window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Laserowe usuwanie przebarwień w Szczecinie - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie przebarwień w Szczecinie

Usuwanie przebarwień w Szczecinie

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20 - 90 minut
Ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Usunięcie przebarwień

Twarz

PAKIET 6 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

CENA 1 ZABIEGU

cała twarz

3564 zł

699 zł

policzki

3054 zł

599 zł

nos

1014 zł

299 zł

szyja

3054 zł

599 zł

dekolt

3564 zł

699 zł

twarz + szyja

4584 zł

899 zł

twarz + szyja + dekolt

6114 zł

1199 zł

dłonie

3054 zł

599 zł

pojedyncze przebarwienie

----

299 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Usuwanie przebarwień w Szczecinie

Brązowe plamy wyróżniające się na tle naszego normalnego kolorytu skóry. Czasem przybierają postać drobnych i uroczych piegów, a czasami ich rozmiary są tak duże, że wpędzają nas w kompleksy. Przebarwienia to popularny problem, z którym boryka się blisko połowa kobiet!  Defekty pigmentacyjne można jednak skutecznie zniwelować, korzystając z zabiegów laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie w Laser DeLux!

Przyczyny problemu i wskazania do laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie

Dokładna przyczyna powstawania przebarwień jest nieznana. Najczęściej brązowe plamy pojawiają się u osób, które intensywnie się opalają i nie chronią skóry przed słońcem. Warto pamiętać, że ilość energii słonecznej kumuluje się w skórze z biegiem lat. Oparzenie słoneczne w dzieciństwie wpływa na wygląd skóry w wieku dojrzałym. Innym czynnikiem sprzyjającym powstawaniu przebarwień są zmiany hormonalne, zarówno te fizjologiczne (ciąża), jak również spowodowane przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Przebarwienia pod oczami i nad górną wargą mogą być związane z chorobami nadnerczy.

Przyczyną mogą być również związki zapachowe (olej bergamotowy) środki konserwujące zawarte w kosmetykach, mydłach. Część przebarwień znika samoistnie, np. po ciąży, inne pozostają na wiele lat. Kolor przebarwienia zależy od ilości wytwarzanej melaniny. Pojawiają się one najczęściej u kobiet. Z powodu tej przypadłości cierpi tylko 10% mężczyzn. Czynnikiem sprzyjającym ich powstawaniu jest również ciemniejszy kolor skóry.

Na czym polega usuwanie przebarwień laserem w Szczecinie?

Usuwanie przebarwień laserem w Szczecinie to zaawansowana procedura, która wykorzystuje skoncentrowane światło lasera do celowania w komórki zawierające barwnik w skórze. Laser emituje krótkie impulsy światła, które są pochłaniane przez barwnik w przebarwieniach. Absorpcja ta powoduje, że barwnik szybko się nagrzewa i rozpada, co prowadzi do stopniowego złuszczenia i zaniku przebarwień.

Podczas zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie pacjenci mogą odczuwać delikatne pieczenie, ale dzięki nowoczesnym technologiom i chłodzeniu skóry, dyskomfort jest minimalny. Zabieg laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. W zależności od rodzaju przebarwień, może być potrzebnych kilka zabiegów w odstępach czasowych, aby osiągnąć najlepsze efekty laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie

usuwanie przebarwień

Jakie są efekty laserowego usuwania przebarwień Szczecin?

Zabieg usuwania przebarwień laserem w Szczecinie oferuje widoczne i długotrwałe efekty w redukcji przebarwień skóry. Już po pierwszym zabiegu pacjenci mogą zauważyć znaczną poprawę w wyglądzie skóry, a przebarwienia na twarzy oraz innych obszarach stają się mniej widoczne.

Jakie efekty można osiągnąć, dzięki zabiegom laserowego leczenia przebarwień w Szczecinie?

 1. Rozjaśnienie plam posłonecznych i starczych;
 2. wyrównanie kolorytu skóry;
 3. redukcja piegów i zmian pigmentacyjnych;
 4. usunięcie znamion naskórkowych
 5. pozbycie się przebarwień, rumienia i zmian naczyniowych.

Dzięki precyzyjnemu działaniu lasera Fotona wykorzystywanego do zabiegu usuwania przebarwień w Szczecinie, melanocyt – komórka odpowiedzialna za produkcję barwnika skóry – jest selektywnie niszczona, co prowadzi do rozjaśniania i w wielu przypadkach całkowitego usunięcia niechcianych plam soczewicowatych czy przebarwień pozapalnych. Efekty laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie uzyskuje się stopniowo, a skóra z każdym kolejnym zabiegiem staje się jaśniejsza i bardziej jednolita.

Skuteczność i trwałość laserowego usuwania przebarwień Szczecin

Efekty zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie są długotrwałe, jednak ich utrzymanie zależy od wielu czynników, w tym od typu skóry pacjenta, głębokości i rodzaju przebarwień, a także od przestrzegania zaleceń po zabiegu. Zazwyczaj, po serii kilku zabiegów laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie, pacjenci mogą cieszyć się czystą i jednolitą skórą przez wiele lat.

Praktycznie bezbolesne sesje laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie, które mogą być uzupełnione o zastosowanie toników na bazie składników łagodzących jak hydantoiny czy kwas kojowy, minimalizują ryzyko powstawania nowych zmian pigmentowych. Dodatkowo, stosowanie ochrony przeciwsłonecznej o wysokim współczynniku (SPF 50) po zabiegu zapewnia ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym i pomaga utrzymać osiągnięte rezultaty usuwania przebarwień w Szczecinie laserem.

Laserowe usuwanie przebarwień Szczecin opinie

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Przebarwienia potrądzikowe spędzały mi sen z powiek. Przeczytałam w internecie o możliwości usuwania przebarwień laserem i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolona z efektów – po przebarwieniach nie został ślad! Już nie wstydzę się swojego wyglądu."
- Karina

- "Na twarzy miałem bardzo brzydkie, widoczne przebarwienia po trądziku. Żadne z domowych sposobów nie działały - kremy, maseczki, peelingi. W końcu zdecydowałem się usunąć przebarwienia laserowo. Skorzystałem z usług Laser DeLux i nie żałuję. Wszystkie przebarwienia zniknęły. Polecam gorąco ten salon."
- Kinga

"Od kilku lat na twarzy miałam przebarwienia pociążowe. Nie wiedziałam, jak sobie z nimi poradzić, aż w końcu odkryłam w internecie metodę usuwania przebarwień laserem. Zaryzykowałam i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem zachwycona efektami, gdybym wiedziała, że tak łatwo mogłam pozbyć się problemu, już dawno bym to zrobiła. Polecam wszystkim!"
- Wioletta79

Gdzie wykonać laserowe usuwanie przebarwień w Szczecinie?

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz skorzystać z profesjonalnego zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie, salon Laser DeLux jest idealnym wyborem. Do usuwania przebarwień wykorzystujemy nowoczesny laser Fotona, który jest w stanie poradzić sobie nawet z trudnymi do usunięcia plamami na skórze. Dzięki naszej szerokiej ofercie zabiegów możemy również zaproponować terapie łączoną, aby osiągnąć jak najlepsze efekty.

Sprawdź ceny laserowego usuwania przebarwień Szczecin i zarezerwuj wizytę online w dogodnym terminie!Jakie są przeciwwskazania do laserowego usuwania przebarwień?

Zabieg laserowego usuwania przebarwień Szczecin to bezpieczna terapia, która niesie za sobą minimalne ryzyko powikłań. Żeby nie narażać się na skutki uboczne, należy sprawdzić przeciwwskazania do zabiegu laserem. Kiedy odmówimy Ci wykonania laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie?

Najważniejsze przeciwwskazania do usuwania przebarwień laserem w Szczecinie to:

 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie);
 • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp);
 • leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy);
 • nowotwory skóry;
 • fotodermatozy;
 • stany zapalne skóry;
 • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • niedawne peelingi;
 • cukrzyca;
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy;
 • ciąża i karmienie piersią;
 • obniżenie odporności organizmu;
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Przed przystąpieniem do zabiegu usuwania przebarwień w Szczecinie, konieczna jest konsultacja ze specjalistą, aby wykluczyć przeciwwskazania takie jak ciąża, kuracje hormonalne, aktywne infekcje skórne czy świeże blizny. Ważne jest również, aby przez minimum 4 tygodnie przed zabiegiem usuwania przebarwień w Szczecinie nie wykonywać peelingów i innych zabiegów mogących podrażnić skórę.Czym wykonuje się laserowe usuwanie przebarwień?

LASER FOTONA

Przebarwienia usuwamy laserem frakcyjnym FOTONA. Laser Er:Yag w laserze FOTONA sprawia, że z naskórka odparowuje woda, uszkadzając go i stymulując jego odnowę.

Laser Fotona to światowej klasy urządzenie, które dzięki 4 długościom fali pozwala na skuteczne usuwanie zmian barwnikowych oraz zmian naczyniowych. Jest to bezbolesny i bezpieczny sposób na usuwanie przebarwień w Szczecinie, który zapewnia doskonałe efekty już po kilku zabiegach.

Przy laserowym usuwaniu przebarwień laserem FOTONA nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, a po około 2-3 dniach zaczyna się łuszczyć - w tym czasie przebarwienia “wychodzą” na powierzchnię i później ciemnieją. Jest to zjawisko jak najbardziej prawidłowe - to znak, że skóra się przebudowuje. Nie należy jej wtedy podrażniać mechanicznie, np. peelingami. Po tygodniu skóra uspokaja się i regeneruje, a koloryt wyrównuje się. Aby uzyskać najlepsze rezultaty konieczne jest wykonanie serii ok. 6 zabiegów - zazwyczaj 2-3 w odstępie miesiąca.Przed zabiegiem
 • Nie musisz się specjalnie przygotowywać do tego zabiegu. Ważne jest to, żeby na Twojej skórze nie było żadnych patologicznych wykwitów i nie możesz opalać się minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Zabieg jest poprzedzony konsultacją z kosmetologiem, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog rozpoczynając zabieg zakłada Tobie i sobie specjalistyczne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. W trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, co zapewnia duże uczucie komfortu.
 • Na koniec na miejsca poddawane zabiegowi zostaje nałożony specjalny chłodzący żel.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być mocno zaczerwieniona, jednak po kilku dniach zaczyna się dosyć intensywnie łuszczyć.
 • Rekomendujemy, by przez kilka dni po zabiegu unikać wszelkiego podrażniania skóry w okolicy miejsca poddanego zabiegowi.
 • Zalecamy, by przez kilka dni po zabiegu korzystać wyłącznie z bezmydłowych środków do ciała. Nie wolno w tym czasie używać mydła, spirytusu ani toników na bazie alkoholu.
 • Nie należy również wykonywać peelingów i innych zabiegów, ani nie wycierać miejsca poddanemu zabiegowi gąbką czy też ręcznikiem.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie przebarwień w Szczecinie

Usuwanie przebarwień w Szczecinie

Usuwanie przebarwień w Szczecinie

Brązowe plamy wyróżniające się na tle naszego normalnego kolorytu skóry. Czasem przybierają postać drobnych i uroczych piegów, a czasami ich rozmiary są tak duże, że wpędzają nas w kompleksy. Przebarwienia to popularny problem, z którym boryka się blisko połowa kobiet!  Defekty pigmentacyjne można jednak skutecznie zniwelować, korzystając z zabiegów laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie w Laser DeLux!

Przyczyny problemu i wskazania do laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie

Dokładna przyczyna powstawania przebarwień jest nieznana. Najczęściej brązowe plamy pojawiają się u osób, które intensywnie się opalają i nie chronią skóry przed słońcem. Warto pamiętać, że ilość energii słonecznej kumuluje się w skórze z biegiem lat. Oparzenie słoneczne w dzieciństwie wpływa na wygląd skóry w wieku dojrzałym. Innym czynnikiem sprzyjającym powstawaniu przebarwień są zmiany hormonalne, zarówno te fizjologiczne (ciąża), jak również spowodowane przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Przebarwienia pod oczami i nad górną wargą mogą być związane z chorobami nadnerczy.

Przyczyną mogą być również związki zapachowe (olej bergamotowy) środki konserwujące zawarte w kosmetykach, mydłach. Część przebarwień znika samoistnie, np. po ciąży, inne pozostają na wiele lat. Kolor przebarwienia zależy od ilości wytwarzanej melaniny. Pojawiają się one najczęściej u kobiet. Z powodu tej przypadłości cierpi tylko 10% mężczyzn. Czynnikiem sprzyjającym ich powstawaniu jest również ciemniejszy kolor skóry.

Na czym polega usuwanie przebarwień laserem w Szczecinie?

Usuwanie przebarwień laserem w Szczecinie to zaawansowana procedura, która wykorzystuje skoncentrowane światło lasera do celowania w komórki zawierające barwnik w skórze. Laser emituje krótkie impulsy światła, które są pochłaniane przez barwnik w przebarwieniach. Absorpcja ta powoduje, że barwnik szybko się nagrzewa i rozpada, co prowadzi do stopniowego złuszczenia i zaniku przebarwień.

Podczas zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie pacjenci mogą odczuwać delikatne pieczenie, ale dzięki nowoczesnym technologiom i chłodzeniu skóry, dyskomfort jest minimalny. Zabieg laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. W zależności od rodzaju przebarwień, może być potrzebnych kilka zabiegów w odstępach czasowych, aby osiągnąć najlepsze efekty laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie

usuwanie przebarwień

Jakie są efekty laserowego usuwania przebarwień Szczecin?

Zabieg usuwania przebarwień laserem w Szczecinie oferuje widoczne i długotrwałe efekty w redukcji przebarwień skóry. Już po pierwszym zabiegu pacjenci mogą zauważyć znaczną poprawę w wyglądzie skóry, a przebarwienia na twarzy oraz innych obszarach stają się mniej widoczne.

Jakie efekty można osiągnąć, dzięki zabiegom laserowego leczenia przebarwień w Szczecinie?

 1. Rozjaśnienie plam posłonecznych i starczych;
 2. wyrównanie kolorytu skóry;
 3. redukcja piegów i zmian pigmentacyjnych;
 4. usunięcie znamion naskórkowych
 5. pozbycie się przebarwień, rumienia i zmian naczyniowych.

Dzięki precyzyjnemu działaniu lasera Fotona wykorzystywanego do zabiegu usuwania przebarwień w Szczecinie, melanocyt – komórka odpowiedzialna za produkcję barwnika skóry – jest selektywnie niszczona, co prowadzi do rozjaśniania i w wielu przypadkach całkowitego usunięcia niechcianych plam soczewicowatych czy przebarwień pozapalnych. Efekty laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie uzyskuje się stopniowo, a skóra z każdym kolejnym zabiegiem staje się jaśniejsza i bardziej jednolita.

Skuteczność i trwałość laserowego usuwania przebarwień Szczecin

Efekty zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie są długotrwałe, jednak ich utrzymanie zależy od wielu czynników, w tym od typu skóry pacjenta, głębokości i rodzaju przebarwień, a także od przestrzegania zaleceń po zabiegu. Zazwyczaj, po serii kilku zabiegów laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie, pacjenci mogą cieszyć się czystą i jednolitą skórą przez wiele lat.

Praktycznie bezbolesne sesje laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie, które mogą być uzupełnione o zastosowanie toników na bazie składników łagodzących jak hydantoiny czy kwas kojowy, minimalizują ryzyko powstawania nowych zmian pigmentowych. Dodatkowo, stosowanie ochrony przeciwsłonecznej o wysokim współczynniku (SPF 50) po zabiegu zapewnia ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym i pomaga utrzymać osiągnięte rezultaty usuwania przebarwień w Szczecinie laserem.

Laserowe usuwanie przebarwień Szczecin opinie

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Przebarwienia potrądzikowe spędzały mi sen z powiek. Przeczytałam w internecie o możliwości usuwania przebarwień laserem i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolona z efektów – po przebarwieniach nie został ślad! Już nie wstydzę się swojego wyglądu."
- Karina

- "Na twarzy miałem bardzo brzydkie, widoczne przebarwienia po trądziku. Żadne z domowych sposobów nie działały - kremy, maseczki, peelingi. W końcu zdecydowałem się usunąć przebarwienia laserowo. Skorzystałem z usług Laser DeLux i nie żałuję. Wszystkie przebarwienia zniknęły. Polecam gorąco ten salon."
- Kinga

"Od kilku lat na twarzy miałam przebarwienia pociążowe. Nie wiedziałam, jak sobie z nimi poradzić, aż w końcu odkryłam w internecie metodę usuwania przebarwień laserem. Zaryzykowałam i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem zachwycona efektami, gdybym wiedziała, że tak łatwo mogłam pozbyć się problemu, już dawno bym to zrobiła. Polecam wszystkim!"
- Wioletta79

Gdzie wykonać laserowe usuwanie przebarwień w Szczecinie?

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz skorzystać z profesjonalnego zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie, salon Laser DeLux jest idealnym wyborem. Do usuwania przebarwień wykorzystujemy nowoczesny laser Fotona, który jest w stanie poradzić sobie nawet z trudnymi do usunięcia plamami na skórze. Dzięki naszej szerokiej ofercie zabiegów możemy również zaproponować terapie łączoną, aby osiągnąć jak najlepsze efekty.

Sprawdź ceny laserowego usuwania przebarwień Szczecin i zarezerwuj wizytę online w dogodnym terminie!

Jakie są przeciwwskazania do laserowego usuwania przebarwień?

Zabieg laserowego usuwania przebarwień Szczecin to bezpieczna terapia, która niesie za sobą minimalne ryzyko powikłań. Żeby nie narażać się na skutki uboczne, należy sprawdzić przeciwwskazania do zabiegu laserem. Kiedy odmówimy Ci wykonania laserowego usuwania przebarwień w Szczecinie?

Najważniejsze przeciwwskazania do usuwania przebarwień laserem w Szczecinie to:

 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie);
 • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp);
 • leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy);
 • nowotwory skóry;
 • fotodermatozy;
 • stany zapalne skóry;
 • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • niedawne peelingi;
 • cukrzyca;
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy;
 • ciąża i karmienie piersią;
 • obniżenie odporności organizmu;
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Przed przystąpieniem do zabiegu usuwania przebarwień w Szczecinie, konieczna jest konsultacja ze specjalistą, aby wykluczyć przeciwwskazania takie jak ciąża, kuracje hormonalne, aktywne infekcje skórne czy świeże blizny. Ważne jest również, aby przez minimum 4 tygodnie przed zabiegiem usuwania przebarwień w Szczecinie nie wykonywać peelingów i innych zabiegów mogących podrażnić skórę.

Czym wykonuje się laserowe usuwanie przebarwień?

LASER FOTONA

Przebarwienia usuwamy laserem frakcyjnym FOTONA. Laser Er:Yag w laserze FOTONA sprawia, że z naskórka odparowuje woda, uszkadzając go i stymulując jego odnowę.

Laser Fotona to światowej klasy urządzenie, które dzięki 4 długościom fali pozwala na skuteczne usuwanie zmian barwnikowych oraz zmian naczyniowych. Jest to bezbolesny i bezpieczny sposób na usuwanie przebarwień w Szczecinie, który zapewnia doskonałe efekty już po kilku zabiegach.

Przy laserowym usuwaniu przebarwień laserem FOTONA nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, a po około 2-3 dniach zaczyna się łuszczyć - w tym czasie przebarwienia “wychodzą” na powierzchnię i później ciemnieją. Jest to zjawisko jak najbardziej prawidłowe - to znak, że skóra się przebudowuje. Nie należy jej wtedy podrażniać mechanicznie, np. peelingami. Po tygodniu skóra uspokaja się i regeneruje, a koloryt wyrównuje się. Aby uzyskać najlepsze rezultaty konieczne jest wykonanie serii ok. 6 zabiegów - zazwyczaj 2-3 w odstępie miesiąca.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20 - 90 minut
Ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Usunięcie przebarwień

Twarz

PAKIET 6 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

CENA 1 ZABIEGU

cała twarz

3564 zł

699 zł

policzki

3054 zł

599 zł

nos

1014 zł

299 zł

szyja

3054 zł

599 zł

dekolt

3564 zł

699 zł

twarz + szyja

4584 zł

899 zł

twarz + szyja + dekolt

6114 zł

1199 zł

dłonie

3054 zł

599 zł

pojedyncze przebarwienie

----

299 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak przebiega laserowe usuwanie przebarwień?

Przed zabiegiem

 • Nie musisz się specjalnie przygotowywać do tego zabiegu. Ważne jest to, żeby na Twojej skórze nie było żadnych patologicznych wykwitów i nie możesz opalać się minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Zabieg jest poprzedzony konsultacją z kosmetologiem, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog rozpoczynając zabieg zakłada Tobie i sobie specjalistyczne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. W trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, co zapewnia duże uczucie komfortu.
 • Na koniec na miejsca poddawane zabiegowi zostaje nałożony specjalny chłodzący żel.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być mocno zaczerwieniona, jednak po kilku dniach zaczyna się dosyć intensywnie łuszczyć.
 • Rekomendujemy, by przez kilka dni po zabiegu unikać wszelkiego podrażniania skóry w okolicy miejsca poddanego zabiegowi.
 • Zalecamy, by przez kilka dni po zabiegu korzystać wyłącznie z bezmydłowych środków do ciała. Nie wolno w tym czasie używać mydła, spirytusu ani toników na bazie alkoholu.
 • Nie należy również wykonywać peelingów i innych zabiegów, ani nie wycierać miejsca poddanemu zabiegowi gąbką czy też ręcznikiem.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday