(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Sekrety urody Koreanek - czy wiesz na czym polegają? - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Sekrety urody Koreanek - czy wiesz na czym polegają?

Sekrety urody Koreanek - czy wiesz na czym polegają?

pielęgnacja

Pewnie nie raz miałaś okazję zauważyć, że Koreanki mają przepiękną, rozświetloną i pozbawioną zmarszczek skórę twarzy. Jak one to robią? Zdradzimy Ci ten sekret. To wszystko zasługa ich indywidualnego podejścia do codziennej kilkuetapowej pielęgnacji skóry.

spis treści

Czy nie miałaś czasem wrażenia, że Koreanki w ogóle się nie starzeją pomimo upływających lat? Chyba większość kobiet patrzy na nie z lekką dozą zazdrości. W zasadzie problemy z cerą trądzikową u nich nie występują, to samo jest z oznakami starzenia. Gdyby zapytać jakąś Koreankę, który kosmetyk byłby dla niej najważniejszy, jakby mogła zdecydować się tylko na jeden, to na pewno byłby to krem z filtrem bardzo wysokim przeciwsłonecznym. Koreanki doskonale wiedzą o tym, jak promienie słoneczne wpływają na fotostarzenie się skóry i  unikają ich jak ognia. Wystawiając twarz na działanie słońca, zawsze stosują kremy z filtrem UV.

Koreańska pielęgnacja skóry wieczorem

Ważną zasadą pielęgnacji skóry, do której stosują się piękne Koreanki jest wieczorny rytuał oczyszczania twarzy. My zwykle robimy w dużym pośpiechu albo wcale. To właśnie kiepskie oczyszczanie skóry twarzy odpowiada za większość problemów z trądzikiem… A chyba chciałabyś tego uniknąć prawda?

Koreanki w ogóle nie spieszą się w trakcie wykonywania rytuału oczyszczającego twarz. Ty też tego nie rób. To ma być czas dla Ciebie! Na samym początku zastosuj odpowiednio dopasowaną do Twojej skóry wodę micelarną, która jej nie podrażni. Zacznij przecierać twarz nie od środka a od oczu, żeby dokładnie rozpuścił się makijaż. W następnej kolejności możesz użyć olejku do mycia twarzy i rozprowadzić go przy pomocy miękkiej ściereczki. Ostatni etap samego oczyszczania to zastosowanie żelu do mycia twarzy, który odpowiada rodzajowi Twojej cery.

Na sam koniec koniecznie zastosuj tonik! Przywróci on prawidłowe pH skóry oraz odbuduje i wzmocni jej płaszcz ochronny. Delikatny tonik pozwala uniknąć przesuszenia skóry. Lekko wilgotna cera stanowi doskonałe podłoże dla kosmetyków pielęgnacyjnych, pamiętaj o tym!

Koreańska pielęgnacja nawilżająca skórę

Koreanki bardzo chwalą sobie maseczki w płachcie, których zadaniem jest nie tylko dobre nawilżenie skóry ale jest to także czas na odprężenie i relaks. Każda z nas lubi chwilę spokoju po ciężkim dniu w pracy prawda? A co bardziej sprawia kobietą radość niż zadbanie o swoją urodę?

Chyba o tym, jak ważny jest krem pod oczy nie trzeba nikomu przypominać. Skóra wokół oczu bardzo szybko się starzeje i bardzo ważne jest to, żeby odpowiednio się o nią troszczyć. Z pewnością pomoże dobrze nawilżający preparat.

Koreanki mają swój sposób na odpowiednią pielęgnację skóry natomiast my także mamy swój urodowy sekret, który przywraca blask, nawilżenie i zapewnia głęboką regenerację skóry. Mowa o zabiegu kosmetycznym DermaPEN. To specjalne urządzenie, które działania dogłębnie na skórę poprzez zastosowanie technologii pulsujących igieł. Mikrouszkodzenia skóry zmuszają ją do intensywnej regeneracji i poprawy krążenia. Dzięki temu skóra zaczyna być lepiej dotleniona. Poza tym w trakcie zabiegu dostarczane są skórze specjalne koktajle odżywcze. Preparat działa w głąb skóry tam gdzie nie jest w stanie dotrzeć żaden kosmetyk.

Jest to bardzo bezpieczna metoda regeneracji, która zapewni Ci :

  • usunięcie porów

  • zlikwidowanie przebarwień

  • napięcie i nawilżenie skóry

  • spłycenie zmarszczek

  • dogłębną regenerację

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie koreańskiej metody oczyszczania twarzy z nawilżającymi i regenerującymi zabiegami DermaPEN. To będzie dla Ciebie najlepszy sposób na to, żeby przez długie lata cieszyć się piękną, sprężystą i pozbawioną zmarszczek skórą twarzy.

Przeczytaj więcej o zabiegach pielęgnacyjnych na twarz w naszych poradnikach:

Proponowane zabiegi: 

0 0 Ilość ocen
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday