window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Zamykanie naczynek laserem - Warszawa Mokotów - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Zamykanie naczynek Warszawa Mokotów

Zamykanie naczynek Warszawa Mokotów

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 15- 90 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: od 6 zabiegów
Cel: zamknięcie rozszerzonych naczyń

Twarz

PAKIET 6 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

CENA 1 ZABIEGU

cała twarz

3 564 zł

699 zł

policzki

3 054 zł

499 zł

nos

1 524 zł

299 zł

szyja

3 054 zł

599 zł

dekolt

3 564 zł

699 zł

twarz + szyja

4 584 zł

899 zł

twarz + szyja + dekolt

6 114 zł

1 199 zł

pojedyncze naczynko

---

199 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Zamykanie naczynek w Warszawie Mokotów

Laserowe zamykanie naczynek w Warszawie Mokotów to innowacyjna metoda leczenia zmian naczyniowych, takich jak rozszerzone naczynka czy trądzik różowaty, które często pojawiają się na twarzy. W naszym salonie Laser DeLux w Warszawie Mokotów, specjalizujemy się w leczeniu rumienia i trądziku różowatego z wykorzystaniem zaawansowanej technologii naświetlania wiązką lasera IPL.

Wskazania do laserowego usuwania naczynek Warszawa Mokotów

Dla kogo jest zabieg laserowego zamykania naczynek w Warszawie Mokotów. Zapraszamy Cię na wizytę, jeśli cierpisz na te problemy:

 1. zmiany naczyniowe
 2. rumień
 3. naczyniaki
 4. zaczerwienienia
 5. teleangiektazja
 6. przebarwienia na twarzy
 7. popękane naczynia krwionośne

Zamykanie naczynek w Warszawie na Mokotowie w naszym salonie jest zabiegiem bezpiecznym, a dzięki zastosowaniu chłodzenia kontaktowego, również komfortowym dla pacjenta. Po zabiegu, pacjenci mogą od razu wrócić do swoich codziennych aktywności, z minimalnymi ograniczeniami, takimi jak unikanie sauny czy spożywania alkoholu przez kilka dni.

zamykanie naczynek

Jak wygląda zabieg laserowego zamykania naczynek Mokotów Warszawa?

Wykonywane w naszej klinice w Warszawie Mokotów laserowe zamykanie naczynek to zabieg wykorzystujący technologię światła IPL.  Energia światła lasera jest przekształcana w ciepło, które powoduje skurcz i zamknięcie naczynek na twarzy. Efektem jest redukcja widoczności naczynek, usunięcie rumienia z twarzy oraz poprawa ogólnego stanu i wyglądu skóry. Całkowite usunięcie problemu rozszerzonych naczynek jest możliwe dzięki wykonaniu serii zabiegów laserowego zamykania naczynek w Warszawa Mokotów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i głębokości położenia zmian naczyniowych.

Efekty laserowego zamykania naczynek w Warszawie Mokotów

Efekty laserowego zamykania naczynek w Warszawie Mokotów są długotrwałe. Po zakończeniu serii zabiegów, nowe naczynka pojawiają się znacznie rzadziej, a skóra zachowuje zdrowy wygląd na dłużej. Dodatkowo, pacjenci cieszą się poprawą stanu skóry i komfortu życia, gdyż zmniejsza się uczucie pieczenia i swędzenia związane z rozszerzonymi naczyńkami.

Ile trzeba wykonać serii zabiegów laserowego zamykania naczynek w Warszawie Mokotów?

Zabieg zamykania naczynek w Warszawie Mokotów jest szybki i bezbolesny, a efekty widoczne nieraz już po pierwszej wizycie. W przypadku większych pajączków rekomendujemy wykonanie kilku sesji naświetlania twarzy za pomocą lasera, aby doprowadzić do pełnej redukcji naczynek w obrębie twarzy i dekoltu. Usuwanie naczynek trwa ok. 60 minut, a już kilka dni po wykonaniu zabiegu zobaczysz pierwsze rezultaty laserowego zamykania naczynek w Warszawie Mokotów, które z każdym dniem będą coraz lepsze.

Laserowe zamykanie naczynek w rozsądnej cenie Warszawa Mokotów

Zachęcamy do zarezerwowania wizyty online i doświadczenia korzyści płynących z laserowego zamykania naczynek na Mokotowie w Laser DeLux. Na bezpłatnych konsultacjach wstępnych kosmetolog oceni stan skóry i ustali, ile zabiegów potrzeba, aby usunąć trwale rozszerzone naczynia włosowate z twarzy.

Sprawdź ofertę salonu medycyny estetycznej Laser DeLux w Warszawie na Mokotowie i zarezerwuj wizytę online przez Booksy!

Opinie o zabiegu laserowego zamykania pękających naczynek w Warszawie Mokotów

Wątpisz w skuteczność laserowego zamykania naczynek Warszawa Mokotów? Opinie klientów Laser DeLux potwierdzają efekty terapii!

- "Miałam wiele drobnych popękanych naczynek krwionośnych na udach i twarzy. Postanowiłam udać się na serię zabiegów usuwania naczynek w salonie Laser DeLux w Warszawie. Efekty przyszły o wiele wcześniej, niż się spodziewałam! Jestem zachwycona jakością obsługi. Polecam."
- Martyna K.

"Popękane naczynka towarzyszą mi od wielu lat. W końcu postanowiłam to zmienić i udać się na zabieg. Usunięcie drobnych naczynek udało się bezproblemowo i bezboleśnie. Polecam salon Laser DeLux w Warszawie, gdzie wykonywałam zabiegi."
- HalinaJakie są przeciwwskazania do laserowego zamykania naczynek?

Kiedy rekomendujemy rezygnację z zabiegu laserowego zamykania naczynek w Warszawie Mokotów? Przeciwwskazaniami są:

 • ciąża i karmienie piersią
 • świeża opalenizna i stosowanie samoopalaczy przed zabiegiem naświetlania
 • stosowanie retinoidów i izotretynoiny
 • przyjmowanie ziół, leków i preparatów światłouczulających
 • trwająca antybiotykoterapia lub niezakończone leczenie sterydami
 • niezagojone rany i uszkodzenia skóry
 • stany zapalne w obszarze zabiegowym
 • aktywny trądzik o silnym nasileniu
 • epilepsja
 • ogólna infekcja organizmu, przeziębienie i stan obniżonej odporności

Konsultacje wstępne do zamykania naczyń w Warszawie Mokotów mają na celu wykluczenie przeciwwskazań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo. Sam zabieg jest obarczony minimalnym ryzykiem powikłań, które mogą się pojawić w konsekwencji nieprzestrzegania zaleceń specjalisty lub zatajenia informacji o swoim stanie zdrowia.Czym wykonuje się laserowe zamykanie naczynek w Warszawie Mokotów?

LASER ALMA

W naszym salonie zamykania naczynek w Warszawie Mokotów wykorzystujemy zaawansowany system Alma Harmony XL z głowicą Dye - VL. Emitowana przez niego wiązka światła IPL o optymalnej długości fali dociera w głąb naczyń, gdzie jest absorbowana przez hemoglobinę. Zamykanie naczynek laserem ALMA pozwala na celowane traktowanie tylko uszkodzonych naczyń, bez uszkadzania otaczającej tkanki. Zabiegi laserem Alma XL świetnie działają na rozszerzone naczynia, rumień, naczyniaki płaskie oraz przebarwienia.Przed zabiegiem
 • Nie musisz się przygotowywać do laserowego zamykania naczynek.
 • Wszystkie wątpliwości oraz wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu zostaną omówione podczas bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej poprzedzającej zabieg.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog zakłada specjalne okulary ochronne Tobie oraz sobie.
 • Kosmetolog rozpoczyna terapię od ustawienia odpowiednich parametrów lasera oraz mapuje miejsca, które mają zostać poddane zabiegowi.
 • Zamykanie naczynek jest szybkie i bezbolesne, dlatego nie będziesz odczuwać żadnych dolegliwości związanych z zabiegiem.
 • Po zamknięciu naczynek na skórę nakładany jest chłodzący żel.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Przestrzegamy, aby po zabiegu zamykania naczynek nie eksponować skóry na słońcu (ani na solarium) - min. przez jeden miesiąc po zabiegu.
 • Zalecamy, aby zabezpieczać skórę wysokimi filtrami, ponieważ promienie ultrafioletowe mogą spowodować przebarwienia.
 • Przez kilka dni po zabiegu nie powinno się stosować na skórę żadnych środków drażniących i wysuszających.
 • Zalecamy także, aby używać kremu przyspieszającego gojenie.
 • Po zabiegu ważne jest, żeby unikać przegrzewania skóry poddanej zabiegowi (np. sauna, gorące kąpiele) oraz zbędnego wysiłku zwiększającego ciśnienie krwi (np. ćwiczeń fizycznych), a także sytuacji, w których skóra może być narażona na urazy.
 • Musisz codziennie odpowiednio pielęgnować skórę naczynkową. Stosuj odpowiednie kosmetyki do skóry naczyniowej, które pomagają obkurczyć i wzmocnić naczynia krwionośne.
 • Uzupełnij też niedobory witaminowe - głównie wit. B2, PP i C.
 • Bardzo ważna jest również ochrona skóry przed zimnem i wilgocią poprzez stosowanie ochronnych kremów w okresie jesienno-zimowym.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Zamykanie naczynek Warszawa Mokotów

Zamykanie naczynek Warszawa Mokotów

Zamykanie naczynek w Warszawie Mokotów

Laserowe zamykanie naczynek w Warszawie Mokotów to innowacyjna metoda leczenia zmian naczyniowych, takich jak rozszerzone naczynka czy trądzik różowaty, które często pojawiają się na twarzy. W naszym salonie Laser DeLux w Warszawie Mokotów, specjalizujemy się w leczeniu rumienia i trądziku różowatego z wykorzystaniem zaawansowanej technologii naświetlania wiązką lasera IPL.

Wskazania do laserowego usuwania naczynek Warszawa Mokotów

Dla kogo jest zabieg laserowego zamykania naczynek w Warszawie Mokotów. Zapraszamy Cię na wizytę, jeśli cierpisz na te problemy:

 1. zmiany naczyniowe
 2. rumień
 3. naczyniaki
 4. zaczerwienienia
 5. teleangiektazja
 6. przebarwienia na twarzy
 7. popękane naczynia krwionośne

Zamykanie naczynek w Warszawie na Mokotowie w naszym salonie jest zabiegiem bezpiecznym, a dzięki zastosowaniu chłodzenia kontaktowego, również komfortowym dla pacjenta. Po zabiegu, pacjenci mogą od razu wrócić do swoich codziennych aktywności, z minimalnymi ograniczeniami, takimi jak unikanie sauny czy spożywania alkoholu przez kilka dni.

zamykanie naczynek

Jak wygląda zabieg laserowego zamykania naczynek Mokotów Warszawa?

Wykonywane w naszej klinice w Warszawie Mokotów laserowe zamykanie naczynek to zabieg wykorzystujący technologię światła IPL.  Energia światła lasera jest przekształcana w ciepło, które powoduje skurcz i zamknięcie naczynek na twarzy. Efektem jest redukcja widoczności naczynek, usunięcie rumienia z twarzy oraz poprawa ogólnego stanu i wyglądu skóry. Całkowite usunięcie problemu rozszerzonych naczynek jest możliwe dzięki wykonaniu serii zabiegów laserowego zamykania naczynek w Warszawa Mokotów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i głębokości położenia zmian naczyniowych.

Efekty laserowego zamykania naczynek w Warszawie Mokotów

Efekty laserowego zamykania naczynek w Warszawie Mokotów są długotrwałe. Po zakończeniu serii zabiegów, nowe naczynka pojawiają się znacznie rzadziej, a skóra zachowuje zdrowy wygląd na dłużej. Dodatkowo, pacjenci cieszą się poprawą stanu skóry i komfortu życia, gdyż zmniejsza się uczucie pieczenia i swędzenia związane z rozszerzonymi naczyńkami.

Ile trzeba wykonać serii zabiegów laserowego zamykania naczynek w Warszawie Mokotów?

Zabieg zamykania naczynek w Warszawie Mokotów jest szybki i bezbolesny, a efekty widoczne nieraz już po pierwszej wizycie. W przypadku większych pajączków rekomendujemy wykonanie kilku sesji naświetlania twarzy za pomocą lasera, aby doprowadzić do pełnej redukcji naczynek w obrębie twarzy i dekoltu. Usuwanie naczynek trwa ok. 60 minut, a już kilka dni po wykonaniu zabiegu zobaczysz pierwsze rezultaty laserowego zamykania naczynek w Warszawie Mokotów, które z każdym dniem będą coraz lepsze.

Laserowe zamykanie naczynek w rozsądnej cenie Warszawa Mokotów

Zachęcamy do zarezerwowania wizyty online i doświadczenia korzyści płynących z laserowego zamykania naczynek na Mokotowie w Laser DeLux. Na bezpłatnych konsultacjach wstępnych kosmetolog oceni stan skóry i ustali, ile zabiegów potrzeba, aby usunąć trwale rozszerzone naczynia włosowate z twarzy.

Sprawdź ofertę salonu medycyny estetycznej Laser DeLux w Warszawie na Mokotowie i zarezerwuj wizytę online przez Booksy!

Opinie o zabiegu laserowego zamykania pękających naczynek w Warszawie Mokotów

Wątpisz w skuteczność laserowego zamykania naczynek Warszawa Mokotów? Opinie klientów Laser DeLux potwierdzają efekty terapii!

- "Miałam wiele drobnych popękanych naczynek krwionośnych na udach i twarzy. Postanowiłam udać się na serię zabiegów usuwania naczynek w salonie Laser DeLux w Warszawie. Efekty przyszły o wiele wcześniej, niż się spodziewałam! Jestem zachwycona jakością obsługi. Polecam."
- Martyna K.

"Popękane naczynka towarzyszą mi od wielu lat. W końcu postanowiłam to zmienić i udać się na zabieg. Usunięcie drobnych naczynek udało się bezproblemowo i bezboleśnie. Polecam salon Laser DeLux w Warszawie, gdzie wykonywałam zabiegi."
- Halina

Jakie są przeciwwskazania do laserowego zamykania naczynek?

Kiedy rekomendujemy rezygnację z zabiegu laserowego zamykania naczynek w Warszawie Mokotów? Przeciwwskazaniami są:

 • ciąża i karmienie piersią
 • świeża opalenizna i stosowanie samoopalaczy przed zabiegiem naświetlania
 • stosowanie retinoidów i izotretynoiny
 • przyjmowanie ziół, leków i preparatów światłouczulających
 • trwająca antybiotykoterapia lub niezakończone leczenie sterydami
 • niezagojone rany i uszkodzenia skóry
 • stany zapalne w obszarze zabiegowym
 • aktywny trądzik o silnym nasileniu
 • epilepsja
 • ogólna infekcja organizmu, przeziębienie i stan obniżonej odporności

Konsultacje wstępne do zamykania naczyń w Warszawie Mokotów mają na celu wykluczenie przeciwwskazań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo. Sam zabieg jest obarczony minimalnym ryzykiem powikłań, które mogą się pojawić w konsekwencji nieprzestrzegania zaleceń specjalisty lub zatajenia informacji o swoim stanie zdrowia.

Czym wykonuje się laserowe zamykanie naczynek w Warszawie Mokotów?

LASER ALMA

W naszym salonie zamykania naczynek w Warszawie Mokotów wykorzystujemy zaawansowany system Alma Harmony XL z głowicą Dye - VL. Emitowana przez niego wiązka światła IPL o optymalnej długości fali dociera w głąb naczyń, gdzie jest absorbowana przez hemoglobinę. Zamykanie naczynek laserem ALMA pozwala na celowane traktowanie tylko uszkodzonych naczyń, bez uszkadzania otaczającej tkanki. Zabiegi laserem Alma XL świetnie działają na rozszerzone naczynia, rumień, naczyniaki płaskie oraz przebarwienia.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 15- 90 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: od 6 zabiegów
Cel: zamknięcie rozszerzonych naczyń

Twarz

PAKIET 6 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

CENA 1 ZABIEGU

cała twarz

3 564 zł

699 zł

policzki

3 054 zł

499 zł

nos

1 524 zł

299 zł

szyja

3 054 zł

599 zł

dekolt

3 564 zł

699 zł

twarz + szyja

4 584 zł

899 zł

twarz + szyja + dekolt

6 114 zł

1 199 zł

pojedyncze naczynko

---

199 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak wygląda laserowe zamykanie naczynek?

Przed zabiegiem

 • Nie musisz się przygotowywać do laserowego zamykania naczynek.
 • Wszystkie wątpliwości oraz wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu zostaną omówione podczas bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej poprzedzającej zabieg.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog zakłada specjalne okulary ochronne Tobie oraz sobie.
 • Kosmetolog rozpoczyna terapię od ustawienia odpowiednich parametrów lasera oraz mapuje miejsca, które mają zostać poddane zabiegowi.
 • Zamykanie naczynek jest szybkie i bezbolesne, dlatego nie będziesz odczuwać żadnych dolegliwości związanych z zabiegiem.
 • Po zamknięciu naczynek na skórę nakładany jest chłodzący żel.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Przestrzegamy, aby po zabiegu zamykania naczynek nie eksponować skóry na słońcu (ani na solarium) - min. przez jeden miesiąc po zabiegu.
 • Zalecamy, aby zabezpieczać skórę wysokimi filtrami, ponieważ promienie ultrafioletowe mogą spowodować przebarwienia.
 • Przez kilka dni po zabiegu nie powinno się stosować na skórę żadnych środków drażniących i wysuszających.
 • Zalecamy także, aby używać kremu przyspieszającego gojenie.
 • Po zabiegu ważne jest, żeby unikać przegrzewania skóry poddanej zabiegowi (np. sauna, gorące kąpiele) oraz zbędnego wysiłku zwiększającego ciśnienie krwi (np. ćwiczeń fizycznych), a także sytuacji, w których skóra może być narażona na urazy.
 • Musisz codziennie odpowiednio pielęgnować skórę naczynkową. Stosuj odpowiednie kosmetyki do skóry naczyniowej, które pomagają obkurczyć i wzmocnić naczynia krwionośne.
 • Uzupełnij też niedobory witaminowe - głównie wit. B2, PP i C.
 • Bardzo ważna jest również ochrona skóry przed zimnem i wilgocią poprzez stosowanie ochronnych kremów w okresie jesienno-zimowym.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday