window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Trychologia dla mężczyzn w Warszawie - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Trychologia dla mężczyzn Warszawa Śródmieście

Trychologia dla mężczyzn Warszawa Śródmieście

Podstawowe informacje
Czas zabiegu: ok. 30 min
Rekomendowana ilość zabiegów: od 3 zabiegów
Cel: analiza stanu skóry głowy i kondycji włosów

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Trychologia dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście

Trychologia dla mężczyzn Warszawa to odpowiedź na rosnące zainteresowanie panów swoim wyglądem, a w szczególności kondycją głowy oraz włosów. To dziedzina, która nie tylko zajmuje się estetyką, ale przede wszystkim zdrowiem – co jest kluczowe, gdyż włosy są często odzwierciedleniem ogólnego stanu zdrowia.

Problemy takie jak łojotok, łuszczyca czy łupież mogą być nie tylko uciążliwe, ale i wpływać na codzienne funkcjonowanie. Trychologiczne zabiegi dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście pozwalają na skuteczną walkę z tymi dolegliwościami, przywracając skórze głowy zdrowy wygląd i równowagę.

Trycholog dla mężczyzn Warszawa Śródmieście to specjalista, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu jest w stanie zaoferować indywidualnie dopasowane zabiegi. Profesjonalne badanie trychologiczne dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście pozwala na dokładną diagnozę stanu skóry głowy oraz włosów, co jest niezbędne do zaplanowania skutecznego leczenia i pielęgnacji skóry głowy oraz włosów.

Trychologia dla mężczyzn Warszawa Śródmieście to nie tylko zabiegi, ale kompleksowe podejście do zdrowia i urody mężczyzny. To inwestycja w siebie, która procentuje nie tylko lepszym wyglądem, ale przede wszystkim większym komfortem życia i samopoczuciem.

Dla kogo jest przeznaczona trychologia dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście?

Męskie trycholog Warszawa Śródmieście to lekarz od włosów, który zajmuje się schorzeniami skóry głowy. Wskazaniem do skorzystania z pomocy specjalisty są nie tylko choroby skóry głowy, ale także towarzyszące im objawy.

W naszej klinice włosów Laser DeLux®  dysponujemy nowoczesnymi metodami, skutecznymi w walce z przypadłościami negatywnie wpływającymi na kondycję skóry i włosów. Z zabiegów trychologicznych dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście warto skorzystać, jeśli masz problem z:

 1. wypadaniem włosów
 2. łysieniem androgenicznym lub łysieniem plackowatym
 3. zakolami
 4. łupieżem i swędzeniem skóry głowy
 5. szybkim przetłuszczaniem się włosów
 6. przerzedzeniem swoich włosów i zaburzonym procesem ich odrastania

Regularne wizyty u trychologa dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście i stosowanie się do zaleceń specjalisty mogą znacząco poprawić wygląd skóry głowy oraz włosów. W Laser DeLux dysponujemy nowoczesnymi metodami pomagającymi w walce z takimi schorzeniami jak nadmierne wypadanie włosów i łysienie o różnym podłożu.

Szukasz rozwiązania problemów skóry głowy i kondycji włosów? Umów się na wizytę w gabinecie trychologii dla mężczyzn Warszawa Śródmieście!

Klinika włosów Laser DeLux to nie tylko salon piękności, ale przede wszystkim centrum zdrowia dla Twoich włosów, gdzie nowoczesne technologie spotykają się z najnowszymi osiągnięciami medycyny. To miejsce, gdzie otrzymasz profesjonalną pomoc trychologiczną dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście oraz wskazówki dotyczące pielęgnacji włosów i skóry głowy. Nasi specjaliści trycholodzy dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście na podstawie badania skóry głowy oraz historii chorób włosów i skóry głowy opracują indywidualny plan terapii dopasowany do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z oferty trychologicznej dla mężczyzn Warszawa Śródmieście i zarezerwuj wizytę online na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem!Przeciwwskazania do zabiegu trychologicznego dla mężczyzn

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu trychologicznego? Przeciwskazania różnią się i są uzależnione od wyboru konkretnego zabiegu.

 • Aktywne infekcje skóry głowy, takie jak grzybica czy bakteryjne zapalenie skóry.
 • Choroby krwi, w tym zaburzenia krzepnięcia.
 • Przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych.
 • Ciężkie choroby przewlekłe, takie jak nowotwory czy niewyrównana cukrzyca.
 • Stany zapalne skóry, np. aktywna postać trądziku.
 • Ostra gorączka lub złe ogólne samopoczucie.
 • Choroby autoimmunologiczne.
 • Terapia immunosupresyjna.
 • Niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne w obszarze głowy.
 • Niewydolność serca lub płuc.
 • Ciężka niewydolność nerek.
 • Epilepsja.

Każdorazowo przeprowadzana jest konsultacja trychologiczna dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście w salonie Laser DeLux - wywiad i badanie, które pozwalają poznać przyczynę problemów skóry głowy i włosów. Trycholog dla mężćzyzn Warszawa Śródmieście wykonuje trichoskopię (szczegółową analizę stanu włosów i skóry głowy przy wykorzystaniu specjalistycznej mikrokamery) i na podstawie wyników dobiera indywidualny program terapii dopasowany do Twoich potrzeb.Urządzenie do zabiegu trychologicznego dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście

W naszej klinice Laser DeLux pracują kosmetolodzy-trycholodzy specjalizujący się w zabiegach medycyny estetycznej ukierunkowanej na leczenie wypadania włosów i poprawę kondycji skóry głowy. W ofercie mamy zabiegi trychologiczne dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście, uwzględniające konkretne potrzeby każdego pacjenta:

 1. Mezoterapia igłowa to zabieg, który polega na wprowadzeniu do skóry głowy specjalnych preparatów odżywczych za pomocą cienkich igieł. Dzięki temu składniki aktywne docierają bezpośrednio do cebulki włosów, co przyspiesza ich wzrost, poprawia kondycję włosów i zapobiega wypadaniu. Jest to szczególnie polecane dla mężczyzn, którzy zauważają pierwsze oznaki łysienia lub chcą poprawić gęstość swoich włosów.
 2. Karboksyterapia to innowacyjny zabieg, który wykorzystuje dwutlenek węgla do stymulacji krążenia i odżywienia skóry głowy. Podczas karboksyterapii, naczynia krwionośne rozszerzają się, a krew płynie szybciej, co sprzyja lepszemu odżywieniu mieszków włosowych. To z kolei stymuluje wzrost nowych włosów i poprawia ogólną kondycję włosów. Poprawia to dotlenienie skóry głowy oraz włosów, co sprzyja ich regeneracji i wzrostowi. Zabieg ten jest również efektywny w walce z nadmiernym wypadaniem włosów i różnymi formami alopecji. Procedura jest wykonywana za pomocą specjalnej aparatury, zapewniającej całkowite bezpieczeństwo.
 3. Mikronakłuwanie DermaPen® to metoda, która polega na wykonaniu mikroskopijnych nakłuć w skórze głowy, co prowadzi do naturalnej reakcji organizmu na leczenie ran. Proces ten stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co przyczynia się do odnowy skóry głowy i poprawy kondycji włosów. Zabieg ten jest szczególnie polecany panom, którzy pragną wzmocnić włosy i przywrócić im witalność.
 4. Osocze bogatopłytkowe to jedna z najbardziej zaawansowanych metod regeneracji, wykorzystująca naturalne zdolności organizmu do samonaprawy. Zabieg ten polega na wykorzystaniu osocza pacjenta, które jest bogate w płytki krwi i czynniki wzrostu, co stymuluje wzrost włosów, poprawia ich strukturę oraz pobudza krążenie. Jest to również doskonała opcja dla osób, które poszukują naturalnych metod regeneracji i chcą wspomóc swoje włosy w walce z efektami starzenia się lub uszkodzeniami.

Najlepsze efekty kuracji trychologicznej dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście można uzyskać stosując terapię łączoną poprzez naprzemienne zabiegi karboksyterapii i mezoterapii igłowej. Zalecana seria to minimum 3 zabiegi mezoterapii i 3 zabiegi karboksyterapii wykonywane co tydzień na zmianę. W zaawansowanym stadium problemu wypadania włosów wykonujemy serię 6 zabiegów mezoterapii i 6 zabiegów karboksyterapii. Liczba zabiegów jest dobierana indywidualnie do potrzeb Klienta.

W naszym salonie zabiegi frakcyjnego mikronakłuwania skóry wykonywane są urządzeniem DermaPEN®, które zostało okrzyknięte złotym standardem w technice mikronakłuwania i nagrodzone prestiżową nagrodą w kategorii: "Najlepsze Urządzenie Medyczne".

Bezpieczne i skuteczne zabiegi trychologii dla mężczyzn Warszawa Śródmieście w Laser DeLux

Wiele zabiegów trychologicznych dla mężczyzn Warszawa Śródmieście ma na celu nie tylko leczenie istniejących problemów, ale również zahamowanie ich postępu i stymulację wzrostu nowych włosów. Dzięki nowoczesnym metodom takim jak mezoterapia czy osocze bogatopłytkowe, pacjenci mogą zauważyć znaczną poprawę w kondycji włosów i wzrost nowych, zdrowych pasm. Wszystkie zabiegi trychologiczne dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście są przeprowadzane zgodnie z najwyższymi standardami, co gwarantuje, że zabieg jest bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. Możesz być pewien, że dbamy o Twoje zdrowie w każdym aspekcie.Przed zabiegiem
 • Nie myj głowy przed wizytą przez 24h.
 • W dniu wizyty nie nakładaj na włosy żadnych kosmetyków do stylizacji.
 • Weź ze sobą listę spożywanych leków suplementów diety oraz ostatnie badania laboratoryjne.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Trycholog przy pomocy specjalistycznej kamery ogląda skórę głowy oraz włosów w dokładnym przybliżeniu.
 • Sprawdza ile włosów wyrasta z jednej cebulki czy nie ma żadnych zakażeń bakteryjnych lub wirusowych na skórze, a także przygotowuje indywidualnie dopasowany program terapeutyczny.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Otrzymujesz dokładne zalecenia odnośnie pielęgnacji skóry głowy oraz zabiegów, które należy wykonać w celu zniwelowania problemów związanych ze skórą głowy i włosami.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Trychologia dla mężczyzn Warszawa Śródmieście

Trychologia dla mężczyzn Warszawa Śródmieście

Trychologia dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście

Trychologia dla mężczyzn Warszawa to odpowiedź na rosnące zainteresowanie panów swoim wyglądem, a w szczególności kondycją głowy oraz włosów. To dziedzina, która nie tylko zajmuje się estetyką, ale przede wszystkim zdrowiem – co jest kluczowe, gdyż włosy są często odzwierciedleniem ogólnego stanu zdrowia.

Problemy takie jak łojotok, łuszczyca czy łupież mogą być nie tylko uciążliwe, ale i wpływać na codzienne funkcjonowanie. Trychologiczne zabiegi dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście pozwalają na skuteczną walkę z tymi dolegliwościami, przywracając skórze głowy zdrowy wygląd i równowagę.

Trycholog dla mężczyzn Warszawa Śródmieście to specjalista, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu jest w stanie zaoferować indywidualnie dopasowane zabiegi. Profesjonalne badanie trychologiczne dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście pozwala na dokładną diagnozę stanu skóry głowy oraz włosów, co jest niezbędne do zaplanowania skutecznego leczenia i pielęgnacji skóry głowy oraz włosów.

Trychologia dla mężczyzn Warszawa Śródmieście to nie tylko zabiegi, ale kompleksowe podejście do zdrowia i urody mężczyzny. To inwestycja w siebie, która procentuje nie tylko lepszym wyglądem, ale przede wszystkim większym komfortem życia i samopoczuciem.

Dla kogo jest przeznaczona trychologia dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście?

Męskie trycholog Warszawa Śródmieście to lekarz od włosów, który zajmuje się schorzeniami skóry głowy. Wskazaniem do skorzystania z pomocy specjalisty są nie tylko choroby skóry głowy, ale także towarzyszące im objawy.

W naszej klinice włosów Laser DeLux®  dysponujemy nowoczesnymi metodami, skutecznymi w walce z przypadłościami negatywnie wpływającymi na kondycję skóry i włosów. Z zabiegów trychologicznych dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście warto skorzystać, jeśli masz problem z:

 1. wypadaniem włosów
 2. łysieniem androgenicznym lub łysieniem plackowatym
 3. zakolami
 4. łupieżem i swędzeniem skóry głowy
 5. szybkim przetłuszczaniem się włosów
 6. przerzedzeniem swoich włosów i zaburzonym procesem ich odrastania

Regularne wizyty u trychologa dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście i stosowanie się do zaleceń specjalisty mogą znacząco poprawić wygląd skóry głowy oraz włosów. W Laser DeLux dysponujemy nowoczesnymi metodami pomagającymi w walce z takimi schorzeniami jak nadmierne wypadanie włosów i łysienie o różnym podłożu.

Szukasz rozwiązania problemów skóry głowy i kondycji włosów? Umów się na wizytę w gabinecie trychologii dla mężczyzn Warszawa Śródmieście!

Klinika włosów Laser DeLux to nie tylko salon piękności, ale przede wszystkim centrum zdrowia dla Twoich włosów, gdzie nowoczesne technologie spotykają się z najnowszymi osiągnięciami medycyny. To miejsce, gdzie otrzymasz profesjonalną pomoc trychologiczną dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście oraz wskazówki dotyczące pielęgnacji włosów i skóry głowy. Nasi specjaliści trycholodzy dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście na podstawie badania skóry głowy oraz historii chorób włosów i skóry głowy opracują indywidualny plan terapii dopasowany do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z oferty trychologicznej dla mężczyzn Warszawa Śródmieście i zarezerwuj wizytę online na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem!

Przeciwwskazania do zabiegu trychologicznego dla mężczyzn

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu trychologicznego? Przeciwskazania różnią się i są uzależnione od wyboru konkretnego zabiegu.

 • Aktywne infekcje skóry głowy, takie jak grzybica czy bakteryjne zapalenie skóry.
 • Choroby krwi, w tym zaburzenia krzepnięcia.
 • Przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych.
 • Ciężkie choroby przewlekłe, takie jak nowotwory czy niewyrównana cukrzyca.
 • Stany zapalne skóry, np. aktywna postać trądziku.
 • Ostra gorączka lub złe ogólne samopoczucie.
 • Choroby autoimmunologiczne.
 • Terapia immunosupresyjna.
 • Niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne w obszarze głowy.
 • Niewydolność serca lub płuc.
 • Ciężka niewydolność nerek.
 • Epilepsja.

Każdorazowo przeprowadzana jest konsultacja trychologiczna dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście w salonie Laser DeLux - wywiad i badanie, które pozwalają poznać przyczynę problemów skóry głowy i włosów. Trycholog dla mężćzyzn Warszawa Śródmieście wykonuje trichoskopię (szczegółową analizę stanu włosów i skóry głowy przy wykorzystaniu specjalistycznej mikrokamery) i na podstawie wyników dobiera indywidualny program terapii dopasowany do Twoich potrzeb.

Urządzenie do zabiegu trychologicznego dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście

W naszej klinice Laser DeLux pracują kosmetolodzy-trycholodzy specjalizujący się w zabiegach medycyny estetycznej ukierunkowanej na leczenie wypadania włosów i poprawę kondycji skóry głowy. W ofercie mamy zabiegi trychologiczne dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście, uwzględniające konkretne potrzeby każdego pacjenta:

 1. Mezoterapia igłowa to zabieg, który polega na wprowadzeniu do skóry głowy specjalnych preparatów odżywczych za pomocą cienkich igieł. Dzięki temu składniki aktywne docierają bezpośrednio do cebulki włosów, co przyspiesza ich wzrost, poprawia kondycję włosów i zapobiega wypadaniu. Jest to szczególnie polecane dla mężczyzn, którzy zauważają pierwsze oznaki łysienia lub chcą poprawić gęstość swoich włosów.
 2. Karboksyterapia to innowacyjny zabieg, który wykorzystuje dwutlenek węgla do stymulacji krążenia i odżywienia skóry głowy. Podczas karboksyterapii, naczynia krwionośne rozszerzają się, a krew płynie szybciej, co sprzyja lepszemu odżywieniu mieszków włosowych. To z kolei stymuluje wzrost nowych włosów i poprawia ogólną kondycję włosów. Poprawia to dotlenienie skóry głowy oraz włosów, co sprzyja ich regeneracji i wzrostowi. Zabieg ten jest również efektywny w walce z nadmiernym wypadaniem włosów i różnymi formami alopecji. Procedura jest wykonywana za pomocą specjalnej aparatury, zapewniającej całkowite bezpieczeństwo.
 3. Mikronakłuwanie DermaPen® to metoda, która polega na wykonaniu mikroskopijnych nakłuć w skórze głowy, co prowadzi do naturalnej reakcji organizmu na leczenie ran. Proces ten stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co przyczynia się do odnowy skóry głowy i poprawy kondycji włosów. Zabieg ten jest szczególnie polecany panom, którzy pragną wzmocnić włosy i przywrócić im witalność.
 4. Osocze bogatopłytkowe to jedna z najbardziej zaawansowanych metod regeneracji, wykorzystująca naturalne zdolności organizmu do samonaprawy. Zabieg ten polega na wykorzystaniu osocza pacjenta, które jest bogate w płytki krwi i czynniki wzrostu, co stymuluje wzrost włosów, poprawia ich strukturę oraz pobudza krążenie. Jest to również doskonała opcja dla osób, które poszukują naturalnych metod regeneracji i chcą wspomóc swoje włosy w walce z efektami starzenia się lub uszkodzeniami.

Najlepsze efekty kuracji trychologicznej dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście można uzyskać stosując terapię łączoną poprzez naprzemienne zabiegi karboksyterapii i mezoterapii igłowej. Zalecana seria to minimum 3 zabiegi mezoterapii i 3 zabiegi karboksyterapii wykonywane co tydzień na zmianę. W zaawansowanym stadium problemu wypadania włosów wykonujemy serię 6 zabiegów mezoterapii i 6 zabiegów karboksyterapii. Liczba zabiegów jest dobierana indywidualnie do potrzeb Klienta.

W naszym salonie zabiegi frakcyjnego mikronakłuwania skóry wykonywane są urządzeniem DermaPEN®, które zostało okrzyknięte złotym standardem w technice mikronakłuwania i nagrodzone prestiżową nagrodą w kategorii: "Najlepsze Urządzenie Medyczne".

Bezpieczne i skuteczne zabiegi trychologii dla mężczyzn Warszawa Śródmieście w Laser DeLux

Wiele zabiegów trychologicznych dla mężczyzn Warszawa Śródmieście ma na celu nie tylko leczenie istniejących problemów, ale również zahamowanie ich postępu i stymulację wzrostu nowych włosów. Dzięki nowoczesnym metodom takim jak mezoterapia czy osocze bogatopłytkowe, pacjenci mogą zauważyć znaczną poprawę w kondycji włosów i wzrost nowych, zdrowych pasm. Wszystkie zabiegi trychologiczne dla mężczyzn w Warszawie Śródmieście są przeprowadzane zgodnie z najwyższymi standardami, co gwarantuje, że zabieg jest bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. Możesz być pewien, że dbamy o Twoje zdrowie w każdym aspekcie.

Podstawowe informacje
Czas zabiegu: ok. 30 min
Rekomendowana ilość zabiegów: od 3 zabiegów
Cel: analiza stanu skóry głowy i kondycji włosów

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Przebieg zabiegu trychologicznego dla mężczyzn

Przed zabiegiem

 • Nie myj głowy przed wizytą przez 24h.
 • W dniu wizyty nie nakładaj na włosy żadnych kosmetyków do stylizacji.
 • Weź ze sobą listę spożywanych leków suplementów diety oraz ostatnie badania laboratoryjne.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Trycholog przy pomocy specjalistycznej kamery ogląda skórę głowy oraz włosów w dokładnym przybliżeniu.
 • Sprawdza ile włosów wyrasta z jednej cebulki czy nie ma żadnych zakażeń bakteryjnych lub wirusowych na skórze, a także przygotowuje indywidualnie dopasowany program terapeutyczny.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Otrzymujesz dokładne zalecenia odnośnie pielęgnacji skóry głowy oraz zabiegów, które należy wykonać w celu zniwelowania problemów związanych ze skórą głowy i włosami.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

Łysienie spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam możesz długo cieszyć się piękną fryzurą

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday