej

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Przebieg zabiegu kriolipolizy

Przed zabiegiem

 • Spotkaj się z kosmetologiem w salonie w celu przeprowadzenie wnikliwej konsultacji, dobranie planu terapii
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody.
 • Jeśli jesteś w trakcie miesiączki zrezygnuj z wykonywania zabiegu na brzuch.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog nakłada specjalny żel w miejsce na ciele, które jest poddawane zabiegowi.Ma to na celu lepsze zassanie fałdu skórnego i ograniczenie dyskomfortu.
 • Głowica urządzenia do kriolipolizy obniża temperaturę zasysanego fałdu skórnego do niskiej temperatury
 • Klient leży w wygodnej pozycji przez ok. 45 minut. Zabieg jest naprawdę komfortowy.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Na skórze może pojawić się zaczerwienienie wywołane kontrolowanym stanem zapalnym - to normalny objaw, który ustępuje po kilku godzinach
 • Należy unikać pokarmów wysokobiałkowych, wysokotłuszczowych, wysokoenergetycznych przez kilka dni po zabiegu
 • Trzeba spożywać ok. 2 litrów wody w ciągu 24 godzin po zabiegu, aby pomóc w oczyszczaniu organizmu z toksyn.
 • Dla uzyskania długotrwałych rezultatów konieczne jest utrzymywanie zbilansowanej diety i aktywności fizycznej.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej w szybki, bezbolesny sposób dzięki terapii zimnem

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday