window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Trychologia Warszawa Śródmieście - zdrowa skóra głowy - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Trychologia Warszawa Śródmieście

Trychologia Warszawa Śródmieście

Podstawowe informacje
Czas zabiegu: ok. 30 min
Rekomendowana ilość zabiegów: od 3 zabiegów
Cel: analiza stanu skóry głowy i kondycji włosów

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Trychologia w Warszawie Śródmieście

W naszym gabinecie trychologicznym w Warszawie Śródmieście spotykasz się z ekspertami, którzy rozumieją unikalne potrzeby Twoich włosów i skóry głowy. Specjaliści w Laser DeLux to nie tylko trychologowie z wieloletnim doświadczeniem, ale przede wszystkim pasjonaci, którzy każdego dnia pomagają ludziom odzyskać pewność siebie poprzez zdrowe i silne włosy.

Rozumiemy, jak ważny jest wygląd włosów dla samopoczucia i pewności siebie. Dlatego nasze podejście do każdego klienta jest indywidualne i kompleksowe. Zaczynamy od dokładnej diagnostyki, która obejmuje szczegółowe badania skóry głowy truchoskopem, aby ustalić przyczyny problemów, takie jak łupież, choroby włosów i skóry głowy czy łojotokowe zapalenie skóry.

Po diagnozie, nasi specjaliści trychologii Warszawa Śródmieście opracowują spersonalizowany plan leczenia, który może obejmować zarówno zabiegi trychologiczne w Warszawie Śródmieście w gabinecie Laser DeLux, jak i zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry głowy w domu. Naszym celem jest nie tylko leczenie istniejących problemów, ale również edukacja klientów w zakresie prawidłowej pielęgnacji.

Jakimi problemami włosów i skóry głowy zajmuje się trychologia Warszawa Śródmieście?

Decyzja o wizycie u trychologa w Warszawie Śródmieście często przychodzi w momencie, gdy zauważamy niepokojące zmiany w stanie  włosów lub skóry głowy. Bezpośrednim wskazaniem do terapii trychologii w Warszawie Śródmieście jest m.in.:

 1. Nadmierne wypadanie włosów
 2. Łysienie androgenowe
 3. Łupież i swędzenie skóry głowy
 4. Łysienie plackowate
 5. Zaburzenia pracy gruczołów łojowych
 6. Matowe, łamliwe i osłabione włosy

Przebieg zabiegów trychologii w Warszawie Śródmieście, ich skład i częstotliwość ustalane są w zależności od schorzenia, rodzaju skóry głowy i włosów. Aby osiągnąć najlepsze efekty zazwyczaj wymagana jest seria 4-10 zabiegów w odstępach 2 tygodni.

Trycholog Warszawa Śródmieście

Jeśli zmagasz się z jakimikolwiek problemami włosów i skóry głowy, nie zwlekaj. Umów się na wizytę w naszym gabinecie trychologicznym w Warszawie i pozwól, aby doświadczeni specjaliści zajęli się Twoim przypadkiem. Nasze zabiegi trychologiczne Warszawa Śródmieście są oparte na działaniu sprawdzonych metod i najnowszej wiedzy w dziedzinie trychologii, co gwarantuje najlepsze efekty leczenia problemów skóry głowy oraz włosów.Jakie są przeciwwskazania do zabiegu trychologicznego?

Specjalista kosmetolog-trycholog w Warszawie może odmówić przeprowadzenia zabiegów w przypadku takich przeciwwskazań jak:

 • Ciąża i okres karmienia piersią.
 • Choroby krwi, w tym zaburzenia krzepnięcia.
 • Cukrzyca, szczególnie w przypadku problemów z gojeniem się ran.
 • Aktywne infekcje skórne w miejscu planowanego zabiegu.
 • Alergia na składniki koktajli mezoterapeutycznych.
 • Nowotwory i choroby onkologiczne.
 • Stany zapalne skóry, w tym egzema i łuszczyca.
 • Tendencja do keloidów.

Nie każdy może mieć świadomość występowania przeciwwskazań, dlatego każdy zabieg poprzedza bezpłatna konsultacja z kosmetologiem. Na pierwszej wizycie nasz trycholog w Warszawie Śródmieście przeprowadzi trichoskopię, oceni stan skóry głowy i wykluczy przeciwwskazania.Czym wykonuje się zabieg trychologiczny w Warszawie Śródmieście?

W naszej klinice Laser DeLux oferujemy skuteczne metody leczenia, hamujące łysienie i pobudzające porost nowych włosów. W ramach trychologii w Warszawie Śródmieście proponujemy procedury, dzięki którym poprawisz kondycję włosów i zadbasz o właściwą pielęgnację problematycznej skóry głowy,

Mikronakłuwanie DermaPen®

Mikronakłuwanie DermaPen® to innowacyjny zabieg trychologiczny w Warszawie Śródmieście, który wykorzystuje precyzyjne mikroigły do stymulacji skóry głowy. Procedura ta prowadzi do naturalnej regeneracji i naprawy tkanek, co sprzyja porostowi włosów oraz nawilża i odżywia skórę. Zabieg jest minimalnie inwazyjny i przynosi znaczące efekty, szczególnie w przypadku osób borykających się z nadmiernym wypadaniem włosów.

Karboksyterapia

Karboksyterapia to metoda z zakresu zabiegów trychologicznych w Warszawie Śródmieście, wykonywana naszym salonie. Polega na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla przy użyciu specjalistycznej aparatury. Karboksyterapia ma na celu poprawę mikrokrążenia oraz dotlenienie skóry głowy, co bezpośrednio wpływa na lepsze odżywienie cebulki włosowej. Jest to zabieg szczególnie polecany dla osób zmagających się z łojotokowym zapaleniem skóry oraz innymi problemami związanymi z niedostatecznym ukrwieniem skóry głowy.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg, który polega na wstrzykiwaniu specjalnie dobranych koktajli witaminowych bezpośrednio w skórę głowy. Preparaty zawierają m.in. składniki aminokwasów, minerałów, mikro i makroelementów oraz witamin z grupy B. Działają one silnie regenerująco - stymulują wzrost włosów, poprawiają ich strukturę, odżywiają i nawilżają skórę głowy, redukują poziom wydzielanego sebum. Mezoterapia jest często stosowana jako metoda wspomagająca leczenie chorób włosów i skóry głowy, a także jako zabieg profilaktyczny, mający na celu wzmocnienie włosów i zapobieganie ich wypadaniu.

Zabieg bezpieczny i skuteczny w leczeniu schorzeń skóry głowy. Zestaw preparatów leczniczych dobierany jest indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Iniekcje wykonywane są bardzo cienką igłą, dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Odpowiednio dobrany przez trychologa zestaw preparatów pozwala na osiągnięcie wspaniałych rezultatów.

Zalecana liczba zabiegów trychologii w Warszawie Śródmieście

Najlepsze efekty można uzyskać stosując terapię łączoną poprzez naprzemienne zabiegi karboksyterapii i mezoterapii igłowej. Zalecana seria to minimum 3 zabiegi mezoterapii i 3 zabiegi karboksyterapii wykonywane co tydzień na zmianę. W zaawansowanym stadium problemu wypadania włosów wykonujemy serię 6 zabiegów mezoterapii i 6 zabiegów karboksyterapii. Liczba zabiegów jest dobierana indywidualnie do potrzeb Klienta.

ICeny zabiegów trychologicznych w Warszawie Śródmieście zależą od rodzaju kuracji, jej częstotliwości oraz kondycji skóry głowy i indywidualnych potrzeb pacjenta.

Szukasz trychologa w Warszawie Śródmieście? Sprawdź ofertę i zarezerwuj wizytę online w Laser DeLux! Nasi doświadczeni specjaliści zajmujący się kosmetologią trychologiczną w Warszawie Śródmieśćie opracują indywidualny program kuracji na problemy z włosami i skórą głowy! Przed zabiegiem
 • Nie myj głowy przed wizytą przez 24h.
 • W dniu wizyty nie nakładaj na włosy żadnych kosmetyków do stylizacji.
 • Weź ze sobą listę spożywanych leków suplementów diety oraz ostatnie badania laboratoryjne.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Trycholog przy pomocy specjalistycznej kamery ogląda skórę głowy oraz włosów w dokładnym przybliżeniu.
 • Sprawdza ile włosów wyrasta z jednej cebulki czy nie ma żadnych zakażeń bakteryjnych lub wirusowych na skórze, a także przygotowuje indywidualnie dopasowany program terapeutyczny.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Otrzymujesz dokładne zalecenia odnośnie pielęgnacji skóry głowy oraz zabiegów, które należy wykonać w celu zniwelowania problemów związanych ze skórą głowy i włosami.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Trychologia Warszawa Śródmieście

Trychologia Warszawa Śródmieście

Trychologia w Warszawie Śródmieście

W naszym gabinecie trychologicznym w Warszawie Śródmieście spotykasz się z ekspertami, którzy rozumieją unikalne potrzeby Twoich włosów i skóry głowy. Specjaliści w Laser DeLux to nie tylko trychologowie z wieloletnim doświadczeniem, ale przede wszystkim pasjonaci, którzy każdego dnia pomagają ludziom odzyskać pewność siebie poprzez zdrowe i silne włosy.

Rozumiemy, jak ważny jest wygląd włosów dla samopoczucia i pewności siebie. Dlatego nasze podejście do każdego klienta jest indywidualne i kompleksowe. Zaczynamy od dokładnej diagnostyki, która obejmuje szczegółowe badania skóry głowy truchoskopem, aby ustalić przyczyny problemów, takie jak łupież, choroby włosów i skóry głowy czy łojotokowe zapalenie skóry.

Po diagnozie, nasi specjaliści trychologii Warszawa Śródmieście opracowują spersonalizowany plan leczenia, który może obejmować zarówno zabiegi trychologiczne w Warszawie Śródmieście w gabinecie Laser DeLux, jak i zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry głowy w domu. Naszym celem jest nie tylko leczenie istniejących problemów, ale również edukacja klientów w zakresie prawidłowej pielęgnacji.

Jakimi problemami włosów i skóry głowy zajmuje się trychologia Warszawa Śródmieście?

Decyzja o wizycie u trychologa w Warszawie Śródmieście często przychodzi w momencie, gdy zauważamy niepokojące zmiany w stanie  włosów lub skóry głowy. Bezpośrednim wskazaniem do terapii trychologii w Warszawie Śródmieście jest m.in.:

 1. Nadmierne wypadanie włosów
 2. Łysienie androgenowe
 3. Łupież i swędzenie skóry głowy
 4. Łysienie plackowate
 5. Zaburzenia pracy gruczołów łojowych
 6. Matowe, łamliwe i osłabione włosy

Przebieg zabiegów trychologii w Warszawie Śródmieście, ich skład i częstotliwość ustalane są w zależności od schorzenia, rodzaju skóry głowy i włosów. Aby osiągnąć najlepsze efekty zazwyczaj wymagana jest seria 4-10 zabiegów w odstępach 2 tygodni.

Trycholog Warszawa Śródmieście

Jeśli zmagasz się z jakimikolwiek problemami włosów i skóry głowy, nie zwlekaj. Umów się na wizytę w naszym gabinecie trychologicznym w Warszawie i pozwól, aby doświadczeni specjaliści zajęli się Twoim przypadkiem. Nasze zabiegi trychologiczne Warszawa Śródmieście są oparte na działaniu sprawdzonych metod i najnowszej wiedzy w dziedzinie trychologii, co gwarantuje najlepsze efekty leczenia problemów skóry głowy oraz włosów.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu trychologicznego?

Specjalista kosmetolog-trycholog w Warszawie może odmówić przeprowadzenia zabiegów w przypadku takich przeciwwskazań jak:

 • Ciąża i okres karmienia piersią.
 • Choroby krwi, w tym zaburzenia krzepnięcia.
 • Cukrzyca, szczególnie w przypadku problemów z gojeniem się ran.
 • Aktywne infekcje skórne w miejscu planowanego zabiegu.
 • Alergia na składniki koktajli mezoterapeutycznych.
 • Nowotwory i choroby onkologiczne.
 • Stany zapalne skóry, w tym egzema i łuszczyca.
 • Tendencja do keloidów.

Nie każdy może mieć świadomość występowania przeciwwskazań, dlatego każdy zabieg poprzedza bezpłatna konsultacja z kosmetologiem. Na pierwszej wizycie nasz trycholog w Warszawie Śródmieście przeprowadzi trichoskopię, oceni stan skóry głowy i wykluczy przeciwwskazania.

Czym wykonuje się zabieg trychologiczny w Warszawie Śródmieście?

W naszej klinice Laser DeLux oferujemy skuteczne metody leczenia, hamujące łysienie i pobudzające porost nowych włosów. W ramach trychologii w Warszawie Śródmieście proponujemy procedury, dzięki którym poprawisz kondycję włosów i zadbasz o właściwą pielęgnację problematycznej skóry głowy,

Mikronakłuwanie DermaPen®

Mikronakłuwanie DermaPen® to innowacyjny zabieg trychologiczny w Warszawie Śródmieście, który wykorzystuje precyzyjne mikroigły do stymulacji skóry głowy. Procedura ta prowadzi do naturalnej regeneracji i naprawy tkanek, co sprzyja porostowi włosów oraz nawilża i odżywia skórę. Zabieg jest minimalnie inwazyjny i przynosi znaczące efekty, szczególnie w przypadku osób borykających się z nadmiernym wypadaniem włosów.

Karboksyterapia

Karboksyterapia to metoda z zakresu zabiegów trychologicznych w Warszawie Śródmieście, wykonywana naszym salonie. Polega na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla przy użyciu specjalistycznej aparatury. Karboksyterapia ma na celu poprawę mikrokrążenia oraz dotlenienie skóry głowy, co bezpośrednio wpływa na lepsze odżywienie cebulki włosowej. Jest to zabieg szczególnie polecany dla osób zmagających się z łojotokowym zapaleniem skóry oraz innymi problemami związanymi z niedostatecznym ukrwieniem skóry głowy.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg, który polega na wstrzykiwaniu specjalnie dobranych koktajli witaminowych bezpośrednio w skórę głowy. Preparaty zawierają m.in. składniki aminokwasów, minerałów, mikro i makroelementów oraz witamin z grupy B. Działają one silnie regenerująco - stymulują wzrost włosów, poprawiają ich strukturę, odżywiają i nawilżają skórę głowy, redukują poziom wydzielanego sebum. Mezoterapia jest często stosowana jako metoda wspomagająca leczenie chorób włosów i skóry głowy, a także jako zabieg profilaktyczny, mający na celu wzmocnienie włosów i zapobieganie ich wypadaniu.

Zabieg bezpieczny i skuteczny w leczeniu schorzeń skóry głowy. Zestaw preparatów leczniczych dobierany jest indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Iniekcje wykonywane są bardzo cienką igłą, dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Odpowiednio dobrany przez trychologa zestaw preparatów pozwala na osiągnięcie wspaniałych rezultatów.

Zalecana liczba zabiegów trychologii w Warszawie Śródmieście

Najlepsze efekty można uzyskać stosując terapię łączoną poprzez naprzemienne zabiegi karboksyterapii i mezoterapii igłowej. Zalecana seria to minimum 3 zabiegi mezoterapii i 3 zabiegi karboksyterapii wykonywane co tydzień na zmianę. W zaawansowanym stadium problemu wypadania włosów wykonujemy serię 6 zabiegów mezoterapii i 6 zabiegów karboksyterapii. Liczba zabiegów jest dobierana indywidualnie do potrzeb Klienta.

ICeny zabiegów trychologicznych w Warszawie Śródmieście zależą od rodzaju kuracji, jej częstotliwości oraz kondycji skóry głowy i indywidualnych potrzeb pacjenta.

Szukasz trychologa w Warszawie Śródmieście? Sprawdź ofertę i zarezerwuj wizytę online w Laser DeLux! Nasi doświadczeni specjaliści zajmujący się kosmetologią trychologiczną w Warszawie Śródmieśćie opracują indywidualny program kuracji na problemy z włosami i skórą głowy! 

Podstawowe informacje
Czas zabiegu: ok. 30 min
Rekomendowana ilość zabiegów: od 3 zabiegów
Cel: analiza stanu skóry głowy i kondycji włosów

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak wygląda zabieg trychologiczny?

Przed zabiegiem

 • Nie myj głowy przed wizytą przez 24h.
 • W dniu wizyty nie nakładaj na włosy żadnych kosmetyków do stylizacji.
 • Weź ze sobą listę spożywanych leków suplementów diety oraz ostatnie badania laboratoryjne.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Trycholog przy pomocy specjalistycznej kamery ogląda skórę głowy oraz włosów w dokładnym przybliżeniu.
 • Sprawdza ile włosów wyrasta z jednej cebulki czy nie ma żadnych zakażeń bakteryjnych lub wirusowych na skórze, a także przygotowuje indywidualnie dopasowany program terapeutyczny.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Otrzymujesz dokładne zalecenia odnośnie pielęgnacji skóry głowy oraz zabiegów, które należy wykonać w celu zniwelowania problemów związanych ze skórą głowy i włosami.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Piękne i gęste włosy na wyciągnięcie ręki! Przyjdź do nas i wybierz idealny zabieg dla siebie

Piękne i gęste włosy na wyciągnięcie ręki! Przyjdź do nas i wybierz idealny zabieg dla siebie

Piękne i gęste włosy na wyciągnięcie ręki! Przyjdź do nas i wybierz idealny zabieg dla siebie

Piękne i gęste włosy na wyciągnięcie ręki! Przyjdź do nas i wybierz idealny zabieg dla siebie

Piękne i gęste włosy na wyciągnięcie ręki! Przyjdź do nas i wybierz idealny zabieg dla siebie

Piękne i gęste włosy na wyciągnięcie ręki! Przyjdź do nas i wybierz idealny zabieg dla siebie

Piękne i gęste włosy na wyciągnięcie ręki! Przyjdź do nas i wybierz idealny zabieg dla siebie

Piękne i gęste włosy na wyciągnięcie ręki! Przyjdź do nas i wybierz idealny zabieg dla siebie

Piękne i gęste włosy na wyciągnięcie ręki! Przyjdź do nas i wybierz idealny zabieg dla siebie

Piękne i gęste włosy na wyciągnięcie ręki! Przyjdź do nas i wybierz idealny zabieg dla siebie

Piękne i gęste włosy na wyciągnięcie ręki! Przyjdź do nas i wybierz idealny zabieg dla siebie

Piękne i gęste włosy na wyciągnięcie ręki! Przyjdź do nas i wybierz idealny zabieg dla siebie

Piękne i gęste włosy na wyciągnięcie ręki! Przyjdź do nas i wybierz idealny zabieg dla siebie

Piękne i gęste włosy na wyciągnięcie ręki! Przyjdź do nas i wybierz idealny zabieg dla siebie

Piękne i gęste włosy na wyciągnięcie ręki! Przyjdź do nas i wybierz idealny zabieg dla siebie

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday