(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Sylwetka idealna - skuteczne metody na wymodelowanie ciała - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Sylwetka idealna - skuteczne metody na wymodelowanie ciała

Sylwetka idealna - skuteczne metody na wymodelowanie ciała

Sezon letni w pełni, a razem z nim jak co roku rozpoczynają się wszelakie misje bikini i akcje redukujące tkankę tłuszczową. W końcu każda z nas chce zostań królową plaży, prawda? Wbrew pozorom odchudzanie i modelowanie sylwetki to nie jest tak łatwy proces, jak może się wydawać. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka sprawdzonych sposobów na to, jak w skuteczny i co najważniejsze bezpieczny sposób pozbyć się zbędnego tłuszczyku. Zostań z nami do końca, a wszystkiego się dowiesz!

spis treści

Dieta + cardio = kilogramy spadają!

Oj, ciężko się z tym nie zgodzić! Jeśli zmagasz się z nadwagą, lub po prostu chcesz być o rozmiar mniejsza to skuteczne efekty osiągniesz tylko dzięki połączeniu tych dwóch punktów. Dieta to absolutna podstawa, dlatego przy jej planowaniu warto dobrać idealne menu dla siebie, aby stała się ona stylem życia a nie tylko chwilowym zrywem. Obecnie można znaleźć naprawdę dużo różnych diet, które mogą być rzeczywiście indywidualnie dopasowane do Twoich preferencji, a wszystkie je łączy jedno - deficyt kaloryczny. Ważne jest, aby zbadać swoje dzienne zapotrzebowanie i odjąć od tego conajmniej 300 kcal. Przy redukcji wagi najlepiej sprawdzi się wytrzymałościowy trening cardio, który świetnie poprawia kondycję serca, ale także w maksymalnie szybkim tempie pali kalorie. Zainstaluj sobie aplikacje sportowe i sprawdź, ile kalorii tracisz podczas półgodzinnego treningu - może być to bieg, rower lub po prostu intensywny spacer. Potem koniecznie uwzględnij je podczas ustalania limitu kalorycznego!

Endermologia Alliance - pogromca cellulitu!

Endermologia Alliance to jeden z ulubionych zabiegów naszych klientek ;) Jest on wyjątkowo przyjemny, ponieważ polega na masażu ciała specjalną głowicą, która modeluje sylwetkę i usuwa pomarańczową skórkę. Jeden zabieg trwający około 40 minut w rezultacie prowadzi do usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej, wody z organizmu, drenażu ciała oraz eliminacji toksyn. Po wykonaniu całej serii składającej się z około 10 zabiegów Twoje ciało wygląda całkowicie inaczej, przede wszystkim dlatego, że dochodzi do maksymalnego napięcia skóry. Zapewniamy Cię, że dzięki endermologii bez problemu osiągniesz wymarzoną figurę, ponieważ kilogramy znikają, skóra jest dużo bardziej zagęszczona, przez co cellulit znika. Endermologia Alliance będzie świetnym dopełnieniem diety, szczególnie że mamy możliwość wpłynąć na konkretne partie ciała. Regularna aktywność fizyczna dodatkowo podbije efekt pozabiegowy, dlatego siłownia, lub trening cardio po zabiegu będzie idealnym rozwiązaniem!

endermologia-alliance

Karboksyterapia - medyczny dwutlenek węgla

Medycyna estetyczna oferuje obecnie mnóstwo różnych zabiegów, których celem jest rozbicie komórek tłuszczowych a. w efekcie modelowanie ciała. Jednym z topowych zabiegów jest karboksyterapia, czyli terapia medycznym dwutlenkiem węgla. Przy pomocy mikroiniekcji kosmetolog podaje pod skórę gaz, który dotlenia skórę i wzmacnia włókna kolagenowe. Zabieg ten będzie idealny, jeśli zależy Ci na polepszeniu kondycji skóry i poprawie jej wyglądu podczas trwania kuracji wyszczuplającej. Podczas utraty dużej liczby kilogramów może dojść do rozluźnienia skóry, która pomimo mniejszej objętości zacznie wyglądać niekorzystnie. To właśnie wtedy warto postawić na ujędrnienie skóry i całej sylwetki. Podczas karboksyterapii dochodzi do poszerzenia naczyń krwionośnych i dotlenienia organizmu, co pobudza organizm do pracy. Nowo powstałe komórki powodują, że skóra jest wygładzona a cellulit wyraźnie zredukowany.

Kriolipoliza - moc płynąca z zimna

Masz problem z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową? Myślisz, że jedynym ratunkiem jest odsysanie tłuszczu? Nic bardziej mylnego! Kriolipoliza to zabieg wykorzystujący moc zimna do pozbycia się niechcianego tłuszczyku. Polega on na przyłożeniu specjalnej głowicy w dane, problematyczne miejsce w celu zamrożenia komórek tłuszczowych. Sam zabieg trwa około 45 minut i w tym czasie dochodzi do stopniowego obniżenia temperatury ciała. Osłabione komórki są coraz słabsze i w efekcie obumierają, aby następnie zniknąć z organizmu razem z procesami metabolicznymi. Zaletą tego zabiegu jest fakt, że już po jednym przyłożeniu widać efekty, po około 5 tygodniach w miejscu, które zostało poddane zabiegowi widać redukcję tkanki tłuszczowej. To naprawdę świetna alternatywa dla wszystkich, którzy szukają bezinwazyjnego i szybkiego sposobu na utratę wagi i modelowanie sylwetki. Zabiegi kriolipolizy świetnie przyspieszą modelowanie sylwetki i będą wsparciem dla diety oraz regularnych treningów.

kriolipoliza

Lipoliza iniekcyjna - miejscowa redukcja tłuszczyku

Kolejnym świetnym zabiegiem na redukcję miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej jest lipoliza iniekcyjna. Zabieg ten polega na dostarczeniu podskórnie substancji zwanej fosfatydylocholiną, która dosłownie rozpuszcza komórki tkanki tłuszczowej. Dzięki temu mamy możliwość wymodelowania nawet najmniejszych partii ciała, takich jak podbródek, czy skóra pod kolanami! Podobnie, jak w przypadku kriolipolizy - obumarte komórki są wydalane z organizmu razem z procesami metabolicznymi. Pierwsze efekty widoczne są już po dwóch zabiegach, warto jednak wykonać całą serię zabiegową, żeby maksymalnie wymodelować ciało. Zabieg jest praktycznie nieodczuwalny, wykorzystywane do niego igiełki są niezwykle cienkie i krótkie, dlatego nie masz się czego obawiać!

Trening siłowy - idealne dopełnienie terapii zabiegowej!

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, zabiegi świetnie wymodelują sylwetkę, są one jednak głównie dopełnieniem zdrowego trybu życia. Jeśli chcesz osiągnąć zadowalające i trwałe efekty, musisz skupić się na zbilansowanej diecie oraz na regularnej aktywności fizycznej. Tak, jak w przypadku utraty wagi powinnaś postawić na cardio, tak przy modelowaniu sylwetki najlepiej sprawdzi się intensywny trening siłowy! Wybierając się na siłownię, sama możesz zdecydować o tym, jaką partię najbardziej chcesz wyrzeźbić. Nogi, brzuch, ręce, pośladki - sama wybierasz odpowiednie ćwiczenia! Pamiętaj jednak o tym, że przy wykonywaniu treningu siłowego musisz pamiętać o poprawności wykonywanych ćwiczeń! Jeśli jesteś początkująca, zastanów się nad wynajęciem trenera personalnego, który nie tylko odpowiednio zadba o Twoje ciało w trakcie treningu, ale także rozpisze Ci program ćwiczeń i ich częstotliwość.

Picie wody - bez tego ani rusz!

Czy wiesz o tym, że im mniej wody pijesz, tym więcej masz jej w swoim organizmie? To wszystko przez to, że utrzymanie prawidłowej ilości wody to podstawa prawidłowo funkcjonującego ciała, dlatego w momencie, kiedy jej brakuje - jest ona magazynowana i dosłownie odkładana w formie zapasów. To właśnie dlatego picie wody to absolutna podstawa! Rekomendowana ilość to 2 litry wody dziennie - dzięki temu organizm może sprawnie funkcjonować a metabolizm działa na odpowiednim poziomie. Jeśli zależy Ci na sprawnym i bezpiecznym procesie modelowania sylwetki - zainstaluj sobie aplikację, która pilnuje, jak dużo wody w ciągu dnia wypijasz. Dzięki takim rozwiązaniem dużo łatwiej będzie Ci utrzymać poziom nawodnienia na odpowiednim poziomie.

Modelowanie sylwetki to długotrwały i skomplikowany proces, który powinien składać się z wielu, zależnych od siebie czynników. Zbilansowane posiłki, aktywność fizyczna, terapia zabiegowa - wszystkie te punkty razem stworzą jedną całość, czego efektem jest redukcja tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry. Pamiętaj o tym, że proces odchudzania to maraton, a nie sprint! Warto uzbroić się w cierpliwość i zadbać o to, żeby ten czas oczekiwania na wymarzoną sylwetkę dawał Ci dużo radości i spełnienia!

Przeczytaj więcej o modelowaniu sylwetki w naszych poradnikach:

Proponowane zabiegi:

0 0 Ilość ocen
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday